Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vlak duchů na nádraží v Číně
17.03.
Jen pro otrlé

Nejstrašidelnější nádraží na světě! K peronu přijel vlak duchů. VIDEO

I zkušené železničáře překvapilo video, které natočily bezpečnostní kamery v severočínském městě Pao-tchou. Na jedno z nástupišť přijel vlak duchů. Objevily se totiž jen čelní světla a silueta vlaku. Ten zastavil a po chvíli zase odjel. Lovci záhad jsou z videa u vytržení.

Srážka vlaků poblíž Bratislavy
aktualizováno 17.03.
vážná nehoda

U Bratislavy se srazily dva vlaky, zranilo se nejméně osmnáct lidí

V pátek večer se u města Pezinok poblíž Bratislavy srazil osobní vlak s lokomotivou. Při nehodě se zranilo nejméně sedmnáct lidí, tři z nich utrpěli vážná zranění. Osobní vlak při nehodě vykolejil, železniční doprava byla v úseku zcela ochromena.

Nehoda na železničním přejezdu u Hořic
16.03.
To tu ještě nebylo

To jsou věci! Řidička se srazila s vlakem, sebrala nárazník a odjela

Srážky aut s vlakem většinou končí totálním zdemolováním menšího z vozidel, jehož posádka je často ráda, že přežila. U Dobré Vody u Hořic na Jičínsko ovšem mělo "setkání" osobního vlaku a červeného fordu úplně jiný průběh.

Prásk.tv píše:

Pes čeká na vlak
čtěte o tématu vlak na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ULTRA MUSIC festival přitáhl za dvacet let už více než dva miliony posluchačů

Dvacátý ročník festivalu elektronické hudby, ULTRA MUSIC FESTIVAL 2018, letos přesáhne návštěvnost dvou milionů posluchačů. Začátek nejočekávanější sestavy v historii akce, Phase One, byl vypuštěn právě včas, aby zahájil nadcházející prázdninovou sezónu. Festival proběhne v závěrečné fázi Miami Music Week.

Muž vypadl z rychlíku u Rudoltic - 1
aktualizováno 14.03.
Vážná nehoda

Vlak na koridoru u Prahy srazil člověka, spoje nabraly zpoždění

Vlakovou dopravu v okolí Prahy ve středu odpoledne výrazně zkomplikovala nehoda mezi Klánovicemi a Úvaly. Rychlík tu srazil člověka a železniční spojení na hlavním koridoru bylo úplně paralyzováno.

Vlaku se za jízdy otevřely dveře
12.03.
Děsivá nehoda

Muž vylezl z vlaku na špatné straně přímo pod jiný. Nepřežil

Obrovskou smůlu měl pětadvacetiletý muž, který v sobotu vpodvečer vystupoval z vlaku v Podivíně na Břeclavsku. Vagón totiž opustil na nesprávné straně a skončil přímo pod jiným vlakem.

Srážka taxi a vlaku
aktualizováno 10.03.
vážná nehoda

Vlak smetl auto a tlačil ho desítky metrů! Řidička (25) se těžce zranila

Vážným zraněním řidičky skončila sobotní nehoda na železničním přejezdu v Trutnově. Mladá žena zřejmě nerespektovala dopravní značky a vjela na koleje ve chvíli, kdy se přiřítil vlak. Ten vůz doslova smetl a tlačil ho desítky metrů před sebou, pro zraněnou ženu musel letět vrtulník.

Požár vlaku
aktualizováno 07.03.
neštěstí v Bohunicích

Vlak se stovkou cestujících zachvátil požár. Vznítil od elektřiny

Stovka cestujících musela být evakuována z osobního vlaku, který včera odpoledne začal za jízdy hořet v brněnských Bohunicích. Souprava musela zastavit a na místo byli přivoláni hasiči. Ti plameny zlikvidovali. Nikdo z cestujících naštěstí nebyl zraněn.

Cesta vlakem - 2
aktualizováno 07.03.
Bezplatné cestování

Cestovat po Evropě zadarmo? Komise schválila nový program!

Cestování po Evropě bezplatně by se mohlo stát skutečnostní. Evropská komise schválila program umožňující mladým Evropanům cestovat do ostatních evropských zemí zadarmo. Komise vyčlenila na tento projekt 12 milionů eur a již tento rok bude zahájena jeho první fáze.

2111658
aktualizováno 02.03.
nebezpečný trend

Takhle si hrají děti na Sibiři! Při zábavě na kolejích jde o život

Internetem se šíří virální videa s novým trendem. Děti si na kolejích fotí selfie s přijíždějícím vlakem a velmi se tím baví. Jedno takové video z ruské Sibiře děsí rodiče po celém světě.

Nehoda vlaku u Boloslavi
aktualizováno 28.02.
úmyslný zločin

Český terorista? Muž kácel stromy na trať, aby se lidi báli muslimů

Z teroristického útoku obvinila policie 70letého seniora, mladoboleslavský soud ho poslal do vazby. Muž podle ní v loňském roce stál za dvěma srážkami vlaků se stromem. Akcemi prý chtěl podnítit nenávist ve společnosti proti muslimům. Informoval o tom web Lidovky.cz.