Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Internet
aktualizováno 08.08.
praha a okolí

Operátoři mají výpadek! Nefunguje pevný internet ani televize

Části lidem v Praze a okolí nefunguje pevný internet a televize. Na vině je překopnutý kabel. Problémy hlásí O2, T-Mobile i Vodafone.

Program na podzim
aktualizováno 01.08.
Programové schéma

TV NOVA představila podzimní program: Budou novinky i stálice

Skupina Nova na podzim 2017 představí novinky i pokračování úspěšných projektů. Mezi letošní nové projekty patří docu reality Malé lásky, která sleduje dění na gynekologicko-porodnické klinice a intimní okamžiky nastávajících rodičů a jejich miminek.

BBC
aktualizováno 19.07.
milionové rozdíly

BBC odtajnila platy moderátorů, o takových penězích se vám nesní!

Ačkoli se platy vrcholných moderátorů britské veřejnoprávní televize BBC mohou zdát být přemrštěné, zdaleka ne všem tvářím televizních obrazovek se pod stejným zaměstnavatelem a na stejné pozici podaří dosáhnout takové sumy, jakou má nejlépe placený moderátor Chris Evans. Rozdíly jsou i desítky milionů korun.

Prásk.tv píše:

Sophie Raworth
čtěte o tématu televize na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Vincenzo a její syn
aktualizováno 15.06.
rozhovor holky pod zámkem

Půjde Vincenzo zpátky do vězení? Tohle si myslí její syn! VIDEO

V pořadu Holky pod zámkem se objevila jako Vincenzo. Nyní je už na svobodě, ale mnozí na ni stále nemohou zapomenout. Stejně jako její syn, který se nám o rozporuplné bývalé vězenkyni rozpovídal na kameru.

Generální zkouška koncertu Tvoje tvář má známý hlas
aktualizováno 09.06.
foto+video velká show

Koncert Tvojí tváře už zítra! Byli jsme v zákulisí generálky! VIDEO

Dlouho očekávaný megakoncert Tvojí tváře je už za dveřmi! Již tuto sobotu vystoupí v pražské O2 areně 15 soutěžících ze všech tří řad této populární soutěže! Jak probíhá generální zkouška, jsme se vyrazili do vysočanské haly přesvědčit na vlastní oči!

Peoplemetry slaví 20 let v Česku
07.06.
zajímavá výstava

Peoplemetry slaví 20 let v Česku. Má je tisíc rodin, potřeba je víc

Jak se v České republice měří televizní sledovanost? To se můžete dozvědět v pražském Národním technickém muzeu. Dnes tam byla slavnostně otevřena výstava peoplemetrů, tedy elektronických zařízení na měření sledovanosti, která pomáhají k průzkumům televizního trhu už 20 let.

VÍKEND: Co mají společného motýli a televize?
20.05.

VÍKEND: Co mají společného motýli a televize

Technická vymoženost, kterou bezpochyby televize je, by se neobešla bez rozlousknutí záhady motýlích křídel.

Televizní skupiny Nova, Prima a Óčko zakládají Asociaci komerčních televizí
aktualizováno 03.03.
dohoda

TV Nova, Prima a Óčko zakládají Asociaci komerčních televizí

V průběhu února zahájila svou činnost nově vzniklá Asociace komerčních televizí, z.s. (AKTV), kterou společně založily společnosti CET 21 spol. s r.o., FTV Prima, spol. s r. o. a Stanice O, a.s. Hlavním cílem AKTV je sdružit provozovatele komerčního televizního vysílání v České republice, společně hájit, podporovat a prosazovat jejich zájmy ve vztahu ke státním orgánům a orgánům EU. Prvním prezidentem AKTV se stal Jan Vlček, obchodní ředitel a jednatel skupiny Nova, o chod Asociace se v roli Tajemníka stará Marie Fianová.

1967932
aktualizováno 27.02.
sahal kam neměl

Mazec v přímém přenosu: Modelka mlátila moderátora! VIDEO

Hodně nečekaně skončil v Brazílii přímý přenos, v němž moderátor na figurantce v bikinách divákům předváděl, jak správně nanášet opalovací krém. Krásce e totiž nelíbilo, kam jí moderátor sahá.

Prostitutka - ilustrační foto
18.02.
Pořádné překvapení

Muž zažil při sledování TV šok: Manželka mu léta lhala!

Představte si, že přepínáte kanály a zaujme vás přímý přenos z policejní razie. Tím spíš, že je to šťára ve vykřičeném domě, kde je osazenstvo polonahé. Pak ovšem uvidíte něco, co byste nikdy nečekali.