Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Milan Chovanec
13.11.
nebyl ve sněmovně

Exministr Milan Chovanec měl nehodu, skončil v nemocnici!

Poslanec za ČSSD Milan Chovanec skončil v nemocnici po dopravní nehodě. Událost potvrdil portálu novinky.cz sám bývalý ministr vnitra.

Jiří Zimola
aktualizováno 07.11.
Nevydržel ani rok

Zimola oznámil rezignaci v ČSSD. Novou stranu prý zakládat nebude

Bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola, který byl na únorovém sjezdu zvolen místopředsedou ČSSD, oznámil ve středu konec ve stranické funkci. Do čela ČSSD byl zvolen na únorovém sjezdu. Strana utrpěla velkou porážku v senátních a komunálních volbách

Poslanecká sněmovna
03.11.
Zvýšení o 20 procent

Kvůli těmto poslancům vzrostou jejich platy! Podívejte, kdo byl pro

Zvýšení platů o 20 procent si poslanci de facto odhlasovali tím, že odmítli rychlejší projednání novely, která by nárůst zbrzdila. Novelu sice předložila menšinová vláda ANO, pro urychlení ale hlasovali pouze dva členové strany. Podívejte se, jak hlasovali další poslanci.

Prásk.tv píše:

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek - 1
čtěte o tématu ČSSD na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Jiří Zimola a Jan Hamáček
aktualizováno 20.10.
výkonný výbor

Mnoho povyku pro nic: Vedení ČSSD podrželo Hamáčka!

Širší vedení ČSSD dalo na dnešním zasedání v Hradci Králové důvěru předsedovi a vicepremiérovi Janu Hamáčkovi, jak se předpokládalo. Členové ústředního výkonného výboru se na tom usnesli podle zdroje ČTK absolutní většinou.

Jan Hamáček po setkání s Milošem Zemanem
19.10.
Povolební turbulence

Vedení ČSSD stojí za Hamáčkem. Vyhráno ale ještě nemá!

Předsednictvo ČSSD v pátek v Hradci Králové podpořilo předsedu strany Jana Hamáčka a kritizovalo platformu Zachraňme ČSSD. Vyplynulo to z vyjádření delegátů. Nejprve jednal poslanecký klub, poté grémium strany a nakonec předsednictvo.

Lidový dům
19.10.
Kauza Altner

Kde vzali peníze? ČSSD prý může obří dluh splatit Altnerovým hned!

Dluhy zahlcení sociální demokraté prý mají připravené prostředky na úhradu dluhu dědicům zesnulého advokáta Zdeňka Altnera. Ten na ČSSD vysoudil téměř 338 milionů korun. Altnerovi pozůstalí straně navrhli, že pokud stáhne své dovolání k pravomocnému rozsudku, dají jí čtyři měsíce na urovnání dluhu.

Vedení sněmovny
aktualizováno 19.10.
Reakce na volby

Levici čeká zásadní jednání. Sejdou se špičky KSČM i ČSSD!

Česká levice řeší volební propad. Zasedání užšího vedení si naplánovaly ČSSD i KSČM. Obě partaje totiž v sobotu čeká zasedání výkonných výborů.

Zdeněk Altner
aktualizováno 18.10.
Kauza Altner

Altnerovi dědicové dávají ČSSD ultimátum! Chtějí své peníze

Dědicové advokáta Zdeňka Altnera chtějí co nejdříve zpět své peníze, které jim dluží ČSSD. Po posledním fiasku sociálních demokratů v komunálních volbách přišli Altnerovi pozůstalí s návrhem na vyřešení celé situace.

Jan Hamáček možná odejde z vedení strany
aktualizováno 17.10.
Nespokojenost členů

Hamáček možná odejde z vedení ČSSD. Budou hlasovat o důvěře

Sociální demokraté chtějí výměnu členů vlády a lídra strany Jana Hamáčka označují za nevýrazného. Bouřlivá schůze diskuzní platformy Zachraňme ČSSD se konala v úterý odpoledne. Členové řešili také propad strany ve volbách. Jednání se zúčastnil nejen Hamáček, ale i Zdeněk Škromach nebo ministr zemědělství Miroslav Toman.

Chovanec, Hamáček
aktualizováno 15.10.
Stranické hádky

Válka v ČSSD: Chovanec chce shodit vládu, Hamáček oponuje

V ČSSD je po volbách pořádně hustá atmosféra. Zatímco předseda strany Jan Hamáček se snaží zůstat optimistou, od jeho stranických kolegů zaznívá ostrá kritika. Do způsobu fungování strany si kopnul i bývalý předseda ČSSD Milan Chovanec na svém facebookovém profilu. A Hamáček si to nenechal líbit!