Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Romský král Róbert I. - 2
aktualizováno 26.01.
Vyostřený spor

Romové se rozhádali kvůli králi! Róbert I. už roky odmítá odstoupit

Romové na Slovensku se rozhádali kvůli králi. Už v roce 2015 zbavili této funkce předtím zvoleného Róberta Botoše alias Róberta I. Jenže ten stále tvrdí, že je právoplatným králem.

Výměna manželek: „Jsi psychopat!“ - 8
aktualizováno 16.01.
drsných osm očí

Běž se léčit, vpálí Patrikovi Marcela. Nastane peklo na zemi!

Už dnes večer můžete sledovat další díl reality show Výměna manželek. Poradí si Marcela v domácnosti s abnormálně puntičkářským partnerem a si uvědomí Veronika, že se dá žít i jinak, než jak byla dosud zvyklá?

Místo činu ohraničené páskou - Ilustrační foto
aktualizováno 05.01.
tragédie na bowlingu

Po brutální rvačce v Kalifornii se začalo střílet, zemřeli tři lidé

Kalifornským městem Torrance se v noci na sobotu rozezněla střelba, při které podle agentury AP zemřeli tři lidé, další čtyři byli zraněni. Střelbě měla předcházet ohromná rvačka, už při ní se hosté bowlingového baru ukryli do budovy.

Prásk.tv píše:

Najdete na obrázku hada? - 3
čtěte o tématu hádka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Hádka v autě 2
aktualizováno 04.01.
Kuriózní případ

Muž mluvil ženě z Olomouce do řízení. Nakonec zasahovala policie

Neobvyklý případ řešili policisté z Pardubického kraje. Manželé se vraceli z návštěvy domů. Během jízdy autem muž své ženě mluvil do řízení, což neměl dělat. Manželka ztratila trpělivost a svého partnera vyhodila z auta 100 kilometrů od jejich domova. O pár hodin později však po muži zahájila policie rozsáhlé pátrání, jelikož své ženě zavolal, že umírá.

Vražda na Jesenicku
aktualizováno 02.01.
vražda na jesenicku

Tragické Vánoce: Muži se hádali, jeden do druhého vrazil nůž

Tragédie se stala před Vánoci v rodinném domě na Jesenicku. Po hádce tady měl jeden muž bodnout druhého, ten na místě zemřel. Útočníkovi hrozí za vraždu až 18 let vězení.

Joseph Kabila
31.12.
Prezidentské volby

Policistu ubili k smrti! Při volbách v Kongu zemřeli nejméně 4 lidé

Dlouho očekávané prezidentské a parlamentní volby v Kongu, které se v neděli konaly po odkladech, poznamenaly násilnosti, při nichž zemřeli nejméně čtyři lidé. Hlasování provázely zmatky, narušil je přívalový déšť v hlavním městě a velká zpoždění v některých volebních místnostech na východě země si vyžádala prodloužení voleb.

Pobodání - 2
aktualizováno 29.12.
Brutální útok

Hádka spolubydlících: Kvůli krabičce cigaret ho bodl do zad

K brutálnímu útoku došlo o vánočních svátcích ve Žluticích na Karlovarsku. Čtyřiašedesátiletý muž tady bodl svého spolubydlícího nožem do zad. Napadení předcházela hádka obou mužů týkající se údajné krádeže cigaret.

Zábavní pyrotechnika
27.12.
anketa Naštvaní zákazníci

Kaufland zlevnil pyrotechniku, lidé se pohádali kvůli zvířatům

Desítky lidí pobouřil příspěvek obchodního řetězce Kaufland na sociálních sítích. Ten láká na akční nabídku zábavní pyrotechniky. Rozčílil tím ale majitele domácích mazlíčků.

Pokuty za neuklizené psí exkrementy
aktualizováno 18.12.
Ostrá hádka v Brně

Muž nechtěl uklidit po psech, výkaly skončily v autě i na bundě

Kuriózní případ řešili v pondělí odpoledne brněnští strážníci. Kvůli neuklizeným exkrementům po psech se na ulici v Brně pohádala žena s pejskařem. Když měla pocit, že muž chce odjet, vzala exkrementy a muži je položila na okno auta. Ten jej vzal a vztekle hodil pryč, trefil přitom stěžovatelku i jejího syna. Teď oba čeká předvolání na přestupkovou komisi.

Strašlivá tragédie v Pojbukách
aktualizováno 12.12.
smrtelná zranění

Sousedská hádka se vyhrotila! Jeden z mužů zemřel v nemocnici

Velmi tragicky skončil konflikt mezi dvěma muži v obci Pojbuky na Táborsku. Dlouhodobé spory a hádka totiž přerostla v potyčku, při které byl mladší z mužů velmi vážně zraněn a skončil mezi špalky v bezvědomí. I přes veškerou pomoc zraněný zemřel v nemocnici. Podezřelý už byl v minulosti trestán za násilnou trestnou činnost, teď mu hrozí šestnáct let.