Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Litují dodnes

"Vždy si to budu vyčítat!" Princové popsali poslední hovor s Dianou

Princové William a Harry promluvili o poslední chvíli, kdy slyšeli hlas své matky. Princezna Diana jim zavolala chvíli před smrtí, synové si ale zrovna hráli s kamarády, a tak chtěli rychle zavěsit. Teď si to prý budou do konce života vyčítat.

Jiří Kajínek
Aktualizováno Dnes 18:31
Exkluzivní rozhovor

Kajínek je na svobodě přesně dva měsíce! Prozradil, co je nového

Jiří Kajínek se dostal na svobodu přesně před dvěma měsíci. Za tu dobu se stihl blíže seznámit se svou přítelkyní, sehnal si bydlení a má novou práci. Co dalšího se u propuštěného vězně změnilo, zjišťovala reportérka TV Nova Karla Mráčková.

Rozhovor s premiérem

Sobotka už ČSSD vést nechce. Na dovolenou pojede na Slovensko

Premiér Bohuslav Sobotka chce zůstat aktivním členem ČSSD, ale nemá ambici vracet se do jejího vedení. Funkce předsedy ČSSD a volebního lídra opustil zhruba před měsícem kvůli klesajícím preferencím. Během tří týdnů vládních prázdnin v srpnu plánuje cestovat nejdál na Slovensko.

Prásk.tv píše:

Jiri Pomeje
čtěte o tématu rozhovor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

Řidič kamionu
Aktualizováno 16.7. 2017 20:12
nebezpečné praktiky

Zpověď řidiče kamionu: Někteří kolegové porušují předpisy!

Minulý týden se na Vysočině stala neobvyklá dopravní nehoda kamionu. Zfetovaný řidič, který tvrdí, že si vůbec nepamatuje, že by řídil, po nárazu pokračoval v cestě a desítky kilometrů ztrácel z poškozeného návěsu náklad. Jak je to vůbec možné a máme se na silnicích kamioňáků bát? Jednoho z nich jsme vyzpovídali!

Ztracená Míša

"Byl tak smutný"! Matka popsala poslední hodiny Otakarova života

Otakara S. policie vyšetřovala v souvislosti se zmizením Michaely Muzikářové. Vyšetřovatelé po školačce pátrají už od poloviny ledna, o dva týdny později spáchal Otakar sebevraždu. Otakarova matka prozradila, o čem s ním mluvila krátce před jeho smrtí.

Filip Grznár
Aktualizováno 29.6. 2017 15:38
Hrozil vyvražděním

Kulturistu kvůli vyhrožování Romům obvinili! Teď promluvil

Kulturista Filip Grznár na sebe neupozornil svými výkony, ale nenávistnými výroky. Po zastřelení Roma v Chomutově natočil krátké video, v němž nadává českým soudům a hrozí Romům vyvražděním. Už se o něj zajímá policie. Grznár teď promluvil pro TN.cz.

Princ Harry
Aktualizováno 22.6. 2017 21:31
otevřený rozhovor

"Nikdo z nás nechce trůn," šokoval veřejnost princ Harry

Podle prince Harryho nikdo z britské královské rodiny nestojí o to, aby se stal králem či královnou. V zájmu poddaných se však trůnu někdo z nich ujme.

Vincenzo a její syn
Aktualizováno 15.6. 2017 11:31
rozhovor holky pod zámkem

Půjde Vincenzo zpátky do vězení? Tohle si myslí její syn! VIDEO

V pořadu Holky pod zámkem se objevila jako Vincenzo. Nyní je už na svobodě, ale mnozí na ni stále nemohou zapomenout. Stejně jako její syn, který se nám o rozporuplné bývalé vězenkyni rozpovídal na kameru.

ROZHOVOR S ODBORNÍKEM

Selfie, jako hazard se životem!

Fenomén selfie, tedy vyfotografování sebe sama, je velice oblíbený způsob autoportrétu. Zejména mladí lidé právě při focení selfie ale čím dál častěji riskují životy.

Velký rozhovor

Na práva jsem šel, abych mohl pracovat v KGB, přiznal Putin

Ruský prezident Vladimir Putin měl v dětství volný režim a mnoho času strávil na ulici, k lepšímu jeho život změnilo až judo. Ke studiu práv se přihlásil proto, že stál o službu u sovětské tajné policie KGB. Putin to řekl v obsáhlém rozhovoru s americkým režisérem Oliverem Stonem.