Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Demonstrace taxikářů
10.10.
proti uberu

Taxikáři plánují největší protest v historii! Zablokují celé ulice Prahy

Přes tisíc taxikářů zablokovalo minulý týden pomalou jízdou cestu na pražské Letiště Václava Havla. Protestovali tak proti službám společnosti Uber. Jenže podle nich neměl protest patřičný účinek a plánují další - větší a razantnější.

Anketa - Taxi vs.Uber
aktualizováno 05.10.
video ptali jsme se

Klasická taxislužba, nebo UBER? Tohle si myslí Češi! ANKETA

V posledních týdnech se v metropoli rozpoutal boj mezi taxikáři a řidiči služby Uber. Taxikáři tvrdí, že Uber je nekalá konkurence. Na rozdíl od nich totiž řidiči této populární služby nemusí mít licenci, zkoušky ani taxametry. Protesty taxikářů vyvrcholily dokonce blokádou silnic. Ale na čí straně je veřejnost?

Taxikáři protestují proti Uberu! - 7
aktualizováno 05.10.
protestní akce

Taxikáři zablokovali cestu na letiště. Do ulic jich vyjelo přes tisíc

Protest taxikářů proti službám typu Uber, který dnes začal u pražského letiště, není časově omezený. Trvat může i několik dní, taxikáři se na dalším postupu poradí dnes večer. Dnes skončil po čtyřech a půl hodinách. Protest taxikáři ukončili kolem 15. hodiny u pražského magistrátu.

Prásk.tv píše:

Taxi
čtěte o tématu taxi na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Demonstrace taxikářů
01.10.
Pomalá jízda

Proti Uberu budou protestovat i taxikáři v Brně! Podpoří ty pražské

Taxikáři budou v pondělí blokovat dopravu v Praze. A podpoří je také brněnští kolegové, kteří ale problém se službou Uber nemají. V moravské metropoli totiž platí zákaz Uberu.

Demonstrace taxikářů na letišti Václava Havla - 2
27.09.
sdílená ekonomika

Taxikáři chystají protest v ulicích Prahy, zaberou okruh k letišti

Taxikáři budou v Praze protestovat v pondělí druhého října. Pomalou jízdou chtějí projíždět ulicemi v okolí letiště Václava Havla. Jejich protest proti alternativní službě Uber, kterou považují za nelegální a nekalou konkurenci, začne v 10 hodin dopoledne.

2049322
25.09.

Střepiny 24. 9. 2017

Taxikáři versus řidiču Uberu. Jak velká je vzájemná nevraživost a na čí straně stojí zákon?

Demonstrace taxikářů na letišti Václava Havla - 1
20.09.
kvůli Uberu

Taxikáři hrozí stávkou! Primátorce Krnáčové dali ultimátum

Pokud taxikáři vyjedou hromadně do ulic a budou se snažit blokovat dopravu, zasáhneme. To po dnešní schůzce vzkazují pražská policie a magistrát. Jde o reakci na ultimátum, které dali taxikáři primátorce Adrianě Krnáčové. Chtějí, aby do páteční patnácté hodiny vyřešila jejich spor s řidiči alternativní taxislužby. Ti podle nich porušují zákon.

Taxikáři protestují proti Uberu na letišti v Ruzyni
aktualizováno 18.09.
spory na letišti

Taxikáři protestují proti Uberu! Na letišti jsou i desítky policistů

Na pražském letišti v Ruzyni to znovu vře. Taxikáři už poněkolikáté konfrontují řidiče Uberu, kteří k terminálu vozí zákazníky. V předchozích dnech dokonce došlo k fyzickým potyčkám, taxikáři také bránili několika řidičům Uberu v odjezdu.

Taxikáři
aktualizováno 15.09.
Pražské letiště

Válka na letišti! Taxikáři se pustili do řidičů Uberu. VIDEO

Spor mezi pražskými taxikáři a řidiči služby Uber graduje! Taxikáři začali konfrontovat řidiče, kteří přijeli na pražské letiště vyzvednout zákazníky. Na auta jim lepí samolepky "Nelegální transport". Už nejednou došlo i k fyzické potyčce. Taxikáři varují, že v konfrontacích budou pokračovat.

Muži přepadli taxikáře
aktualizováno 31.08.
boj o život

Škrtili ho kovovým drátem! Cizinci napadli taxikáře, hledá je policie

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání po dvou cizincích, kteří měli na odlehlém místě u obce Pohránov s kovovým drátem napadnout taxikáře. Najali si ho o víkendu v Pardubicích, podle kriminalistů mohli chtít auto, aby se dostali na východ Evropy. Muž se jim naštěstí vysmekl a doběhl do vesnice pro pomoc.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme