Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Harry a Meghan na pláži
včera 18:42
Holčička nebo chlapeček

Harry prozradil, jaké pohlaví dítěte by si přál. Splní se mu to?

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou stále na oficiální návštěvě v Austrálii, kde se účastní různých akcí. Součástí je i setkávání se s fanoušky, kteří za nimi někdy cestují i zdaleka. Nedávno jedné z fanynek princ Harry prozradil, jaké jméno by se mu pro prvního potomka líbilo. Teď zase nechtěně uvedl, které pohlaví si přeje. Chce raději holčičku nebo chlapečka?

Harry s Meghan v Austrálii
aktualizováno 18.10.
Návštěva Austrálie

Princ Harry prozradil, jaké je jeho oblíbené jméno! Dají ho dítěti?

Princ Harry během oficiální návštěvy Austrálie prozradil, jaké je jeho oblíbené jméno pro dítě. Stejný názor zastává i jeho žena Meghan. Jaké jméno to je a hodí se spíše pro holčičku nebo pro chlapečka?

Meghan ukázala těhotenské bříško
aktualizováno 16.10.
Oficiální návštěva

Meghan ukázala poprvé bříško. Dostala i první dary pro miminko

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou na oficiální návštěvě Austrálie. Harry a Megan, kteří čekají potomka, už stihli navštívit slavnou operu v Sydney nebo tamní ZOO, kde slavnostně otevřeli institut vědy a vzdělání. Lidé je na ulicích zahrnovali gratulacemi a dárky.

Prásk.tv píše:

Princ William a Netta Barzilai - 1
čtěte o tématu návštěva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Vévodkyně Kate se vrací do práce! 5 měsíců po porodu prince Louise
05.10.
Konec mateřské

Kate se vrací do práce: Za kasou v supermarketu ji však nehledejte!

Kate Middleton se po skončení mateřské dovolené vrátila ke svým královským povinnostem. Navštívila londýnskou lesní školku. A hned při první návštěvě ji zvládly děti doslova královsky pobavit!

Prezident zeman na návštěvě Olomouckého kraje
aktualizováno 26.09.
Olomoucký kraj

Zeman završí návštěvu obědem na Pradědu, bude vepřová panenka

Prezident Zeman končí svou tří denní návštěvu Olomouckého kraje. V plánu má setkání s občany Mikulovic na Jesenicku a odpoledne poobědvá na Pradědu, kde se uskuteční i tisková konference.

Prezident zeman na návštěvě Olomouckého kraje
aktualizováno 24.09.
Návštěva Olomouckého kraje

Zeman v Kojetíně pálenku přijal, po večerech ale prý raději čte Bibli

Prezident Miloš Zeman dnes zahájil třídenní návštěvu Olomouckého kraje. Ráno se potkal s hejtmanem a odpoledne v Kojetíně diskutoval s občany. Na závěr své návštěvy se podívá i na nejvyšší vrchol Jeseníků.

Darina Nešporová
aktualizováno 24.09.
Prezident ČR

Učitelka zachránila děti, málem zemřela. Dostane vyznamenání

Prezident Miloš Zeman udělí v říjnu státní vyznamenání učitelce mateřské školy z Jívové na Olomoucku Darině Nešporové za záchranu života předškoláků při loňské dopravní nehodě na Olomoucku. Zeman to oznámil v pondělí při zahájení návštěvy Olomouckého kraje. Učitelka před řítícím se autem duchapřítomně odstrčila tři děti, čtvrté nakonec zalehla, čímž mu zachránila život. Sama byla vážně zraněná.

Miloš Zeman a Angela Merkelová
aktualizováno 21.09.
návštěva berlína

Zeman se setkal s Merkelovou, řešilo se hospodářství i migrace

Za velmi úspěšnou považuje prezident Miloš Zeman svou třídenní návštěvu Německa. Uskutečnila se podle něj bez incidentů. Jak s kancléřkou Angelou Merkelovou, tak s prezidentem Frankem-Walterem Steinmeierem dnes jednal především o hospodářství. Migrace byla jen okrajovým tématem.

Miloš Zeman v Berlíně
aktualizováno 20.09.
Státní návštěva

Zeman v Německu žertoval o výšce politiků, debatoval o brexitu

Prezident Miloš Zeman má za sebou druhý den oficiální návštěvy Berlína. V hlavním městě Spolkové republiky Německo je se svou ženou Ivanou. Stihnout by měl během tří dnů šest schůzek. Polovinu má za sebou.

Miloš Zeman v Berlíně
aktualizováno 19.09.
Prezidentská návštěva

Zeman odletěl do Berlína, sejde se s Merkelovou. Chce řešit migraci

Prezident Miloš Zeman dnes zahájil třídenní návštěvu Berlína. Podle plánu by se měl sejít s několika představiteli Německa. V hlavním městě je s ním i jeho manželka Ivana, kterou ale čeká vlastní program.