Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Islámský stát - 1
aktualizováno 08.02.
svatý voják

Ve jménu Islámského státu! Egypťan prý chystal útok v Česku

Mladý Egypťan podle policie plánoval v Česku vraždit ve jménu Islámského státu. Měl u sebe nůž a sháněl vestu s výbušninou a zbraně. Díky odposlechům se ho podařilo dopadnout a ve středu se poprvé ukázal v Brně před soudem. Muž je obžalován z přípravy vraždy.

Laura Plummerová
28.01.
14 měsíců ve vězení

Z dovolené v Hurghadě bylo peklo! Lauru zatkli kvůli běžným lékům

Egyptské úřady propustili po 14 měsících britskou turistku Lauru Plummerovou. Čtyřiatřicetiletou ženu zadrželi na dovolené kvůli tomu, že převážela 290 tablet léku Tramadol, údajně kvůli bolestem zad, kterými trpěl její přítel. Ženě hrozil i trest smrti, u soudu dostala tři roky, teď dostala prezidentskou milost.

Kleopatra
23.01.
Historický objev

Velký průlom pro archeology: Hrobka Kleopatry odhalena!

Archeologové v Egyptě zažívají šťastné dny. Blízko Alexandrie objevili oblast, kde by se mohla nacházet těla Kleopatry a Marka Antonia. Mohla by tak být nalezena jejich dlouho ztracená hrobka.

Prásk.tv píše:

Studentka v Egyptě - 1
čtěte o tématu Egypt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Policisté uzavřeli místo, kde se nepodařilo zneškodnit bombu
06.01.
koptské křesťanství

Vánoční útok v Egyptě, bomba na střeše kostela zabila pyrotechnika

Koptským kostelem na předměstí Káhiry otřásl v sobotu mohutný výbuch. Ten nastal poté, co se pyrotechnik snažil zneškodnit jednu ze dvou nastražených min na střeše budovy. Pyrotechnik přišel o život, další dva lidé byli zraněni.

Bombový útok na autobus s turisty v Egyptě - 1
aktualizováno 29.12.
Výbuch bomby

Teror u pyramid v Gíze: Jezdí tam i Češi. Buďte opatrní, varují úřady

Egyptské úřady po pátečním teroristickém útoku pravděpodobně zesílí některá bezpečnostní opatření. České ministerstvo zahraničí zatím ale žádné speciální upozornění pro cesty do Egypta nevydalo. Čeští turisté by ale v některých oblastech měli být opatrní.

Autobus poškozený výbuchem
29.12.

VIDEO: Při teroristickém útoku v Egyptě zemřeli čtyři lidé

Výbuch bomby nastražené u silnice zasáhl v pátek vpodvečer autobus s turisty nedaleko egyptských pyramid. Při útoky zahynuli čtyři lidé, dalších 10 utrpělo zranění. Jednalo se o 3 turisty z Vietnamu a jejich průvodce.

Autobus poškozený výbuchem
aktualizováno 29.12.
Útok u pyramid

Bombový útok na autobus s turisty v Egyptě! Zemřeli čtyři lidé

Výbuch bomby nastražené u silnice zasáhl v pátek v podvečer autobus s turisty nedaleko egyptských pyramid. Při útoky zahynuli čtyři lidé, dalších 10 utrpělo zranění. Jednalo se o 3 turisty z Vietnamu a jejich průvodce.

John a Susan Cooperovi zemřeli v Hurghadě
aktualizováno 27.12.
záhadná smrt v Egyptě

John a Susan zemřeli v Hurghadě. Pro rodinu to byly smutné Vánoce

Dcera britské dvojce, která záhadně zemřela na dovolené v Egyptě, strávila první Vánoce bez rodičů. Absence rodičů na ní dolehla právě o svátcích. Trápí ji, že zřejmě nikdy nezjistí, co se v Egyptě přesně stalo.

žralok dlouhoploutvý
19.12.
VIDEO Nebezpečí z hlubin

V Egyptě opět útočil žralok. Turistovi se zakousl do nohy

Turisty v Egyptě vyděsil další útok žraloka. U Bratrských ostrovů v Rudém moři zaútočil na skupinu potápěčů. Německému turistovi se zakousl do nohy. Zraněného muže převezli do nemocnice. Celý útok žraloka natočil britský turista, který byl ve stejně skupině jako napadený muž.

Mladý pár si to rozdal na pyramidě
15.12.
Egyptské vyšetřování

Turisté si užili na pyramidě v Gíze! Ministerstvo už zatklo dva lidi

Egyptské ministerstvo vnitra oznámilo, že policie zadržela dva lidi, kteří měli před týdnem pomoci turistům vyšplhat na Cheopsovu pyramidu v Gíze. Pár se pak na pyramidě vyfotil přímo při sexu a fotky zveřejnil na sociálních sítích.