Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ivanka Trumpová
25.07.
Těžké rozhodnutí

Konec podnikání! Ivanka Trump propouští své zaměstnance

Ivanka Trumpová končí s podnikáním v módním průmyslu. Na základě svého rozhodnutí tak propouští všechny zaměstnance. Dcera současného amerického prezidenta se chce plně věnovat práci v Bílém domě, kde zastává funkci poradce.

Prodávají své spodní prádlo
18.03.
odporné nebo sexy?

Přivydělávala si a objevila skvělý byznys: Živí ji špinavé kalhotky!

Co je pro některé naprosto nechutnou záležitostí, je pro druhé sexy podnikáním. Kamarádky Dani a Debbie šokovaly veřejnost prodáváním svých nošených špinavých kalhotek, ukázalo se ale, že ve skutečnosti jde o skvělý byznys.

Únava
31.10.
úspěšný start

9 věcí, které udělejte v pondělí ráno. Vše vám půjde líp!

Věděli jste, že to, jak strávíme první minuty dne, ovlivní naši produktivitu? Neměli byste proto tento časový úsek podceňovat. Když se naučíte, čemu se po ránu vyhnout, zvládnete práci o mnoho efektivněji. Nepokazte si pondělní ráno zbytečnými chybami, jak doporučují nejúspěšnější byznysmeni v časopise Business Insider.

Prásk.tv píše:

Roman Kotlář
čtěte o tématu byznys na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ÚKLID PEVNÝCH PODLAH SNADNO A RYCHLE

Hladká dlažba i plovoucí a dřevěné podlahy vyžadují specifickou péči.

Šťastný zaměstnanec
13.10.
Úspěch zaručen

5 věcí, které dělají úspěšní lidé po probuzení. Dělejte je také

Věděli jste, že jak člověk tráví první hodinu po probuzení, může mít pozdější vliv na váš úspěch či naopak? Podle odborníků, nejúspěšnější lidé v byznysu dělají každé ráno 5 zásadních věcí, které jim zajistí produktivní den. Zaručený úspěch!

Škoda Kodiaq
16.03.
ekonomika

Škodovka prodala za rok milion aut. Zisk zvýšila na 19,1 miliardy

Automobilka Škoda Auto loni zvýšila zisk o 6,5 procenta na rekordních 708 milionů eur, tedy v přepočtu asi 19,1 miliardy korun. Tržby stouply o 6,2 procenta na 12,49 miliardy eur, což je zhruba 338 miliard korun. V roce 2014 měla automobilka čistý zisk 18,4 miliardy korun. Výsledky loňského hospodaření firma dnes oznámila na tiskové konferenci.

Smogová krize v Číně
aktualizováno 18.12.
Nic není zadarmo

Smogová krize: Došel vzduch, lidi ho musejí kupovat! Za kolik?

Prodávat se dnes dá již téměř cokoli. Kanaďané tomu však dali korunu. Lahve s čerstvým horským vzduchem začali vyrábět už téměř před rokem. A původně mělo jít pouze o vtip. Jenže s nynější krizovou situací s ovzduším v Číně dostal tenhle bizarní nápad nový rozměr.

Alexandr Novák u soudu
23.11.
nebojí se

Byznys exsenátora Nováka: Vyšel z vězení a koupil hotely za miliony

Bývalý senátor Alexandr Novák, který si odseděl polovinu ze čtyřletého trestu za korupci, si krátce po propuštění z vězení koupil dva hotely. Zadarmo! V nemovitostech si vyzvedl miliony, které si před nástupem do kriminálu ukryl u svého známého.

Odlitek
aktualizováno 17.04.
Péče o ženské tělo

Češky propadly kouzlu svých vagín! Pozor, odlitek není zadarmo!

Existuje spousta oblastí podnikání, kde se dají vydělat velké peníze. Nyní se však objevilo naprosto nové odvětví, které nemá obdoby. Zakladatelka projektu Mám ji ráda vydělává například na práci s ženským tělem. Vrcholem je pak odlitek pohlavního údu.

Noa Mintz instagram
22.02.
"Velký" byznys

Ve dvanácti založila firmu, v patnácti je milionářka!

Místo toho, aby s kamarádkami zkoušela make-up a koukala na kreslené filmy, si Noa Mintz ve dvanácti letech založila vlastní firmu nabízející opatřovatelské služby. Teď je jí patnáct a má lepší plat než spousta dospělých.

1696494
aktualizováno 20.10.
Lukrativní byznys

ZPOVĚĎ VĚZNĚ: Mobily a drogy mají za mřížemi cenu zlata!

Marihuana, pervitin, nebo mobilní telefony. To vše mají podle výpovědí bývalých vězňů k dispozici odsouzení ve vinařické věznici. Jaký je ceník vězeňského černého trhu? Podívejte se.