Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Učitel tance měl obtěžovat dívky
aktualizováno 18.01.
hrozí mu 8 let

Nahé fotky, ale i sex. Učitel tance ze Strakonic měl zneužívat dívky!

Ve čtvrtek začal soud s vedoucím tanečního souboru ze Strakonic, který je obviněný z pohlavního zneužívání nezletilých dívek. Za pořizování nahých fotek a pohlavní styk s jednou z jeho svěřenkyň mu hrozí osm let.

Tisková konference ANO - 11
22.10.
Volební veselí

Oslavy voleb: Víno teklo proudem, politici ukázali své taneční kreace!

Sobota byla také dnem velkých volebních oslav. Tedy alespoň u některých politických stran. Podívejte se, jak to po skončení voleb vypadalo ve štábu hnutí ANO i dalších politických stran.

KOŘENÍ: Roztančený pohřeb
01.10.

KOŘENÍ: Roztančený pohřeb v Ghaně

Loučení se zesnulým doprovázejí slzy, nářek a hluboký smutek. Smích a radost na pohřbech nemají místo snad nikde na světě. Změnit se to rozhodl pracovník pohřební služby, který poslední rozloučení pojímá opravdu netradičně. Spolu se třemi kolegy tančí s rakví na ramenou. Jak takový roztančený pohřeb vypadá, zjistíme v Ghaně.

Prásk.tv píše:

Andrea Verešová - 1
čtěte o tématu tanec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Odpadky po technopárty
aktualizováno 31.07.
Techno na Nymbursku

Pytle s odpadky a strašný zápach, tohle zůstalo po technařích

Až v pondělí, téměř po čtyřech dnech, opustili definitivně louku v Osečku na Nymbursku poslední účastníci nelegální technoparty. Policie a majitelé louky začínají sčítat škody a negativní dopady této nepovolené taneční akce. Na louce bylo o víkendu přes 6 tisíc lidí. Přitom tam nebyla jediná mobilní toaleta. Místní si stěžovali nejen na hluk, ale také na zápach.

Striptérky tancují v bance
11.07.
video 18 + neobvyklá odplata

Muže naštvali v bance. Krutě se pomstil se striptérkami! VIDEO

Muž byl nespokojený se službami v moskevské bance. Svůj problém vyřešil svérázným způsobem. Do pobočky s sebou vzal dvě mladé ženy, ze kterých se později vyklubaly striptérky.

Striptérky a peníze - 3
15.06.
GALERIE hromady dolarů

Striptérky ukázaly, kolik si vydělají za večer! Tolik má jen málokdo

Striptérky se pochlubily fotkami, na kterých ukazují hromadu peněz. Velký obnos si údajně vydělaly za pouhý jeden večer práce.

Víkend - Disko hudba a disko tanec vás vrátí do 70. let
03.05.

VÍKEND: Disko hudba a disko tanec vás vrátí do 70. let

Horečka sobotní noci ožívá! Kateřina Kořinkova a Jan Boublík ze sebe málem vypotili duši, když zkoušeli rytmy disco tance sedmdesátých let zvaného waacking.

Remake Hříšného tance
aktualizováno 25.04.
Kultovní film

Natočili remake Hříšného tance! Jak se vám líbí nová Baby? VIDEO

Z filmu Hříšný tanec se stala kultovní záležitost. Snad každý někdy viděl legendární zvedačku nebo zná frázi "Baby nebude sedět v koutě". Této popularity se rozhodla využít americká televize, která připravuje remake. Podívejte se na první ukázku.

Princ William paří v klubu
aktualizováno 16.03.
VIDEO Výlet s kamarády

Co na to Kate? Princ William pařil v klubu, tulil se k záhadné slečně!

Britskou královskou rodinou otřásá skandál. Princ William si vyrazil na výlet s kamarády, měla to být čistě pánská zábava ve švýcarském středisku Verbier. Princ se ale kromě lyžování věnoval také seznamování s děvčaty a párty v klubu.

1974805
16.03.
neobvyklá podívaná

Bizarní pohřeb ve Venezuele: Ženy eroticky tančily nad rakví!

Opravdu neobvyklá podívaná se naskytla účastníkům pohřbu ve Venezuele. Dvě mladé tanečnice si vylezly nad rakev a začaly nad ní eroticky tancovat a kroutit zadkem.