Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Horko
15.06.
Předpověď na víkend

Letní teploty se vracejí, v neděli ale pozor na bouřky a kroupy!

Po krátkém ochlazení nás opět čeká hodně teplý víkend. Pokud ale plánujete výlet, zkuste ho stihnout už v sobotu - v neděli by vám totiž pobyt venku mohly překazit silné bouřky.

Policie hledá dva pohřešované příznivce geocashingu
aktualizováno 09.06.
počasí

Do Česka se přihnaly silné bouřky! Živel si vyžádal lidský život

Do Česka se přihnaly bouřky, které bičovaly velkou část republiky. Objevovaly se kroupy i přívalový déšť. Meteorologové neustále upravovali výstrahy, platil dokonce vysoký stupeň nebezpečí. Nejhorší situace byla podle Českého hydrometeorologického ústavu na Bruntálsku, Šumpersku a Semilsku. Výstraha před silnými bouřkami platí pro celou republiku. V Praze si přívalový déšť vyžádal lidský život.

Blesková povodeň v Kotovicích - 2
aktualizováno 25.05.
Silné bouřky

Velká voda zaplavovala domy! Podívejte se na tu zkázu

V okresech Příbram, Plzeň-Jih a Rokycany hrozí extrémní nebezpečí povodní, varovali ve čtvrtek večer meteorologové. Prudký vzestup hladiny způsobily intenzivní bouřky. Podle ČTK musely první obce přistoupit k evakuaci.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 4
čtěte o tématu víkend na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Elektronkový mikroskop
17.05.

VÍKEND: Elektronové mikroskopy prostě v Česku umí

Co Česko skutečně proslavilo po celém světě? Jsou to kontaktní čočky, krevní skupiny a Jarda Jágr.

Počasí - ochlazení
aktualizováno 17.05.
předpověď na víkend

Poslední studený den je tady! Přijde oteplení a teploty až 25 °C

Čtvrtek bude nejchladnějším dnem, který nás v nejbližší době čeká. Teploty vystoupí maximálně na 19 stupňů a ani dnes se neobejdeme bez deštníků. V příštím týdnu se znovu oteplí a dočkáme se až 25 stupňů.

Bouřky
aktualizováno 13.05.
prudký déšť

Česko zasáhly silné bouřky, na Třinecku blesk zapálil dům!

Většinu území Česka v sobotu odpoledne zasáhly silné bouřky, které místy doprovázelo i krupobití. Ve Vedryni na Třinecku dokonce zásah blesku zapálil rodinný dům. K večeru však začaly bouřky ustávat. V neděli se pak do Česka vrátí slunné počasí, teplota má vyšplhat až ke 27 °C.

Dubaj
10.05.

VÍKEND: České stopy v Dubaji

Život bez českých knedlíků, ale taky bez daní. Na to, se nechává v poslední době nalákat čím dál více Čechů. Na život v pohádkové Dubaji.

Tragická nehoda
aktualizováno 09.05.
tragické srážky

Nehody na silnicích: Prodloužený víkend patří mezi ty nejtragičtější!

Prodloužený víkend se do statistik dopravních nehod zapíše jako jeden z dosud nejtragičtějších v letošních roce. Zemřelo při nich nejméně osm lidí. Řada vážných nehoda se týkala i motorkářů. A to přesto, že právě pro ně policie pořádá speciální akce na zajištění bezpečné jízdy.

Ochlazení
aktualizováno 26.04.
zahrádkáři, pozor!

V Česku se razantně ochladí, v pátek udeří mrazíky! PŘEDPOVĚĎ

V závěru pracovního týdne se v Česku prudce ochladí. V porovnání s předchozími dny spadnou teploty až o 12 °C. V pátek ráno navíc udeří přízemní mrazíky, které mohou pořádně potrápit zahrádkáře. Na víkend se však oteplí, maximální teploty vyšplhají až k 28 °C.

Počasí - oteplení_2
aktualizováno 12.04.
předpověď počasí

Rekordní teploty ve čtvrtek, déšť o den později! Jak bude o víkendu?

Následující dny budou nezvykle teplé, meteorologové předpokládají, že ve čtvrtek by dokonce měly padat teplotní rekordy. K večeru ale bude přibývat oblačnosti a před víkendem má na většině území Česka pršet. Situace se opět zlepší v sobotu.