Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Útok v Londýně - 11
Aktualizováno Včera 22:57
Pátý mrtvý je útočník

Teror v Londýně má čtvrtou oběť: V nemocnici zemřel 75letý muž

Policie potvrdila čtvrtou oběť středečního teroristického útoku v Londýně. Jde o 75letého muže, kterého ve čtvrtek odpojili od dýchacích přístojů. Pátým mrtvým je sám útočník, který byl identifikován jako Khalid Masood.

Útok v Londýně
Aktualizováno Včera 16:45
přímý přenos Útok u Parlamentu

VŠE O ÚTOKU V LONDÝNĚ: Policie identifikovala útočníka!

Policie už ví, kdo má na svědomí teroristický útok v centru Londýna. Britská premiérka Theresa Mayová ve čtvrtek oznámila, že v Londýně vraždil muž, který se ve Velké Británii narodil. Později policisté uvedli, že se muž jmenoval Khalid Masood. Na mostě srazil několik lidí, dva zemřeli. U parlamentu pak ubodal policistu. Útočníka policisté zastřelili. K útoku se ve čtvrtek přihlásil Islámský stát.

Oběť útoku a pobodaný policista
Aktualizováno Včera 16:05
Teroristický útok

Oběti z Londýna: Policista byl hrdina, matka šla vyzvednout děti

Mezi oběťmi teroristického útoku v Londýně je třiačtyřicetiletá matka, která šla vyzvednout ze školy své dvě malé dcerky. Na Westminsterském mostě ji ale srazilo auto, kterým terorista najel na chodník. U vstupu do budovy parlamentu pak útočník ubodal osmačtyřicetiletého policistu. Třetí obětí je čtyřiapadesátiletý americký turista Kurt Cochran, který v Londýně s manželkou slavil 25. výročí svatby.

Prásk.tv píše:

Střelba před londýnským parlamentem - 1
čtěte o tématu terorismus na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Lékař zasahující ve Westminsteru
Aktualizováno Včera 10:46
Útok v Londýně

Praví hrdinové! Lékaři nekoukali na vlastní bezpečí a šli pomáhat

Británie se vzpamatovává ze středečního teroristického útoku v srdci Londýna. Celou zemi dojal příběh lékařů z nedaleké Nemocnice svatého Tomáše. Když slyšeli o útoku, aniž by věděli, že už nehrozí žádné nebezpečí, utíkali lékaři na Westminsterský most pomáhat obětem útoku.

1978071
Aktualizováno Včera 11:12
Terorismus

Razie v Anglii: Policie provedla šest zásahů, zadržela osm lidí

Britská policie kolem středeční půlnoci provedla razii v Birminghamu. Stalo se tak den po teroristickém útoku v Londýně. Policisté potvrdili, že zasahovali na 6 místech a zadrželi 8 osob.

Theresa Mayová
Aktualizováno Včera 09:13
Reakce politiků

"Život jde dál," komentovala útok premiérka. Teroru prý neustoupí

Britská premiérka Theresa Mayová odsoudila jako "chorobný a zvrácený" středeční teroristický útok v Londýně. Místo, kde k němu došlo, podle ní nebylo vybráno náhodně. Nikdy neustoupíme teroru, prohlásila před sídlem předsedů britské vlády na Downing Street.

Islámský stát
Aktualizováno Včera 06:32
Teror u parlamentu

ISIS oslavuje útok v Londýně! "Je to teprve začátek," hrozí Evropě

Teroristický útok v Londýně už na sociálních sítích oslavují členové Islámského státu. K atentátu se zatím nikdo nepřihlásil, podle britských médií měl ale útočit radikální muslim. Útočník zabil tři lidi a 29 dalších zranil.

Poslanec Tobias Ellwood zachraňoval policistu
Aktualizováno Včera 06:35
Teroristický útok

Hrdina z Londýna! Poslanec zachraňoval pobodaného policistu

Londýn má po teroristickém útoku prvního hrdinu. Náměstek ministra zahraničí Tobias Ellwood neváhal a jako první zachraňoval pobodaného policistu. Fotky zakrváceného poslance teď kolují po sociálních sítích.

Teror v Londýně
Aktualizováno Včera 09:12
Abu Izzadeen

Identitu útočníka z Londýna popřel jeho bratr. Prý sedí ve vězení!

Abu Izzadeen, který je podezřelý z teroristického útoku v Londýně, údajně není skutečným pachatelem otřesné události. Televizní stanici Channel 4 News kontaktoval jeho bratr s tím, že Abu si momentálně odpykává svůj trest ve vězení. Při útoku u londýnského parlamentu zemřeli kromě samotného teroristy tři lidé a dalších 29 bylo zraněno. Útočník nejdříve najel autem do davu lidí a poté pobodal policistu.

Útok na letišti v Paříži
Aktualizováno 20.3. 2017 21:59
Útok na letišti

Děsivé VIDEO z pařížského letiště: Takhle útočník přepadl vojačku!

Na internetu se objevilo video, které ukazuje útok na pařížském letišti. Zřejmě zdrogovaný extremista tam v sobotu napadl členku vojenské hlídky a pokusil se jí sebrat samopal. Ženě pak mířil na hlavu, než ho zastřelili vojáci.