Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrt motorkáře
aktualizováno včera 18:37
Černá neděle

Motorkáři, jezděte opatrně! Na jihu Moravy zemřeli další dva lidé

Třetí prázdninová neděle přinesla bohužel hned dvě úmrtí motorkářů na českých silnicích. Jeden se srazil s dodávkou, druhý narazil do stromu. Ani jednomu už nebylo pomoci, osudné jim byly pravotočivé zatáčky. Při jedné z nehod se těžce zranila také 31letá žena.

Vlak v Praze srazil ženu - 3
včera 15:12
Záhadná smrt

Cestující zpozoroval z vlaku mrtvolu! Policie neví, kde se vzala

U trati mezi Prackovicemi nad Labem a Lovosicemi dnes policie našla bezvládné tělo neznámé ženy. Dosud není jasné, který vlak ženu srazil, případně jestli za událostí skutečně stojí srážka s vlakem.

Tragická nehoda na přejezdu u Českých Budějovic - 2
včera 10:24
Tragédie u Budějovic

Motorkář (†39) vjel přímo pod vlak, ten jeho stroj úplně zdemoloval

Tragickou nehodu vyšetřují jihočeští policisté. V sobotu večer smetl na přejezdu u obce Nová Ves vlak motorkáře. Ten nehodu nepřežil. Souprava motocykl úplně zdemolovala.

Prásk.tv píše:

Motorkáře zastavila závora
čtěte o tématu vlak na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Pětiletého chlapce usmrtil vyhlídkový vláček
aktualizováno včera 21:19
Smutná událost

Tragédie na festivalu: Chlapeček (†5) spadl pod vláček a zemřel

Na rodinném festivalu v areálu Šikland u Žďáru nad Sázavou dnes po čtvrté hodině zemřel pětiletý chlapeček. Spadl pod vyhlídkový vláček, zraněním bohužel na místě podlehl.

Rekonstrukce trati - ilustrační foto
11.07.
Rozkopané koridory

Českou železnici čeká peklo! SŽDC připravuje obří rekonstrukce

Jakoby nestačily rozkopané silnice a dálnice. Velké rekonstrukce se chystají také na železnici. Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) připravuje velké opravy na osmi úsecích 1. a 2. koridoru, tedy na tratích mezi Prahou a Brnem a Prahou a Ostravou. Práce vyjdou na 23 miliard.

Nehoda vlaku v Turecku
aktualizováno 09.07.
smrtelná nehoda

Pod vlakem v Turecku se zřítil most. Zemřelo nejméně 24 lidí

Nejméně deset mrtvých a 73 zraněných si vyžádala nehoda příměstského vlaku, který v neděli vykolejil v severozápadním Turecku na trati mezi městy Edirne a Istanbul. Informovalo o tom turecké ministerstvo zdravotnictví.

Nehoda vlaku
08.07.
Druhý v kritickém stavu

Vlaky v Ostravě srazily dva muže, jen minuty po sobě! Jeden zemřel

Hned ke dvěma případům sražených chodců vlaky vyjížděli v sobotu záchranáři v Ostravě. Jednomu muži už nebylo pomoci, dalšího v kritickém stavu přepravili do nemocnice.

Autobus na železničním přejezdu u Turčianských teplic
aktualizováno 06.07.
slovensko

Autobus se 70 lidmi uvízl na přejezdu. Stačil prorazit závory

Centimetry dělily od tragédie cestující v autobusu polské společnosti Sindbad. Vůz zůstal stát na železničním přejezdu u Turčianských Teplic, když se spustily závory. Řidič naštěstí dokázal autobus dostat z kolejí pryč.

Požár pole u Lovosic - 2
aktualizováno 05.07.
Hasiči zasahují

Hasiči dál bojují s ohněm u trati z Lovosic do Ústí. Vlaky mají výluky

Hašení požáru mezi Lovosicemi a Ústím nad Labem pokračuje už druhým dnem. Oheň se sice podařilo jednotkám dostat pod kontrolu, ještě v pátek by ale měly probíhat dohašovací práce. Provoz na mezinárodní železniční trati tak zůstává omezený.

Požár pole u Lovosic - 6
aktualizováno 05.07.
Dopravní omezení

Požáry zachvátily Česko. Oheň u železnice hasiči krotili 9 hodin!

Rozsáhlý požár u železnice mezi Lovosicemi a Ústím nad Labem se podařilo po dlouhých devíti hodinách uhasit. Oheň zastavil provoz na trati, policie už ale obnovila provoz na silnici mezi oběma městy. S dalšími velkými požáry bojovali hasiči na jihu Moravy, i ve středních a východních Čechách.