Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bouřky a horko
aktualizováno včera 20:45
varování meteorologů

VÝSTRAHA: Do Čech vtrhnou bouřky, Moravu zasáhnou tropy

Moravu v pátek čekají tropické teploty, na některých místech může rtuť teploměrů stoupat až k 34 stupňů Celsia. Do Čech naopak dorazí silné bouřky. Meteorologové před nimi dokonce vydali výstrahu.

Ochlazení - podzim
včera 05:45
Teplo, nebo sníh?

Počasí na podzim? Meteorologové vydali předpověď pro Evropu!

Léto ještě neskončilo, meteorologové už ale zveřejnili předpověď na podzim. Některé oblasti Evropy se dočkají vytouženého deště, zatímco v Česku bude podzim spíše suchý. Přečtěte si podrobnou předpověď.

Bouřky
aktualizováno 09.08.
výstraha meteorologů

Do Česka dorazily silné bouřky! Hrozí krupobití i přívalové deště

Do Česka večer dorazily silné bouřky, před kterými varovali meteorologové. Zasáhnou většinu republiky a mohou být provázeny silným větrem a krupobitím. Vydatně pršet by mělo také ve čtvrtek a v pátek.

Obchodní sdělení

Dárek k narození? Ožívá tradice mincí do kolébky

Babičky, dědečkové i tetičky si často lámou hlavu nad tím, jaký koupit dárek k narození dítěte.

Počasí - horko/bouřky
aktualizováno 07.08.
Týdenní předpověď

POČASÍ: Ochlazení je tady! Tropy postupně vystřídá déšť

Do Česka dorazilo vytoužené ochlazení. Na začátku týdne si ještě užijeme sluníčka, postupně se ale přidá déšť. Ve čtvrtek pak teploměr v Čechách ukáže 20 stupňů, zatímco na Moravě může být až 35 stupňů.

Zimní počasí
04.08.
jak bude v zimě

Čeká nás letos mírná, nebo krutá zima? Vyšla první předpověď!

Milovníci zimy v těchto dnech trpí a netrpělivě odpočítávají dny, které je dělí od chladnějších měsíců. Ale dočkáme se letos vůbec pořádné zimy? Američtí meteorologové vydali první předpověď.

Horko - 1
aktualizováno 03.08.
počasí v srpnu

Ve čtvrtek i 36 °C! Meteorologové řekli, kdy se ochladí. PŘEDPOVĚĎ

Česko má za sebou několik opravdu horkých dnů, kdy se teploty držely nad hranicí 30 °C a ani dnes žádné ochlazení nečekejte. Na jihu a východě republiky má být i 36 °C! Z předpovědí meteorologů ale vyplývá, že teploty budou brzy rychle klesat.

Sucho
aktualizováno 30.07.
extrémní počasí

Evropou se žene extrémní vlna vedra! V Česku už platí výstraha

Přes Evropu se žene extrémní vlna vedra, která se bude postupně šířit od jihu na jihovýchod. Nad Balkánským poloostrovem vydrží vedro i přes příští víkend. V Itálii a nad Balkánem bude podle portálu Severe Weather Europe přes 40 °C, v Česku se má teplota vyšplhat na 37 °C. Už pro neděli vyhlásili meteorologové výstrahu před vysokými teplotami.

Bouřky na Rakovnicku
aktualizováno 21.07.
sledujeme online výstraha meteorologů

Do Česka se přihnaly bouřky! Hrozí silné nárazy větru i kroupy

Na území Čech udeřily silné bouřky. Postupně by se měly přesunout i na Moravu. Meteorologové proto zpřísnili výstrahu před silnými bouřkami a velmi vysokými teplotami, mohly by se objevit i přívalové deště a kroupy.

Počasí - bouřky_tropy
aktualizováno 19.07.
předpověď výstraha meteorologů

VAROVÁNÍ: Česko čeká pekelná výheň, dorazí ale i silné bouře!

Meteorologové ve středu vydali výstrahu před silnými bouřkami a vysokými teplotami, které největší silou zasáhnou území České republiky ve čtvrtek.

Počasí ve světě
19.07.
velký přehled přírodní pohromy

Počasí ve světě úplně šílí! Extrémy čekají i ČR, varují meteorologové

Zatímco na jihu Evropy bojují s rozsáhlými požáry, Turecko ochromily povodně, Francii zasypaly obří kroupy a v jižní Americe řádila dokonce nejhorší sněhová bouře za 20 let. Počasí jako by se úplně zbláznilo. A meteorologové varují, že extrémy čekají i Českou republiku.