Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Si Ťin-pching a Donald Trump
03.11.
návštěva zemí

Trump se vydal na klíčovou cestu do Asie, musí být velmi opatrný

Prezident Spojených států Donald Trump se vydal na svou čtvrtou zahraniční cestu. Míří do Asie, kde navštíví pět zemí a to v době vzrůstajícího napětí mezi USA a Severní Koreou. Americká média upozorňují, že si bude muset mezi protokoly svázanými státníky dát pozor na přešlapy a neformálnost.

Nehoda letadla
13.09.
VIDEO Kuriózní nehoda

Muž (80) narazil letadlem do stromu! Poté šel na snídani

Osmdesátiletý muž chtěl se svým lehkým vrtulovým letounem přistát na letišti v americkém státě Connecticut. To se mu ale nepovedlo a narazil do stromu. Kuriózní nehodu zachytila bezpečnostní kamera.

Tanker
25.08.
Rekordní cesta

Oteplování? Tanker poprvé projel arktické moře bez ledoborce!

Ruský tanker jako první na světě projel arktickými vodami bez doprovodu ledoborce a tedy v rekordním čase. Klimatologové to přisuzují globálnímu oteplování. Ochránci přírody ale mají také strach, že počet plavidel, které budou trasu využívat, začne narůstat.

Prásk.tv píše:

Ivana Jirešová
čtěte o tématu cesta na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Vlak na Slovensku narazil do stromu
aktualizováno 10.08.
železniční nehoda

Vlak přejel nedaleko hranic strom, spoje nabraly hodiny zpoždění

Železniční dopravu na hlavním koridoru z České republiky na Slovensko zastavil vlak, který přejel nedaleko hranic u obce Brodské v okrese Skalica strom, který spadl na koleje. Část stromu je pod lokomotivou, vlak zůstal stát na kolejích. Nikomu se nic nestalo, dálkové vlaky ale nabraly několikahodinová zpoždění. Předpokládané zprovoznění je do 23:30.

Kolony na silnicích
aktualizováno 28.07.
Cesta k moři

Kritický víkend na evropských silnicích: Tady čekejte kolony

Dopravní experti už dnes očekávají problémy na evropských dálnicích. Ve velké části Německa začaly prázdniny a na cesty na jih se vydají i lidé z dalších zemí. Odborníci dokonce varují, aby ti, kdo nemusí, vůbec na evropské dálnice nevyjížděli.

Doprava v Chorvatsku kolabuje
aktualizováno 22.07.
záběry z kamer peklo na cestách

Doprava na jih Evropy kolabovala! Lidé stáli v kolonách celé hodiny

Řidiči, kteří v sobotu vyrazili na jih k moři, strávili dlouhé hodiny v několikakilometrových kolonách. Na cestě do Chorvatska na některých místech doprava úplně kolabovala. Nejhorší situace byla na dálnici A1 mezi Záhřebem a Splitem. Kolony tam ale během letních víkendů nejsou ničím neobvyklým.

Havarijní stav mostu u Černé Hory na Blanensku
aktualizováno 21.07.
dopravní komplikace

Na trase Brno - Svitavy se hroutí starý most. Silničáři úsek zavřou!

Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) dnes zřejmě v 17:00 uzavře silnici I/43 u Černé Hory na Blanensku. Důvodem je havarijní stav mostu, který by se teoreticky mohl i zřítit. Novinářům to řekl ředitel brněnského závodu ŘSD David Fiala.

Muž u počítače
19.07.
Promyšlený podvod

Muž se zamiloval do 'Světlany z Uralu', poslal jí milion. Pak zemřela

Starší muž ze Zlína se přes internet seznámil se Světlanou z Uralu. Byla to velká láska, a tak se dohodli na její návštěvě v Česku. To ale nebylo tak jednoduché, cesta muže stála více než milion korun. Když měla konečně Světlana přijet, zemřela při nehodě. Až tehdy si muž uvědomil, že nalétl podvodníkovi.

Turisté v Tatrách
aktualizováno 07.07.
letní dovolená

Češi si oblíbili Slovensko, takhle vypadá cesta a poplatky

Jestli se nějaká dovolenková destinace může co do počtu českých turistů měřit s Chorvatskem, pak je to momentálně Slovensko. K našim východním sousedům letos zamíří až tři čtvrtě milionu Čechů. A to většinou autem a navíc po své trase.

Nehoda českého autobusu v Bulharsku - 5
aktualizováno 01.07.
galerie zkažená dovolená

'Stříkala tam krev!': Češka o drsné nehodě autobusu v Bulharsku

Těšili se na moře, místo toho poranění Češi srkají pití z brčka u bazénu a na vlny koukají pouze z břehu. Česká turistka TN.cz popsala utrpení, kterému ona i celá skupina na dovolené čelí poté, co v pátek ráno havaroval autobus u bulharského Burgasu.

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?