Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lukáš Nečesaný
11.12.
ROZHOVOR Pokus o vraždu

Nečesaný exkluzivně: Nechci si připouštět, že se vrátím do vězení

Lukáš Nečesaný, obžalovaný z pokusu o vraždu kadeřnice v Hořicích, musí znovu k soudu. Vrchní soud opět zrušil osvobozující rozsudek. Nečesaný společně se svým otcem, který vystupuje na jeho podporu, teď poskytl TN.cz exkluzivní rozhovor. Trvá na tom, že kadeřnici v Hořicích neublížil.

Rozhovor se záchranářem Michalem Haškem
aktualizováno 09.12.
Exkluzivní rozhovor

Michal zasahoval u nehody s 29 zraněnými. Takhle to popisuje

V polovině října došlo na Pardubicku k vážné dopravní nehodě, při které skončil linkový autobus převrácený na boku v příkopu. Jak probíhala záchrana šedesáti cestujících a co je při zásahu nejtěžší prozradil v rozhovoru záchranář Michal Mašek, který byl na místě.

Otrávený Tomáš ve frýdlantské nemocnici
aktualizováno 30.11.
Nemocnice ve Frýdlantu

Tomáš (15) šel na laparoskopii. Skončil s otravou krve

Mezi devíti pacienty, kteří mají otravu krve po operačním zákroku v nemocnici ve Frýdlantu v Čechách, patří i teprve 15ti letý chlapec, který šel původně do nemocnice jen na laparoskopickou operaci kolene a skončil po sepsi organismu na libereckém ARu. Podle lékařů jsou jeho testy stále špatné a domů se jen tak nepodívá.

Prásk.tv píše:

Daisy Lee - 1
čtěte o tématu rozhovor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Dagmar Patrasová, Lucie Gelemová a Felix Slováček - 1
30.11.
otevřená zpověď źivot ve hvězdách

Slováček a Gelemová otevřeně: Zpověď o dítěti a ostrý vzkaz Dádě

V posledním dílu populárního magazínu Život ve hvězdách otevřeně o svém vztahu promluvili Felix Slováček a jeho mladá přítelkyně Lucie Gelemová. Malířka mimojiné mluvila i o dítěti a nenechala nit suchou ani na Dádě Patrasové, stále ještě zákonné manželce Felixe Slováčka.

Andrej Babiš - debata - 1
aktualizováno 19.11.
Rozhovor s premiérem

Deset Babišových výroků: O vládě s Okamurou i zásnubách syna

Syn Andreje Babiše se na Ukrajině zasnoubil, lékařku Protopopovou premiér poznal až ve chvíli, kdy byl do ústavu, kde pracovala, Babiš mladší převezen, a s nápadem na farmu Čapí hnízdo přišla Babišova dcera Adriana, i to prozradil Andrej Babiš v rozhovoru pro TV Nova.

Andrej Babiš - debata - 4
aktualizováno 18.11.
velký rozhovor

Babiš: Čapí hnízdo vymyslela dcera. Vládu bych sestavil znovu

S nápadem na Čapí hnízdo přišla Babišova starší dcera Adriana, prozradil premiér v pořadu Vládní krize: Andrej Babiš exkluzivně na TV Nova. Zdůraznil, že farmu sám nikdy nevlastnil. Jeho syn byl v době, kdy k převodu akcií došlo, psychicky v pořádku, nemoc se u něj projevila až o osm let později. To, jestli bude vypovídat na policii, nechá Babiš na něm.

Jiří Pomeje
15.11.
promluvil po 9 měsících

Pomeje má po operaci hlas jako z hororu! Drsná slova o manželce

Během posledního roku se Jiřímu Pomeje obrátil život naruby. Vážně onemocněl a přišel o práci, domov i o rodinu. Mluví jen s obtížemi, přesto televizi Nova po devíti měsících mlčení poskytl velký rozhovor.

Andrej Babiš ml.
aktualizováno 15.11.
kauza únosu

Údajný únosce Babiše mladšího promluvil. Řekl, co dělali na Krymu

Kauza kolem syna Andreje Babiše nabírá na obrátkách, muž, kterého Babiš mladší označil za svého únosce, poskytl deníku Právo rozhovor, ve kterém vysvětluje svou verzi celého případu. Podle jeho slov Petr Protopopov dělal Babišovi mladšímu osobního asistenta, na Ukrajinu podle něj jeli dobrovolně.

Had
08.11.
Nebezpečný koníček

Uštkla ho zmije, teď chovatel hadů promluvil. Sousedi mají strach

Známý herpetolog, který byl v sobotu večer převezen ve vážném stavu do nemocnice po uštknutí prudce jedovatou zmijí růžkatou, byl propuštěn do domácího léčení.

Obezita - 1
aktualizováno 07.11.
nutriční odborník

Expert řekl, po kterém alkoholu se nejvíc tloustne! Čemu se vyhnout?

Jak sestavit jídelníček, abychom zaručeně zhubli? A jak docílit dokonalé postavy? Nejen na to odpovídal nutriční poradce Pavel Suchánek, kterého diváci znají z pořadu O 10 let mladší.