Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2220506
aktualizováno 13.12.
Pes equinovarus

VÍKEND: Neuvěřitelný skok českého zdravotnictví

Většina rodičů prožívá v porodnici pocity štěstí, euforie ale i úlevu, že všechno dobře dopadlo. Rodiče dětí s nejčastější vrozenou ortopedickou vadou většinou ten okamžik shrnují slovem šok.

Sněžení
aktualizováno 07.12.
mapy sněhu

Bude chumelit! ČHMÚ prozradil, kde napadne až 30 cm. MAPY

Blíží se druhý prosincový víkend a zatím to moc na bílé Vánoce nevypadá, o víkendu by ale podle meteorologů mohlo zejména na horách něco připadnout. Ojediněle by mohlo napadnout až 30 centimetrů nového sněhu.

Ochlazení
aktualizováno 21.11.
Předpověď počasí

Slunný víkend? Nechte si zajít chuť. Místo sněhu začne pršet

Kdo plánuje aktivity pro slunný a teplý víkend, má smůlu. Bude zataženo a teploty by neměly překročit 8 °C. Příští týden by měl teploty ještě poklesnout. Meteorologové vyhlásili až do páteční sedmé hodiny ranní varování před ledovkou.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 4
čtěte o tématu víkend na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Dítě v zimě
aktualizováno 16.11.
předpověď na víkend

Náledí i sněhové jazyky! Chumelit začne konečně i v nížinách

Zima o sobě dnes dala naplno vědět i v nížinách. Teploty klesly pod bod mrazu a většina řidičů dnes ráno musela poprvé škrábat námrazu z aut. V pondělí bychom se měli dočkat i prvního sněhu.

Dítě v zimě
aktualizováno 08.11.
předpověď na víkend

Martin na bílém koni nepřijede. Kdy se konečně dočkáme sněhu?

Ačkoli by podle pranostik mělo na svatého Martina sněžit, ani letos se bílé nadílky nedočkáme. Až do neděle bude maximálně pršet. A podle meteorologů to na výraznější ochlazení v následujících týdnech nevypadá.

Vítr
aktualizováno 01.11.
varování meteorologů

Experti zpřísnili výstrahu před větrem! Na horách hrozí i vichřice

Meteorologové zpřísnili výstrahu před prudkým větrem. Silně foukat by mělo hned v sedmi krajích. Na horách bude v nárazech dosahovat síly vichřice.

Policejní kontrola
aktualizováno 25.10.
dopravní policie

Řidiči pozor! Policie chystá na sváteční víkend dopravní kontroly

Blíží se víkend a s ním také 28.říjen a oslavy 100 let republiky. V souvislosti se oslavami a také s blížící se Památkou zesnulých chystá policie několik bezpečnostních akcí po celé republice.

Podzimní ochlazení
25.10.
předpověď počasí

Oteplení si dlouho neužijeme! Bude i sněžit, tvrdí meteorologové

Podzim je v plném proudu a je to znát i na počasí. Zatímco ve čtvrtek a pátek budou teploty v republice přesahovat 10 °C, o víkendu se znatelně ochladí.

Podzimní počasí
aktualizováno 18.10.
Předpověď na víkend

Konec babího léta! O víkendu se ochladí, přijde dokonce i mráz

Babí léto se s námi ve čtvrtek definitivně rozloučí - od pátku budou podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) teploty postupně klesat. O víkendu bude zataženo, a příští týden dokonce budeme potřebovat deštníky a teplé oblečení.

VÍKEND: Připravili jsme vynikající marmeládu! Recept
aktualizováno 14.10.

VÍKEND: Připravili jsme vynikající marmeládu! Recept

Rakytník, šípek nebo obyčejná bezinka? Zapomenuté plody našich babiček znovu dobývají české domácnosti. Ukážeme vám, jak z nich připravit neodolatelnou marmeládu.