Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Televizní skupiny Nova, Prima a Óčko zakládají Asociaci komerčních televizí
Aktualizováno 3.3. 2017 18:03
dohoda

TV Nova, Prima a Óčko zakládají Asociaci komerčních televizí

V průběhu února zahájila svou činnost nově vzniklá Asociace komerčních televizí, z.s. (AKTV), kterou společně založily společnosti CET 21 spol. s r.o., FTV Prima, spol. s r. o. a Stanice O, a.s. Hlavním cílem AKTV je sdružit provozovatele komerčního televizního vysílání v České republice, společně hájit, podporovat a prosazovat jejich zájmy ve vztahu ke státním orgánům a orgánům EU. Prvním prezidentem AKTV se stal Jan Vlček, obchodní ředitel a jednatel skupiny Nova, o chod Asociace se v roli Tajemníka stará Marie Fianová.

1967932
Aktualizováno 27.2. 2017 17:02
sahal kam neměl

Mazec v přímém přenosu: Modelka mlátila moderátora! VIDEO

Hodně nečekaně skončil v Brazílii přímý přenos, v němž moderátor na figurantce v bikinách divákům předváděl, jak správně nanášet opalovací krém. Krásce e totiž nelíbilo, kam jí moderátor sahá.

Pořádné překvapení

Muž zažil při sledování TV šok: Manželka mu léta lhala!

Představte si, že přepínáte kanály a zaujme vás přímý přenos z policejní razie. Tím spíš, že je to šťára ve vykřičeném domě, kde je osazenstvo polonahé. Pak ovšem uvidíte něco, co byste nikdy nečekali.

Prásk.tv píše:

Seriál Ulice: Anča chce s migrénou zatočit
čtěte o tématu televize na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Hacker
Aktualizováno 31.1. 2017 10:34
Kolín nad Rýnem

Policie zatkla počítačového piráta, ilegálně sdílel televizní vysílání

Německá policie zatkla v Kolíně nad Rýnem počítačového piráta (25), který měl na svých internetových stránkách ilegálně poskytoval programy televize Sky Deutschland, přičemž si za to účtoval poplatek.

Udílení cen

Zlaté glóby ovládl muzikál La La Land. Hvězdy kritizovaly Trumpa

Letošní udílení prestižních filmových a televizních cen Zlatý glóbus ovládl muzikálový La La Land. Proměnil všech svých sedm nominací včetně nejlepšího filmu. Ocenění si odnesli i herci v hlavních rolích Ryan Gosling a Emma Stoneová.

Bude v pořádku?

Bavič Novotný (69) zkolaboval! Sanitka ho odvezla do nemocnice

Bavič a hvězda TV Nova Petr Novotný musel do nemocnice! Oblíbenému moderátorovi, který před třemi lety utrpěl mozkovou mrtvici, se po Vánocích přitížilo. Jeho syn Pavel ale ujišťuje, že bude tatínek v pořádku.

rozhovor tvoje tvář má známý hlas

Helena Vondráčková o Tváři: Vojtek mě napodobil skvěle, ale...

V minulém díle soutěže Tvoje tvář má známý hlas jsme byli svědky parádního výkonu herce a zpěváka Romana Vojtka! Los mu tentokrát přidělil nelehkou proměnu, a to v populární českou zpěvačku Helenu Vondráčkovou! Co na Vojtkův výkon říká sama ikona čeké pop-music?

Oba kandidáti při debatě na půdě Hofstraovy univerzity na Long Islandu ve státě New York
Aktualizováno 27.9. 2016 21:11
první debata

Trump se nechal zatlačit do kouta. Clintonová ho v debatě zválcovala

První televizní debatou vstoupil v noci na dnešek SELČ do rozhodující fáze souboj demokratické kandidátky Hillary Clintonové a jejího republikánského soupeře Donalda Trumpa o Bílý dům. Uchazeči o prezidentské křeslo, jejichž šance jsou podle průzkumů vyrovnané, předložili voličům výrazně rozdílné vize o budoucnosti Ameriky. První ankety ukázaly, že lépe si vedla Clintonová.

Vyhozená moderátorka Khadija Khattab
Aktualizováno 19.8. 2016 14:46
anketa Co vy na to?

Hodně líčení ano, baculky ne! Osm moderátorek vyhodili z televize

Egypt přišel hned o osm televizních moderátorek najednou. Státní televize totiž rozhodla, že před kamery mohou jen krásně štíhlé ženy. Bojovnice za práva žen jsou pohoršené a vyhazov kvůli silnější postavě označují za násilí na ženách. Pochopily by prý ale, kdyby moderátorky vyhazovali kvůli silnému nánosu make upu.

Počítačový pirát

Nelegálně šířil sportovní kanály po internetu, dostal 6 měsíců

České soudy odsoudily, zatím nepravomocně, dalšího počítačového piráta, který nedbal autorských práv. K půlročnímu vězení s podmíněným odkladem na zkušební dobu 14 měsíců poslala trestním příkazem českobudějovická samosoudkyně dvaadvacetiletého M. V., který přes internet šířil sportovní kanály.