Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jasmina Alagič, Rytmus
aktualizováno včera 16:12
Nová etapa

Rytmus rozsekl diskuzi ohledně rozchodu. Opřel se do Čechů

Komentář českého fanouška Dary Rolins na instagramu nadzvedl slovenského rappera Rytmuse. Ten mu s velkou chutí odpověděl a opřel se přitom i do Čechů.

Romanová Vlasta o Lucii Vondráčkové
aktualizováno 10.08.
Ukončení vztahu

Analýza psycholožky: Nechává si Vondráčková zadní vrátka?

Lucie Vondráčková poskytla TV Nova exkluzivní rozhovor ohledně konce manželství s Tomášem Plekancem. Vondráčková působila na první pohled vyrovnaně, ale je to skutečně tak? Její vystoupení před kamerou rozebrala psycholožka.

Lucie Vondráčková
aktualizováno 09.08.
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR Krach manželství

Zanevřela Vondráčková na lásku? Poprvé promluvila o rozchodu!

Zpěvačka Lucie Vondráčková prožívá těžké časy. Po rozchodu s hokejistou Tomášem Plekancem ji nad vodou drží synové Matyáš a Adam. Co plánuje dál? A přestěhuje se z Kanady zpět do Česka? Lucie odpověděla v exkluzivním rozhovoru pro TV Nova.

Prásk.tv píše:

Iveta Bartošová - 1
čtěte o tématu zpěvačka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Zombie Boy a Lady Gaga
aktualizováno 03.08.
Zombie Boy

Zemřel slavný herec a přítel Lady Gaga! Poslala dojemný vzkaz

Herec a model Rick Genest ve věku 32 let zemřel, zřejmě spáchal sebevraždu. Proslavil se desítkami tetování, kterými bylo pokryto celé jeho tělo. Díky tomu si vysloužil přezdívku Zombie Boy. Spolupracoval i se zpěvačkou Lady Gaga, která poslala dojemný vzkaz.

Eva Pilarová
aktualizováno 01.08.
Nevzdává to

Eva Pilarová promluvila o svém zranění! Poslala vzkaz fanouškům

Oblíbená zpěvačka Eva Pilarová je po vážném úrazu, při kterém si před dvěma týdny zlomila stehenní kost a rameno, stále v nemocnici. Nenechává na sebe ale dolehnout špatnou náladu, ráda by prý už v srpnu vystupovala. Svým fanouškům navíc skrze TV Nova poslala vzkaz.

Demi Lovato
25.07.
Demi Lovato

Známá zpěvačka skončila v nemocnici! Předávkovala se

Americká zpěvačka a herečka Demi Lovato musela být převezena do nemocnice. V jejím domě jí našli v bezvědomí. Záchranářům se podařilo herečku přivést zpět k vědomí pomocí narcanu, který se používá při předávkování opiáty. Jaké drogy si vzala, ale mladá hvězda odmítla záchranářům prozradit.

Eva Pilarová s manželem
aktualizováno 21.07.
Ošklivý úraz

Manžel popsal záchranu Pilarové! Řekl, proč upadla a zranila se

Zpěvačce Evě Pilarové volal pomoc manžel, když zjistil, že se nemůže postavit na nohy. Nešťasným pádem si zlomila stehenní kost a podrobila se operaci. Teď se zotavuje v nemocnici.

Eva Pilarová
aktualizováno 20.07.
Ošklivé zranění

Vážný úraz zpěvačky Pilarové! Je v nemocnici, ruší koncerty

Zpěvačka Eva Pilarová musela kvůli vážnému úrazu zrušit koncert. Po ošklivém pádu, při kterém si podle Blesku zlomila stehenní kost, okamžitě zamířila do nemocnice. Podrobila se operaci.

Tina Turner - 2
04.07.
tina turner zdrcující zpráva

Rocková královna v slzách: Přišla hororovým způsobem o syna!

Rocková královna Tina Turner (78) prožívá velmi těžké chvíle. Její syn Craig Raymond Turner přišel ve věku 59 let o život! Vše nasvědčuje tomu, že spáchal sebevraždu.

TOP 3 SuperStar
aktualizováno 10.06.
Superfinále už dnes

SuperStar vrcholí, rozhodnout můžete i vy! Kdo zvítězí? ANKETA

Už dnes vyvrcholí SuperFinále letošní ročník SuperStar. O vítězství se obrazně popere trojice finalistek, které diváci vyhodnotili jako nejlepší zpěvačky. Která z nich se stane SuperStar?