Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mince - ilustrační
30.07.
Zlato nacistů

Potápeči našli na dně Atlantiku starý poklad za miliardy!

Potápěči našli truhlu plnou zlata v troskách německé lodi jménem SS Minden blízko jižního pobřeží Islandu.

Boeing 787 saudských aerolinek
aktualizováno 20.07.
dlouhé čekání

Hodiny napětí: Poškozené letadlo po dlouhém kroužení přistálo

Lidé, kteří cestovali ze Saudské Arábie do Manchesteru letem SV123, s napětím čekali na pokus o přistání s poškozeným letadlem, které přes čtyři hodiny kroužilo nad letištěm, aby spálilo palivo, pilot také čekal na to, až uschne přistávací plocha. Letadlo krátce po půl druhé naštěstí úspěšně přistálo.

Strach v letadle
19.07.
překažený let

Panika v Hurghadě: V letadle se objevil kouř, evakuovali 251 lidí!

Celkem 251 turistů chystajících se na cestu do Velké Británie museli ve středu evakuovat z letadla v egyptské Hurghadě poté, co se z kabiny začal valit dým. Letiště start pozdrželo o čtyři hodiny, nikdo by neměl být zraněn.

Prásk.tv píše:

Princ Charles
čtěte o tématu Británie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Kontaktní čočky
aktualizováno 18.07.
namodralá masa

Hrůzný nález: Doktoři vyndali pacientce z jednoho oka 27 čoček!

Ti, kteří nosí kontaktní čočky, určitě slyšeli o nebezpečích, která se mohou stát, když si nechají čočky příliš dlouhou dobu na očích, ale případ, který popsal Britský lékařský magazín (BMJ), ukázal skutečný extrém. Doktoři totiž museli pacientce z oka odstranit neuvěřitelných 27 čoček.

Seniorka utrpěla vážná zranění po loupežném přepadení
aktualizováno 06.07.
za bílého dne

Lupič přepadl babičku (92) kvůli stovce! Utrpěla děsivá zranění

Britští policisté pátrají po zloději, který se neštítil při loupežném přepadení v Hackney brutálně zranit seniorku (92), kterou si vyhlédl za oběť. Napadení zanechalo ženě rozsáhlé modříny po celém těle, zlomená žebra a zranění na hlavě. To vše kvůli 100 librám, které měla v kabelce.

Boj malého Charlieho
aktualizováno 06.07.
Milován tisíci

Malého Charlieho chtějí odpojit od přístrojů. Bojuje za něj i Trump

Situace malého Charlieho, který trpí nevyléčitelným syndromem mitochondriálního vyčerpání, se dotkla lidí po celém světě. Britské soudy povolily jeho odpojení od přístrojů. Rodiče se však nevzdali a stále věří v jeho záchranu. Získali tak podporu tisíců lidí a nyní dokonce i amerického prezidenta Donalda Trumpa a papeže Františka.

Policie na místě činu vyšetřuje nález mrtvé holčičky
06.07.
odporný zločin

Žena poslala bývalému poslední fotku dcerky. Tu našli udušenou

Mladá Britka Cody-Anne Jacksonová (20) poslala svému bývalému příteli fotku jejich dvouleté dcery s mrazivým vzkazem, po dvou dnech byla jejich dcerka mrtvá. Jacksonová tvrdí, že se dítě udusilo mezi polštáři, podle obžaloby se ale jedná o vraždu, po které si chtěla mladá matka vzít život. O jejím osudu nyní rozhoduje soud.

Zhubla díky zelenému čaji
05.07.
Zázračná dieta

Žena po porodu vážila 108 kilo. Pak přišla na úžasnou dietu

Třiadvacetiletá Siobhan Thorntonová ohromila svět svým příběhem. Po porodu své dcery a rozchodu s partnerem se její váha vyšplhala na 108 kilogramů. Rozhodla se, že s nadváhou skoncuje a podle rad na internetu začala pít zelený čaj. Výsledky jsou neuvěřitelné.

Zabavené zbraně v tunelu pod kanálem La Manche
aktualizováno 03.07.
pašování zbraní

V tunelu pod kanálem La Manche našli zbraně! Obviněný je i Čech

Britští policisté v sobotu zadrželi dva muže, kteří ve svém voze pašovali 79 zbraní a náboje. Trestného činu se měli dopustit Čech (23) a Polák (59), oba stanuli v pondělí před soudem.

Setkání Miloše Zemana s královnou Alžbětou - 1
aktualizováno 17.06.
audience u královny

Co píší britské weby o návštěvě Zemana u královny? Vůbec nic

Zdá se, že setkání Miloše Zemana a královny Alžběty II. nezanechalo v hlavních britských internetových denících mnoho stop. Britská média obvykle programu královny věnují hodně pozornosti, setkání s hlavou státu České republiky je ale nenadchlo a téměř vůbec tuto událost nezmiňují.