Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jan Hamáček, Andrej Babiš
aktualizováno 20.04.
Dnes se rozhodne

Vláda na dosah? Babiš nabídl ČSSD vnitro a další čtyři resorty!

Předsednictvo ČSSD dnes projedná návrh hnutí ANO ke složení vlády. Součástí nabídky by podle některých členů strany mělo být ministerstvo vnitra a další čtyři resorty. Právě to byla podmínka sociálních demokratů, aby šla do vlády trestně stíhaného premiéra.

Jeroným Tejc
aktualizováno 17.04.
Jednání o vládě

Ministrem vnitra by mohl být Tejc. Po volbách odešel z ČSSD

Největší spor mezi hnutím ANO a ČSSD se rozhořel o ministerstvo vnitra. Zástupci ani jedné strany nechtějí komentovat, zda ANO nabídlo post sociálním demokratům, nebo navrhlo nestranického kandidáta. Mezi nimi by mohl být i bývalý člen ČSSD Jeroným Tejc.

Jan Hamáček, Andrej Babiš
aktualizováno 17.04.
druhý pokus

ANO nastínilo, jak si představuje vládu. ČSSD se rozhodne v pátek

Hnutí ANO a ČSSD se v pondělí večer sešly, aby znovu projednaly případnou vládní spolupráci. ANO předneslo sociálním demokratům podmínky, za kterých by bylo ochotno vytvořit společný kabinet. ČSSD se rozhodne v pátek, jestli na tuto nabídku kývne.

Prásk.tv píše:

Dveře
čtěte o tématu ministerstvo vnitra na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Policejní zásah - ilustrační
aktualizováno 27.03.
velká razie

Policie zasahuje na ministerstvu obrany a vnitra! Kvůli zakázkám

Policie od úterního rána zasahuje v budovách ministerstva obrany a ministerstva vnitra. Podle webu EURO.cz je to kvůli smlouvám na počítačové programy.

Policejní psovod - ilustrační foto
05.12.
Vážné obvinění

Policie roky chybovala při sbírání důkazů a věděla to, tvrdí spolek

Stovky, možná dokonce tisíce, vězňů mají naději, že verdikt, který je poslal za mříže, nebude definitivní. Spolek Šalamoun, který pomáhá lidem, jejichž odsouzení si vyhodnotil jako nespravedlivé, upozornil na závažnou skutečnost. Pachové stopy, které jsou v mnoha případech jedním z klíčových důkazů, jsou totiž podle zjištění spolku porovnávány špatně!

Mirek Topolánek - 10
29.11.
Prezidentské volby

Odmítnutí kandidáti oslovili soud. Stěžují si na Topolánka i Hilšera

Na Nejvyšší správní soud se obrátili nezaregistrovaní kandidáti na prezidenta Terezie Holovská a Josef Toman. Holovská požaduje zrušení registrace některých kandidátů, Toman zase tvrdí, že měl dostatek občanských podpisů.

Miloš Zeman na tiskové konferenci ke své kandidatuře - 9
aktualizováno 24.11.
kandidáti na prezidenta

O Hrad se bude ucházet 9 mužů. Zemana kontrolovali dvakrát

Ministerstvo vnitra připustilo k prezidentským volbám všech devět kandidátů, jejichž úspěšná registrace se očekávala. Odmítnuto dnes naopak bylo zbývajících 11 uchazečů, kteří nedodali nominační podpisy v potřebném počtu.

Marek Hilšer, Jiří Drahoš, Michal Horáček, Vratislav Kulhánek
aktualizováno 09.11.
mají dostatečnou podporu?

Začala kontrola prezidentských kandidatur. Podpisy ověřuje 50 lidí

Ministerstvo vnitra začalo kontrolovat petiční archy a kandidátní listiny uchazečů o křeslo na Pražském hradě. Tisíce podpisů bude denně ověřovat padesátka zaměstnanců.

Mirek Topolánek - 10
aktualizováno 08.11.
Podivný výklad zákona

Volby v ohrožení! Soud může vyřadit Topolánka i další uchazeče

Ústavní právníci varují, ministerstvo vnitra si podivně vykládá zákon a soud může některé kandidáty na prezidenta vyřadit. Mezi ohroženými má být i bývalý premiér Mirek Topolánek, který na poslední chvíli sesbíral 10 podpisů senátorů. Na případ upozornil ve středečním vydání deník MF Dnes.

2057471
aktualizováno 13.10.
co je to?

"Našel jsem mrtvého ufona," tvrdí muž. Byl zakopaný ve sněhu

Lovec UFO našel ve sněhu tělo. Podle jeho tvrzení se jedná o mrtvou mimozemskou bytost, která měla uřezanou ruku a nohu. Ruské ministerstvo vnitra ale záležitost popírá a tvrdí, že jde o podvrh.