Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prsa - ilustrační
aktualizováno 12.11.
svoboda tělu

Proč povinně nosit podprsenky v práci? Ženy zuří. ANKETA

Žena na internetu rozvířila debatu o tom, zda je v pořádku, aby ženy nemusely nosit v práci podprsenku. Bradavky jsou podle ní normální částí těla a není důvod, aby je ženy skrývaly.

Meghan a Harry na svatbě přátel - 1
07.08.
Svatební oslava

Meghan ukázala, co neměla! Tento knoflíček měl zůstat zapnutý

Místo oslavou trávila vévodkyně Meghan své narozeniny na svatbě. Znovu se ukázala v elegantním outfitu, který vypadal bezchybně. Jenže Meghan rozepla až moc knoflíčků na košili...

Japonské miniprádlo
08.02.
Anketa Líbí se vám?

Nový sexy trend! Miniaturní prádlo odhaluje téměř vše. FOTKY

Japonská módní společnost Predator Rat se snaží prorazit se vskutku jedinečným spodním prádlem. To nechává mužům jen minimum prostoru pro představivost. Odhaluje totiž téměř vše.

Prásk.tv píše:

Test osobnosti - 1
čtěte o tématu podprsenka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Četl jsem reklamu Sberbank, kde nabízíte v rámci Vánoční akce bonusovou sazbu 2,89 % na půjčky a konsolidace. Dostane ji opravdu každý, nebo jsou v tom různé skryté háčky?

Mezinárodní den bez podprsenky!
aktualizováno 13.10.
odhalené celebrity

Mezinárodní den bez podprsenky je tu! Kdo ho slaví? GALERIE

13. říjen je Mezinárodním dnem bez podprsenky. A není proto, aby ženy rozptylovaly pozornost mužů. Důvodem je především zvýšení povědomí o rakovině prsu.

Pracovní oblečení Kate Hannah
27.06.
Kuriózní případ

Ženu vyhodili kvůli nevhodnému oděvu! Také vás pohoršuje? FOTO

Důvody k vyhození z práce jsou různé. Šéf Kate Hannah z Yorkshireu však přišel s něčím, co pobouřilo nejen Kate, ale i veřejnost. Kate tvrdí, že její manažer po ní požadoval nosit v práci podprsenku. Když odmítla, vyhodil ji.

Praní
25.03.
Rady a tipy!

Hygienický průvodce oblečením: Jak často se má co prát?

Spodní prádlo si vyměňujeme denně. Jak často bychom měli střídat ostatní prádlo a oblečení? Názory se liší a o tom, jak často jaký kousek dávat do pračky, se příliš nemluví. Podle odbornice by se například podprsenka měla prát každé tři dny. Připravili jsme pro vás praktického průvodce.

Dívka musela ve škole vysvětlovat, proč nemá pod halenkou podprsenku
10.06.
proč?

Dívka rozpoutala ve škole poprask. Puritáni se mohli zbláznit

Oblečení je pro spoustu lidí velké téma - řeší, co (ne)nosit, pro jakou příležitost je který kousek ze šatníku nejvhodnější a které barvy nikdy nekombinovat. Ale občas může i nevinné oblečení rozpoutat skandál.

Typy prsou
aktualizováno 14.05.
ženská prsa

Jaké typy ženských ňader existují? Zmapovali jsme všechny!

Říká se, že na velikosti záleží! Ale v případě ženských vnad sehrává mnohem důležitější roli samotný tvar, než velikost. S jakými typy ženských prsou se tedy můžeme setkat? Tohle jsou ty nejtradičnější.

Kate Middleton si nevzala podprsenku - 8
27.10.
fotky opět zářila

Kate nahoře bez! Vévodkyně oslnila na premiéře Bonda: VIDEO

Vévodkyně Kate se s princem Williamem a princem Harrym dostavila na premiéru nového filmu o agentovi 007 a všechny okouzlila svým odvážným bleděmodrým modelem.

Den bez podprsenek
13.10.
ptali jsme se

Dnes je mezinárodní den bez podprsenek! Jak slaví Češky?

Dnešní den, 13. října, je Mezinárodním dnem bez podprsenek. V tento den jsou ženy po celém světě vyzvány, aby odložily své podprsenky a celý den chodily bez nich. Vědí to Češi a slaví tento významný den? Zeptali jsme se v ulicích!