Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Stavba na dálnici D7
16.04.
ministerstvo dopravy

Na dostavbu dálnice D6 si počkáme nejméně dalších 8 let

Dálnice D6 nebude podle ministra dopravy Dana Ťoka (za ANO) dokončena před rokem 2026. Ministr to dnes řekl u příležitosti vládní návštěvy v Karlovarském kraji. Přípravu zbývajících úseků ve Středočeském a Ústeckém kraji zbrzdilo nutné opakování posouzení vlivu na životní prostředí EIA. Čtyři úseky v Karlovarském kraji se budou stavět jako poslední, úsek u Žalmanova, kde zatím chybí i územní rozhodnutí, by se mohl začít stavět v roce 2021.

Kateřina Zemanová - prosinec 2012
05.04.
FOTO UVNITŘ Co se jí stalo?

Kila navíc a retro outfit: Zemanova dcera změnila image! Líbí se vám?

Fanoušky Miloše Zemana zaskočila radikální změna vizáže jeho dcery. Kateřina totiž vyměnila slušivé kostýmky za džíny do pasu a oranžový svetr. Oblečení prezidentově dceři přidalo několik kilo.

Vlak Kim Čong-una
aktualizováno 29.03.
severní korea

Zvenku obrněná bestie, uvnitř luxus. Nahlédněte do vlaku Kima

¨Mnohé překvapila utajovaná cesta severokorejského vůdce Kim Čong-una, který v rámci své první zahraniční cesty navštívil Čínu a setkal se s jejím prezidentem Si Ťin-pchingem. Na svou zahraniční cestu vyjel svým luxusním neprůstřelným vlakem, který sice zvenku působí trochu neohrabaně a staře, uvnitř je ale napěchován luxusem a novými technologiemi.

Prásk.tv píše:

Pavol Habera, Leoš Mareš a Seal - 1
čtěte o tématu návštěva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Kim Čong-un a Si Ťin - pching
aktualizováno 28.03.
potvrzení spekulací

Státní návštěva v Číně: Kim Čong-un mluvil o bezjaderné KLDR

Vůdce KLDR Kim Čong-un pobýval v Číně a jednal s prezidentem Si Ťin-pchingem. Pondělní informace médií o první utajované Kimově zahraniční cestě od nástupu k moci dnes potvrdila agentura Nová Čína, podle níž Kim během jednání prohlásil, že jeho cílem je ukončení severokorejského jaderného programu. Podle vyjádření oficiální severokorejské agentury KCNA přijal Si Kimovo pozvání k návštěvě KLDR.

Andrej Babiš s Paulem Ryanem
aktualizováno 27.03.
vystoupení ve sněmovně

Třetí muž USA mluvil před politiky. Česko několikrát pochválil

Předseda americké Sněmovny reprezentantů Paul Ryan dnes v české Sněmovně odsoudil Rusko, které podle něj šíří dezinformace a snaží se podkopat spojenectví mezi Českem a USA. Ocenil přitom pondělní rozhodnutí české vlády vyhostit tři ruské diplomaty jako výraz solidarity po chemickém útoku v Británii. USA ve stejný den rozhodly o vyhoštění 60 ruských diplomatů.

Bezpečnostní opatření v Pekingu během státní návtěvy z KLDR
aktualizováno 27.03.
státní návštěva

Navštívil Kim Čínu? Do Pekingu přijel speciální vlak z KLDR

Peking hostí záhadnou návštěvu z KLDR, kterou provází přísná bezpečnostní opatření. V ulicích hlídkují těžce ozbrojení policisté, kteří uzavřeli cestu k místu, kde Čína ubytovávala prominenty ze Severní Koreje i v minulosti. Objevují se spekulace, že speciálním vlakem přijel na svou první státní návštěvu Kim Čong-un.

Miloš Zeman
23.03.
Zahraniční návštěva

Zeman se chystá na první cestu do zahraničí. Bude to Slovensko!

Prezident Miloš Zeman dodrží tradici českých prezidentů a na svoji první cestu po znovuzvolení odjede na Slovensko, kde se setká se slovenským prezidentem Adrejem Kiskou. Dále Zemana čeká i vnitrostátní cesta, a to do Moravskoslezského kraje.

Papoušek Kakadu
aktualizováno 15.03.
papoušek kakadu

Olomouckou nemocnici navštívil netradiční host, hledá se majitel

Na onkologii olomoucké fakultní nemocnice měli kuriózního hosta, byl jím papoušek kakadu. Tento exotický a drahý pták dělal chvíli společnost sestřičkám, pak strážníkům městské policie, až si ho nakonec vyzvedli odborníci ze záchranné stanice. Teď hledají jeho majitele.

Karla Šlechtová v Afghánistánu
aktualizováno 30.01.
zahraniční cesta

Šlechtová tajně navštívila české vojáky v Afghánistánu

Ministryně obrany Karla Šlechtová (za ANO) navštívila dnes a v pondělí české vojáky, kteří jsou na misi v Afghánistánu. Šlo o její první cestu k zahraniční jednotce v pozici šéfky resortu obrany. Setkala se s českými vojáky na spojenecké základně Bagrám i na letišti v Kábulu. V programu měla také schůzky se spojeneckými veliteli jednotlivých základen nebo se svým ministerským protějškem.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 10.01.
první oficiální akce

Harry s Meghan navštívili britský rozhlas. Vítaly je stovky fanoušků

Stovky nadšených fanoušků přivítaly prince Harryho a jeho snoubenku Meghan Markle na jejich první společné oficiální akci v letošním roce. Pár navštívil rozhlasovou stanici pro mladé.