Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Black Friday
14.11.
black friday

E-shopy spustily obří slevy! Přehled míst, kde ušetříte tisíce

V Česku odstartoval největší nákupní svátek roku. Ačkoli tzv. Black Friday letos připadá až na 23. listopadu, mnoho e-shopů nabízí velké slevy už nyní. Průměrná sleva je u nás 63 %, což je nejvíc z celé Evropy.

Angel Exfordová
12.11.
Falešný přítel

Za peníze přítelkyně obdarovával druhou dívku! Nachystala mstu

Muž si chtěl ze své dívky udělat dojnou krávu, ta se mu však rafinovaně pomstila. Za její peníze si koupil dovolenou v Paříži pro sebe i pro svůj nový objev. Místo letušek na něj ale na letišti čekali policisté.

Pes jako člen rodiny
11.11.
Chlupatý člen rodiny

Dopřejí radši psovi než sobě! Lidé za své miláčky utrácí tisíce

Pes je pro většinu z nás přítel a taky plnohodnotný člen rodiny. Lidé jsou schopni za své zvířecí miláčky měsíčně utratit tisíce korun. Nejen za kvalitní krmivo, ale třeba i za dárky nebo pelíšky či oblečky! Podle nejnovějšího průzkumu má doma psa každý druhý dotázaný.

Prásk.tv píše:

Bezdomovec našel tašku s oblečením - 1
čtěte o tématu nákup na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Češi tráví zimní dovolenou nejčastěji v tuzemsku
11.11.
Velký zájem

Čas na nákup zimní dovolené se krátí, někde už mají plno!

Jestli chcete slavit příchod Nového roku na horách a ještě nemáte rezervaci, tak máme špatnou zprávu. Většina hotelů a penzionů je v tomto termínu už plně obsazená. A velký zájem je také v dalších měsících. Ve velkém mizí i termíny, které připadají na jarní prázdniny.

Žena porodila v supermarketu
aktualizováno 01.11.
Má chlapečka

VIDEO: Žena rodila v obchodě, lidé dál nakupovali! Dobře to dopadlo

Těhotná žena v Rusku v poklidu nakupovala, u kasy ale začala rodit. Na pomoc se jí seběhlo několik pokladních a zákazníků, další ale markovali nákup, jako by se nic nedělo. Žena během 11 minut porodila zdravého chlapečka.

Výrobní linka
01.11.
jednička na trhu

Karlovarské minerálky ovládly střední Evropu! Koupily PepsiCo

Český Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) povolil koncernu Karlovarské minerální vody (KMV) nákup firmy PepsiCo. Již dříve tak učinily úřady na Slovensku a v Maďarsku. ČTK to dnes oznámili zástupci KMV, cenu nákupu firma nesdělila. Obchod byl oznámen letos v lednu. Podle firmy se tak KMV stala největším distributorem nealkoholických nápojů ve střední Evropě.

Pandur
aktualizováno 03.10.
210 BVPček

Největší zakázka v historii armády! Nakoupí obrněnce za 50 miliard

V zakázce na dvě stovky bojových vozidel pěchoty osloví ministerstvo obrany čtyři firmy. Společnosti ze Švédska, Španělska a Německa se tak budou ucházet o dodávku strojů za více než 50 miliard korun. Obnova bojových vozidel bude největší zakázkou v historii české armády.

Žena u počítače
aktualizováno 18.09.
Doručení domů

Důchodci objevili nákup potravin online. Tohle si na něm pochvalují

Nákup potravin po internetu je stále oblíbenější. Firmy, které ho doručí až domů, zaznamenaly v posledních měsících nárůst zákazníků až o desítky procent. Oproti předchozím rokům je také daleko častěji využívají senioři.

Online nakupování
aktualizováno 18.09.
Nákupy v Česku

Češi propadli e-shopům. Těmto se ale radši vyhněte, varují inspektoři

Češi čím dál více nakupují zboží přes internet, především elektroniku a knihy. Naopak potraviny a drogerii raději shánějí v kamenných obchodech. Odradit zákazníka dokáže problém při reklamaci, naopak přilákat k dalšímu nákupu sleva a doprava zdarma.

Cestovní pas
25.07.
kdy nejvýhodněji nakoupit

V některých dnech jsou letenky výrazně levnější. Ušetřete balík!

Jezdíte na dovolenou raději autem, protože vám letenky přijdou moc drahé? Možná jen nevíte, kdy si je koupit. Existují totiž dny, kdy můžete ušetřit pořádný balík peněz.