Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena o útoku žraloka na manžela
aktualizováno 08.08.
rozhovor tragédie v egyptě

"Žádný pohřeb nebude," říká Andrea, které zabil žralok manžela

Měla to být jejich první společná exotická dovolená, skončila ale nejhůř jak mohla. Otce dvou dětí z Uherskobrodska zabil v Egyptě žralok - a to přímo před očima zděšených příbuzných. Manželka nyní o tragédii promluvila na kameru. Přiznala, že pohřeb rodina nechystá.

Letní interview s Andrejem a Monikou Babišovými
aktualizováno 29.07.
Letní interview

Rozhovor s Babišovými: Kdo doma vládne a kdo cepuje děti?

V dalším díle seriálu Letní interview si s předsedou vlády a šéfem hnutí ANO Andrej Babišem povídal reportér Jaroslav Brousil. V historickém centru Salcburku se k nim v předvečer jejich ročního výročí svatby přidala i manželka premiéra Monika Babišová. Ta se přitom novinářům spíš vyhýbá.

Letní interview - 22. 7. 2018
aktualizováno 22.07.
letní interview

Bartošovo pirátské léto: Oprava dredů, tetování a psychofestival

V Letním interview si moderátorka Michaela Šmídová tentokrát popovídala s předsedou Pirátů Ivanem Bartošem. Ten jí vzal nejen na svá oblíbená místa, ale také do salonu, kde si nechal vytvořit dredy. Na kameru nám ukázal i svá tetování.

Prásk.tv píše:

Thomas Markle a Diana - 3
čtěte o tématu rozhovor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Jeskyně
15.07.
rozhovor s odborníkem

Kdy hrozí v českých jeskyních nebezpečí? Expert promluvil

V poslední době se nemluvilo o ničem jiném. Informace o záchraně chlapců ze zatopené jeskyně v Thajsku bleskově obletěly celý svět. Jsou tuzemské jeskyně bezpečné, nebo může dojít k podobné situaci i v Česku? Na to se redakce TN.cz zeptala ředitele Správy jeskyní České republiky Jaroslava Hromase, který sám na vlastní kůži uvěznění v jeskyni zažil.

Milan Chovanec
aktualizováno 13.07.
Hlasoval proti vládě

Chovanec: "Klidně složím mandát poslance!" ČSSD ho nevyloučí

Jako jediný z ČSSD Milan Chovanec nepodpořil vládu Andreje Babiše při hlasování o důvěře. Nechtěl se prý stavět proti členské základně, ale pohár v něm přetekl, uvedl v rozhovoru pro deník Právo. Zároveň řekl, že je připraven složit mandát poslance.

Michal Jančařík oslavil narozeniny
10.07.
zdravotní potíže

První slova od operace: Jančařík oslavil narozeniny, jak se teď cítí?

Moderátor Michal Jančařík oslavil 43. narozeniny a nyní se doma zotavuje po náročné operaci. Při ní mu lékaři odebrali i druhou ledvinu, tu první mu museli transplantovat před dvěma lety. Jak se cítí a kdy se na něj můžete těšit na obrazovce?

Letní interview s Lukášem Krpálkem
aktualizováno 08.07.
letní interview

Krpálek se vykrmuje do ideální váhy. Žena vaří dobře, chválí ji

Hostem nové epizody pořadu Letní interview s Michaelou Šmídovou byl známý český zápasník-judista a olympijský vítěz Lukáš Krpálek. Ten se v pořadu objevil společně se svou manželkou i dětmi. Jak se mu v současné době daří a co ho čeká?

Rozhovor s pivním sládkem Staropramenu
aktualizováno 06.07.
ROZHOVOR Pivo v létě

Pivní sládek: Malá úroda na polích výrobu piva neohrozí!

Podle Českého statistického úřadu by letos měla být průměrně nižší úroda obilí, za což mohou i jarní sucha. Měli bychom se tedy bát nižší produkce piva, které ke své výrobě nutně potřebuje slad z ječmene? A jak si pivo v létě nejvíc vychutnat? V exkluzivním rozhovoru jsme se ptali sládka pražského pivovaru Staropramen Davida Mathouchanha.

Petr Kramný
aktualizováno 26.06.
Celý rozhovor z egypta

V Egyptě mi všechno vyšlo, měl tvrdit Kramný. Bylo to jinak!

Podle rozsudků českých soudů se měl Petr Kramný chlubit při telefonátu se svou příbuznou, že mu "v Egyptě všechno vyšlo", spolek Šalamoun teď zveřejnil celý záznam inkriminovaného telefonátu. Chce tak poukázat na údajnou hrubou chybu policistů i soudců. Kramný totiž říká něco úplně jiného, tvrdí spolek!

Otec Meghan Markle
18.06.
První rozhovor

Otec Meghan promluvil! Tohle mu musel Harry před svatbou slíbit

Otec vévodkyně Meghan poprvé od svatby promluvil. Prozradil, jak ho princ Harry žádal o dceřinu ruku, popsal ale také své pocity, když musel sledovat obřad v televizi. Do Británie ho nakonec nepustilo nemocné srdce.