Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Gumová mrtvola
Aktualizováno 20.3. 2017 18:13
Třebechovice pod Orebem

Z křoví čouhala ženská noha, našel ji dělník! Mrtvola to nebyla

Na tísňovou linku policie o víkendu volal vyděšený údržbář z Třebechovic pod Orebem, že u silnice na Hradec Králové našel mrtvolu. Nakonec se ale ukázalo, že v křoví ležela zahrabaná nafukovací panna.

Nejapný žert

Před chrámem v Bratislavě se objevila muslimka s kalašnikovem

Pěkně nejapný žert si na věřící přichystal neznámý vtipálek. Před bratislavský Dóm sv. Martina někdo ráno umístil figurínu muslimky držící maketu samopalu. Místo mše policie uzavřela okolí chrámu. Figurínu dokonce musel prověřit pyrotechnik.

VÍKEND: Zákulisí výroby voskových figurín

Někdo se celebritou snaží stát celý život a někdy marně. Jiný se jí stane, aniž by třeba chtěl, díky zásahu vyšší moci. Ty největší hvězdy mají vlastní voskovou figurínu. Martin Vencl zkoumal zákulisí výroby voskových figurín a zjistil, že na výrobu jedné sochy se spotřebuje deset litrů vosku a dva litry lepidla. A že jejím nejcitlivějším místem je pro svou jemnost ušní lalůček. K tajemství voskové kuchyně přičichl přímo ve francouzské metropoli.

Prásk.tv píše:

Emma Drobná - 2
čtěte o tématu figurína na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Nebezpečná dekorace

Obchod strčil do výlohy sexy figuríny, řidiči bourají jako smyslů zbavení

Že spousta řidičů při točení volantem chytá lelky a kouká se, kam nemá, potvrdil čerstvý případ "příliš sexy" obchodu. Figuríny nastrčené ve výloze totiž prý můžou za dopravní nehody.

Figurína - ilustrační foto
Aktualizováno 5.4. 2014 07:34
Popletený recepční

Muž si spletl mrtvolu s figurínou a hodil ji do popelnice. Myslel, že je to vtip

Recepční z bytového komplexu na Floridě dostal výpověď poté, co si spletl mrtvolu jedné nájemkyně bytu s figurínou a strčil ji do kontejneru na odpadky. S odvoláním na list Tampa Tribune o tom dnes informovala agentura AP.