Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Šikana postižené ženy v Británii
31.07.
strašlivá šikana

Britové na postiženou ženu házeli vajíčka a mouku, pak se s ní fotili

Británii šokoval útok několika mladíků na postiženou ženu, nejdříve ji polili vodou a pak ji pokryli moukou a vajíčky. Nakonec se kolem ní rozestavěli, aby zapózovali na nechutné fotografii. Mladí Britové skončili brzy v poutech, všichni byli před dalším slyšením propuštěni na kauci.

Vyřezaný dům
22.07.
netradiční domov

Muž si v jeskyni udělal luxusní dům, můžete si ho pronajmout

Angelo Materopietro se jednoho dne potřeboval schovat při deštivém dni a našel jeskyni v anglickém hrabství Worchestershire. O deset let později se do jeskyně vrátil a udělal si z ní svépomocí jedinečný domov. A pronajmout si ho může každý.

U Cornwallu se objevil žralok modrý
17.07.
bloudící predátor

VIDEO: Turisty u britského pobřeží překvapil ohromný predátor!

U pobřeží britského Cornwallu byl v pondělí spatřen ohromný žralok. Experti lidem v oblíbeném turistickém městě St Ives doporučili, aby se nepřibližovali k vodě, zatímco v okolí zůstává tento strašlivý predátor. Zatím není jasné, jak se do přístavního města dostal.

Prásk.tv píše:

Přepadení obchodu
čtěte o tématu Británie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Hobití dům v Británii
aktualizováno 17.07.
ekologické bydlení

Muž měl v Londýně běžný život. Odešel a postavil si hobití dům

Mladý Brit měl zcela normální život, skvělou práci, dům a byt v Londýně, inženýr byl ale i tak nespokojený. Když na internetu objevil krásnou parcelu v lese k prodeji, neváhal, obě své nemovitosti prodal a postavil si svépomocí ekologický "hobití" dům za neuvěřitelných 120 tisíc korun.

Zajišťování místa činu po otravě Sergeje Skripala
aktualizováno 13.07.
smrtelná otrava

Policie našla zdroj novičoku, kterým se otrávila dvojice Britů

Britská policie objevila zdroj nervově paralytické látky novičok, kterou se před necelými dvěma týdny otrávili dva Britové v jihoanglickém Amesbury nedaleko Salisbury. Byla jím malá lahvička, která se našla v domě jedné z obětí otravy, informovala dnes s odvoláním na policii agentura Reuters. Jak se nádobka do domu dostala, ale zatím jasné není.

Ztracenou Zdeňku z Teplic našli v Londýně
aktualizováno 06.07.
Neměla přístřeší ani peníze

Ztracenou Češku našli v Londýně. Poznali ji díky sociálním sítím

Polka Monika M. našla v Londýně na trávě ležet neznámou ženu. Rozhodla se jí pomoci a zjistila, že má u sebe české doklady na jméno Zdeňka P. z Teplic. Díky sociálním sítím se do několika hodin podařilo kontaktovat její rodinu. Žena ale mezitím znovu zmizela v ulicích velkoměsta.

Při explozi skákacího hradu zemřela malá dívka
01.07.
strašlivá tragédie

Při explozi skákacího hradu v Británii zemřela malá dívenka (†4)

Tragickou událostí se zabývají britští policisté, kteří vyšetřují úmrtí teprve čtyřleté dívky na pláži v Norfolku. Dívka pravděpodobně zemřela při výbuchu skákacího hradu, který ji vymrštil vysoko do vzduchu. Holčičku převezli do nemocnice, tam ale svým zraněním podlehla.

V domě v Birminghamu našli policisté 82 čivav
30.06.
strašlivé podmínky

Čivavy byly všude! V domě hrůzy v Anglii našli 82 malých psů

Britští policisté vyrazili prošetřit smrt ženy, která zemřela na infekci po nehoděve svém domově. Když ale vešli strážníci dovnitř, čekal je skutečně šok. Uvnitř odporně špinavého a přeplněného domu nalezli celkem 82 čivav, některé z nich se na ně okamžitě vrhly. Původně měla mít žena jen dvě čivavy, ty se ale nekontrolovatelně rozmnožily.

Královna Alžběta a princ Phillip - 1947
29.06.
Je to pravda?

Británií otřásá kontroverzní kniha! Detailně řeší intimní život královny

Nová kniha o nejdéle vládnoucí britské panovnici, tedy o královně Alžbětě II, odhaluje zákoutí jejího milostného života. O pravdivosti zveřejněných informací spekuluje celá Británie.

Poslední člen Be Gees byl pasován na rytíře
aktualizováno 27.06.
ohodnocení hudebníka

Z diskotéky do Buckinghamského paláce! Gibbs byl pasován rytířem

Britský princ Charles v Buckinghamském paláci pasoval na rytíře posledního žijícího člena legendární skupiny Bee Gees Baryho Gibba. Zařadil se po bok dalších zpěváků jako jsou Elton John, Tom Jones nebo Rod Stewart.