Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Martina byla zastřelená v bytě v Petržalce
včera 21:04
horor v bratislavě

Nová fakta ke střelbě v Petržalce: Pár se pohádal, pak padl výstřel

Oběti střelby v bratislavské Petržalce jsou Martin H. (26) a Martina P. (23). A na povrch nyní vyplouvají nové děsivé detaily z jejich života. Martina měla prožívat nejšťastnější období svého života, vše ale nabralo tragický spád.

Napadení nožem - 3
12.01.
Šla spát

Muž se pohádal se ženou, třikrát ji bodl do zad! Všimla si až ráno

Podivný případ vyšetřují policisté na Slovensku. Muž se měl pohádat se svou spolubydlící, poté ji třikrát bodl nožem do zad. Žena šla klidně spát a vše zjistila až druhý den.

Hospodský na Písecku ubodal hosta
aktualizováno 08.01.
Fatální hádka

Krvavý spor v hospodě: Hostinský ubodal na jihu Čech hosta!

V noci ze soboty na neděli jihočeští policisté vyjížděli do hospody v chatové oblasti na Písecku. Podle dosavadních informací to vypadá, že se tu hospodský pohádal s jedním z hostů a zaútočil na něj nožem.

Prásk.tv píše:

Chlapec udělal něco nepředstavitelného
čtěte o tématu hádka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Muž míří plynovou pistolí
23.12.
vyhrocený spor

Muž kvůli prudkému brzdění začal střílet na druhého řidiče! VIDEO

Televize Nova získala od jednoho diváka videozáznam potyčky dvou řidičů ve Vysokém Mýtě. Jeden z nich střílel z plynové pistole na druhého zřejmě proto, že se mu nelíbilo, jak řídí. Pokud se přitom z plynové pistole střílí z krátké vzdálenosti, může zbraň člověka vážně zranit. Policie teď hledá svědky případu.

Policie ČR - ilustrační - 4
20.12.
Těžké zranění

Útok v Ostravě: Žena vážně zranila partnera, sousedé se báli o děti

Policisté a záchranáři zasahovali v pondělí večer u vážné partnerské hádky v ostravské čtvrti Poruba. Zatímco se ale sousedé báli o zdraví malých dětí, byl to třicetiletý muž, kdo skončil v péči záchranářů. Z těžkého ublížení na zdraví je obviněná o šest let mladší žena.

Komoda o jejíž barvu se lidé hádají
aktualizováno 20.12.
Co vidíte vy?

Jakou má vlastně barvu? Internet řeší tajemnou komodu. ANKETA

Jsou šuplíky u komody bílé a růžové nebo modré a šedé? Tisíce lidí se na internetu hádají kvůli obrázku komody, kterou jeden uživatel zveřejnil na síti Reddit. Připomíná to hádku o barvu šatů, do které se před necelými třemi roky zapojily desetitisíce lidí.

Německá policie
aktualizováno 30.11.
Pomozte s pátráním

Lisa zmizela v Praze po hádce s přítelem. Objevili ji v Rakousku

Pražští policisté pátrali po pětadvacetileté Lise K. Žena původem z Rakouska se v úterý v Praze po hádce s přítelem sbalila a odešla neznámo kam. Od té doby o ní nikdo nic nevěděl.

Vybržďoval a pak hrozil pistolí
aktualizováno 21.11.
agresivní jízda

Řidič dodávky vybržďoval osobní auto. Mířil na druhého pistolí

Šestašedesátiletý řidič nákladního auta vybržďoval u Květnové na Karlovarsku řidiče osobního auta. Muži se dostali do sporu a řidič náklaďáku dokonce vytáhl zbraň.

Muž měl zabít vlastní sestru
aktualizováno 12.11.
Byl opilý

Muž měl brutálně zavraždit sestru! Zatnul jí prý sekeru do hlavy

Muž, který ve slovenských Rajčanech zřejmě zavraždil svou sestru, je ve vazbě. Na ženu údajně vytáhl sekeru a dvakrát ji sekl do hlavy. Sourozenci se podle sousedů hádali o peníze, které muž často propil.

Násilník před soudem
aktualizováno 27.10.
brutální napadení

Zbitá žena omdlela, tyran jí vykopal hrob! Teď si vyslechl trest

Za brutální napadení ženy v Měrotíně má jít Libor Hekele sedět. Krajský soud v Olomouci ho v pátek poslal za mříže kvůli tomu, že loni v červnu napadl a škrtil svou přítelkyni. Nakonec jí měl vykopat hrob. Ženě se podařilo utéct, agresor ale dostal sedm let.