Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Počasí - oteplení_2
aktualizováno 12.04.
předpověď počasí

Rekordní teploty ve čtvrtek, déšť o den později! Jak bude o víkendu?

Následující dny budou nezvykle teplé, meteorologové předpokládají, že ve čtvrtek by dokonce měly padat teplotní rekordy. K večeru ale bude přibývat oblačnosti a před víkendem má na většině území Česka pršet. Situace se opět zlepší v sobotu.

Travel blogging
06.04.

VÍKEND: Práce snů s názvem Travel blogging

Vstávat na nejexotičtějších plážích planety, snídat čerstvý ananas a zadarmo procestovat celý svět. Takový sen žila alespoň na chvíli většina z nás.

Sněžení - ilustrační
aktualizováno 06.04.
proměnlivé počasí

Do Česka vtrhla studená fronta, na horách padal sníh! PŘEDPOVĚĎ

Před víkendem vtrhla na území Česka studená fronta, která přinesla ochlazení a přeháňky. Na hory se tak podle předpovědi v noci ze čtvrtka na pátek měl vrátit sníh. Po studené noci se však opět otepluje a dočkáme se prosluněného víkendu. V neděli budou teploty dokonce atakovat 21°C.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 4
čtěte o tématu víkend na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

Změna času
aktualizováno 24.03.
Letní čas

Máte problémy se změnou času? Připravte se na ni dopředu!

Změna času je opět tady. O víkendu v noci ze soboty na neděli se čas posune o hodinu dopředu, a to ve dvě hodiny ráno, takže budeme spát o hodinu méně. I když tuto změnu někteří nepociťují, většinu lidí naopak trápí nespavost, nebo psychické i fyzické problémy. Jak se nejlépe se změnou času vypořádat a pomoci tělu zvyknout si? Tyto rady vám pomůžou.

Jaro
aktualizováno 22.03.
počasí na víkend

Je konec zimy konečně tady? O víkendu se oteplí až o 20 stupňů

Zatímco ještě dnes teploty na Šumavě klesaly až k -20 a v nížinách i k -12 stupňům, o víkendu by mělo přijít oteplení. Měřit bychom mohli až 12 stupňů. V noci ale mrazy budou pokračovat.

Déšť/ slunce
aktualizováno 09.03.
víkendová předpověď

Teploty o víkendu vystoupají až k 16 °C! Nezapomeňte deštníky

Jaro se nezadržitelně blíží a tomu bude odpovídat i počasí o víkendu. Po krutých mrazech přichází velmi výrazné oteplení, v neděli by mohlo být podle meteorologů dokonce až 16 °C, v noci ale může teplota stále klesat k nule. Teplý vzduch s sebou přinese oblačnost a srážky, upozorňují meteorologové.

Dvojice v zimě
aktualizováno 02.03.
předpověď Jak bude?

Slibovali oteplení, přijdou ale další mrazy! Začala platit nová výstraha

Evropa má za sebou další extrémně chladnou noc, kterou na kontinent přinesla takzvaná "Bestie z východu". Mrazy původem ze Sibiře si už v evropských zemích vyžádaly nejméně 55 životů.

Mráz
aktualizováno 15.02.
víkendová předpověď

V noci klesly teploty pod - 25 °C! Dejte pozor na námrazu

Několik posledních dní byla obloha na většině území jasná, Česko tak zažilo velmi mrazivou noc, kdy teplota na Šumavě klesla pod -25 °C. Ve čtvrtek odpoledne se začne zatahovat a místy se objeví sněžení. Meteorologové varují řidiče před ranní námrazou, mnohem náročnější situace na silnicích bude v pátek.

Mráz
aktualizováno 08.02.
výstraha před náledím

VAROVÁNÍ: I o víkendu nás čekají mrazy a bude to hodně klouzat

V noci ze čtvrtka na pátek si dejte pozor na náledí, varují meteorologové. Mrazivé počasí vydrží i o víkendu, na některých místech se mohou dočkat také slabého sněžení.

Mráz a zima_2
aktualizováno 01.02.
výrazné ochlazení

Konečně je to tady! Čeká nás nejmrazivější týden za celou zimu

Ten, kdo se těšil na pořádnou zimu, se konečně dočkal. V příštím týdnu nás čekají zatím nejmrazivější dny letošní zimy. A podle meteoroložky Dagmar Honsové by chladné počasí mohlo vydržet i několik týdnů.