Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš ml.
aktualizováno 15.11.
kauza únosu

Údajný únosce Babiše mladšího promluvil. Řekl, co dělali na Krymu

Kauza kolem syna Andreje Babiše nabírá na obrátkách, muž, kterého Babiš mladší označil za svého únosce, poskytl deníku Právo rozhovor, ve kterém vysvětluje svou verzi celého případu. Podle jeho slov Petr Protopopov dělal Babišovi mladšímu osobního asistenta, na Ukrajinu podle něj jeli dobrovolně.

Andrea a Miroslav Vlčkovi - únos exmanželky
aktualizováno 08.11.
Kauza ze Slovenska

Nové detaily zmizení Andrey. V únosu prý jedou tři další muži

Už skoro dva roky slovenští policisté marně pátrají po Andree Vlčekové. Zatím skončil v jejich síti ženin manžel, podle televize Markíza ale nemá zmizení na svědomí jen on. V kauze figurují další tři muži.

Unesl svoji dceru
aktualizováno 04.03.
život psanců

ZPOVĚĎ: Otec unesl vlastní dceru (5), našli je až po půl roce

Noemi Rabinská (5), kterou unesl vlastní otec, je po půl roce zpátky u matky. Soudem ji měl svěřenou na tři hodiny a zatímco matka čekala před aqua centrem v Hradci Králové, utekl s dívkou bočním východem. Policisté je našli až na Slovensku.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Únos - ilustrační
aktualizováno 05.09.
Mohou vás zachránit!

Jak přežít úlohu rukojmího? Dodržujte těchto 15 pravidel

Existuje 15 základních pravidel, které vám během krizové situace mohou zachránit život. Poprvé je definoval zakladatel krizového vyjednávání.

Eva Michaláková a její děti
aktualizováno 18.05.
norská kauza

Rodiče unáší odebrané děti, kvůli Barnevernu neznají rodný jazyk

Už i norský tisk začíná řešit kauzu, která je u nás spojená především s rodinou Michalákových. Norský sociální úřad Barnevernet čelí kritice kvůli kontroverzním případům odebírání dětí, které končí v pěstounských rodinách.

Únos_2
03.04.
Je to možné?

Blanka zmizela: Únosci ji prodali do nevěstince, mají jasno rodiče!

Už 15-tý den pátrají rodiče Blanky Olehlové po své dceři. Zmizela bez jediné stopy. Rodiče jsou přesvědčeni, že dívku se středně těžkou mentální retardací někdo prodal do nevěstince. Jejich pátrání to prý potvrdilo.

HANKA A TONČA
03.02.
záchrana na dohled?

Máme nové zprávy o únosu Hanči a Tonči! Jakou mají šanci?

Pákistánské velvyslanectví v půlce ledna vydalo prohlášení, že se případu souvisejícím s únosem dvou českých turistek budou zabývat se vším úsilím. Pákistánský premiér o případu ale vůbec nevěděl!