Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Premiér Bohuslav Sobota, ministryně školství Kateřina Valachová, ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová a ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík
Aktualizováno 25.5. 2017 20:40
kritika Babiše

Předělejte návrh rozpočtu, zlobí se ministři ČSSD. Chybí jim miliardy

Návrh rozpočtu, jak ho připravil bývalý ministr financí Andrej Babiš (ANO), je podle koaličních sociálních demokratů šitý horkou jehlou. Podle ministrů za ČSSD chybí miliardy mimo jiné na spolufinancování fondů EU nebo na investice. Na dnešní tiskové konferenci to uvedl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Více peněz požadují ministryně školství Kateřina Valachová, práce a sociálních věcí Michaela Marksová, ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík i ministr vnitra Milan Chovanec. Ministerstvo financí kritiku ČSSD odmítlo, ohradil se i bývalý ministr financí Andrej Babiš.

Petra Palusková -1
Aktualizováno 29.4. 2017 13:27
Robinsonův ostrov

Petra se svěřila, co by udělala s výhrou. To by vás nenapadlo!

Playmate Petra už z Robinsonova ostrova vypadla, a tak byl rozhovor na TN.cz opravdu peprný. Kromě toho, kdo se jí líbí, nebo kolik má plastik, prozradila třeba i to, za co by utratila vyhrané peníze. A překvapivě by si nekoupila nic pro sebe!

finanční přídavek

Ministři se poperou o peníze. Miliardy jsou určené na investice

Ministry čeká bitva o peníze. Koaliční partneři se dohodli, že určí miliardy korun navíc na investice. Vláda je slíbila těm ministrům, kteří nemají ve svých resortech dostatek peněz na připravené projekty, které můžou okamžitě začít.

Prásk.tv píše:

Dara Rolins
čtěte o tématu investice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

reportáž prodané pozemky

Arabské vesnice na Teplicku: Budou zde Češi v menšině?

Vesnice Kvítkov, Drahkov, Modlany a Suché na Teplicku se možná brzy stanou prvními arabskými vesnicemi u nás. Tedy alespoň podle obav místních obyvatel. Děsí je totiž počet stavebních parcel, které v těchto obcích skoupili zahraniční investoři, převážně z arabských zemí.

Nový kryt nad Černobylem NSC
Aktualizováno 17.1. 2017 15:43
solární energetika

Velké plány s Černobylem: Radioaktivní pustinu čekají změny

Černobylská zóna se po více než třiceti letech od katastrofy dočká výrazných proměn. Několik firem tam plánuje vybudovat ohromné solární elektrárny, které by mohly dohromady dosáhnout síly kolem 2 gigawattů.

Velké investice

Policejní nákupy 2017: Utrácet se bude za auta, uniformy i vesty

Policie chce v příštím roce ve velkém pokračovat v modernizaci vybavení a arzenálu, který mají muži zákona k dispozici. V plánu jsou nákupy za stovky milionů korun.

Kněz
Aktualizováno 28.12. 2016 21:19
Miliardové hospodaření

Církev ukázala účty: Kolik dostavá od státu a za co utrácí? PŘEHLED

I když církve podle zákona nemají povinnost zveřejňovat zprávy o hospodaření, katolická církev udělala vstřícný krok a pochlubila se, jak hospodaří s penězi, které mimo jiné dostává i od státu.

Obchodní sdělení

5 častých mýtů o investování

Chcete, aby vám peníze v dnešní době více vydělávaly, přesto podle vás stále není vhodný čas nebo vám brání okolnosti?

Finanční rádce

VELKÝ SLOVNÍK: Teď už se ve světě financí neztratíte!

Také se někdy ztrácíte v hatmatilce investičních poradců? Přinášíme vám přehledný slovník těch nejdůležitějších pojmů, díky kterému se už žádná návštěva vašeho finančního experta neztratí v překladu.

Obchodní sdělení

Chce to čas aneb délka investice hraje roli

Na dovolenou, na bydlení, na stáří. Každý má nějakou vysněnou metu. Na co střádáte vy? Na pobyt v exotických destinacích, či spíše na klidná a finančně zajištěná seniorní léta?