Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lady Gaga dorazila na předávání cen Grammy
aktualizováno 11.02.
Hudební ceny

Ceny Grammy 2019: Bodovaly Lady Gaga i Ariana Grande

Nejvíce cen Grammy - po čtyřech - dostali v posledním ročníku těchto prestižních ocenění rapper Childish Gambino a countryová zpěvačka Kacey Musgravesová, která mimo jiné získala cenu pro album roku za desku Golden Hour. Slavnostní večer se odehrál v neděli v americkém Los Angeles.

Ohňostroj v Londýně
aktualizováno 01.01.
novoroční oslavy

Svět vítal nový rok: Ohňostroje rozzářily Koloseum i Big Ben

Ohňostroji vítal nový rok celý svět. Světelné show rozsvítily oblohu nad všemi velkými metropolemi. V Londýně ohňostroj doprovodilo vyzvánění Big Benu, v New Yorku zase zpěv Franka Sinatry.

Zombie Boy a Lady Gaga
aktualizováno 03.08.
Zombie Boy

Zemřel slavný herec a přítel Lady Gaga! Poslala dojemný vzkaz

Herec a model Rick Genest ve věku 32 let zemřel, zřejmě spáchal sebevraždu. Proslavil se desítkami tetování, kterými bylo pokryto celé jeho tělo. Díky tomu si vysloužil přezdívku Zombie Boy. Spolupracoval i se zpěvačkou Lady Gaga, která poslala dojemný vzkaz.

Prásk.tv píše:

Lady Gaga zazpívala poprvé živě s Bradley Cooperem
čtěte o tématu Lady Gaga na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Leonardo DiCaprio a Lady Gaga
11.01.
to byl výraz

Lady Gaga má cenu za herectví: Reakce DiCapria vás dostane

Celý internet se už několik hodin baví kolizí hvězd - nejde ovšem o astronomický úkaz, ale o neplánované "blízké setkání" známých celebrit při vyhlašování Zlatých Glóbů. Ta zděšená grimasa rozhodně stojí za to.

Lady Gaga v Praze
aktualizováno 04.10.
módní ikona

To ještě není Halloween, to jen přijela Lady Gaga do Česka

Americká zpěvačka Lady Gaga (28) dorazila do Prahy. Na letišti ji čekaly davy fanoušků. Další milovníci excentrické zpěvačky čekaly před hotelem v centru Prahy, kde Lady Gaga přespí.

Robin Williams - Co na jeho smrt říkají celebrity
aktualizováno 13.08.
Odchod legendy

Budeš nám chybět, Robine! reagují slavné osobnosti na smrt herce

Smrt Robina Williamse zaskočila celý svět. Bylo to výjimečný herec, kterého lidé znají především jako komika. Zároveň však dokázal zahrát velmi vážné úkoly, za které získal několik významných nominací či filmových cen.

Lady Gaga
aktualizováno 22.06.
VIDEO HVĚZDA PROVOKUJE

CENZURA! Utajovaný klip Lady Gaga plný nahoty unikl na internet

Na internetu se objevil skandální klip, který neměl být nikdy zveřejněn. Jeho autorkou je Lady Gaga a jak to tak v jejích klipech bývá, je plný provokací, náznaků sexu a samozřejmě i nahoty.