Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Gumová mrtvola
aktualizováno 20.03.
Třebechovice pod Orebem

Z křoví čouhala ženská noha, našel ji dělník! Mrtvola to nebyla

Na tísňovou linku policie o víkendu volal vyděšený údržbář z Třebechovic pod Orebem, že u silnice na Hradec Králové našel mrtvolu. Nakonec se ale ukázalo, že v křoví ležela zahrabaná nafukovací panna.

Figurína muslimky
12.06.
Nejapný žert

Před chrámem v Bratislavě se objevila muslimka s kalašnikovem

Pěkně nejapný žert si na věřící přichystal neznámý vtipálek. Před bratislavský Dóm sv. Martina někdo ráno umístil figurínu muslimky držící maketu samopalu. Místo mše policie uzavřela okolí chrámu. Figurínu dokonce musel prověřit pyrotechnik.

Voskové figuríny
25.09.

VÍKEND: Zákulisí výroby voskových figurín

Někdo se celebritou snaží stát celý život a někdy marně. Jiný se jí stane, aniž by třeba chtěl, díky zásahu vyšší moci. Ty největší hvězdy mají vlastní voskovou figurínu. Martin Vencl zkoumal zákulisí výroby voskových figurín a zjistil, že na výrobu jedné sochy se spotřebuje deset litrů vosku a dva litry lepidla. A že jejím nejcitlivějším místem je pro svou jemnost ušní lalůček. K tajemství voskové kuchyně přičichl přímo ve francouzské metropoli.

Prásk.tv píše:

Emma Drobná - 2
čtěte o tématu figurína na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Figurína
03.07.
Nebezpečná dekorace

Obchod strčil do výlohy sexy figuríny, řidiči bourají jako smyslů zbavení

Že spousta řidičů při točení volantem chytá lelky a kouká se, kam nemá, potvrdil čerstvý případ "příliš sexy" obchodu. Figuríny nastrčené ve výloze totiž prý můžou za dopravní nehody.

Figurína - ilustrační foto
aktualizováno 05.04.
Popletený recepční

Muž si spletl mrtvolu s figurínou a hodil ji do popelnice. Myslel, že je to vtip

Recepční z bytového komplexu na Floridě dostal výpověď poté, co si spletl mrtvolu jedné nájemkyně bytu s figurínou a strčil ji do kontejneru na odpadky. S odvoláním na list Tampa Tribune o tom dnes informovala agentura AP.