Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Cesta na Hrad 2 - Miloš Zeman ve studiu TV Nova
včera 13:30
celý záznam

Miloš Zeman v debatě devětkrát nemluvil pravdu! V čem se zmýlil?

Celkem devětkrát argumentoval prezident Miloš Zeman v nedělní debatě Cesta na Hrad nepravdivými výroky, dalších deset jich bylo zavádějících. Pravdivou argumentaci použil Zeman v jedenácti případech. Informoval o tom web Demagog.cz.

Cesta na Hrad 2 - Miloš Zeman ve studiu TV Nova
aktualizováno včera 10:20
Debata na TV Nova Cesta na Hrad

Zeman: Mynář nemá pozici jistou. Dluhy by se neměly odpouštět

Hostem předvolební debaty TV Nova byl prezident Miloš Zeman. V rozhovoru prozradil třeba to, jakou vládu by preferoval, zda by dlužníkům odpustil dluhy nebo jestli si na Hradě nechá kontroverzní spolupracovníky.

Zimní deprese
18.01.
video rozhovor

Jak přežít nejdepresivnější dny roku? Čtěte RADY PSYCHOLOGA

Druhá polovina ledna a začátek února jsou nejdepresivnějším obdobím v roce. A nemohou za to jen krátké dny bez slunce, ale i řada jiných aspektů. Jak si i v tomto období udržet dobrou náladu, nám poradil odborník!

Prásk.tv píše:

Ordinace: Ivan Lupták coby seriálový MUDr. Vojtěch Kratochvíl
čtěte o tématu rozhovor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Marián Labuda v rozhovoru o rozdělení Československa
05.01.
Odchod herce

Podívejte se na poslední rozhovor s Labudou. O Češích i o závisti

Ve věku 73 let náhle zemřel významný herec Marián Labuda. Televize Markíza s ním před Vánocemi u příležitosti 25. výročí rozdělení Československa natočila rozhovor.

Mirai
09.12.

VÍKEND: Exkluzivní rozhovor s objevem roku Mirai

Kapela Mirai - fakt jede! Získali tři ocenění na Českých slavících a za poslední týden zveřejnily hned dva videoklipy - oba se rázem zařadily mezi nesledovanější videa na českém youtubu.

Karolína Topolová
aktualizováno 06.12.
Obchodní sdělení

Jak se mění trh s ojetými vozy? Ptejte se šéfky AAA AUTO!

Největší prodejce ojetin letos slaví 25 let. Na otázky čtenářů odpovídala šéfka společnosti Karolíny Topolové.

Miloš Zeman na návštevě Olomouckého kraje - 2
03.12.
ROZHOVOR Pohled prezidenta

Zeman: "Když mě nezvolí, zalezu si do nory číst." Mluvil i o protéze!

Prezident republiky Miloš Zeman poskytl televizi Nova exkluzivní rozhovor. Ptali jsme se ho nejen na jeho zdravotní stav, ale také třeba na názor na odcházejícího i nastupujícího předsedu vlády. A mimo jiné nám prozradil i to, co bude dělat, pokud se příští rok znovu nestane prezidentem.

Andrej Babiš
02.12.
Budoucí premiér

Kdo Babiše v politice zklamal a co zažil zajímavého? ROZHOVOR

Šéf hnutí ANO a pravděpodobně budoucí premiér Andrej Babiš poskytl televizi Nova exkluzivní rozhovor. Mimo jiné prozradil, kdo ho v politice zklamal nebo co nejzajímavějšího zažil jako ministr financí. A také zdůvodnil, proč se rozhodl pro Karlu Šlechtovou jako kandidátku na ministryni obrany.

Bohuslav Sobotka - 3
01.12.
Končící premiér

Sobotka: S Babišem si netykáme, přivlastnil si úspěchy. ROZHOVOR

Odcházející premiér Bohuslav Sobotka bude zřejmě už od příštího týdne jen řadovým politikem. V čele vlády ho s největší pravděpodobností vystřídá Andrej Babiš. Štáb TV Nova s Bohuslavem Sobotkou natočil exkluzivní rozhovor. Mimo jiné jsme se ptali i na to, na co z uplynulého čtyřletého období nejraději vzpomíná a nebo co by vzkázal svému nástupci.

Eva samková
01.12.

VÍKEND: Eva Samková se připravuje na olympijskou sezónu

Zimní olympijské hry se rychle blíží. Na těch v ruském Soči zazářila Eva Samková. Dobyla tam první české zlato a přitom ji téměř nikdo neznal. Jak je na tom teď?