Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
včera 22:37
Robinsonův ostrov

Bára se ostře pustila do Bizona! Kvůli sprše sama sebe odepsala

V posledním díle Robinsonova ostrova definitivně ztratili naději na vítězství dva muži z Ostrova vykoupení. I na hlavním ostrově ale nebylo o dramatické momenty nouze. Do vlasů si vjely hlavně dívky - nejdřív kvůli taktice a po soutěži o imunitu kvůli sprše.

Robinsonův ostrov - Ženy po kmenové radě
aktualizováno včera 14:29
Kamarádky?

Robinsonky se pohádají, Martina nemá slitování! Káťu bodne do zad

Po poslední kmenové radě je na ostrově Tawi Tawi pořádně dusno. Zina vyřazení Martina oplakala a podkopla nohy ženské alianci. Za to se do ní ostře pustí ostatní Robinsonky. Zina podle nich vůbec nepochopila hru a pobyt na ostrově bere jako tábor.

Jiří Ovčáček - 7
19.04.
kontroverzní tweety

Ovčáček hnal novináře válčit, Hrad se ho zastal. Nepřestanu, vzkázal

Názory, které prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček prezentuje na sociálních sítích, jsou v souladu s názory Hradu. Mluvčí se tak za ně nemusí obávat žádného postihu. Médiím to dnes řekl hradní kancléř Vratislav Mynář.

Prásk.tv píše:

Veronika Kopřivová a Nela Slováková - 1
čtěte o tématu hádka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Místo činu
aktualizováno 18.04.
zběsilý amok

Mrtvá matka s dcerou! Policisté řeší dvojnásobnou vraždu

Kriminalisté od pondělí vyšetřují dvojnásobnou vraždu v jednom z ostravských domů ve Svinově. Muž se měl po hádce vrhnout na svou ženu a tchyni, nepřežila ani jedna z nich. Vzhledem k vyšetřování zatím policie nezveřejňuje další podrobnosti.

Jiří Ovčáček - 6
aktualizováno 16.04.
rozbouřená diskuze

Ovčáček útočí na Twitteru na válečné veterány i Jiřího Drahoše

Úder Británie, USA a Francie vyvolal v Česku velké rozpory. Prezident Miloš Zeman označil nálet za kovbojskou akci, podporu naopak vyjádřila vláda, která za úderem vidí jasný vzkaz proti chemickým útokům. Výrazně aktivní byl na Twitteru i prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček, který vyvolal bouři, když začal do války posílat neziskové organizace, novináře i válečné veterány.

Konšelská
aktualizováno 14.04.
Agresor v bytě

Drama v Praze! Zásahovka zadržela zabarikádovaného muže

Pražští policisté zasahují v Konšelské ulici v Praze 8. V jednom z bytů se pohádali tři lidi. Jeden z nich z bytu utekl, další dva jsou ale uvnitř zabarikádovaní. Podle policie může být jeden z nich ozbrojený, proto na místo vyrazila zásahová jednotka a vyjednavač.

Strážníci zachránili život ženě díky defibrilátoru
aktualizováno 12.04.
Záchrana života

Při divoké hádce s expřítelem ženu zradilo srdce, pomohli strážníci

V nečekané drama se ve středu navečer změnila asistence hlídky brněnských strážníků u ostré hádky bývalých partnerů. Ženě se totiž náhle zastavilo srdce. Městští policisté museli k její záchraně využít i defibrilátor.

Partnerská hádka
aktualizováno 11.04.
moderní vztahy

Experti odhalili hlavního zabijáka lásky! Rozhádá přes polovinu párů

Ačkoli je jaro jako stvořené k vyznávání lásky, romantické chvíle pod rozkvetlými stromy okamžitě vymizí, když se na scéně objeví v hlavní roli mobil. Právě ten spolu s dalšími digitálními zařízeními totiž dokáže podle expertů rychle zapříčinit konflikt mezi partnery - hádá se kvůli tomu více než polovina párů.

Výměna manželek: Simona a Zdena - 15
03.04.
Výměna manželek

"Dala bych mu pěstí," hrozí Simča! Děti neumí číst, ani poznat barvy

Už ve středu se mohou diváci těšit na další premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát uvidíme, jak si poradí Simona v rodině, kde je tatínek nenapravitelný lenoch, a jestli si Zdena v jiné rodině uvědomí, zda chce dále zůstat se svým partnerem.

Hádka skončila pobodáním
aktualizováno 03.04.
napadení

Hádka se nebezpečně vyhrotila, žena napadla svého druha nožem!

Bodnutím nožem skončila ranní hádka dvou obyvatel jednoho domu v centru Liberce. Žena tam pořezala svého druha, se kterým má půlroční dítě. Podle příbuzných byly hádky mezi partnery na denním pořádku. Muže se středně těžkým zraněním odvezla záchranka a případ si převzali kriminalisté.