Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policista
aktualizováno včera 20:29
Tragédie na jihu Čech

Proč se zkušený policista zastřelil? Nové detaily případu!

Jeden ze dvou českobudějovických kriminalistů, kteří jsou od září stíháni za zfackování recidivisty při výslechu, se zastřelil. Stalo se to poté co ho generální inspekce obvinila z dalších dvou trestných činů. Vedení Inspekce pochybení popírá.

Dívky našli mrtvé
aktualizováno včera 15:00
dovolená v maroku

Dvě turistky našli v horách mrtvé. Měly téměř odříznuté hlavy!

Dvě turistky ze Skandinávie byly nalezeny mrtvé v marockém pohoří Vysoký Atlas. Těla byla objevena zhruba deset kilometrů od vesnice Imlil. Podle některých informací měly oddělené hlavy od těla.

Krádež cigaret v Tuchoměřicích - 3
aktualizováno včera 10:11
Vášniví kuřáci

Ze skladu zmizely cigarety za miliony. Lupiči šli zřejmě střechou

V obci Tuchoměřice nedaleko Prahy včera večer pátrala policie po ukradených paletách. Nacházely se na nich kartony cigaret za několik milionů korun. Informaci přinesl server Aktu.cz.

Prásk.tv píše:

Jan Kočka ml.
čtěte o tématu vyšetřování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

2222231
17.12.
Tragédie ve Zvolenu

Grázlové měli ubít Jardu v centru města, soud je poslal do vazby

Soud poslal do vazby dvojici mladíků, kteří v noci z pátku na sobotu podle vyšetřovatelů v centru slovenského Zvolena oloupili a ubili jednapadesátiletého muže. Oběť přepadli a ztloukli přímo na hlavním náměstí!

2222218
aktualizováno 17.12.
Drama v Praze

Mladíkovi (25) bylo zle, pak zemřel. Náhlou smrt řeší policie!

Pražští zdravotníci v pondělí odpoledne vyjeli do Hloubětínské ulice k mladíkovi, kterému se udělalo zle a přivolal si je přes linku 155. Přes veškerou snahu se ho ovšem už nepodařilo zachránit a na místě zemřel. Podivné úmrtí už vyšetřuje policie.

Vratislav Mynář - SPOZ
aktualizováno 17.12.
Prezidentův kancléř

Mynář loboval za předražené zakázky, ukazují odposlechy

Zakázka na zpevnění břehů nádrže v Lánech byla předražená o desítky milionů. Stíhaný šéf Lán Miloš Balák nechal navíc podmínky výběrového řízení nastavit firmu, která ho pak následně vyhrála. Vyplývá to z policejních odposlechů, které získala Mladá fronta Dnes.

Policie vyšetřuje
17.12.
Tragédie na jihu Čech

Policistu stíhali kvůli zfackování podezřelého, teď se zastřelil

Jeden z jihočeských kriminalistů stíhaných pro údajné napadení podezřelého muže, se zastřelil. Tragédie českobudějovickou kriminálku zasáhla minulý týden. Muž zřejmě neunesl obavy o ztrátu zaměstnání a trestní stíhání, které proti němu vedla Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS).

Polská policie - Ilustrační
aktualizováno 15.12.
tragédie v Polsku

Děsivý nález! Policisté objevili čtyři těla novorozenců

Strašlivý nález otřásá Polskem, ve vesničce Ciecierzyn v Opolském vojvodství byly nalezeny pozůstatky čtyř novorozenců. K činu se měla podle polských médií přiznat sedmadvacetiletá matka zemřelých dětí.

Brutální útok v Plzni - 2
15.12.
Napadení v Plzni

Brutální útok na nádraží! Muž rozbil jinému hlavu, ten zemřel

Po pátečním brutálním útoku skončil muž z Plzně v nemocnici s těžkým zraněním. I přes péči lékařů ale zemřel. Policistům se podařilo přesvědčit podezřelého, aby se přišel přihlásit na stanici.

Smutná žena - 1
14.12.
nehorázný čin

Hyena! Žena se vloudila lstí k babičce domů a obrala ji o úspory!

Policisté z Olomouckého kraje pátrají po ženě, která ve středu okradla 79letou seniorku. Žena tvrdila, že je ze sociálky a podařilo se jí vloudit do domu. Seniorku pak připravila o její veškeré úspory.