Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tvoje tvář má známý hlas: Markéta Konvičková jako Lucie Bílá
Aktualizováno 17.4. 2017 20:04
Pěvecký výkon

Lucie Bílá promluvila o výkonu Markéty Konvičkové ve Tváři!

Markéta Konvičková v neděli předvedla v pořadu Tvoje tvář má známý hlas úžasný výkon. Maskéři ji přetvořili do Lucie Bílé a s písní eSeMeS ohromila porotu i diváky. Co na její výkon říká přímo Lucie Bílá?

Dovolená v Česku
Aktualizováno 8.4. 2017 10:03
anketa hodnocení zemí

Mezinárodní agentura hodnotila státy! Česko dopadlo velmi dobře!

Žijeme na jednom z nejlepších míst planety a máme se dobře. I tak by se dala přeložit zpráva o tom, že mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings včera Česku potvrdila hodnocení A+.

video neúspěšní kandidáti

Nejen kritika! Za co Zemana chválí jeho protikandidáti? ANKETA

Prezident Zeman je častým terčem svých politických protivníků. Existuje ale i něco, za co by ho jeho oponenti pochválili? Zeptali jsme se jeho vyzyvatelů z první české přímé prezidentské volby!

Prásk.tv píše:

Tvoje tvář má známý hlas: Show 4. díl - 38
čtěte o tématu hodnocení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

video neúspěšní kandidáti

Volební soupeři o Zemanovi: Porušuje zákony a slouží mocným

První funkční období v úřadě prezidenta se Miloši Zemanovi rychle krátí. Jak jeho práci hodnotí ostatní kandidáti z prezidentských voleb před čtyřmi lety a co by v případě jejich zvolení dělali jinak, jsme se jich samozřejmě zeptali.

Miloš Zeman - vysvědčení
Aktualizováno 28.1. 2017 12:36
Vysvědčení Zemanovi

Samé jedničky a jedna pětka: Lidé vystavili Zemanovi vysvědčení

Ve čtvrtek uběhly přesně čtyři roky od chvíle, kdy si Česko poprvé v historii zvolilo prezidenta přímou volbou. Při této příležitosti vystavili čtenáři TN.cz prezidentu Miloši Zemanovi vysvědčení. Ve všech kategoriích převažovaly jedničky, za svůj výběr spolupracovníků ale Zeman u čtenářů TN.cz propadl.

Miloš Zeman - vysvědčení
Aktualizováno 26.1. 2017 21:18
prezidentské vysvědčení

Zeman byl zvolen před 4 lety! Jak si prezident vede? Oznámkujte ho

Přesně čtyři roky uběhly od chvíle, kdy si občané zvolili Miloše Zemana prezidentem České republiky. Ve funkci stráví ještě 404 dní. Jak si podle vás zatím vede?

Andrej Babiš hodnotil fungování EET
Aktualizováno 19.1. 2017 20:22
Hodnocení projektu

Babiš si chválí EET: Funguje bez problémů, podnikatelé jsou rádi

Ministr financí Andrej Babiš ve čtvrtek poprvé veřejně hodnotil fungování Elektronické evidence tržeb, z jeho úst zazněla samá superlativa. EET byla zavedena loni v prosinci.

Airbus společnosti Qantas
Aktualizováno 5.1. 2017 13:28
přehled

Nejbezpečnější aerolinky roku? V žebříčku jsou i ČSA

Na začátku roku 2017 vyhlásila stránka AirlineRatings tradiční top dvacítku nejbezpečnějších leteckých společností na světě. Přestože se do nejužšího výběru České aerolinie nedostaly, obdržely ve skóre bezpečnosti maximální možný počet hvězdiček.

galerie Trivago awards 2017

Lidé vybírali nejlepší hotely v ČR: Tohle jsou vítězové! ŽEBŘÍČEK

Na základě více než 175 milionů uživatelských recenzí na internetu vznikl žebříček hotelů a jiných ubytovacích zařízení s nejlepší reputací v České republice. Hotelový vyhledávač trivago.cz nyní uveřejnil výsledky, vy se tak nyní můžete podívat, kde se národní ubytovací skvosty nachází.

Hodnocení prezidenta

Podpora prezidenta Zemana klesla, takhle ho Češi teď hodnotí

Působení prezidenta Miloše Zemana ve funkci hodnotí kladně nebo spíše kladně 60 % občanů. Ačkoliv má prezident podle průzkumu agentury SANEP stále velkou podporu, v únoru jej podporovalo jeho působení hodnotilo kladně ještě o 10 % více oslovených. Prezidentovi škodí kauzy, naopak mu ale nahrává pozvání od Donalda Trumpa.