Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě v bazénu
aktualizováno 18.06.
Nehoda

VIDEO: 17měsíční chlapec strávil pod vodou přes 5 minut. Přežil

Neuvěřitelné štěstí měl 17měsíční chlapec, který spadl do zahradního bazénu a pod vodou strávil více než pět minut. Incident, který se stal v texaském Fort Worthu, měl naštěstí dobrý konec. Dramatické chvíle zachytily bezpečnostní kamery.

Přepadení na plaveckém stadionu
aktualizováno 11.06.
loupež v praze

Za přepadení bazénu hrozí trojici 10 let! Obvinili hlídače z nádraží

Policie dopadla trojici mužů, kterou podezírá z přepadení bazénu v pražském Podolí. Maskovaní lupiči tam svázali nočního hlídače a pokoušeli se ukrást trezory s tržbou. Podle kriminalistů jsou pachateli pracovníci bezpečnostní agentury, kteří hlídají mimo jiné i hlavní nádraží. Právě tam také trojici dopadla zásahová jednotka.

Napouštění bazénu - Ilustrační foto
aktualizováno 31.05.
suché období

PŘEHLED CEN: Napouštíte bazén? Nechte si dovézt vodu cisternou

Počasí je o týdny napřed, mnoho lidí si horko zpříjemňuje plaváním v bazénu, řada lidí ale napouští bazén špatně a má potom problémy se zakalenou vodou. Vodárny přitom nabízí doplňování vody do bazénů bez komplikací.

Prásk.tv píše:

Ženy dostaly vlastní pruh v bazénu - 1
čtěte o tématu bazén na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Požár na střeše jabloneckého bazénu - 4
aktualizováno 23.05.
požár v jablonci

Bazénu hořela střecha, uvnitř zůstali lidé! Zachraňovali je hasiči

Škody za zhruba půl milionu korun způsobil ve středu požár plaveckého bazénu v Jablonci nad Nisou. Hořet začala střecha v rekonstrukci, v době přijezdu hasičů bylo uvnitř budovy osm lidí. Všechny evakuovali.

Psí hrdina zachránil svého kamaráda
15.05.
záchrana života

VIDEO: Psí hrdina zachránil svého kamaráda před utopením

Skutečně dobří přátelé si pomáhají a vzájemně se chrání. A neplatí to jen mezi lidmi. Dokazuje to i video z bezpečnostní kamery v Arizoně, kde se málem utopil jeden z dvojice psů. Druhý ale nezaváhal a pro svého kamaráda skočil. Dost možná mu tak zachránil život.

Chlapec, který zemřel v libereckém bazénu
14.05.
Tragédie na divoké řece

Smrt Adama (†14) v bazénu půjde k soudu. Plavčíkovi hrozí 6 let

Kvůli dva roky staré tragédii, při níž v libereckém akvaparku zemřel čtrnáctiletý chlapec, padla obžaloba. Za usmrcení z nedbalosti hrozí čtyřiadvacetiletému plavčíkovi až šest let za mřížemi. Chlapec zahynul, když jej nasálo v divoké řece odtokové potrubí.

Muž upoutaný na vozík
06.05.
Kdo je v právu?

Nepustí mě do bazénu, zlobí se vozíčkář. Akvapark se brání

Muž upoutaný na vozík si stěžuje, že nemůže do plaveckého areálu v Přerově. Jeho zaměstnanci prý mají od vedení zakázáno, pouštět tam vozíčkáře a další tělesně postižené bez doprovodu.

Chlapec v aquaparku
aktualizováno 25.04.
Zoufalá záchrana

Chlapce nasál odtok v bazénu. Pod vodou byl dlouhé minuty. VIDEO

Na veřejnost proniklo mrazivé video zachycující zoufalou záchranu dvanáctiletého chlapce, kterého nasálo potrubí v divoké řece. Hoch strávil pod hladinou přibližně devět minut, přesto díky pohotovosti svědků přežil.

Přepadení na plaveckém stadionu
13.04.
Trezor odolal

Maskovaní lupiči přepadli hlídače bazénu. Utekli, když přijel pekař

Pražští kriminalisté pátrají po dvojici neznámých lupičů, kteří si v noci na pátek pro své zločinné rejdy vybrali opravdu netradiční cíl - plavecký areál v pražském Podolí.

Dítě v bazénu
aktualizováno 14.03.
Neštěstí na Opavsku

Boj o život batolete! Spadlo do bazénu, oživovali ho půl hodiny

Strašlivá událost otřásla obcí Velké Hoštice na Opavsku. Rok a půl starý chlapec spadl do bazénu u rodinného domu. Záchranářům se po více než půl hodině podařilo jeho životní fuknce obnovit. Chlapec však zůstává v kritickém stavu.