Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mezinárodní den bez podprsenky!
aktualizováno 13.10.
odhalené celebrity

Mezinárodní den bez podprsenky je tu! Kdo ho slaví? GALERIE

13. říjen je Mezinárodním dnem bez podprsenky. A není proto, aby ženy rozptylovaly pozornost mužů. Důvodem je především zvýšení povědomí o rakovině prsu.

Pracovní oblečení Kate Hannah
27.06.
Kuriózní případ

Ženu vyhodili kvůli nevhodnému oděvu! Také vás pohoršuje? FOTO

Důvody k vyhození z práce jsou různé. Šéf Kate Hannah z Yorkshireu však přišel s něčím, co pobouřilo nejen Kate, ale i veřejnost. Kate tvrdí, že její manažer po ní požadoval nosit v práci podprsenku. Když odmítla, vyhodil ji.

Praní
25.03.
Rady a tipy!

Hygienický průvodce oblečením: Jak často se má co prát?

Spodní prádlo si vyměňujeme denně. Jak často bychom měli střídat ostatní prádlo a oblečení? Názory se liší a o tom, jak často jaký kousek dávat do pračky, se příliš nemluví. Podle odbornice by se například podprsenka měla prát každé tři dny. Připravili jsme pro vás praktického průvodce.

Prásk.tv píše:

Hádka na dovolené
čtěte o tématu podprsenka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Dívka musela ve škole vysvětlovat, proč nemá pod halenkou podprsenku
10.06.
proč?

Dívka rozpoutala ve škole poprask. Puritáni se mohli zbláznit

Oblečení je pro spoustu lidí velké téma - řeší, co (ne)nosit, pro jakou příležitost je který kousek ze šatníku nejvhodnější a které barvy nikdy nekombinovat. Ale občas může i nevinné oblečení rozpoutat skandál.

Typy prsou
aktualizováno 14.05.
ženská prsa

Jaké typy ženských ňader existují? Zmapovali jsme všechny!

Říká se, že na velikosti záleží! Ale v případě ženských vnad sehrává mnohem důležitější roli samotný tvar, než velikost. S jakými typy ženských prsou se tedy můžeme setkat? Tohle jsou ty nejtradičnější.

Kate Middleton si nevzala podprsenku - 8
27.10.
fotky opět zářila

Kate nahoře bez! Vévodkyně oslnila na premiéře Bonda: VIDEO

Vévodkyně Kate se s princem Williamem a princem Harrym dostavila na premiéru nového filmu o agentovi 007 a všechny okouzlila svým odvážným bleděmodrým modelem.

Den bez podprsenek
13.10.
ptali jsme se

Dnes je mezinárodní den bez podprsenek! Jak slaví Češky?

Dnešní den, 13. října, je Mezinárodním dnem bez podprsenek. V tento den jsou ženy po celém světě vyzvány, aby odložily své podprsenky a celý den chodily bez nich. Vědí to Češi a slaví tento významný den? Zeptali jsme se v ulicích!

podprsenka
08.10.
Zabere to jen minutu

Technologie pro ženy: Zrcadlo vybere správnou podprsenku

Většina žen nosí špatnou podprsenku. Často také vlastní prádlo o různých rozměrech, neznají totiž svou opravdovou velikost. Luxusní značka Rigby & Peller proto vytvořila zrcadlo, které vám po minutě skenování sdělí, jakou podprsenku si přesně koupit.

Zrcadlo radí s výběrem podprsenky - 1
aktualizováno 07.10.

GALERIE: Zrcadlo radí s výběrem podprsenky

GALERIE: Zrcadlo radí s výběrem podprsenky

Vývoj podprsenek
23.09.
vývoj podprsenky

Úžasné video: Podívejte se, jak se měnily podprsenky v průběhu let

Podprsenky od dob svého vzniku prošly obrovskou změnou. Od pouhých pruhů látky, přes těsné korzety až po push-up podprsenky. Podívejte se na vývoj podprsenek v krátkém videu.