Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ivo Pavlík a Heidi Janků
15.08.
Smrt Ivo Pavlíka

Zdrcená Heidi Janků promluvila! O pohřbu manžela i rušení koncertů

Smrt hudebního skladatele Iva Pavlíka zasáhla především jeho manželku, zpěvačku Heidi Janků. Ta prozradila televizi Nova detaily posledního rozloučení i to, jestli se chystá zrušit svá nadcházející vystoupení. Pavlík zemřel jen několik měsíců po své bývalé ženě, zpěvačce Věře Špinarové.

Ivo Pavlík a Heidi Janků
aktualizováno 13.08.
Selhalo mu srdce

Heidi Janků truchlí! Zemřel její milovaný manžel Ivo Pavlík (84)!

Zpěvačka a moderátorka Heidi Janků zažívá jedny z nejtěžších chvil v životě. V sobotu totiž zemřel její manžel Ivo Pavlík. Zradilo ho srdce.

Helena Vondráčková
aktualizováno 24.06.
70 let

Legendární Helena Vondráčková slaví kulaté narozeniny!

V sobotu 24. června oslavila své 70. narozeniny hvězda české pop music Helena Vondráčková. Pro fanoušky si Vondráčková na svůj narozeninový den přichystala koncert na hradě Karlštejn, kam přijali pozvání i další hvězdní hosté.

Prásk.tv píše:

Nadeea Volianova - 1
čtěte o tématu zpěvačka na Prásk.tv
Emma Drobná s novou láskou - 7
20.06.
VIDEOKLIP vítězka superstar

Emma Drobná vydala novou píseň! Fanoušci jsou nadšení

Oblíbená zpěvačka Emma Drobná vydala novou píseň. Už nyní má desítky tisíc shlédnutí. Oficiální klip se bude natáčet v Londýně.

Anna K.
aktualizováno 09.06.
zákeřná nemoc

Anna K. bojuje s rakovinou. Poslala dojemný vzkaz fanouškům

Zpěvačka zaskočila své fanoušky, když přiznala, že se jí vrátila nebezpečná nemoc - rakovina prsu. Statečná Anna K. ale hodlá bojovat a je vděčná za pozitivní vzkazy na sociálních sítích.

Anna K. bojuje proti rakovině
aktualizováno 08.06.
smutná zpráva

Krutá zpráva pro zpěvačku Annu K.: Vrátila se jí rakovina prsu!

Zpěvačka Anna K. prozradila velmi smutnou zprávu. Po osmi letech se jí vrátila zákeřná nemoc - rakovina prsu. Nyní podstupuje náročnou sérii chemoterapií. Podle zpěvačky jsou však její vyhlídky na uzdravení dobré, nádor se totiž zjistil včas.

Cher - 4
aktualizováno 28.05.
Gregg Allman

Cher smutní! Zemřel její bývalý manžel, poslala mu důvěrný vzkaz

Ve věku 69 let zemřel legendární hudebník Gregg Allman, který se v 60. a 70. letech proslavil se skupinou The Allman Brothers Band. Byl také manželem zpěvačky Cher. Ta po jeho smrti na sociální síti poslala dojemný vzkaz.

Ariana Grande
27.05.
Ariana Grande

Hvězda po teroru prolomila mlčení: Krásné gesto pro oběti!

Americká zpěvačka Ariana Grande se do Manchesteru vrátí. Zazpívá pro oběti teroristického útoku, který se odehrál po jejím koncertě. Výtěžek poputuje na oběti a jejich rodiny. Při výbuchu v koncertní hale zemřelo 22 lidí, více než 100 dalších bylo zraněno.

Ariana Grande
aktualizováno 23.05.
Ariana Grande

Hvězda o teroru na koncertě: "Jsem zničena, nemám slov!"

Koncert mladé americké zpěvačky Ariany Grande se změnil v tragédii. Když zpěvačka dozpívala poslední píseň a lidé začali odcházet ze sálu, ozvala se v předsálí exploze, která zabila 22 lidí. Zpěvačka je útokem zdrcená.

Veronika Zelníčková se stala terčem brutálního napadení
aktualizováno 17.05.
Odvolání nevyšlo

Přizabil hvězdu Novy, ale prý si nic nepamatuje. Soud: Věděl, co dělá

Vrchní soud v Praze projednával případ Waldemara Malíka, který loni surově napadl zpěvačku a herečku Veroniku Zelníčkovou. Proti rozhodnutí krajského soudu se odvolal, to mu ale nepomohlo. Soud potvrdil osmiletý trest.