Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Léky
aktualizováno 04.07.
odstíny bolesti

Léčbě kostmi odzvonilo! Jsou lepší tablety, čípky nebo náplast?

Bolest provází člověka v průběhu celého života a již první léky ve formě rostlinných výtažků a alkoholických nápojů ji měly tlumit a mírnit utrpení pacienta. Dnes však existují modernější léčebné postupy.

Žák s mobilem
12.12.
pravidla a omezení

Škola určuje pravidla používání mobilů. Může ho učitel zabavit?

Francie zakázala na základních a středních školách používání mobilních telefonů. Nové nařízení by mělo platit od začátku nového roku. Otázka ohledně mobilů rozděluje i rodiče v Česku. I když se pravidla na jednotlivých školách mohou lišit, učitelé podle advokáta nemají právo telefon zabavit.

Android
10.07.
Virová infekce

Pozor! Hackeři napadli miliony tabletů a telefonů s androidem

Majitelé tabletů a chytrých telefonů s operačním systémem Android by měli zbystřit, zvlášť pokud v poslední době odkládali aktualizace. Podle expertů totiž 14 milionů přístrojů napadl nebezpečný virus.

Prásk.tv píše:

Tablety do myčky po domácku
čtěte o tématu tablety na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Tablet v letadle
aktualizováno 21.03.
Bez tabletu i notebooku

Do letadla bez elektroniky: Británie a USA ji při těchto letech zakázaly

Na palubu některých letadel už si nebudete moci vzít notebook nebo tablet. Platí to pro přímé lety z některých zemí Blízkého východu do Spojených států a Velké Británie. Důvodem je obava z terorismu.

Dítě u počítače
04.09.
Skryté nebezpečí

Počítač je pro děti jako heroin! Při abstinenci mají podobné příznaky!

Koukání do monitorů počítače, tabletu nebo chytrého telefonu vyvolává u malých dětí obdobnou reakci mozku jako braní drog nebo sex. S tímto varováním přišli odborníci poté, co stále více dětí si na chytrých zařízeních doslova vypěstovalo závislost.

chytré kabinky
20.06.
Revoluce v nakupování

UPGRADE: Tablety a chytrá zrcadla aneb Nákupy oblečení bez svlékání

Milovníci nakupování oblečení a shopaholici se radují. Jestli je v jejich oblíbené činnosti až do teď zdržovalo ono věčné převlékání, tak tomu už je konec. Díky chytrým zkušebním kabinkám…

Dražba aut 19.6. 2015
aktualizováno 12.06.
Aukce zabavených věcí

VELKÁ DRAŽBA: Tablety, oblečení i auta za hubičku! Vyberete si?

Už příští pátek se v Přerově-Čekyni koná dražba zabavených věcí. A výběr je opravdu široký - kromě více než sedmi stovek drobných věcí na zájemce čeká i 24 aut za velmi příznivé ceny.

Mládí
aktualizováno 01.06.
být stále mlád

Elixír mládí? Vědci vymysleli tabletky, které zastaví stárnutí

Bojíte se stárnutí? Vypadá to, že elixír mládí by mohl jít do prodeje už brzy. Vědci totiž přišli na to, jak posílit buňky, aby nedocházelo k jejich degeneraci a stárnutí. Stačí k tomu směs speciálních tuků.

1754933
aktualizováno 22.05.
Válka o tablety

Revoluce ve školství? Plán zavést do škol tablety rozděluje veřejnost

Zavést nebo nezavést tablety do škol? Tak zní takřka shakespearovská otázka. Nápad ministra školství Marcela Chládka vybavit školy povinně tablety okamžitě rozpoutal bouřlivé debaty.

Alkohol v prášku
aktualizováno 13.03.
ujme se to?

Dvě tablety rumu, prosím! Začal prodej alkoholu v prášku

Ve Spojených státech už možná brzy začne nová éra konzumace alkoholu. Schvalovacím řízením u federální komise tam totiž prošel tzv. Palcohol, alkohol koncetrovaný v prášku. Schválení "vynálezu" však provázejí velké obavy.