Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

SuperStar: Matěj Ruppert si vykloubil kyčle! - 5
22.03.
taneční póza

Jak to udělal? Matěj si v SuperStar schválně vykloubil kyčle! VIDEO

Už v sobotu večer bude SuperStar pokračovat dalším castingovým kolem. Soutěžící se i tentokrát budou snažit přísnou porotu přesvědčit o tom, že právě oni si zaslouží soutěž vyhrát.

2109670
03.03.
nebezpečná póza

Dívka (4) po záklonu ochrnula. Její lektorka tance neměla licenci

Teprve čtyřletá dívka možná skončí ochrnutá na celý život poté, co praktikovala jogínskou pózu v tanečním studiu. Dívenka předváděla záklon, který může být pro netrénovaného člověka nebezpečný. Po něm skončila bez citu v dolních končetinách a musela být převezena do nemocnice. Lektorka, která lekci vedla, navíc nemá licenci.

Učitel tance měl obtěžovat dívky
aktualizováno 18.01.
hrozí mu 8 let

Nahé fotky, ale i sex. Učitel tance ze Strakonic měl zneužívat dívky!

Ve čtvrtek začal soud s vedoucím tanečního souboru ze Strakonic, který je obviněný z pohlavního zneužívání nezletilých dívek. Za pořizování nahých fotek a pohlavní styk s jednou z jeho svěřenkyň mu hrozí osm let.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková
čtěte o tématu tanec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Tisková konference ANO - 11
22.10.
Volební veselí

Oslavy voleb: Víno teklo proudem, politici ukázali své taneční kreace!

Sobota byla také dnem velkých volebních oslav. Tedy alespoň u některých politických stran. Podívejte se, jak to po skončení voleb vypadalo ve štábu hnutí ANO i dalších politických stran.

KOŘENÍ: Roztančený pohřeb
01.10.

KOŘENÍ: Roztančený pohřeb v Ghaně

Loučení se zesnulým doprovázejí slzy, nářek a hluboký smutek. Smích a radost na pohřbech nemají místo snad nikde na světě. Změnit se to rozhodl pracovník pohřební služby, který poslední rozloučení pojímá opravdu netradičně. Spolu se třemi kolegy tančí s rakví na ramenou. Jak takový roztančený pohřeb vypadá, zjistíme v Ghaně.

Odpadky po technopárty
aktualizováno 31.07.
Techno na Nymbursku

Pytle s odpadky a strašný zápach, tohle zůstalo po technařích

Až v pondělí, téměř po čtyřech dnech, opustili definitivně louku v Osečku na Nymbursku poslední účastníci nelegální technoparty. Policie a majitelé louky začínají sčítat škody a negativní dopady této nepovolené taneční akce. Na louce bylo o víkendu přes 6 tisíc lidí. Přitom tam nebyla jediná mobilní toaleta. Místní si stěžovali nejen na hluk, ale také na zápach.

Striptérky tancují v bance
11.07.
video 18 + neobvyklá odplata

Muže naštvali v bance. Krutě se pomstil se striptérkami! VIDEO

Muž byl nespokojený se službami v moskevské bance. Svůj problém vyřešil svérázným způsobem. Do pobočky s sebou vzal dvě mladé ženy, ze kterých se později vyklubaly striptérky.

Striptérky a peníze - 3
15.06.
GALERIE hromady dolarů

Striptérky ukázaly, kolik si vydělají za večer! Tolik má jen málokdo

Striptérky se pochlubily fotkami, na kterých ukazují hromadu peněz. Velký obnos si údajně vydělaly za pouhý jeden večer práce.

Víkend - Disko hudba a disko tanec vás vrátí do 70. let
03.05.

VÍKEND: Disko hudba a disko tanec vás vrátí do 70. let

Horečka sobotní noci ožívá! Kateřina Kořinkova a Jan Boublík ze sebe málem vypotili duši, když zkoušeli rytmy disco tance sedmdesátých let zvaného waacking.

Remake Hříšného tance
aktualizováno 25.04.
Kultovní film

Natočili remake Hříšného tance! Jak se vám líbí nová Baby? VIDEO

Z filmu Hříšný tanec se stala kultovní záležitost. Snad každý někdy viděl legendární zvedačku nebo zná frázi "Baby nebude sedět v koutě". Této popularity se rozhodla využít americká televize, která připravuje remake. Podívejte se na první ukázku.