Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Britská královna Alžběta II. - 14
15.01.
staré tajemnství

Prozrazeno: Britskou korunu schovávali do krabice od sušenek!

Nebezpečí, že se britské korunovační klenoty dostanou do rukou nacistického Německa, bylo za druhé světové války opravdu reálné. Proto královský dvůr musel najít skrýš, která by tomu v případě přímé německé invaze do Anglie zabránila. Nutno dodat, že dvůr přišel s opravdu kreativním řešením. Klenoty byly ukryty v krabici od sušenek.

Přání britské velvyslankyně
aktualizováno 23.12.
přání velvyslanců

VIDEO: Britská velvyslankyně to v přání Čechům pořádně rozjela!

Britské a americké velvyslanectví vytvořila vánoční spoty, ve kterých přejí Čechům hezké svátky. Britská velvyslankyně Jan Thompsonová, která odchází z České republiky, se rozloučila stylově. Naopak nový americký velvyslanec Stephen King zvolil komornější způsob.

2082375
10.12.

KOŘENÍ: Psí reklama

Nejrozšířenějšími mazlíčky jsou ptáčci a rybičky. Stejně ale pořád platí, že nejlepším přítelem člověka je pes.

Prásk.tv píše:

Žena tvrdí že měla sex s duchy
čtěte o tématu Británie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Londýnská policie vyšetřuje
02.12.
kritický stav

Drsná pomsta po hádce? Auto v Londýně najelo do lidí, 5 raněných

Osobní automobil najel v noci na sobotu v Londýně do skupinky lidí, zraněno bylo nejméně pět lidí, dva jsou v kritickém stavu. Policie se domnívá, že ke krvavému incidentu došlo po hádce mezi chodci a lidmi v autě.

Protest GI v Berlíně
aktualizováno 11.11.
odhalení britské TV

Neonacisté se cvičí v militantních kempech. Působí už i v Česku

Nacionalistická skupina rekrutuje mladé Brity a posílá je do militantních tréninkových kempů napříč Evropou, odhalili reportéři ITV. Skupina s názvem Generation Identity (Generace Identity - GI) sdružuje "domorodé Evropany" a propaguje teorii o "Velkém nahrazení", kdy se z Evropanů stává menšina.

Vánoční reklama s Paddingtonem
aktualizováno 08.11.
ANKETA slyšíte tu sprosťárnu?

Lidé slyší ve vánoční reklamě něco neslušného. A má to logiku

Do Vánoc ještě nějaký čas zbývá, už se ale rozjíždí diskuze nad vánočními reklamami. U jedné z nich, i když je jako spoustu reklam emotivní, se totiž objevil poměrně netradiční problém. Lidé v ní slyší něco velmi neslušného a nesmyslné to úplně není.

Bouře Ophelia přinesla ohromné vlny
aktualizováno 18.10.
větrná bouře

Po bouři Ophelia se na Evropu žene další živel, blíží se Brian

Na západní Evropu se přes Atlantik žene vichřice, která by za sebou opět mohla zanechat ohromné škody. Pohyb bouře není zatím úplně přesně určen, podle modelů ale s velkou pravděpodobností dorazí v sobotu na jih Britských ostrovů, kde by mohl vítr v nárazech dosahovat rychlosti až 120 kilometrů v hodině.

Ex-hurikán Ophelia se prohnal přes Britské ostrovy
aktualizováno 17.10.
ohromné škody

Apokalypsa po Ophelii: Tři mrtví, vyvrácené stromy a vichr 150 km/h

Zuřivá bouře Ophelia se prohnala přes Britské ostrovy a vyžádala si tři lidské životy. Největší silou zasáhla Irsko. Vítr o rychlosti až 150 kilometrů v hodině lámal a vyvracel stromy, statisíce domácností skončily bez proudu. K odstraňování škod povolala tamní vláda i armádu.

Simon Watson - 2
15.10.
darování spermatu

Muž z Británie tvrdí, že je otcem minimálně 800 dětí

Simon Watson z Británie tvrdí, že díky dárcovství spermatu pomohl počít 800 dětí. Své sperma prodává bez záznamů různě po světě a účtuje si zhruba 1 500 korun za kalíšek. Navíc, dokud vše funguje jak má, nehodlá se svým přivýdělkem přestat.

Učitel na kapotě ve Wokingu
01.10.
agresivní řidič

VIDEO: Muž na školním parkovišti schválně nabral učitele na kapotu

Parkování při vyzvedávání dětí ze školy může být velmi stresující. To, co předvedl mladý řidič z anglického hrabství Surrey, nemá obdoby. Učitele, který ho nechtěl pustit na zaměstnanecké parkoviště, nabral na kapotu, prudce zrychlil, aby ho v zatáčce odhodil stranou. Málem přitom srazil dvě děti.