Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Překvapivé rozuzlení

Vytlačili mě ze silnici a sebrali miliony! Řidič si lupiče vymyslel!

Nečekaný konec má vyšetřování nehody auta a následného loupežného přepadení, při kterém měl řidič na Liberecku příjit o miliony až desítky milionů korun. Všechno se totiž podle kriminalistů odehrálo úplně jinak.

Otevřené dveře ve vlaku
Aktualizováno 13.2. 2017 20:55
výsledky vyšetřování

Dívka (2) zemřela po pádu z vlaku na kolejích. Měl otevřené dveře!

Vlak, z něhož loni v létě na Olomoucku vypadla dvouletá dívenka, odjel z železniční stanice s neuzavřenými dveřmi. Při rychlosti vlaku ve 111 kilometrech za hodinu se pak dveře samovolně rázně otevřely. Stalo se to ve chvíli, kdy byla matka s dvěma dcerami na toaletě. Mladší z nich z vlaku vypadla a po pádu zemřela.

Psychiatrická léčebna v Brémách
Aktualizováno 13.2. 2017 12:23
Boj o spravedlnost

Dívka se 4 hodiny po propuštění z léčebny oběsila! Matka viní lékaře

Dvacetiletá studentka si čtyři hodiny po propuštění z léčebny v Brémách sáhla na život. Její matka, diplomovaná psycholožka, háže vinu na vedení kliniky. Kdo může za tuto tragédii, rozhoduje vrchní zemský soud.

Prásk.tv píše:

Vyšetřování unesené dívky
čtěte o tématu vyšetřování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spojte lyžování s kulturním zážitkem a navštivte unikátní Špindlerovské ledárium

Již druhou zimní sezónu můžete v největším krkonošském středisku navštívit unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice šestisedačkové lanovky Pláň. Tématem ledových soch je letos „Čtvero ročních dob".

Náročné vyšetřování

Smutné nálezy mrtvých miminek: Tyto případy policie neobjasnila

Sami policisté přiznávají, že vyšetřování smrtí novorozenců jsou pro ně mimořádně náročná, přestože to není až tak neobvyklá záležitost. Často za smrt miminka může jeho matka, ať už je to vinou poporodní poruchy nebo účelového jednání. A jsou i případy, které kriminalisté zatím neobjasnili.

Řidič přežil svoji smrt, na D11 prorazil betonové zábrany
Aktualizováno 11.2. 2017 13:37
podruhé se narodil

Řidič usnul na D11, auto vyletělo z dálnice 80 metrů daleko! VIDEO

Neskutečné štěstí měl mladý řidič, jehož vozidlo prorazilo betonové zábrany na dálnici a skončilo 80 metrů od silnice. Mladý muž, který auto řídil, vyvázl jen se zraněním.

tragické úmrtí

Smrt miminka na Sušicku: Dítě asi zalehli rodiče, vyplývá z pitvy 

Vyšetřování tragické smrti téměř půlročního miminka, které zemřelo v noci na pondělí na Sušicku, ukázalo velmi smutnou skutečnost. Dítě podle soudní pitvy zemřelo kvůli otoku mozku, uvádí deník Právo. Výsledky pitvy tak nahrávají verzi, že dítě zalehl jeden z rodičů.

Nehoda na Monínci - 2
Aktualizováno 9.2. 2017 21:49
Nehoda na Monínci

Pád dítěte z lanovky: Obsluha tam vůbec nebyla, tvrdí svědek

Televize Nova získala exkluzivní svědectví ze středeční nehody na Monínci, kdy ze sedačkové lanovky z výšky osmi metrů spadlo 5leté dítě. Podle výpovědi svědka na obsluhu vleku volali lidé, aby lanovku zastavili. Obsluha ale prý u vleku vůbec nebyla.

1961184
Aktualizováno 9.2. 2017 18:27
Kuriózní nehoda

Opilá máma nabourala opilou dceru! Jejich reakce je kouzelná

Opilí řidiči jsou postrachem všech účastníků silničního provozu a někdy jsou jejich nehody skutečně kuriózní. Nejinak tomu bylo i v případě nehody dvou osobních aut v Prešově na Slovensku. Policisté zajistili řidičky obou aut, obě byly opilé, obě nesou stejné jméno a co policisty překvapilo nejvíce, šlo o matku a dceru.

případ Paurová

Smutné výročí: Ani po čtyřech letech není stopa po Paurové

Jsou to čtyři roky, co zmizela Jana Paurová ze Slavětína na Lounsku. Matka tří dětí se ztratila v únoru 2013 beze stopy. Podle manžela tehdy odešla z domova. Této variantě ale nenahrávají stopy získané během vyšetřování, ani svědecké výpovědi o tom, že Paur svou ženu opakovaně týral. Za to byl ostatně i odsouzen. I když od zmizení uplynula už velmi dlouhá doba, policie nepřestává pátrat. Konkrétní vyšetřovací postupy ale nekomentuje.

Úmrtí v domě s pečovatelskou službou
Aktualizováno 6.2. 2017 20:47
Policie tápe

Vražda nebo přirozený skon? Smrt ženy v Ostravě se zamotává

Záhadná smrt ženy v Ostravě, jejíž tělo bylo objevené o víkendu, se dál komplikuje. Pitva už je sice hotová, ale ani po ní stále není jasné, jak dotyčná zemřela. Především kvůli tomu, že mrtvola už byla z větší části rozložená.

Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem