Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

TOP 3 SuperStar
aktualizováno 10.06.
Superfinále už dnes

SuperStar vrcholí, rozhodnout můžete i vy! Kdo zvítězí? ANKETA

Už dnes vyvrcholí SuperFinále letošní ročník SuperStar. O vítězství se obrazně popere trojice finalistek, které diváci vyhodnotili jako nejlepší zpěvačky. Která z nich se stane SuperStar?

Hosté na královské svatbě - 3
aktualizováno 24.05.
událost roku

Victoria Beckham promluvila o královské svatbě. Proč se mračila

Nejsledovanější událost celého roku, svatbu prince Harryho (33) a americké herečky Meghan Markle (36) si nenechala ujít ani Victoria Beckham (44). Média se ovšem shodují, že si spletla svatbu s pohřbem.

Conchita Wurst - 1
aktualizováno 16.04.
conchita wurst

Vousatá zpěvačka přiznala vážnou nemoc! Mluvit ji donutil expřítel

Světoznámá vítězka pěvecké soutěže Eurovize Conchita Wurst prostřednictvím sociálních sítí přiznala, že je HIV pozitivní. Prohlásila to po výhrůžkách bývalého přítele, který hrozil, že tuto informaci zveřejní.

Prásk.tv píše:

Amanda Mena
čtěte o tématu zpěvačka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Zpěvačka bez make-upu
aktualizováno 27.03.
anketa je to vůbec ona?!

Poznáte slavnou zpěvačku bez make-upu? Má miliony fanoušků!

Pořádný šok čekal fanoušky jedné z nejslavnějších popových zpěvaček světa, když se objevila její tvář na titulní straně magazínu Paper. Zpěvačku totiž stěží uvidíte nenalíčenou. Ať už je ale s make-upem, nebo bez něj, stále vypadá skvěle.

Patrick Duffy
aktualizováno 26.03.
velká proměna

Je to vážně on? Seriálového herce ženy milovaly, teď je k nepoznání

O mužích se říká, že zrají jako víno. A o tomto šedivém pánovi to platí dvojnásob! Poznáte, která světově známá hvězda se po letech objevila na pódiu?

SuperStar: Trpěla anorexií, teď se postaví před porotu! - 4
aktualizováno 16.03.
SuperStar 2018

Terka trpěla anorexií, vážila jen 42 kilo! Teď se postaví před porotu

Pěvecká show SuperStar 2018 pokračuje v sobotu čtvrtým dílem. Znovu se mohou diváci těšit na vystoupení z castingů. Objeví se na něm i 18letá Terézia, která rozhodně neměla těžký život.

Koktající Denisa vytře porotě SuperStar zrak - 3
21.02.
VIDEO Nová řada

Denisa kvůli hendikepu celý život trpěla, teď zazáří v SuperStar!

Už v sobotu večer budou mít diváci možnost sledovat první díl nové řady SuperStar! Startuje tak boj o titul, splnění snu a pohádkovou výhru v hodnotě dvou milionů korun. O výhru stojí také Denisa, která musela celý život bojovat s koktáním.

Fandové se loučí s Dolores z Cranberries
21.01.
Poslední rozloučení

Fandové se loučí s Dolores z Cranberries, pohřeb bude v úterý!

Fandové, známí i členové rodiny se vypravili do irského Limericku, aby vzdali poslední hold zpěvačce Dolores O'Riordanové. Frontmanka kapely Cranberries zemřela před několika dny, pohřeb je naplánovaný na úterý.

The Cranberries - Dolores O
17.01.
odchod legendy

Zpěvačka Cranberries si před smrtí prošla peklem. Měla trauma!

Celý svět v pondělí šokovala zpráva o smrti zpěvačky legendární kapely The Cranberries Dolores O’Riordanové (†46). Zemřela náhle během pracovní návštěvy v Londýně, kde nahrávala. Co za její smrtí stálo, se zatím neví, jasné ale je, že zpěvačka to v životě neměla jednoduché.

The Cranberries - Dolores O
16.01.
vyšetřování pokračuje

Jak zemřela Dolores z Cranberries? Policie promluvila

Zpěvačka skupiny The Cranberries Dolores O'Riordanová zemřela náhle v pondělí ráno. Přitom ještě před půlnocí volala producentovi Danovi Waiteovi a nechala mu na záznamníku veselý vzkaz. Nic nenasvědčovalo tomu, že by jen za pár okamžiků mohla být po smrti. Právě její úmrtí stále zůstává záhadou. Policie prozradila k případu první informace.