Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jaroslav Komínek
aktualizováno 15.11.
Mezinárodní ostuda

Egypťané jsou opice a ostuda, neudržel se politik. Teď se kaje

Náměstek ústeckého hejtmana Jaroslav Komínek na svém profilu na sociální síti označil Egypťany za opice zrozené z neandrtálců a ostudu civilizace. Ulevil si tak poté, co musel na dovolené zaplatit pokutu 160 eur.

KOŘENÍ: Tajemství mumií starověkého Egypta
aktualizováno 12.11.

KOŘENÍ: Tajemství mumií starověkého Egypta

Víra v posmrtný život provází od samotného počátku dějin lidstva všechna velká náboženství. Nejdále v tomto směru ovšem zašli Egypťané, kteří své zemřelé nejen mumifikovali, ale na cestu do podsvětí jim dokonce zabalili i ilustrovaného průvodce - Knihu mrtvých. Dva její rukopisy teď vystavuje univerzitní muzeum v Chicagu.

Eman Ahmed - 2
26.09.
selhání orgánů

Zemřela nejtěžší žena světa. Z půl tuny zhubla na 165 kilo

Eman Ahmed z Egypta byla nejtěžší ženou na světě. Narodila se se zvláštní nemocí, díky které měla konstantní hlad a přibrala na neuvěřítelných 500 kilogramů. Zemřela v pondělí ráno na selhání orgánů.

Prásk.tv píše:

Matka zkazila synovi dovolenou
čtěte o tématu Egypt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě - 3
aktualizováno 19.09.
Údajné napadení

Čechy měli v Egyptě bít a sexuálně obtěžovat! Policie: Vymýšlí si

Něco na tom příběhu od začátku nesedělo. Dvojice Čechů tvrdila, že Jana svázal a zbil personál hotelu v egyptské Hurghadě. Údajně poté, co bránil přítelkyni Sabinu, kterou měl obtěžovat plavčík. Jenže policejní zpráva a ambasáda ukázaly, že je všechno jinak.

Nehoda turistického autobusu v Egyptě - 2
aktualizováno 29.08.
nehoda na dálnici

Turistický autobus v Egyptě havaroval! Nejméně 15 mrtvých

Havárie turistického autobusu v Egyptě si vyžádala životy nejméně 15 lidí, 42 cestujících bylo zraněno. K neštěstí došlo na silnici mezi Káhirou a Bání Suvajf, informovala agentura Mena.

Penize
22.08.
Tvrdá rána

Kašlete na lidská práva, vzkázaly USA Egyptu a zmrazily miliardy

Spojené státy se rozhodly zamítnout Egyptu vojenskou pomoc v hodnotě 95,7 milionu dolarů (2,1 miliardy korun) a další podporu ve výši 195 milionů dolarů (4,3 miliardy korun) odložit.

Stroj společnosti TRAVEL SERVICE
aktualizováno 21.08.
vyčerpávající čekání

Čechy kvůli poruše třikrát vyvedli z letadla! Na odlet čekali 33 hodin

Čeští a slovenští turisté, kteří kvůli poruše letadla uvízli v egyptské Hurghadě, jsou zpět doma. Společnosti Travel Servis se podařilo opravit letadlo, kterým necelé dvě stovky turistů dopravili zpět do Bratislavy. Na palubě bylo asi patnáct Čechů.

Stroj společnosti TRAVEL SERVICE
aktualizováno 20.08.
komplikace

Češi uvízli na dovolené kvůli poruše letadla. Tentokrát v Egyptě

Česká letecká společnost Travel Service má další problém se zpožděním svých letů. V pátek strávily dvě stovky českých turistů 16 hodin na letišti v italském Lamezia Terme. Kvůli závadě letadla k podobné situaci došlo znovu včera v Hurghadě. Cestující slovenského charterového letu, kterého se účastní také přibližně 15 Čechů, museli několikrát opustit letadlo a do této chvíle není jasné, kdy odcestují zpátky.

Holčička skončila po tetování hennou v nemocnici - 1
17.08.
šokující fotky! Nebezpečná barva

Holčičku na dovolené potetovali hennou. Skončila v nemocnici!

Na dovolenou v Egyptě sedmiletá Madison nikdy nezapomene. Za odměnu, že byla celý pobyt hodná, si mohla nechat potetovat ruku černou hennou. Místo květin jí ale zůstaly ošklivé jizvy. Skončila na popáleninovém oddělení v nemocnici.

Srážku vlaků v Egyptě nepřežilo 28 lidí
aktualizováno 11.08.
železniční neštěstí

Tragédie v Egyptě: Srážku vlaků nepřežilo 36 lidí. 120 je zraněných 

Při srážce dvou vlaků v pátek v severoegyptské Alexandrii přišlo o život nejméně 36 lidí. Informovaly o tom egyptské zdravotnické zdroje.