Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Madeleine
Aktualizováno Včera 16:06
Viděli ji dvakrát

Případ Maddie: Unesli ji a prodali jako otroka, tvrdí svědci i detektiv

Před deseti lety zmizela tříletá dcera britským rodičům na dovolené v Portugalsku. Dnes to vypadá, že byla unesena obchodníky s lidmi a prodána do Afriky. Svědčí o tom očití svědkové a tvrzení bývalého detektiva Scotland Yardu.

Milan Chovanec a Modrá velryba
Aktualizováno Předevčírem 15:07
jak to bylo?

Hra "Modrá velryba" v Česku: Do případu se vložil ministr Chovanec

Policie minulý týden varovala veřejnost před nebezpečnou hrou Modrá velryba. Stále se ale objevují hlasy, které tvrdí, že to bylo pouze upozornění na takzvaný hoax a že tato nebezpečná hra v Česku vůbec není. Teď se ke kauze vyjádřil i ministr vnitra Milan Chovanec.

Nález těla
Aktualizováno 21.4. 2017 21:28
Zapeklitý případ

Policie: Objasnili jsme vraždu starou 14 let. Jenže to byl omyl

Na poli na Kladensku před 14 lety našli tělo těhotné ženy, kterou někdo uškrtil. Kriminalisté v prosinci 2015 po letech tápání ukázali na konkrétního podezřelého, k němuž je dovedly stopy DNA. Jenže nakonec se ukázalo, že je nejspíš nevinný a skutečný vrah tak dál uniká.

Prásk.tv píše:

Richard Bull - 1
čtěte o tématu vyšetřování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Řidič
Aktualizováno 20.4. 2017 16:18
Šlendrián

Výmluva na osobu blízkou stále funguje! Kdy ji použít? PŘEHLED

Před měsícem jsme vás informovali o případu, kdy řidič stříbrného auta agresivní jízdou na dálnici D11 ohrozil posádku druhého vozu a donutil ho prudce brzdit. Přesto nyní vše nasvědčuje tomu, že incident zůstane bez trestu.

Muž, který vyhodil ženu z okna ubytovny
Aktualizováno 19.4. 2017 14:17
vyhodili ji z okna

Svědci popsali drsnou smrt ženy v hotelu: Viděl jsem stín, jak letí dolů

Ve vazbě je muž, který měl o víkendu vyhodit ze šestého patra pardubického hotelu 45letou ženu. Ta po pádu zemřela. Hotel Harmony je přitom v hledáčku policie poměrně často. Bydlí tam cizinci a hlídky tam řeší rvačky i výtržnosti.

Maddie McCannová
Aktualizováno 18.4. 2017 16:33
šokující chování

Chůva Maddie prolomila mlčení: Popsala děsivé chvíle zmizení

Dlouhé roky o událostech z osudného večera mlčela. Až nyní promluvila o zmizení tehdy tříleté Maddie, kterou několikrát hlídala při rodinném pobytu McCannových v portugalském letovisku, ze kterého holčička zmizela. V hotelu pracovala jako chůva.

smrtelný pád

Žena v Pardubicích nepřežila pobyt v hotelu, shodili ji z 6. patra

Policie usilovně hledá svědky sobotní hádky, která skončila smrtí 45leté ženy ze Slovenska. Žena vypadla z šestého patra hotelu Harmony v Pardubicích, policie z její smrti podezírá stejně starého cizince z Rumunska.

Pobodání - 2
Aktualizováno 17.4. 2017 21:24
Podivná smrt

Byla to vražda? Pejskařka našla v parku pobodaného muže!

Severočeští kriminalisté řeší podivnou smrt devatenáctiletého muže z Varnsdorfu. Podle místních ho nad ránem v parku našla s několika bodnými ranami žena, která venčila psa. Násilné smrti nasvědčuje i to, že si případ převzal vyšetřovací tým, který se zabývá vraždami.

Pád z výšky - Ilustrační foto
Aktualizováno 15.4. 2017 21:23
Sebevražda?

Mladík (†18) v Havířově spadl z 8. patra. Prověřují i Modrou velrybu!

Osmnáctiletý mladík vypadl v pátek v Havířově z okna! Pád z osmého patra panelového domu nepřežil. Případ řeší policie, která prověřuje, jestli šlo o sebevraždu, nebo nešťastnou náhodu.

Brutální vražda

Pár našli v kaluži krve, sousedé se bojí: Vrah pořád běhá na svobodě!

Už měsíc běhá na svobodě vrah, který brutálně ubodal manžele v jihoslovenské obci Okoč. Tragédie otřásla celou vesnicí, dvojice byla podle sousedů oblíbená a neměla žádné nepřátele. Policie zatím nemá jedinou stopu.