Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

překažený let

Panika v Hurghadě: V letadle se objevil kouř, evakuovali 251 lidí!

Celkem 251 turistů chystajících se na cestu do Velké Británie museli ve středu evakuovat z letadla v egyptské Hurghadě poté, co se z kabiny začal valit dým. Letiště start pozdrželo o čtyři hodiny, nikdo by neměl být zraněn.

Petr Kramný - rozsudek
Aktualizováno 18.7. 2017 07:04
hledání pravdy

Kramný nevinen? Klára s Monikou zemřely jindy, než je v rozsudku

Spolek Šalamoun, který dlouhodobě obhajuje Petra Kramného, odhalil další nesrovnalost v rozsudku. Podle Šalamounu Monika a Klára zemřely o den později, než je v rozsudku uvedeno, že Kramný vraždil.

Útočník z Hurghady
Aktualizováno 15.7. 2017 21:25
Krveprolití v Egyptě

Kdo útočil v Hurghadě? Média se neshodnou, jména jsou dvě

Mladý muž, který nožem zaútočil na turistky na pláži v egyptské Hurghadě, měl rozkazy od Islámského státu, tvrdí agentura DPA. Stále však není jisté, kdo vlastně terorista je.

Prásk.tv píše:

Markéta Stehlíková
čtěte o tématu Egypt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plánujete rekonstrukci a sháníte řemeslníka? Připravte se na něj

Co všechno byste měli u řemeslníků pohlídat

Pláž v Hurghadě - ilustrační foto
Aktualizováno 15.7. 2017 18:27
Strach v Egyptě

Češi se po útoku vracejí z Hurghady dřív, další o tom uvažují

Cestovní kancelář, s níž cestovala Češka zraněná při pátečním útoku v egyptské Hurgadě, nabídla svým klientům v oblasti dřívější návrat do ČR.

útok v resortu v Hurghadě
Aktualizováno 15.7. 2017 18:26
Útok v Hurghadě

Bratr pobodané Češky promluvil: "Je to šok, pořád na ni myslíme!"

Útočník v egyptské Hurghadě zabil dvě turistky, lehce zranil i Češku. Šestatřicetiletou ženu bodnul do nohy a zad, proto ji záchranáři raději převezli do lépe vybavené nemocnice v Káhiře. Redakci TV Nova se podařilo kontaktovat bratra zraněné Češky.

Útok v egyptské Hurghadě
Aktualizováno 15.7. 2017 07:58
Zranil i Češku

Detaily útoku v Egyptě: Terorista na pláž připlaval, cílil na ženy!

Turisty v Egyptě šokoval útok ozbrojeného muže, který na pláži v Hurghadě pobodal šest lidí. Dvě ženy zemřely, mezi dalšími čtyřmi zraněnými je i Češka. Místní média teď zveřejnila podrobnosti útoku.

útok v resortu v Hurghadě
Aktualizováno 14.7. 2017 22:24
2 mrtvé, 4 zranění

Útok v Egyptě: Útočník zranil i Češku, potvrdilo ministerstvo

Šest turistů bylo v pátek odpoledne pobodáno přímo na pláži v egyptském letovisku Hurghada. Informovala o tom agentura AFP. Dvě pobodané ženy zemřely. Podle agentury Reuters s odvoláním na egyptské bezpečnostní zdroje jsou mezi zraněnými i dvě Češky. Ministerstvo potvrdilo jednu lehce zraněnou. Pachatele hned po útoku zadrželi.

rostoucí napětí

Katar odmítl ultimátum arabských zemí, krize dál pokračuje!

Krize v Kataru pokračuje, země odmítla ultimátum svých sousedů, kteří mimo jiné požadovali, aby Katar přerušil styky s některými islamistickými skupinami a ukončil vojenskou spolupráci s Tureckem. Katar se díky blokádě ocitl v izolaci od světa.

Petr Kramný a Václav Žalud
Aktualizováno 5.7. 2017 18:37
On-line chat

Kramný nevinen?! Expert popsal, jak mohl v Egyptě zabíjet jed

Moniku a Klárku v Egyptě nezabil elektrický proud, ale otrava exotickým jedem, tetrodotoxinem. S touto teorií před časem přišel bývalý pracovník Ústavu patologické fyziologie Lékařské fakulty v Plzni Václav Žalud. Svou teorii vysvětlil dnes v online chatu se čtenáři TN.cz

bezpečná dovolená

Bojíte se terorismu na dovolené? Víme, kde se proti němu pojistit!

Jedním z kritérií, podle kterých si Češi vybírají dovolenou, je i bezpečnost destinace. I proto v minulých letech trochu zanevřeli na severoafrická letoviska, jako je Egypt nebo Tunisko. Letos je ale všechno jinak. Proti terorismu se navíc dá pojistit.