Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Taxikář omdlel a zemřel - 4
aktualizováno 20.11.
foto z místa byl hledaný

Taxikář za jízdy omdlel a zemřel! Klient unikl smrti, ale zadrželi ho

Jeho auto se zastavilo na pokraji srázu o kamennou lavičku, přesto se taxikáře, který omdlel při jízdě Hradišťkem na Praze-západ, záchranářům nepodařilo oživit. Na policejní stanici však nečekaně skončil taxikářův klient, byl totiž v databázi hledaných osob.

Taxikáři protestují proti Uberu! - 8
aktualizováno 14.11.
Změna

Taxikáři zrušili protestní jízdu Prahou, chtějí jednat

Sdružení českých taxikářů odvolalo chystaný středeční protest v Praze proti službám typu Uber. Požadují ale okamžité jednání na magistrátu, a to za účasti policie i médií.

Muž objednává taxi přes telefon - Ilustrační foto
26.10.
spor s taxi

Uber může jezdit v Brně. Soud zrušil předběžné opatření

Vrchní soud v Olomouci zrušil předběžné opatření, které zakazovalo Uberu poskytovat služby v Brně. Uvedl to na facebooku náměstek brněnského primátora Matěj Hollan.

Prásk.tv píše:

Elise Flitcroft - 1
čtěte o tématu taxi na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Demonstrace taxikářů
10.10.
proti uberu

Taxikáři plánují největší protest v historii! Zablokují celé ulice Prahy

Přes tisíc taxikářů zablokovalo minulý týden pomalou jízdou cestu na pražské Letiště Václava Havla. Protestovali tak proti službám společnosti Uber. Jenže podle nich neměl protest patřičný účinek a plánují další - větší a razantnější.

Anketa - Taxi vs.Uber
aktualizováno 05.10.
video ptali jsme se

Klasická taxislužba, nebo UBER? Tohle si myslí Češi! ANKETA

V posledních týdnech se v metropoli rozpoutal boj mezi taxikáři a řidiči služby Uber. Taxikáři tvrdí, že Uber je nekalá konkurence. Na rozdíl od nich totiž řidiči této populární služby nemusí mít licenci, zkoušky ani taxametry. Protesty taxikářů vyvrcholily dokonce blokádou silnic. Ale na čí straně je veřejnost?

Taxikáři protestují proti Uberu! - 7
aktualizováno 05.10.
protestní akce

Taxikáři zablokovali cestu na letiště. Do ulic jich vyjelo přes tisíc

Protest taxikářů proti službám typu Uber, který dnes začal u pražského letiště, není časově omezený. Trvat může i několik dní, taxikáři se na dalším postupu poradí dnes večer. Dnes skončil po čtyřech a půl hodinách. Protest taxikáři ukončili kolem 15. hodiny u pražského magistrátu.

Demonstrace taxikářů
01.10.
Pomalá jízda

Proti Uberu budou protestovat i taxikáři v Brně! Podpoří ty pražské

Taxikáři budou v pondělí blokovat dopravu v Praze. A podpoří je také brněnští kolegové, kteří ale problém se službou Uber nemají. V moravské metropoli totiž platí zákaz Uberu.

Demonstrace taxikářů na letišti Václava Havla - 2
27.09.
sdílená ekonomika

Taxikáři chystají protest v ulicích Prahy, zaberou okruh k letišti

Taxikáři budou v Praze protestovat v pondělí druhého října. Pomalou jízdou chtějí projíždět ulicemi v okolí letiště Václava Havla. Jejich protest proti alternativní službě Uber, kterou považují za nelegální a nekalou konkurenci, začne v 10 hodin dopoledne.

2049322
25.09.

Střepiny 24. 9. 2017

Taxikáři versus řidiču Uberu. Jak velká je vzájemná nevraživost a na čí straně stojí zákon?

Demonstrace taxikářů na letišti Václava Havla - 1
20.09.
kvůli Uberu

Taxikáři hrozí stávkou! Primátorce Krnáčové dali ultimátum

Pokud taxikáři vyjedou hromadně do ulic a budou se snažit blokovat dopravu, zasáhneme. To po dnešní schůzce vzkazují pražská policie a magistrát. Jde o reakci na ultimátum, které dali taxikáři primátorce Adrianě Krnáčové. Chtějí, aby do páteční patnácté hodiny vyřešila jejich spor s řidiči alternativní taxislužby. Ti podle nich porušují zákon.