Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pořádný úlovek

Šofér nadýchal 3,14 promile. Neměl řidičák, auto technickou

Pořádný úlovek se ve čtvrtek večer povedl znojemským policistům. Když v Suchohrdelské ulici zastavili Mazdu 323, nestačili se divit. Auto ani řidič totiž na silnici neměli co pohledávat.

jako z filmu

Děsivý nález v kufru auta: Běžná kontrola se proměnila v drama!

Brazilští policisté zůstali při běžné policejní kontrole v šoku. Když otevřeli kufr auta, našli v něm svázanou ženu, která se stala obětí únosu.

Nelichotivá vizitka

Kontroly ve Špindlu: Zákon porušili 4 z 10 podnikatelů!

Inspektoři České obchodní inspekce (ČOI), zaměstnanci hygienické stanice a pracovníci České inspekce životního prostředí (ČIŽP) se na konci ledna společně vypravili do Špindlerova Mlýna, aby zjistili, jestli zdejší podnikatelé neberou zákazníky na hůl.

Prásk.tv píše:

Karel Gott s manželkou Ivanou
čtěte o tématu kontrola na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem

Mozek pro vaše auto

Nehoda na Monínci - 1
Aktualizováno 13.2. 2017 20:16
Nehoda na Monínci

Ani po pádu chlapce přísnější kontroly lanovek nebudou!

Přísnější kontroly lanovek nebudou. A to ani po posledním případu, který se stal ve středu, kdy pětiletý chlapec vypadl z lanovky na Monínci.

Nábytek
Aktualizováno 13.2. 2017 10:19
prodejci klamou

Kupujete nábytek? Nenechte se napálit! Tyto věci si dobře ohlídejte

Téměř 80 procent prodejců nábytku porušilo v druhé polovině roku 2016 právní předpisy. Klamali spotřebitele, nevyřizovali reklamace a neinformovali správně o ceně. Česká obchodní inspekce (ČOI) uložila prodejcům na místě pokuty ve výši 24 tisíc korun, se šesti je vedeno správní řízení.

nehoda v Praze

Řidič se lekl policistů a šlápl na plyn. Rozbil auto na šrot a utekl

Řidič octavie rozbil v pátek večer v pražském Radotíně auto na maděru poté, co spatřil policejní hlídku a šlápl na plyn. Kromě vozidla zdemoloval zastávku, pouliční lampu a málem zabil muže čekajícího na autobus. Potom zmizel.

MHD v Ostravě
Aktualizováno 6.2. 2017 21:46
dechová zkouška

Alarmující počty: Řidiče MHD čekají častější kontroly na alkohol

Řidiče ostravské hromadné dopravy čekají častější kontroly na alkohol. Tamní dopravní podnik k tomu přistoupil z preventivních důvodů. Reaguje na alarmující výsledky kontrol v Jihomoravském kraji. Z pěti stovek řidičů profesionálů mělo 6 pozitivní test. Navíc další řidič v podnapilém stavu způsobil nehodu, při které bylo zraněno malé dítě i jeho matka.

Plastový robot - 1
Aktualizováno 1.2. 2017 10:56
riziková hračka

Nebezpečný plastový robot ohrožuje děti! Snadno je zraní

Nebezpečnou hračku, která může ohrozit zdraví dětí, odhalila při kontrole Česká obchodní inspekce (ČOI). Jedná se o plastovou stavebnici robota.

drsná kontrola

Skandál na letišti: Žena musela dokázat, že má v prsech mléko!

Skandální případ z frankfurtského letiště řeší německá policie. Singapurčanka podala stížnost na tamní pracovníky letištní kontroly, kteří ji velmi ponižujícím způsobem donutili, aby dokázala, že kojí.

Výsledky kontroly

Opravy D1 stály o miliony víc a protáhly se. NKÚ: Špatná příprava

Modernizace dálnice D1 se protáhly a prodražily kvůli špatné přípravě. Vyplývá to z výsledků kontroly, které zveřejnil NKÚ. Opravy, které začaly v roce 2013, skončí nejdříve v roce 2020. Stát jakékoliv pochybení odmítá.