Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petra Palusková -1
Aktualizováno Dnes 13:27
Robinsonův ostrov

Petra se svěřila, co by udělala s výhrou. To by vás nenapadlo!

Playmate Petra už z Robinsonova ostrova vypadla, a tak byl rozhovor na TN.cz opravdu peprný. Kromě toho, kdo se jí líbí, nebo kolik má plastik, prozradila třeba i to, za co by utratila vyhrané peníze. A překvapivě by si nekoupila nic pro sebe!

Americký prezident Donald Trump
Aktualizováno Včera 08:24
rostoucí napětí

Hrozí velká válka s KLDR, připustil Donald Trump v rozhovoru

Prezident Spojených států Donald Trump ve čtvrtek připustil, že existuje reálná šance na velký konflikt se Severní Koreou. V rozhovoru pro agenturu Reuters uvedl, že preferuje diplomatické řešení vyhrocené situace.

Petra Palusková - 1
Aktualizováno Předevčírem 18:41
Kráska z Robinsona

Petra prozradila, kolik má plastik! Už plánuje další, co chce změnit?

Robinsonku Petru diváci buď milovali, nebo nenáviděli. Ve středu však playmate ze soutěže definitivně vypadla a stala se členkou poroty, která rozhodne o vítězi. Jak se po vyřazení cítila? A změnila jí soutěž život? I na to playmate odpovídala!

Prásk.tv píše:

Jiri Pomeje
čtěte o tématu rozhovor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Robinsonův ostrov

Petra po vyřazení z Ostrova: Pořád jsem nemocná, bála jsem se smrti!

Z Robinsonova ostrova ve středu definitivně vypadli hned čtyři lidi. Mezi nimi i playmate Petra, která lidem přirostla k srdcí díky své bezelstnosti a dobrosrdečnosti. Jaké měla po vyřazení pocity? A co udělala jako první po návratu do civilizace?

Jiří Pomeje
Aktualizováno 21.4. 2017 12:19
exkluzivně Prásk!

Jiří Pomeje o rakovině: Svěřil se, jakou má šanci na uzdravení!

Jiří Pomeje bojuje s vážnou nemocí. V exkluzivním rozhovoru o své těžké životní situaci promluvil, bere ji však s nadhledem: "Mně nic není, mám jenom rakovinu," řekl herec, kterého brzy čeká chemoterapie.

Renáta Czadernová a malá Adélka
Aktualizováno 19.4. 2017 14:20
foto uvnitř Mateřství jí sluší

Renáta exkluzivně: O mateřství, dceři Adélce i návratu do televize! 

Renáta Czadernová si moc užívá roli maminky, ale také se už těší na návrat na televizní obrazovky, jak prozradila v exkluzivním rozhovoru pro portál TN.cz.

Princ Harry o Dianě
Aktualizováno 18.4. 2017 21:13
šokující zpověď

Princ Harry přiznal vážné problémy! Skončil v rukou lékařů

Britský princ Harry všechny šokoval, když porušil tradici královské rodiny nemluvit na veřejnosti o duševních zdravotních potížích. V rozhovoru pro zahraniční média přiznal, že měl po smrti své matky princezny Diany vážné problémy a musel vyhledat profesionální pomoc.

video Popleta s jaderným kufříkem

Trump: Dal jsem si dortík a odpálil rakety na Irák. Vlastně Sýrii

Americký prezident Donald Trump popsal v rozhovoru pro televizi Fox Business okolnosti, za kterých rozhodl o zahájení útoku na vojenské letiště syrské armády. Znovu ukázal, že je velmi náchylný k nepřesnostem. Analytici se obávají, koho bude bombardovat příště, až si dá třeba steak.

Hrozivá nemoc

Spalničky se šíří Českem! Komu hrozí a jak je poznat? PŘÍZNAKY

Epidemie spalniček udeřila hlavně v Moravskoslezském kraji. Onemocnění se dál šíří, lékaři evidují desítky případů. Nejvíce ohroženy jsou děti a také lidé, kteří nebyli očkováni, případně zdravotníci. Jak spalničky poznat a kdy je načase jít k lékaři?

Robinsonův ostrov

Zdeněk prozradil, jak to měl na ostrově se sexem! VIDEO

Hostem chatu na TN.cz byl soutěžící z Robinsonova ostrova Zdeněk. Toho na předminulé kmenové radě vyloučil kmen Mayon, následně pak na ostrově vyloučení prohrál souboj s Radovanem a v soutěži o 2,5 milionu korun skončil. Čtenářům TN.cz odpovídal hodinu a prozradil i pikantnosti ze života na ostrově.