Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Cesta Míši
10.01.
video cesta do školy

Míša zmizela před rokem. Zvýšila se bezpečnost v okolí školy?

Ve čtvrtek to bude přesně rok, co se ztratila dvanáctiletá Michaela Muzikářová z Ústí nad Labem. Zmizela beze stopy nejspíš během své cesty do školy. Zjišťovali jsme, co se v okolí školy za uplynulý rok změnilo z hlediska bezpečnosti.

Sanitka bourala v křižovatce
aktualizováno 28.12.
nehoda v praze

Sanitka se v křižovatce srazila s autem, zrovna převážela pacientku

Na pražském Pankráci ve středu večer bourala sanitka, která vezla do nemocnice pacientku. V křižovatce se srazila s osobním autem, nikomu se naštěstí nic nestalo. Provoz v místě nehody ale musel být obousměrně omezen.

Bianca Merricková
25.11.
Video cesta hrůzy

Žena utrpěla v autě šok! Uviděla, kdo sedí na místě pro spolujezdce

Mladá Australanka musela nedobrovolně strávit jízdu s nezvaným pasažérem ve svém autě. Najednou se vedle ní objevil obrovský pavouk!

Prásk.tv píše:

Ivana Jirešová
čtěte o tématu cesta na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Si Ťin-pching a Donald Trump
03.11.
návštěva zemí

Trump se vydal na klíčovou cestu do Asie, musí být velmi opatrný

Prezident Spojených států Donald Trump se vydal na svou čtvrtou zahraniční cestu. Míří do Asie, kde navštíví pět zemí a to v době vzrůstajícího napětí mezi USA a Severní Koreou. Americká média upozorňují, že si bude muset mezi protokoly svázanými státníky dát pozor na přešlapy a neformálnost.

Nehoda letadla
13.09.
VIDEO Kuriózní nehoda

Muž (80) narazil letadlem do stromu! Poté šel na snídani

Osmdesátiletý muž chtěl se svým lehkým vrtulovým letounem přistát na letišti v americkém státě Connecticut. To se mu ale nepovedlo a narazil do stromu. Kuriózní nehodu zachytila bezpečnostní kamera.

Tanker
25.08.
Rekordní cesta

Oteplování? Tanker poprvé projel arktické moře bez ledoborce!

Ruský tanker jako první na světě projel arktickými vodami bez doprovodu ledoborce a tedy v rekordním čase. Klimatologové to přisuzují globálnímu oteplování. Ochránci přírody ale mají také strach, že počet plavidel, které budou trasu využívat, začne narůstat.

Vlak na Slovensku narazil do stromu
aktualizováno 10.08.
železniční nehoda

Vlak přejel nedaleko hranic strom, spoje nabraly hodiny zpoždění

Železniční dopravu na hlavním koridoru z České republiky na Slovensko zastavil vlak, který přejel nedaleko hranic u obce Brodské v okrese Skalica strom, který spadl na koleje. Část stromu je pod lokomotivou, vlak zůstal stát na kolejích. Nikomu se nic nestalo, dálkové vlaky ale nabraly několikahodinová zpoždění. Předpokládané zprovoznění je do 23:30.

Kolony na silnicích
aktualizováno 28.07.
Cesta k moři

Kritický víkend na evropských silnicích: Tady čekejte kolony

Dopravní experti už dnes očekávají problémy na evropských dálnicích. Ve velké části Německa začaly prázdniny a na cesty na jih se vydají i lidé z dalších zemí. Odborníci dokonce varují, aby ti, kdo nemusí, vůbec na evropské dálnice nevyjížděli.

Doprava v Chorvatsku kolabuje
aktualizováno 22.07.
záběry z kamer peklo na cestách

Doprava na jih Evropy kolabovala! Lidé stáli v kolonách celé hodiny

Řidiči, kteří v sobotu vyrazili na jih k moři, strávili dlouhé hodiny v několikakilometrových kolonách. Na cestě do Chorvatska na některých místech doprava úplně kolabovala. Nejhorší situace byla na dálnici A1 mezi Záhřebem a Splitem. Kolony tam ale během letních víkendů nejsou ničím neobvyklým.

Havarijní stav mostu u Černé Hory na Blanensku
aktualizováno 21.07.
dopravní komplikace

Na trase Brno - Svitavy se hroutí starý most. Silničáři úsek zavřou!

Ředitelství silnic a dálnic ČR (ŘSD) dnes zřejmě v 17:00 uzavře silnici I/43 u Černé Hory na Blanensku. Důvodem je havarijní stav mostu, který by se teoreticky mohl i zřítit. Novinářům to řekl ředitel brněnského závodu ŘSD David Fiala.