Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Václav Klaus
05.04.
Tvrdá slova

Jsme na prahu druhé studené války, bojí se exprezident Klaus

Napětí mezi Ruskem, Českem, Evropou i Spojenými státy v poslední době roste. Ostře sledovaná je otrava bývalého agenta Sergeje Skripala i vydání údajného hackera Jevgenije Nikulina. Situace znepokojuje i exprezidenta Václava Klause.

Michal Jančařík
aktualizováno 12.03.
ptejte se i vy

Michal Jančařík o rodičovství: Holky se mě bály, teď i pomáhají

O tom, že je Michal Jančařík velký bojovník, kterého snad nic nezastaví, jsme se přesvědčili již několikrát. Kromě toho je Michal i skvělý táta dvou dcer. O tom, jak jejich výchovu zvládá, promluvil v rozhovoru na facebookové stránce Maminy, s rozumem.

Údajní cestovatelé z roku 2030 a 2070
10.03.
Zvláštní rozhovor

"Muž z roku 2030" potkal své starší já! Má pocházet z roku 2070

Muž, který o sobě tvrdí, že pochází z roku 2030, znovu šokoval. Noah se měl v jedné místnosti potkat se svým ještě starším já - z roku 2070. S oběma muži byl natočen rozhovor, na záběrech mají ale rozmazané obličeje.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - 4.4.2018
čtěte o tématu rozhovor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

Leoš Stránský
10.03.
rozhovor leoš stránský

Toto je legendární "Muž s koženou brašnou"! Projel až do Hollywoodu

Možná ho znáte a ani o tom nevíte. Tenhle chlápek je totiž muž s koženou brašnou, který dostal "dvě dávky" v legendárním českém filmu Pelíšky. To ale není zdaleka všechno! Leoš Stránský je přední český kaskadér a v současné době především koordinátor kaskadérů u řady světových velkofilmů!

Rozhovor, který neměl vzniknout
aktualizováno 09.03.
pavla Holcová

Exkluzivní rozhovor s kolegyní Jána Kuciaka: Vyhrožovali i mně!

Pod policejní ochranou už téměř dva týdny žije zakladatelka centra pro investigativní žurnalistku Pavla Holcová. Měsíce totiž spolupracovala na kauze odkrývající působení italské mafie na Slovensku se zavražděným novinářem Jánem Kuciakem. Televizi Nova prozradila, jaké to je být pod dohledem policie, co všechno nemůže a také s jakými výhrůžkami se setkala.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
01.03.
smrt Jána Kuciáka

Místo svatebního oznámení parte. Bratr Martiny o detailech pohřbu

Martina a Ján se v květnu měli brát. Místo svatby však jejich rodiny plánují pohřby. Na věčnost nakonec nebudou uloženi spolu, ale každý ve svém rodném městě. Detaily pohřbu Martiny exkluzivně pro TN.cz prozradil její vlastní bratr Lukáš.

Nevlastní bratr reagoval na vraždu své sestry a jejího přítele
aktualizováno 28.02.
vražda novináře

Bratr Martiny: Poslední rozhovor byl o svatbě. Takhle měla vypadat

5. května se měl uskutečnit dlouho plánovaný svatební den Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Místo toho zdrcená rodina musí naplánovat jejich pohřeb. Bratr Martiny Adam popsal pro TN.cz plány zavražděného páru.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 28.02.
vražda Jána Kuciaka

Chci se jí ještě dotknout. Silná slova matky zavražděné Martiny

Zlata Kušnírová si prochází peklem. Přišla o milovanou dceru Martinu, kterou někdo zastřelil. Zřejmě zemřela, protože byla ve špatnou dobu na špatném místě – po boku svého snoubence Jána Kuciaka, se kterým plánovala budoucnost.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
27.02.
vražda páru

O život se nebál. Kuciak před smrtí promluvil o investigativní práci

Na Slovensku zastřelili koncem minulého týdne investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyni. Mladík se věnoval odhalování daňových podvodů u lidí, kteří mají blízko k vládní straně Směr. V srpnu o své práci promluvil v rozhovoru.

Kristina Kloubková
aktualizováno 20.02.
Moderátorka TV Nova

Otevřená zpověď: Rozchod jsem nesla špatně, přiznala Kloubková

Hostem moderátorky pořadu Maminy, s rozumem Veroniky Mikyskové byla moderátorka Televizních novin Kristina Kloubková. Během půlhodinového rozhovoru prozradila, že má nového partnera. Rozmluvila se i o obtížném rozchodu s bývalým partnerem, který její dcera špatně snášela.