Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Čína vypustila novou letadlovou loď vlastní výroby
Aktualizováno Včera 22:14
velká ceremonie

Posila námořnictva: Čína spustila na vodu novou letadlovou loď

Čína ve středu při slavnostní ceremonii spustila na vodu svou druhou letadlovou loď, která je zároveň první, již sama postavila. Ceremonie se konala v čínském přístavu Ta-lien, uvádí portál BBC.

Dubai Frame
Aktualizováno 24.4. 2017 14:27
extravagantní stavba

V Dubaji vyroste obří rám na obraz. Bude z něj vidět celé město

V Dubaji je skoro dokončena výstavba extravagantní budovy, která je známá pod názvem Dubai Frame. Otevřít by ji měli ještě v letošním roce. Konstrukci monumentální stavby ale zastiňuje spor města s architektem, který budovu ve tvaru rámu na obraz navrhl.

úžasné bydlení

Bydlení budoucnosti: Krásný a levný dům vám postaví za 8 hodin

Mnoho lidí sní o vlastním domě, ale ne každý si ho může dovolit. V posledních letech jsou na vzestupu domky vytištěné na 3D tiskárně. Tato metoda je velice rychlá a navíc cenově dostupná! Bydlení za dá "vytisknout" už za 800 tisíc korun.

Prásk.tv píše:

Žena nechala doma muže s dcerami
čtěte o tématu stavba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

netradiční bydlení

Růžový dům je hitem internetu! Můžete se v něm ubytovat i vy

Tento růžový dům vyvolal diskuze na sociálních sítích. Jeho interiér je propracovaný do posledního detailu a je za ním opravdu hodně práce. Někteří lidé se domem baví, jiní ho odsuzují, další ho obdivují. Jak se líbí vám?

galerie 18+ horor na stavbě

Holčičky (†3) si hrály na míchačce cementu, zůstaly jen botičky

Dvě mladé dívky (†3) tragicky zemřely poté, co si na nehlídané stavbě samy hrály. Děti vyšplhaly na míchačku cementu, ta se ale, když byly uvnitř, sama spustila. Jedné z holčiček už se nedalo pomoci, druhá zemřela na cestě do nemocnice. Celým případem se zabývá policie.

Stavbaři
Aktualizováno 5.4. 2017 21:39
Schválila sněmovna

Skvělá zpráva! Bazén i skleník nově postavíte bez povolení!

Sněmovna schválila rozsáhlou novelu stavebního zákona, která má za cíl zjednodušit a zrychlit povolovací řízení. Podle ministryně pro místní rozvoj Karly Šlechtové má také snížit byrokracii při získávání všech povolení, ať již bytových domů nebo třeba dálnic.

GALERIE Inspirace pro vás

Na zahradě měli rozpadlou kůlnu. Neuvěříte, jak ji sami přestavěli!

Rodinu trápila polorozpadlá bouda na zahradě. Podle otce vypadala jako "pěst na oko," takže se rozhodl situaci vyřešit. Budovu s pomocí syna přeměnili v úžasný zahradní domek, na který jsou nyní patřičně hrdí. Jejich nápadem se můžete inspirovat i vy!

úžasné bydlení

Muž žije v miliony let staré jeskyni. Neuvěříte, jaký domov z ní udělal!

Snad každý občas zatouží po úniku od civilizace, strávit pár týdnů v přírodě. Angelo Mastropietro se rozhodl uniknout natrvalo. Zakoupil si 250 milionů let starou jeskyni a udělal z ní domov snů.

Dům jako kámen - 3
Aktualizováno 17.3. 2017 15:42
netradiční bydlení

Pod nápisem Hollywood postaví dům. Ale ne tak ledajaký!

Na malém pozemku, který leží pod ikonickým nápisem Hollywood v Los Angeles, postaví neobvyklý dům ve tvaru balvanu. Návrh kulaté stavby byl vybrán mezi 500 projekty z celého světa.

GALERIE A VIDEO bydlení budoucnosti

Nový a levný dům za 24 hodin? 3D tiskárna ho zvládne vytisknout!

S příchodem 3D tiskáren začali lidé tlačit skutečně všechno. Nyní se ruská firma zaměřila i na stavby. Vytiskla rodinný dům za neuvěřitelných 24 hodin. Překvapí vás i nízká cena!