Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Utajený šéf: Lukáš Pytloun - 2
aktualizováno 25.04.
Utajený šéf

Lukáš připraví o peníze vlastní firmu! Recepční šéfa seřve jak dítě

Už dnes večer startuje na TV Nova reality show Utajený šéf, která se stala celosvětovým fenoménem. Ředitel firmy se změní k nepoznání a vyzkouší si práci svých zaměstnanců. V prvním díle se diváci seznámí se zákulisím hotelového řetězce.

Chlapec za volantem
aktualizováno 24.04.
Šofér pod zákonem

Auto v Ostravě řídil třináctiletý kluk, vezl další čtyři kamarády!

Pořádný úlovek si minulý týden připsali hlídkující ostravští policisté. Při kontrole škodovky totiž zjistili, že za volantem sedí teprve třináctiletý teenager. V autě navíc vezl několik podobně starých kamarádů.

Nouzové přistání ve Filadelfii
18.04.
průběh kontrol

Motor u Boeingu nebouchl poprvé. Jsou v ohrožení česká letadla?

Závada, kvůli které muselo v úterý nouzově přistát letadlo ve Filadelfii, se na stejném motoru u Boeingu nestala poprvé. Přesto je podle odborníků výjimečná. A to i proto, že každé letadlo podstupuje pravidelné kontroly. Co se u každého letadla zjišťuje před startem i během jeho provozu a na co všechno se dohlíží?

Prásk.tv píše:

Natalie Dzenkiv - 1
čtěte o tématu kontrola na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Jiří Mašek
aktualizováno 18.04.
jasná převaha

Komisi pro kontrolu GIBS povede Mašek. Piráti: ANO porušilo slib!

Sněmovní komisi pro kontrolu činnosti Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) povede nominant hnutí ANO Jiří Mašek (ANO). Poslanci mu dali v dnešní tajné volbě přednost před Zuzanou Majerovou Zahradníkovou (ODS) a Mikulášem Ferjenčíkem (Piráti).

Policejní kontrola
18.04.
kompletní seznam kde dávat pozor?

Policie už nachytala desítky řidičů, měří na stovkách míst! PŘEHLED

Policisté od časného rána měří na stovkách míst po celé České republice rychlost a nachytali už desítky hříšníků. Na problémové úseky jim dali tipy místní obyvatelé. Tato preventivní akce probíhá i v dalších evropských zemích.

Nebezpečné dívčí plavky
18.04.
Stažení z prodeje

Pozor na tyto plavky pro malé děti! Mohou si v nich ublížit, varuje ČOI

Inspektoři odhalili nebezpečné dívčí plavky, které se v Česku prodávaly. Vrchní díl bikin se měl přivázat šňůrkami, ty ale na dětském oblečení vůbec nesmí být. Hrozí totiž, že by si jimi děti mohly ublížit.

Facebook
aktualizováno 12.04.
zneužití informací

Zkontrolujte si účet na facebooku, jestli nezneužili vaše data! NÁVOD

Už několik týdnů čelí facebook obrovskému skandálu kvůli zneužití dat svých uživatelů. Teď sociální síť vyzývá, abyste si zkontrolovali, jestli mohla aplikace This Is Your Digital Life sdílet informace o vás s firmou Cambridge Analytica.

Dukovany
aktualizováno 11.04.
Neplánovaná odstávka

Elektrárna v Dukovanech odstaví jeden blok, potrubí čeká kontrola

Jaderná elektrárna Dukovany ve čtvrtek neplánovaně odstaví čtvrtý výrobní blok kvůli podrobné kontrole potrubí v sekundární nejaderné části. ČTK to dnes řekl mluvčí elektrárny Jiří Bezděk.

Messenger
06.04.
Další přiznání

Facebook špehuje i zprávy v Messengeru. Rady, jak se chránit

Největší sociální síť světa stíhá rána za ranou. Začalo to skandálem se zneužitím dat desítek milionů uživatelů pro předvolební kampaně, pokračovalo slovy o tom, že osobní údaje většiny ze dvou miliard uživatelů se mohly dostat do nesprávných rukou.

Ovoce Goji - ilustrační foto
06.04.
Kontrola SZPI

V sušeném ovoci našli prudký jed! "Nejezte ho," varuje inspekce

Kontroloři Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) objevili další nebezpečný výrobek. V sušeném ovoci goji zjistili jeden z nejjedovatějších pesticidů karbofuran. Prodejce teď musí potravinu stáhnout z trhu.