Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Zeman v Přerově
aktualizováno včera 22:21
Vulgární výrazy

Prezident v rádiu opět mluvil sprostě. Po ku*dách vytasil zm*dy!

Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro Český rozhlas už podruhé mluvil vulgárně. Poté, co před několika lety sprostě urazil ruskou skupinu Pussy Riot (ku*da sem, ku*da tam), nyní řekl, že vyznamená bojovníky proti zm*dům.

Napřímo s Andrejem Babišem
04.10.
Napřímo s Andrejem Babišem

Zlepšit pověst v Praze a vyhrát, to si přeje šéf hnutí ANO Babiš

Posledním ze šéfů parlamentních stran v předvolebním speciálu TN.cz Napřímo byl premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Moderátorovi Františkovi Bůžkovi například prozradil, že jeho cílem je zlepšit pověst hnutí v Praze a vyhrát tady volby.

Patr Fiala v pořadu Napřímo
aktualizováno 02.10.
Napřímo s Petrem Fialou

Předseda ODS Fiala: Chceme obhájit pozice a posílit ve městech

Zvítězit v Praze, posílit v Senátu a ukázat, že lidé nechtějí, aby na radnicích vládly stejné strany, které vládnou a parlamentu. To jsou cíle předsedy Občanské demokratické strany Petra Fialy, který byl hostem pořadu Napřímo.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková
čtěte o tématu rozhovor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Ivan Bartoš
aktualizováno 27.09.
napřímo napřímo s bartošem

Snažší parkování a dostupnější byty v Praze. Piráti si letos věří

Hostem pořadu Napřímo byl tentokrát předseda Pirátů Ivan Bartoš. Piráti se chtějí zaměřit primárně na Prahu, kde je podle Bartoše velký problém s dopravou a dostupností bytů. Předsedu Pirátů zpovídal moderátor František Bůžek.

Výměna manželek: Nože, pěsti a modřiny! - 11
aktualizováno 26.09.
Život po Výměně

Eliška si po Výměně prošla peklem. Petrovi hrozí vězení

Ve středu TV Nova odvysílala další premiérový díl Výměny manželek, kde se diváci mohli setkat s mladou Eliškou, jejíž vztah s Petrem byl na ostří nože. Spory mezi nimi vygradovaly a Petr teď možná skončí ve vězení!

Andrej Babiš jedná v Bruselu
22.09.
Tak jak to je?

Babiš vysvětlil slova o přijetí sirotků: "Vůbec jsem neotočil!"

Premiér Andrej Babiš vysvětlil výroky o syrských sirotcích. Europoslankyně Michaela Šojdrová po pátečním jednání prohlásila, že je ochoten vybrané děti přijmout. Podle Babiše je to jinak. Prý neotočil, protože žádní takoví sirotci neexistují.

Stanislav Grospič
aktualizováno 20.09.
Napřímo s Grospičem

KSČM nekandiduje ve stovkách obcí. Místopředseda to vysvětlil

Dalším hostem předvolebního pořadu Napřímo byl komunista Stanislav Grospič. S místopředsedou strany moderátorka diskutovala především cíle KSČM v komunálních volbách a jejich předvolební program.

Výměna manželek: Děti závislé na telefonech! - 6
19.09.
Život po Výměně

Blance Výměna změnila život! "Se závislostí dětí je to jinak," tvrdí

Ve středu mohli diváci sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Řeč byla v obou rodinách hlavně o dětech. Blanka jich má s Valentýnem pět a už v nízkém věku jsou závislé na mobilech. Začali jim rodiče elektroniku zakazovat?

Napřímo - Jakub Landovský
aktualizováno 18.09.
Napřímo s Jakubem Landovským

Kandidát ČSSD chce MHD zdarma i nové byty. Řekl, jaký má plán

Hostem pořadu Napřímo byl tentokrát kandidát na pražského primátora Jakub Landovský. Sociální demokraté si od něj slibují lepší volební výsledek. Landovský klade důraz na dvě volební témata - MHD zdarma a výstavbu nových bytů.

Napřímo s Petrem Hladíkem z KDU – ČSL
aktualizováno 13.09.
Napřímo s Petrem Hladíkem

Chceme mít nejsilnější klub v senátu, řekl brněnský lídr lidovců

Dalším hostem předvolebních rozhovorů v pořadu Napřímo byl kandidát na brněnského primátora za KDU-ČSL Petr Hladík. Lidovci podle něj míří ve volbách vysoko - chtějí mít ze všech parlamentních stran nejvíce zastupitelů a nejsilnější klub v senátu.