Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Agresivní lyžař
aktualizováno 05.03.
Drama na Černé hoře

Rvačka přímo v lanovce! Lyžaře zmlátil muž kvůli místu, hledají ho

Policisté z Trutnova pátrají po agresivním muži, který napadl v kabinové lanovce v Janských Lázních lyžaře a poranil ho. Bitka prý trvala asi minutu během jízdy na Černou horu.

Ples - ilustrační foto
22.02.
Rušný víkend

Další bitka na plese: Ženu pozval na panáka, jejímu muži dal pěstí

Plesová sezóna uplynulý víkend pořádně zaměstnala i policisty. Kvůli rvačce na plese teď může skončit až na dva roky ve vězení mladý muž z Rakovnicka. Kvůli tombole pak padaly facky i na plese v Opavě.

Robinsonův ostrov - Soutěžící Dominik
06.02.
jak to vidí robinsoni

Exkluzivně z Robinsona: Když se vypnuly kamery, došlo na bitku!

V pondělí večer jste mohli sledovat první díl nové řady Robinsonova ostrova. Seznámili jste se s devatenáctkou soutěžících, kteří v následujících týdnech budou bojovat o titul posledního Robinsona. Ne všechno, co se na ostrově stalo, ale v televizi uvidíte.

Prásk.tv píše:

Josef Rychtář - 1
čtěte o tématu bitka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Děti se pobodaly v Plzni - 1
aktualizováno 03.02.
galerie bitka nezletilých

Hádku dětí v obchoďáku ukončila krev! Jedno bodlo druhé nožem

Plzeňští policisté vyjížděli k velmi vážnému konfliktu dětí v plzeňském obchodním centru Plaza. Celý incident začal hádkou, nakonec ale vyvrcholil až útokem nožem. Policisté celou situaci prošetřují.

Rvačka migrantů v Calais
aktualizováno 02.02.
Další nepokoje

V Calais se porvali uprchlíci: Měli pálky, stříleli! Čtyři bojují o život

Mezi migranty ve francouzském Calais vypukly obrovské nepokoje. Asi stovka uprchlíků házela kameny a bila protivníky pálkami či železnými tyčemi. Pět lidí bylo dokonce postřeleno, čtyři z nich v nemocnici bojují o život.

Konflikt u Zemana
30.01.
Vyhrocený incident

"Boxer" ze Zemanovy oslavy se chystá na policii. Tohle tam řekne

O incident, při němž příznivci znovuzvoleného prezidenta Miloše Zemana v sobotu napadli novináře, se intenzivně zajímá policie a hlavní aktéři rvačky už tento týden zamíří k vyšetřovatelům. Jedním z nich je i Karel Slezák, který poskytl TN.cz rozhovor.

Rvačka kvůli toaletám - soud
aktualizováno 29.01.
Projednává soud

Muži se měli kvůli špinavým záchodům porvat, jeden zemřel!

Krajský soud ve Zlíně začal řešit tragickou rvačku dvou mužů. Banální důvod, údajně spor o špinavé toalety, skončil smrtí 64letého muže. Útočník může jít až na deset let do vězení.

Bitka u Zemana
aktualizováno 27.01.
video případ řeší policie

Kolaps kvůli alkoholu a novináři napadení pěstmi ve štábu Zemana!

Oslavy v táboře příznivců Miloše Zemana v pražském hotelu se neobešly bez vyostřeného konfliktu. Došlo na rány pěstí i zničenou techniku novinářů. Vše odstartoval kolaps jednoho z účastníků.

Mladík napadl řidiče autobusu
aktualizováno 26.01.
byl namol

Opilý 15letý mladík se porval s řidičem autobusu. Hrozí mu vězení

Policisté na Třebíčsku musejí řešit neobvyklý případ napadení. Na autobusovém nádraží v Moravských Budějovicích opilý 15letý chlapec napadl řidiče linkového autobusu, který ho upozornil na nevhodné chování. Chlapce teď čekají oplétačky s policií a jeho rodiče rozhovor se sociálkou.

Snídaně s Novou
aktualizováno 14.12.
Moderátoři v šoku

Drama ve Snídani: Hosté se poprali přímo ve studiu! VIDEO

Obrovský šok moderátorům Snídaně s Novou způsobili dva hosté, kteří se v přímém přenosu začali rvát. Amatérští boxeři si ve studiu vyměnili pár drsných ran, než se podařilo je uklidnit.