Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Chomutově našli policisté mrtvého muže
Aktualizováno Předevčírem 06:15
pietní akce

Desítky lidí přišly k místu vraždy v Chomutově, nadávaly policii

Na chomutovském sídlišti se střílelo! Muž se podle svědků v noci vrátil ze zábavy, dodávkou naboural několik aut a rušil noční klid. To vyprovokovalo jednoho ze sousedů, který po něm prý několikrát vystřelil. Kulky prošly sklem a na místě muže zabily. Obyvatelé kvůli jeho smrti uspořádali pietní shromáždění.

Pokus o vraždu
Aktualizováno 19.5. 2017 14:12
pokus o vraždu

Partnerská hádka se zvrtla. Žena muže pobodala a utekla

Konfliktní soužití partnerské dvojice v Přerově skončilo pokusem o vraždu. Pětačtyřicetiletá žena neunesla neustálé hádky a na svého partnera zaútočila nožem.

Muž ohrožoval pistolí skupinu lidí
Aktualizováno 15.5. 2017 13:31
nebezpečné vyhrožování

Opilec vytáhl zbraň a chtěl střílet. Skončil v poutech a za mřížemi

Hádka na Rokycansku vyvrcholila výhrůžkami střelnou zbraní. Opilý cizinec mířil pistolí na skupinu dalších lidí. Muže vzápětí policisté zadrželi na místě a hrozí mu až dva roky za mřížemi.

Prásk.tv píše:

Agáta Prachařová - 1
čtěte o tématu hádka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

Marine Le Penová, Emmanuel Macron
Aktualizováno 4.5. 2017 21:07
prezidentské volby

Boj o Francii a svobodnou Evropu: První kolo vyhrál Macron

Miliony Francouzů sledovaly závěrečnou televizní debatu kandidátů na prezidenta. Podle průzkumů ji vyhrál proevropský Emmanuel Macron a to i přesto, že se stal terčem drsných osobních útoků ultrapravicové nacionalistky Marine Le Penové. Ta svého soka titulovala jako miláčka elit a kandidáta bankéřů a islamistů.

Muž vyhodil ženu z okna
Aktualizováno 25.4. 2017 13:05
Agresor v poutech

Rozzuřený muž vyhodil přítelkyni z okna. Pak ji soukal zpět do bytu!

Záchranáři a policisté zasahovali v pondělí odpoledne v Jirkově na Chomutovsku. V tamní čtvrti Nové Ervěnice došlo mezi partnery k ostré hádce, po které skončila žena s těžkými zraněními pod oknem svého bytu. Podle svědků ji měl z okna vyhodit právě její rozzuřený přítel.

Pobodání - ilustrační foto
Aktualizováno 22.4. 2017 13:01
Chtěl ho zabít

Pokus o vraždu v Plzni! Hádka v baru skončila pobodáním

K napadení, při kterém útočník na druhého muže vytáhl nůž a několikrát jej bodnul, došlo v pátek večer v baru na Slovanské třídě v Plzni. Podle svědků spolu nejprve dva muži popíjeli, pak se pohádali, útočník na chvíli odešel a když se vrátil, na druhého muže zaútočil nožem. Napadený skončil v péči lékařů, útočník v policejní cele.

Muž, který vyhodil ženu z okna ubytovny
Aktualizováno 19.4. 2017 14:17
vyhodili ji z okna

Svědci popsali drsnou smrt ženy v hotelu: Viděl jsem stín, jak letí dolů

Ve vazbě je muž, který měl o víkendu vyhodit ze šestého patra pardubického hotelu 45letou ženu. Ta po pádu zemřela. Hotel Harmony je přitom v hledáčku policie poměrně často. Bydlí tam cizinci a hlídky tam řeší rvačky i výtržnosti.

smrtelný pád

Žena v Pardubicích nepřežila pobyt v hotelu, shodili ji z 6. patra

Policie usilovně hledá svědky sobotní hádky, která skončila smrtí 45leté ženy ze Slovenska. Žena vypadla z šestého patra hotelu Harmony v Pardubicích, policie z její smrti podezírá stejně starého cizince z Rumunska.

Záhada na Slovensku

Družku vyhodil z domu, ráno našel na zápraží její zkrvavené tělo!

Tragédie otřásla jednou vesnicí na Slovensku. Gabriela se tady měla pohádat s partnerem, který ji vyhodil z domu. Když se Pavol probudil, našel družku na zápraží v kaluži krve. Policie teď vyšetřuje, jestli jí ublížil on, nebo to udělal někdo jiný.

Robinsonův ostrov

"Hloupějšího člověka neznám," pustí se Nika do Petry! UKÁZKA

Mezi Petrou a Nikou to na Robinsonově ostrově už dlouho vře. Konflikt vyvrcholí na kmenové radě, kde Nika na adresu playmate vychrlí řadu urážek. S pochopením se ale zrovna nesetká. Stane se kvůli tomu další vyřazenou?