Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Největší prsa
11.11.
Chelsea, Martina, Beshine

Válka o největší prsa: Rekord chce modelka, která se stala černoškou!

Na internetu zuří válka o největší prsa! O zapsání do Guinnessovy knihy rekordů se teď snaží Martina Big - letuška, která si kromě poprsí nechala změnit také barvu kůže. Podle fanoušků ale prvenství patří spíše pornoherečkách Beshine či Chelsea Charms.

Kelsey Andersonová, studentka vyhozená ze třídy kvůli poprsí
13.09.
Ponížená studentka

Učitelka vyhodila dívku ze třídy. Vyčetla jí, že má moc velká prsa

Otřesená matka mladé americké studentky se svěřila na facebooku s těžko uvěřitelným příběhem. Její sedmnáctiletou dceru vykázala učitelka ze třídy. Před všemi spolužáky jí řekla, že když má tak velká prsa a musí si je lépe zakrýt. Rodina teď chce školu žalovat.

Petra a Nika
aktualizováno 25.04.
Krásky z Robinsona

Kdo je má hezčí? Silikonová Petra, nebo přírodní Nika? Hlasujte!

Místo toho, aby jako poslední ženy v Robinsonovi držely spolu, se Petra s Nikou nemohly vystát. Předmětem sporu byly také zbraně, které obě používaly - Petra se pyšnila úžasným tělem, Nika zase o všechny pečovala.

Prásk.tv píše:

Gabriel Jiráčková - 1
čtěte o tématu poprsí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

1985503
28.03.
anketa rozporné reakce

Dítě sahá modelce na prsa: Podle lidí milé, podle jiných zvrhlost

Kanadská modelka zveřejnila video, na kterém jí její malý synovec osahává poprsí. Jí samotné to přišlo dojemné. Nečekala však ostré reakce komentujících. Snímek označili za nechutný a podle jednoho z nich by rodiče dítěte měli jít dokonce do vězení.

Prsa - ilustrační
29.12.
Zajímavá studie

Velká, nebo malá? Jaká prsa se mužům líbí? Čeští vědci to zjistili!

Čím větší, tím lepší? Anebo naopak co je moc, to je příliš? Na tyto otázky se snažili odpovědět vědci z Univerzity Karlovy, kteří zkoumali, jaká prsa muže doopravdy přitahují. A zjistili překvapivé podobnosti napříč různými kulturami.

Prsa - ilustrační
aktualizováno 09.10.
Velký přehled

VŠE O PRSOU! Gynekoložka řekla, jak se v průběhu života mění

Máloco muže tak fascinuje a ženám způsobuje takové mindráky jako prsa. Na světě nejsou dvě, která by byla identická. Dokonce i ty na jedné hrudi se od sebe liší. V průběhu života se poprsí výrazně mění. Americká gynekoložka Rebecca Brightmanová popsala pro magazín Cosmopolitan, jakým vývojem prsa v průběhu života procházejí.

Mezinárodní Go-Topless Day
aktualizováno 24.08.
galerie osvoboďte bradavky

Ženy vyšly do ulic nahoře bez! Bojovaly za právo na nahotu!

Polonahé odvážné ženy vyšly v ulicích New Yorku bojovat za rovnoprávnost žen. Nelibí se jim, že muži mohou chodit oblečeni jen do půl pasu, kdežto u žen je to společensky nepřístupné.

Protest - 3
03.08.
zbláznili se?

ÚTOK ŇADRY: Dívku poslali do vězení, policistu napadla prsy!

Ng Lai Ying (30 let) byla odsouzena na tři měsíce a 15 dní vězení za to, že údajně úmyslně strčila do příslušníka policie svým poprsím. Stovky mužů a žen přišli v neděli do ulic Hongkongu vyjádřit proti tomuto rozsudku nesouhlas.

Georgina zhubnula 60 kilo kvůli plastice prsou
aktualizováno 03.06.
pořádná motivace

Z boubelky sexbombou! Dívka (26) chtěla nová prsa, shodila 60 kilo!

Motivace, proč hubnout, mohou být různé. Někdo se chce blýsknout v plavkách na pláži, někdo už má dost posměšků okolí, že se pomalu nevejde do dveří.

Hubnoucí Michal
04.04.
Šokující proměna

Michal (19) už měl velké poprsí! Zhubl 90 kilo a je z něj sexy kluk

Devatenáctiletý Michal Kučera z Trnavy vážil před rokem a půl neuvěřitelných 160 kilogramů. Student Střední odborné školy automobilové se rozhodl pro změnu nejen kvůli varování lékařů.