Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lety do středomoří
aktualizováno 11.04.
hrozba útoku

Varování před lety do Středomoří: Jak ovlivní dovolené Čechů?

Evropská agentura pro řízení letového provozu Eurocontrol vydala varování aerolinkám pro lety ve východním Středomoří. V příštích 72 hodinách by totiž mohly začít údery na Sýrii, které mají potrestat tamní režim za údajný chemický útok na Dúmu. Jak se podařilo TN.cz zjistit, dovolených Čechů by se zatím doporučení výrazně dotknout nemělo.

Kolony na silnicích
08.04.
Vyzkoušeli jsme

Pět uzavírek, nespočet omezení. Jak dlouho trvá cesta po D1?

Na cestách mezi Prahou a Brnem zažívají také v letošním roce řidiči spoustu komplikací. Kromě těch menších je na dálnici D1 pět rozsáhlých uzavírek. Štáb televize Nova projel v pátek celou cestu tam i zpátky, aby zjistil, zda se vyplatí některá omezení objíždět.

Travel blogging
06.04.

VÍKEND: Práce snů s názvem Travel blogging

Vstávat na nejexotičtějších plážích planety, snídat čerstvý ananas a zadarmo procestovat celý svět. Takový sen žila alespoň na chvíli většina z nás.

Prásk.tv píše:

Optický klam - 1
čtěte o tématu cesta na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Kim Čong-un a Si Ťin - pching
aktualizováno 28.03.
potvrzení spekulací

Státní návštěva v Číně: Kim Čong-un mluvil o bezjaderné KLDR

Vůdce KLDR Kim Čong-un pobýval v Číně a jednal s prezidentem Si Ťin-pchingem. Pondělní informace médií o první utajované Kimově zahraniční cestě od nástupu k moci dnes potvrdila agentura Nová Čína, podle níž Kim během jednání prohlásil, že jeho cílem je ukončení severokorejského jaderného programu. Podle vyjádření oficiální severokorejské agentury KCNA přijal Si Kimovo pozvání k návštěvě KLDR.

Cesta po D1
06.02.
test vyzkoušeli jsme

Jak moc čeští řidiči porušují předpisy? Ověřili jsme to na D1!

O tom, že na českých silnicích a dálnicích je k vidění ledacos, vás asi nemusíme přesvědčovat. Řada řidičů jezdí agresivně, bezohledně a pravidelně porušují pravidla silničního provozu. Někteří to dělají záměrně, jiní omylem. Přesvědčili jsme se na vlastní oči na cestě z Prahy do Brna!

Zimní pneumatiky a značka
02.02.
Začaly prázdniny

Míříte na hory? Pozor na zvláštní předpisy v zahraničí, hrozí pokuty!

V některých částech Česka začínají o víkendu jarní prázdniny, a tak tisíce lidí míří na lyžování například do Rakouska, Francie, nebo Itálie. Otázkou ale je, jestli je na takovou cestu připravené i naše auto, co se týče například povinné výbavy, nebo hloubky dezénu pneumatik. V každé zemi totiž platí jiná pravidla.

Klause uvěznila v Tyrolsku sněhová kalamita
aktualizováno 22.01.
kritika voličů

VIDEO: Klause uvěznila v Tyrolsku sněhová kalamita! Tohle vzkazuje

Bývalého prezidenta Václava Klause uvěznila v rakouském Tyrolsku sněhová kalamita. Klaus tak musel odložit odjezd plánovaný na nedělní odpoledne, hlavu si s tím ale příliš nedělal. Naopak. Byl rád, že do Česka nemusí.

Cesta Míši
10.01.
video cesta do školy

Míša zmizela před rokem. Zvýšila se bezpečnost v okolí školy?

Ve čtvrtek to bude přesně rok, co se ztratila dvanáctiletá Michaela Muzikářová z Ústí nad Labem. Zmizela beze stopy nejspíš během své cesty do školy. Zjišťovali jsme, co se v okolí školy za uplynulý rok změnilo z hlediska bezpečnosti.

Sanitka bourala v křižovatce
aktualizováno 28.12.
nehoda v praze

Sanitka se v křižovatce srazila s autem, zrovna převážela pacientku

Na pražském Pankráci ve středu večer bourala sanitka, která vezla do nemocnice pacientku. V křižovatce se srazila s osobním autem, nikomu se naštěstí nic nestalo. Provoz v místě nehody ale musel být obousměrně omezen.

Bianca Merricková
25.11.
Video cesta hrůzy

Žena utrpěla v autě šok! Uviděla, kdo sedí na místě pro spolujezdce

Mladá Australanka musela nedobrovolně strávit jízdu s nezvaným pasažérem ve svém autě. Najednou se vedle ní objevil obrovský pavouk!