Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tvoje tvář má známý hlas: Markéta Konvičková jako Lucie Bílá
Aktualizováno 17.4. 2017 20:04
Pěvecký výkon

Lucie Bílá promluvila o výkonu Markéty Konvičkové ve Tváři!

Markéta Konvičková v neděli předvedla v pořadu Tvoje tvář má známý hlas úžasný výkon. Maskéři ji přetvořili do Lucie Bílé a s písní eSeMeS ohromila porotu i diváky. Co na její výkon říká přímo Lucie Bílá?

Martha Issová jako Marie Rottrová
Aktualizováno 11.4. 2017 13:19
rozhovor byla nadšená

Rottrová se viděla ve Tváři. Toto řekla na výkon Marthy Issové

Herečka Martha Issová zazářila v nedělním vydání soutěže Tvoje tvář má známý hlas 3. "Převtělila" se do legendární Marie Rottrové. Populární zpěvačka prozradila, co si o výkonu Issové myslí, a nešetřila chválou!

Pietní místo pro Věru Špinarovou
Aktualizováno 31.3. 2017 14:48
všechno bylo jinak

Zuřil, že Ostrava zrušila pietu za Špinarovou. Teď její syn otočil

Obyvatelé Ostravy zůstaly v pátek ráno v šoku. Podle syna Věry Špinarové Adama Pavlíka magistrát města nařídil organizátorům pietní akce za zpěvačku na Masarykově náměstí, aby pomníček co nejdříve zlikvidovali. Na akci prý neměli patřičná povolení. Město se ale bránilo, že o ničem takovém nerozhodovalo. A nakonec otočil i sám Pavlík.

Prásk.tv píše:

Celeste Buckingham a Bruno Malík - 1
čtěte o tématu zpěvačka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

Věra Špinarová - 7
Aktualizováno 30.3. 2017 08:50
rozhovor

Hudební expert: Jak Špinarová žila, tak i zpívala

Podle hudebního publicity Josefa Vlčka byla Věra Špinarová "bohyní". Vlček promluvil o jejím životě, hudebních začátcích, úspěších a také vlivu na její tvorbu. Jak se podepsal divoký životní styl na její kariéře?

Život Věry Špinarové obrazem
Aktualizováno 29.3. 2017 12:59
GALERIE fotky z mládí

Obrazem: Jak šel čas s Věrou Špinarovou. Mládí, život, kariéra

Ve věku 65 let zemřela v neděli v pražské motolské nemocnici legendární česká zpěvačka Věra Špinarová. Hvězda s neuvěřitelným hlasový rozsahem měla za sebou velmi pestrou kariéru. Jaký byl život ženy, kterou oplakává snad celá republika? Vše začalo, když byla ještě velmi mladá...

ze života zpěvačky

Dědictví po Věře Špinarové: Zůstal po ní její vysněný dům

Českou republiku zasáhl odchod oblíbené zpěvačky Věry Špinarové, jejíž chraplavý hlas měl rád snad každý. Rodačka z Pohořelic byla věrná Moravskoslezskému kraji, kde spokojeně žila mimo ruch velkoměsta. Stavbu, kterou před lety zakoupila, si postupně opravovala. Dědit bude syn Adam, se kterým měla výborný vztah.

životní ztráta

Tragická minulost Věry Špinarové: Někdo jí zavraždil bratra!

Věra Špinarová utrpěla v životě tvrdou ránu. Před lety na vánoce někdo umlátil jejího o dva roky mladšího bratra. Mladému muži bylo teprve osmadvacet let, když ho našli ve vážném stavu ve sklepě v Praze. Jeho vrah nikdy nebyl dopaden.

Heidi Janků a Věra Špinarová
Aktualizováno 27.3. 2017 17:06
velké přátelství

Heidi Janků po smrti Špinarové: Nejdřív kolaps, pak napsala vzkaz

Ztráta Věry Špinarové je pro zpěvačku Heidi Janků obrovskou ránou. Nebere telefony a s nikým nekomunikuje. Po hodinách se alespoň vyjádřila na sociálních sítích.

Věra Špinarová - 7
Aktualizováno 27.3. 2017 12:18
ohlasy z branže

Kolegové oplakávají Špinarovou. Přišli jsme o klenot, řekl i premiér

Smutek a slova lítosti i soustrasti. To jsou první ohlasy kolegů z hudební branže na zprávu o úmrtí Věry Špinarové. Zejména ostravští hudebníci truchlí, zpěvačka totiž byla výraznou postavou nejen české hudební scény, ale také té ostravské, kde žila od dětských let. Reagoval dokonce i premiér Sobotka a ministr kultury Herman.

Věra Špinarová
Aktualizováno 27.3. 2017 13:06
smutná událost

Poslední dny Špinarové. Zpěvačka statečně bojovala o život

To, čeho se v posledních dnech obávala celá republika, se bohužel stalo skutečností. V neděli zemřela jedna z nejtalentovanějších zpěvaček, Věra Špinarová. Promo manažer René Kekely promluvil o jejím statečném boji.