Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Fotografování
17.11.
Z koníčka povolání

Rád fotí lidi, dřív je na fotkách ničil špendlíkem

Zvědavost mu nedala. Jedna fotka, druhá fotka a dnes se Viktor Šorma focením živí. Stačilo málo a všechno mohlo být jinak.

Dalibor se nakazil HIV
aktualizováno 12.11.
Léčí se

"Trest do konce života!" Dalibor popsal, jak se žije s virem HIV

Dalibor doplatil na vlastní nezodpovědnost. To, že je HIV pozitivní, se dozvěděl teprve před dvěma lety, od té doby se léčí. Teď otevřeně povyprávěl o tom, jak se mu se smrtelným virem žije.

Andrej Babiš
aktualizováno 09.11.
budoucí kroky

Exkluzivní rozhovor s Andrejem Babišem, mohli jste se ptát i vy

Necelé tři týdny po volbách se předseda vítězného hnutí Ano sešel s reportérem TV Nova Františkem Bůžkem, hovořili o aktuální politické situaci. Andrej Babiš neodpovídal jen na otázky našeho reportéra, ptát jste se mohli i vy.

Prásk.tv píše:

Martin Zounar
čtěte o tématu rozhovor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Z prodavače obchodním ředitelem. Jak na to?

Měl v plánu jet pracovat do Anglie, hledal si práci „jen na chvíli“. Z té chvíle je skvělých 11 let.

Hrob Václava Kočky
08.11.
STŘEPINY

Jan Kočka o vraždě bratra: Popravil ho třemi ranami jako prase!

Minulý týden byl na svobodu propuštěn Bohumír Ďuričko. Muž, který před devíti lety zastřelil Václava Kočku mladšího. Tehdy se dva bohatí a vlivní podnikatelé potkali na společenské akci a vzájemná potyčka stála Václava život.

Petr Nohel
28.10.
rozhovor 99 let od vzniku československa

Předseda Koruny České: "Zrušme republiku a obnovme monarchii!"

Rozčiluje vás neustálé politické hašteření? Štve vás prezident? Myslíte si, že parlament je jen "žvanírna"? Pak by vás mohly zaujmout změny, které navrhuje předseda politické strany Koruna Česká Petr Nohel. Webu TN.cz poskytl exkluzivní rozhovor!

Předseda ODS Petr Fiala
aktualizováno 04.10.
Předvolební chat

Přidáme peníze všem, ne jen někomu, slíbil šéf ODS na TN.cz!

Čtenářům TN.cz ve středu večer odpovídal předseda ODS Petr Fiala. Strana v minulých volbách dosáhla nejhoršího výsledku v historii. Dokáže Fiala ODS znovu nastartovat? Předseda občanských demokratů tomu věří.

Demonstrace proti odtržení Katalánska
30.09.
boj o nezávislost

Katalánský premiér chce před referendem dialog s Madridem

Předseda katalánské regionální vlády Carles Puigdemont požádal dnes večer, jen několik hodin před kontroverzním referendem o nezávislosti Katalánska, o zprostředkování dialogu s ústřední vládou v Madridu. Podle agentury AFP by od uspořádání nedělního hlasování ustoupil jen v případě, že by se dohodl se španělskou vládou na jiném termínu. Premiér Mariano Rajoy ovšem dosud dával najevo, že referendum, které španělský ústavní soud zakázal, odmítá za všech okolností.

Volby 2017 - Jiří Dolejš
aktualizováno 28.09.
Předvolební rozhovor

KSČM by šla podle Dolejše do koalice jen kvůli programu

Před čtyřmi lety se nahlas mluvilo o tom, že na jejich hlasech bude stát menšinová vláda ČSSD. Voliči nakonec rozhodli jinak a komunisté se museli spokojit s pozicí nejsilnější opoziční strany. Na otázky čtenářů odpovídal místopředseda KSČM Jiří Dolejš, řešili se hlavně možné koalice i program strany.

2049242
24.09.
GALERIE A VIDEO skok nebo pád?

Pokus o sebevraždu? Tříska se těšil na novou roli a pořád se učil

Oblíbený herec Jan Tříska bojuje o život ve střešovické nemocnici po pádu do z Karlova mostu do Vltavy. Verzi o sebevražedném pokusu absolutně odporuje jeho životní elán, se kterým se stále těšil na novou práci.

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek
aktualizováno 21.09.
nova duel

Andrej Babiš a Lubomír Zaorálek v exkluzivním duelu na TV Nova!

Televize Nova připravuje pro diváky největší volební vysílání ve své historii. Jedním z vrcholů tohoto volebního vysílání bude exkluzivní duel dvou hlavních kandidátů na premiéra České republiky.