Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě v zimě
aktualizováno 12.01.
předpověď počasí

O víkendu se konečně ochladí. Sněhu se dočkají nejen na horách

O víkendu by se mohlo konečně ochladit. Teploty mohou v noci na některých místech klesat až k minus sedmi stupňům a i v nižších polohách by podle meteorologů mohlo sněžit.

Hubnutí
11.01.
řízené hladovění

Netradiční dieta: Funguje skvěle, navíc pomáhá s léčbou cukrovky

Spoustu lidí zkouší každoročně jinou dietu, mnohým se kila daří shodit, jiní zase tvrdí, že ta či ona metoda nefunguje. Naše reportérka vyzkoušela v poslední době velmi oblíbenou metodu stravování, kterému se říká řízené hladovění. To by mělo pomáhat i při léčbě cukrovky druhého typu.

Déšť - 1
aktualizováno 04.01.
víkendová předpověď

V sobotu bude až 10 °C, řidiče o víkendu potrápí ranní mlhy

Všechny překvapilo aprílové počasí a i ve čtvrtek se to bude rychle střídat. Polojasnou oblohu odpoledne vystřídají mraky, které od severozápadu přinesou také vydatnější srážky. Déšť a teploty nad nulou by měly vydržet i několik následujících dní, o víkendu by se měli řidiči připravit na ranní mlhy.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 4
čtěte o tématu víkend na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Zimní počasí
aktualizováno 15.12.
Předpověď

O víkendu vtrhne do Česka zima! Bude mrznout a sněžit i v nížinách

Třetí adventní víkend navodí počasím v Česku vánoční atmosféru. Sněžit a mrznout by mělo na horách i v nížinách. O víkendu se ještě více ochladí, mírné oteplení přijde až v druhé půlce příštího týdne.

Zimní silnice - ilustrační
aktualizováno 08.12.
nová výstraha předpověď na víkend

Ledovka i zabíjela! Pozor, v těchto krajích stále hrozí nebezpečí

Meteorologové varují před další tvorbou ledovky. Kvůli namrzlé vozovce v pátek bouralo několik aut, výstraha platná do poledních hodin se na některých místech prodlužuje až do soboty. Hrozí i náledí.

Výměna kol
17.11.

VÍKEND: Přezout pneumatiky doma a nebo v servisu?

Napadl první sníh a teplota se na řadě míst pohybovala kolem kritické nuly. Přezuto by měli mít už všichni.

Víno
16.11.

VÍKEND: Oranžové víno

Jde o jeden z posledních trendů, který láká stále víc lidí. Pokud si říkáte, že jde určitě o nejnovější tah zdatných obchodníků, jste vedle.

Sněžení
aktualizováno 16.11.
chladný víkend

Teploty ráno klesaly k -10 °C. O víkendu nasněží až 20 centimetrů

Česko se dnes probudilo do velmi chladného rána, na Jezerní slati klesla rtuť teploměrů k minus 10,5 stupňům Celsia. A ani prodloužený víkend oteplení nepřinese, spíš naopak. Sněžit by v sobotu a v neděli mohlo i v nížinách.

Potraviny
aktualizováno 15.11.
Víkend

Devadesát milionů tun jídla lidé vyhodí! Banka má snížit plýtvání

Vyhodíte občas nějaké jídlo? Nejste sami, dělají to tak tři čtvrtiny Čechů. V Evropské unii každý ročně vyhodí 179 kilogramů potravin! Na vině jsou jak domácnosti, tak prodejci. I když to na první pohled vypadá, že jídla máme dostatek, počet hladovějících roste. Částečným řešením mohou být potravinové banky. Jak vypadá taková cesta potraviny z regálu až ke klientům, zjišťoval redaktor magazínu Víkend Daniel Brabec.

Sníh na podzim
aktualizováno 09.11.
víkendová předpověď

O víkendu se výrazně ochladí a má i sněžit. A to nejen na horách!

Připravte se na chladný a deštivý víkend. V neděli teploty spadnou jen na osm stupňů a nejen na horách se dočkají sněhových přeháněk. A lepší to nebude ani během příštího týdne.