Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 10.01.
první oficiální akce

Harry s Meghan navštívili britský rozhlas. Vítaly je stovky fanoušků

Stovky nadšených fanoušků přivítaly prince Harryho a jeho snoubenku Meghan Markle na jejich první společné oficiální akci v letošním roce. Pár navštívil rozhlasovou stanici pro mladé.

Paris Jackson
aktualizováno 20.12.
utajená návštěva

Dcera krále popu přijela tajně do Prahy, okamžitě se zamilovala

Dcera zesnulého krále popu Michaela Jacksona Paris navštívila Prahu. A to v naprostém utajení. Chtěla si údajně užít vánoční atmosféru a do našeho hlavního města se prý hned zamilovala. Před 21 lety byl v Praze i její otec, který ale v utajení rozhodně nepřijel. Jeho návštěvu tehdy doprovázelo davové šílenství.

Merkelová na místě teroru
aktualizováno 12.12.
rok od tragédie

Při útoku v Berlíně zemřela i Češka! Merkelová místo navštívila

Německá kancléřka Angela Merkelová v úterý večer zamířila na vánoční trhy v Berlíně, kde před rokem přišlo o život při teroristickém útoku 12 lidí. Jednou z obětí byla i Češka Naďa.

Prásk.tv píše:

Pavol Habera, Leoš Mareš a Seal - 1
čtěte o tématu návštěva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Česko-ruské podnikatelské fórum v Moskvě
22.11.
vzájemná spolupráce

České firmy v Rusku podepsaly dohody a smlouvy za 19 miliard

České firmy dnes podepsaly v Moskvě smlouvy a dohody za 19 miliard korun. Například Zetor Tractors počítá s rozšířením spolupráce při výrobě traktorů, motorů nebo při vývoji nového stroje. Spolupráce s ruskou firmou Kovrovskij elektromechaničeskij zavod (KEMZ) by měla během čtyř let dosáhnout 14 miliard korun. Výrobce turbovrtulových motorů GE Aviation Czech zase uzavřel smlouvu na servis motorů. ČTK to sdělili mluvčí Svazu průmyslu a dopravy Eva Veličková a zástupci firem. Smlouvy byly podepsány na česko-ruském podnikatelském fóru za přítomnosti prezidenta Miloše Zemana.

Miloš Zeman se sešel s Dmitrijem Medveděvem
aktualizováno 22.11.
překrucování dějin

Článek o okupaci není stanovisko Ruska, TV Zvezda se omluvila

Článek televize Zvezda, podle kterého by mělo být Československo vděčné za invazi vojsk Varšavské smlouvy v roce 1968, vyvolal mezi českými politiky rozruch. Rozzloben je i prezident Miloš Zeman, který je na oficiální návštěvě Ruska. Proti článku se na podnikatelském fóru důrazně ohradil. Následně se distancoval ruský premiér, ke kterému se později přidala i TV Zvezda.

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem
20.11.
Státní návštěva

Zeman přiletěl do Soči. Setká se s Putinem, doprovází ho podnikatelé

Prezident Miloš Zeman přiletěl na pětidenní návštěvu Ruska. V Soči se setká s protějškem Vladimirem Putinem, během cesty také udělí vyznamenání a vystoupí na podnikatelském fóru. Kromě manželky ho doprovází také velká podnikatelská delegace.

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem
17.11.
Zeman letí do ruska

Nabitý diář Miloše Zemana: 16 akcí během čtyřdenní návštěvy Ruska

Prezident Miloš Zeman i se svou manželkou Ivanou mají v plánu návštěvu Ruska. Hrad v pátek zveřejnil opravdu nabitý program hlavy státu. Pan prezident si v Rusku asi moc neodpočine, během tří dnů návštěvy má jeho diář hned 16 položek, pokud nepočítáme přelety mezi městy.

Miloš Zeman ve Vápenné
aktualizováno 10.11.
předčasné volby

Prezident má politický kalašnikov, použít ho ale nechce

Prezident Miloš Zeman je již třetím dnem na návštěvě Olomouckého kraje. Odpoledne zavítal také do obce Vápenná, kde s obyvateli řešil celou řadu důležitých věcí. Jednou z nich je i to, jestli se povede složit novou vládu. Prezident uvedl, že může pohrozit mimořádnými volbami, to je podle něj politický kalašnikov. Byla by to ale podle něj urážka voličů, proto by se jim raději vyhnul.

Miloš Zeman na návštevě Olomouckého kraje - 6
aktualizováno 09.11.
galerie prezident na olomoucku

Z okna hrála Zemanovi Modlitba pro Martu, dveře vykopli policisté

Prezident Miloš Zeman vyrazil na návštěvu Olomouckého kraje, setkal se s představiteli kraje, zavítal do společnosti Olma a.s. a setkal se s jejími zaměstnanci. Nakonec zavítal do Lipníku nad Bečvou, kde se nesetkal jen se svými podporovateli, čelil také svým odpůrcům. Prezident je musel i sám umravňovat.

Kim Čong-un s manželkou
30.10.
Vzácný snímek

Kim Čong-un překvapil! Ukázal se na veřejnosti s krásnou manželkou

Severokorejský vůdce Kim Čong-un navštívil továrnu na kosmetiku. Netradičně ho doprovodila i jeho manželka a sestra, které se příliš na veřejnosti neobjevují.