Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jared Kushner

Trumpův zeť žádal o tajné spojení s Kremlem! Zajímá se o něj FBI

Jared Kushner, poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa a manžel jeho dcery Ivanky, žádal o zřízení tajného kanálu pro komunikaci s Kremlem. Tvrdí to americký deník The Washington Post.

teroristický útok

Vyšetřování útoku v Manchesteru pokračuje, policie už zatkla 10 lidí

Policie v Manchesteru oznámila, že v rámci vyšetřování pondělního teroristického útoku zadržela dalšího podezřelého. Počet zatčení tím stoupl na deset. Šéf britského protiteroristického policejního útvaru Mark Rowley v pátek oznámil, že policie pozatýkala "velkou část sítě", která stojí za atentátem, ale je pravděpodobné, že zatýkání bude ještě pokračovat.

Další smrt na kolejích v Mlékojedech
Aktualizováno 24.5. 2017 18:47
další úmrtí

Tragédie v Mlékojedech: Lidé se loučí s kamarádem Jirkou (†23)

Tragédie zasáhla ve středu ráno rodinu a přátelé mladého Jiřího (†23), kterého u Mlékojed srazil vlak. Mladík po nehodě na místě zemřel. Jen kousek od místa tragédie zemřeli na stejné trati během několika týdnů další 4 lidé.

Prásk.tv píše:

Richard Bull - 1
čtěte o tématu vyšetřování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

tragická nehoda

Poryv odhodil muže na kiteboardu do sloupu, na místě zemřel!

Tragická nehoda se stala instruktorovi, který na Nových Mlýnech vyučoval jízdu na vodě s tažným padákem. Při nečekaném poryvu větru ho padák vytáhl patnáct metrů vysoko. Muž se při pádu na zem zabil.

Podivná smrt seniorky v Hradečnu na Kladensku
Aktualizováno 22.5. 2017 20:43
Podivná smrt

Stařenku (84) našli v domě mrtvou, její syn skončil v policejní cele!

V obci Hradečno na Kladensku je od pondělního dopoledne velmi živo. V jednom z rodinných domů totiž byla nalezena mrtvá čtyřiaosmdesátiletá žena. Podle prvních informací se mohla stát obětí vraha.

Policista bral úplatky
Aktualizováno 22.5. 2017 20:33
mařili vyšetřování

Kvůli únikům informací z policie míří do vazby osmý člověk

V kauze úniku informací z policejních databází a trestních řízení navrhli žalobci vazbu pro osmého obviněného, řekl dnes ČTK státní zástupce Petr Šereda. Městský soud v Brně vyhověl předchozím sedmi návrhům na vazbu, více už jich není. Celkem je obviněno 18 lidí.

Otřesný nález na Mělnicku: Policii zaměstnává tělo neznámého muže

Čtvrteční odpoledne narušil nález mrtvého těla u obce Libiš na Mělnicku. Policisté zatím nedokázali určit totožnost neznámého muže, více světla by do případu měla přinést nařízená soudní pitva.

Putin blahopřeje Trumpovi
Aktualizováno 18.5. 2017 13:37
Bývalá šéf FBI

Ovlivnilo Rusko americké volby? Zjistí to nezávislý vyšetřovatel

Americké ministerstvo spravedlnosti pověřilo bývalého ředitele FBI Roberta Muellera, aby vedl nezávislé vyšetřování styků prezidentského štábu s Ruskem. Prezident Trump prohlásil, že doufá v rychlé uzavření případu. Mueller nominaci přijal.

Další skandál

"Nechte to být!" Trump žádal šéfa FBI o konec vyšetřování poradce

Problémy amerického prezidenta Donalda Trumpa po vyhození ředitele FBI nekončí. Nově se ukázalo, že na Jamese Comeye naléhal, aby ukončil vyšetřování svého poradce Michaela Flynna. Ten musel nakonec kvůli úzkým vazbám na Rusko v únoru rezignovat.

Dítě v rozpáleném autě
Aktualizováno 16.5. 2017 18:23
opuštění dítěte

Matka nechala kojence v autě na slunci a šla hrát automaty!

Nedělní odpoledne mohlo skončit velice špatně. Pozorný muž objevil v garážovém dvoře v zaparkovaném autě plačící dítě, zavolal proto okamžitě policisty. Vzhledem k tomu, že venku svítilo slunce, byl čas velice kritický, strážníci proto neváhali, rozbili okénko a kojence z rozpálené pasti vytáhli. Pak zjistili, že si matka (30) odskočila zahrát na automatech.