Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Interiér pražského hotelu po požáru - 6
aktualizováno dnes 13:45
GALERIE Hotel v Praze

Třetí obětí požáru je mladá Němka. Škoda přesáhne 20 milionů

Škoda, která vznikla při sobotním požáru pražského hotelu, přesáhne podle odhadů 20 milionů korun. Příčina požáru stále není známá, kriminalisté si vyžádali další odborné posudky. Na místě neštěstí zemřeli dva lidé, další dvě ženy podlehly zraněním v nemocnici. I jejich totožnost už policisté znají.

Mrtvá Anka
aktualizováno dnes 08:27
Uzavřené vyšetřování

Aničku našli oběšenou na sloupu! "Nezabila se," tvrdí zoufalá matka

Slovenský Trebišov zasáhla na konci listopadu děsivá smrt šestnáctileté Anny. Dívka se podle policie v noci oběsila na sloupu veřejného osvětlení, měla téměř dvě promile alkoholu v krvi. Proto kriminalisté případ uzavřeli. Rodina ale stále odmítá, že by si Anička sáhla na život.

Milan C.
včera 20:41
děsivé podrobnosti

Muž se přiznal k vraždě Milana. Rodina vraha žaluje matku oběti!

Pětadvacetiletý Milan zemřel v roce 2016 v pražských Košířích. Policie vloni v únoru dopadla muže, který se k vraždě přiznal. Ten teď žaluje matku své oběti.

Prásk.tv píše:

Guenter S - 1
čtěte o tématu vyšetřování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Vražda na Písecku
20.01.
Násilná smrt

Manžele zavraždili v chatce. Policie stále tápe, motiv nezná

Policisté na jihu Čech už více než týden pátrají po vrahovi manželského páru ze Záhoří u Písku. Muže a ženu někdo brutálně ubodal v mobilním domku, později je tam našel jejich syn. Motiv vraždy zůstává nejasný.

Policie na místě činu - ilustrační foto
20.01.
Nešťastná událost

Tragédie na honu: Myslivce (73) postřelili, zraněním podlehl

V obrovskou tragédii se v sobotu změnil hon mezi obcemi Černíny a Švábínov na Kutnohorsku. Jeden z myslivců byl totiž omylem postřelen tak nešťastně, že utrpěným zraněním o něco později podlehl.

Zadržená Češka Tereza H. čeká v pákistánském vězení na soud
aktualizováno 19.01.
Konec hádek

Tereza H. je ostře sledována! Vznikl kvůli ní speciální tým

Pákistánské úřady, které se už několik dní přetahují o to, kdo je nejpovolanější k vyšetřování a vyslýchání Češky Terezy H., která měla v kufru devět kilo heroinu, došly ke kompromisu. Místo dohadování vyšetřovatelé spojí síly.

Nález dvou mrtvol v pražských Vršovicích
aktualizováno 18.01.
Muž a žena

Horor v Praze! V bytě leželi dva mrtví. Není jasné, jak zemřeli

Pražští policisté od čtvrtečního rána vyšetřují úmrtí muže a ženy v bytě ve Vršovicích. Podle dostupných informací těla ležela v areálu ubytovny pro sociálně slabé.

Nález kosterních ostatků v obci Králův Dvůr - 2
aktualizováno 17.01.
rozhovor uvnitř Objasnění případu

Mladík (24) zmizel před 9 lety. Jeho kosti našli v kanále u Berouna

Kriminalistům se konečně podařilo zjistit, čí kosti se našly v říjnu v kanále v Králově Dvoře na Berounsku. Záhadu pomohly rozlousknout provedené testy DNA.

The Cranberries - Dolores O
16.01.
vyšetřování pokračuje

Jak zemřela Dolores z Cranberries? Policie promluvila

Zpěvačka skupiny The Cranberries Dolores O'Riordanová zemřela náhle v pondělí ráno. Přitom ještě před půlnocí volala producentovi Danovi Waiteovi a nechala mu na záznamníku veselý vzkaz. Nic nenasvědčovalo tomu, že by jen za pár okamžiků mohla být po smrti. Právě její úmrtí stále zůstává záhadou. Policie prozradila k případu první informace.

Češka zadržená v Pákistánu
aktualizováno 15.01.
nové informace

Válka o pašeračku Terezu: Sprostě se o ni hádají pákistánské úřady

Podle pákistánských médií vedou tři útvary "válku" o získání Terezy do vazby k výslechu - celníci, Protidrogové oddělení a Letištní bezpečnostní síly. Českému ministerstvu zahraničních věcí se zatím nepodařilo vyjednat konzulární návštěvu.