Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zdeněk Ondráček
10.03.
sjezd strany

Proti Ondráčkovi protestovaly tisíce lidí. Teď chce šéfovat KSČM

Už v dubnu si budou komunisté volit nové vedení. Kandidátů na předsedu strany je hned devět. A mezi nimi i Zdeněk Ondráček, který tento týden odstoupil z postu předsedy pro kontrolu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Štěpán Kotrba (uprostřed) měl napadnout dva bezdomovce pepřovým sprejem
aktualizováno 20.02.
Rychlá a tvrdá reakce

Kotrba po potyčce s bezdomovci na sjezdu ČSSD přišel o práci!

Analytik a komentátor Štěpán Kotrba, který podle svědků v neděli na sjezdu ČSSD v Hradci Králové bezdůvodně napadl dvojici bezdomovců, přišel kvůli incidentu o práci.

Jiří Zimola a Jan Hamáček
aktualizováno 19.02.
Politická budoucnost

Spolupráce či boj o moc? Expert prozradil, co nyní čeká ČSSD!

Sociální demokraté si v neděli na mimořádném sjezdu zvolili novým předsedou Jana Hamáčka a prvním místopředsedou Jiřího Zimolu. Dosavadní lídr Milan Chovanec naopak vyhořel. Co to znamená pro budoucnost strany? Zeptali jsme se politologa Jana Kubáčka.

Prásk.tv píše:

Muž sjížděl na kole po eskalátorech
čtěte o tématu sjezd na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Štěpán Kotrba (uprostřed) měl napadnout dva bezdomovce pepřovým sprejem
19.02.
Podivný incident

Pepřák na sjezdu ČSSD už řeší policie. Kotrba trvá na své verzi

Nedělní sjezd ČSSD v Hradci Králové poznamenal těžko pochopitelný incident. Na dvojici mužů bez domova tam podle svědků zaútočil spolupracovník Českého rozhlasu

Kulturní dům Střelnice
aktualizováno 18.02.
chátrající kulturák

Sjezd ČSSD v domě hrůzy: Plíseň, padající omítka a díra na záchodě

Sjezd sociálních demokratů se neobešel bez komplikací. Ráno se v Hradci Králové sjeli příznivci i odpůrci Miloše Zemana, který měl na pódiu vystoupení. Prezidentská kolona ale využila vjezd, u kterého nikdo nestál.

Prezident Miloš Zeman hovoří na sjezdu ČSSD v Hradci Králové
aktualizováno 18.02.
Mimořádný sjezd

Nebuďte podrazáci, zvolte silného lídra, poradil Zeman ČSSD

Prezident Miloš Zeman dnes nabádal na sjezdu v Hradci Králové sociální demokraty, aby neodcházeli do opozice, ale aby vyjednávali s hnutím ANO o novém kabinetu. Osobně však prezident soudí, že ČSSD by neměla požadovat vládní křesla, jen pozice náměstků.

Jiří Zimola a Jan Hamáček
aktualizováno 18.02.
Hamáček vs. Zimola

ČSSD má nového předsedu. Bude jednat o vládě s hnutím ANO

Česká strana sociální demokracie má nového předsedu. Stal se jím dosavadní místopředseda strany a Poslanecké sněmovny Jan Hamáček, který ve druhém kole volby porazil bývalého hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimolu.

Sjezd ČSSD - 1
aktualizováno 05.02.
Budoucnost strany

Sjezd ČSSD se blíží, straně jde opravdu o hodně! Co je ve hře?

Za dva týdny čeká sociální demokracii mimořádný sjezd, který určí, jakým směrem se jedna z nejstarších tuzemských politických stran vydá. Podle politologů se tentokrát bude hrát o post předsedy, účast v Babišově vládě, ale i o to, jestli ve straně získá silnější pozici její moravská část.

Krajský sjezd ČSSD
02.02.
post předsedy

Začal boj o čelo ČSSD, o předsednictví uvažuje sedm lidí

Únorový mimořádný sjezd ČSSD se uskuteční sice až za více než dva týdny. Ale už teď se hlásí rekordní počet zájemců o post předsedy. Celkem uvažuje o šéfování strany, která při loňských říjnových volbách propadla, sedm lidí. Největší boj se očekává mezi místopředsedou Janem Hamáčkem a úřadujícím předsedou Milanem Chovancem.

Milan Chovanec
aktualizováno 28.01.
oznámil kandidaturu

Chovanec kandiduje na předsedu ČSSD! "Potřebuje razanci," tvrdí

Milan Chovanec oznámil, že bude kandidovat na předsedu ČSSD. Bývalý ministr vnitra přijal nominaci od Plzeňského kraje. Nové vedení si sociální demokraté zvolí na mimořádném sjezdu 18. února v Hradci Králové.