Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jan Hamáček
16.10.
on-line rozhovor předvolební chat

Proč šel do politiky a proč volit ČSSD? Odpovídal Jan Hamáček!

Dalším hostem předvolebních rozhovorů na webu TN.cz byl předseda Sněmovny a místopředseda ČSSD Jan Hamáček. Zastupuje stranu, která si klade za cíle zvýšení minimální mzdy či podporování rodin s dětmi. Jak toho chce ale dosáhnout a proč by ji měli lidé volit?

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek
aktualizováno 16.10.
Volební model

Exkluzivní průzkum: ANO posiluje, podpora ČSSD spadla pod 10 %

Necelý týden před volbami dál posilují preference hnutí ANO. Raketový nárůst zaznamenala SPD. Rostou také Piráti. Naopak ostatní strany ztrácejí. Největší propad postihl ČSSD, která se propadla pod 10 % a skončila by až na 4. místě.

Volební model
13.10.
Volební model

EXKLUZIVNĚ: Týden před volbami stoupají SPD a Piráti! Vede ANO

Třetina voličů ani týden před volbami netuší, pro koho bude hlasovat. Vyplývá to z exkluzivního průzkumu, který pro TV Nova vypracovala agentura STEM. I podle tohoto volebního modelu vyhraje hnutí ANO na plné čáře.

Prásk.tv píše:

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek - 1
čtěte o tématu ČSSD na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Budoucí ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček
11.10.
spor o lithium

Vláda zamítla návrh ANO na zrušení memoranda o těžbě lithia

Vláda dnes zamítla návrh hnutí ANO zrušit kritizované memorandum o těžbě lithia, které uzavřel ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček (ČSSD) s australskou těžařskou firmou. Ministr zahraničí a lídr ČSSD ve sněmovních volbách Lubomír Zaorálek novinářům řekl, že pro zamítnutí dohody hlasovali pouze zástupci ANO.

Advokát Altner
aktualizováno 21.09.
potomci právníka

ČSSD nabídla Altnerově rodině 180 milionů. Syn peníze odmítl

ČSSD nabídla rodině zesnulého právníka Zdeňka Altnera mimosoudní vyrovnání 180 milionů korun. Jeho nejstarší syn ale celé dědictví včetně těchto peněz odmítl. Strana podle soudu dluží Altnerovým dědicům bezmála 340 milionů za to, že jí pomohl získat její sídlo - Lidový dům.

Babiš, Kalousek, Sobotka, Fiala
06.09.
Předvolební sliby

Vyšší platy, nižší daně. Strany před volbami "šermují" stamiliardami

Parlamentní volby se blíží mílovými kroky a čeští politici se snaží přetáhnout voliče na svou stranu i velkými předvolebními sliby. Nechybí nižší daně nebo vyšší platy. Pokud by se sliby změnily v realitu, stálo by to stovky miliard korun.

Poslanecká sněmovna
aktualizováno 03.09.
Sliby se různí

Programy stran: Uzavření hranic, žádné euro, snížení daní

Zrušení superhrubé mzdy i zavření vnější hranice Evropské unie. - ANO představilo volební program. Plánuje zredukovat i počet ministerstev. Volební program má už většina stran. Čeká se ještě na lidovce, ti ho zveřejní v úterý.

Milan Chovanec
aktualizováno 21.08.
Milan Chovanec

Letní interview: Pověřený předseda ČSSD nejen o terorismu

Poslední díl ze série Letní interview, kam si moderátorka Michaela Šmídová zvala lídry šesti hlavních politických stran, je tu. Za ČSSD přijal tentokrát pozvání pověřený předseda strany a ministr vnitra Milan Chovanec. Ten se rozpovídal nejen o terorismu a politice, ale i o svém soukromí.

Olga Sommerová, Dalibor Dědek, Jakub Janda, Milan Hnilička
02.08.
Kdo chce do Sněmovny

Režisérka, miliardář či sportovci, volby lákají slavná jména

Předvolební kampaně se pomalu rozjíždějí a velké parlamentní strany už vědí, kdo povede jejich kandidátky. Na podzim voliče čeká několik velmi ostrých soubojů o křesla poslanců.

Bohuslav Sobotka - 3
18.07.
Rozhovor s premiérem

Sobotka už ČSSD vést nechce. Na dovolenou pojede na Slovensko

Premiér Bohuslav Sobotka chce zůstat aktivním členem ČSSD, ale nemá ambici vracet se do jejího vedení. Funkce předsedy ČSSD a volebního lídra opustil zhruba před měsícem kvůli klesajícím preferencím. Během tří týdnů vládních prázdnin v srpnu plánuje cestovat nejdál na Slovensko.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme