Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Snídaně s Novou
aktualizováno 14.12.
Moderátoři v šoku

Drama ve Snídani: Hosté se poprali přímo ve studiu! VIDEO

Obrovský šok moderátorům Snídaně s Novou způsobili dva hosté, kteří se v přímém přenosu začali rvát. Amatérští boxeři si ve studiu vyměnili pár drsných ran, než se podařilo je uklidnit.

Napadení
13.11.
útok v Brně

Manželé si stěžovali na obsluhu restaurace v Brně. Zbila je pěstmi

Na kritiku ohledně svých služeb nejspíš nebyli zvyklí v jedné z restaurací v Brně. Místo toho, aby se zákazníkům omluvili, je vypoklonkovali pěstmi.

Napadení na dětském hřišti
26.10.
Pořádná mela

Děti se porvaly na hřišti, chlapec na ostatní útočil i termoskou!

Že si děti na hřišti nemusejí jen neškodně hrát, zjistili ve středu strážníci z pražského Jižního Města. Museli totiž zasahovat u potyčky, při níž se malý chlapec nezdráhal na vrstevníky vrhnout a bít je dokonce termoskou.

Prásk.tv píše:

Josef Rychtář - 1
čtěte o tématu bitka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Policejní páska
aktualizováno 18.10.
obvinění z vraždy

Drsná bitka skončila smrtí, soka měl mladík zuřivě kopat do hlavy

Kvůli surovému útoku, který skončil smrtí, vyšetřují olomoučtí kriminalisté muže bez domova ze Šternberka. Recidivista s bohatou trestní minulostí měl o víkendu brutálně zavraždit svého známého, se kterým toho dne popíjeli. Podezřelý skončil ve vazbě a hrozí mu až osmnáctiletý trest vězení.

Brutální útok na chlapce z Loun
17.10.
Děsivé detaily

Rváč, který zbil vrstevníky, má patřit k dětskému gangu!

Česko minulý týden šokovala brutální bitka školáků v severočeských Lounech. Nejprve to vypadalo, že rvačku odstartoval zájem o dívku. Podle všeho je ovšem pravda mnohem závažnější.

Brutální útok na chlapce z Loun
aktualizováno 13.10.
děsivý útok

Zvedá se mi z toho žaludek! Řekla matka zmláceného syna z Loun

Policie stále vyšetřuje případ brutálního napadení dvou nezletilých chlapců v Lounech, zhruba stejně starým školákem. Maminka jednoho z napadených hochů dnes televizi Nova potvrdila, že ani jeden z chlapců zatím do školy nechodí. Radnice, která nechce násilí mezi dětmi ve městě tolerovat, po dohodě s policií posílila hlídky v okolí základních škol.

Temná minulost Jakuba z Výměny
aktualizováno 06.10.
rvačka kvůli holce

Temná minulost Jakuba z Výměny: Bodl mladíka dvakrát do zad!

Ačkoli se Eva s Jakubem ve Výměně manželek tvářili jako dokonalý a harmonický pár, ukázalo se, že za sebou mají hodně temnou minulost. Nebo alespoň Jakub. Ten měl totiž v minulosti oplétačky se zákonem. Na svého soka vytáhl nůž.

Senior u soudu za napadení
aktualizováno 28.09.
nejstarší vězeň

Senioři se porvali na tancovačce o starší dámu. Útočník dostal 10 let

Do vězení nejspíš v nejbližších dnech nastoupí jeden z nejstarších odsouzených Čechů, má tam zůstat 10 let. Devětašedesátiletý muž z Havířova neuspěl se svým odvoláním. Přesně před rokem vážně zranil během hospodské tancovačky jiného muže.

Šikana na Slovensku
aktualizováno 04.09.
Brutální šikana

Psycholog: Zbitá Miriam může být poznamenaná na celý život

Čtrnáctiletá Miriam, kterou spolužačky brutálně zmlátily a ponížily před velkou částí třídy, bude mít s velkou pravděpodobností vážné psychické problémy. Možná i doživotní.

Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 26
aktualizováno 28.08.
výměna manželek

Bitka během 8 očí: "Ku*vo!" seřve Jana sokyni, pak zfackuje přítele

Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí mladinká Sabina v Německu ve svérázné rodině s 11 hady a jestli se dokáže Jana přizpůsobit úplně jinému životnímu stylu pražské rodiny.