Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Spice Girls znovu pohromadě
aktualizováno 04.02.
Super comeback

Spice Girls jsou zpět, plánují velké věci! Zahrají na královské svatbě?

Jediné setkání stačilo k tomu, aby pětice Spice Girls pobláznila své fanoušky. Kapela, kterou znal v 90. letech snad každý, ohlásila comeback a údajně už plánuje nové projekty. Spekuluje se také o tom, že Spice Girls zahrají na královské svatbě.

Karel Gott má za sebou koncert na Slovensku
26.01.
velký úspěch

Karel Gott má za sebou ohromný koncert, vystoupily i dcery! VIDEO

Zpěvák Karel Gott má za sebou koncert na Slovensku. V Bratislavě zpíval své nejznámější písně před desetitisícovým publikem. A první velký koncert u našich sousedů po zdolání zákeřné nemoci si náramně užíval - stejně jako jeho dcery i hosté.

Komika Browna zmlátili během vystoupení
23.01.
brutální napadení

Známého komika napadl na jevišti divák! Mlátil ho stojanem i židlí

Brutálním napadením skončilo vystoupení amerického komika Steve Browna. V Jižní Karolíně ho jeden z diváků zbil přímo během vystoupení. Komik musel být po napadení ošetřen v nemocnici.

Prásk.tv píše:

Tvoje tvář má známý hlas: 8. epizoda - 20
čtěte o tématu vystoupení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 27.11.
VIDEO Zářili štěstím

Poprvé od zásnub na veřejnosti: Harry a Meghan ukázali i prsten!

Britský princ Harry a americká herečka Meghan Markle se poprvé od oficiálního zasnoubení objevili na veřejnosti. Před novináři krátce vystoupili v zahradě Kensingtonského paláce. Přímo zářili štěstím a Meghan dokonce ukázala zásnubní prsten.

Tvoje tvář má známý hlas: Dalibor Gondík jako Helena Vondráčková
aktualizováno 02.10.
pochválila i kritizovala

Nenapodobil ji ve Tváři přesně! Co vytkla Vondráčková Gondíkovi?

Zpěvačka Helena Vondráčková byla výkonem Dalibora Gondíka v posledním dílu show Tvoje tvář má známý hlas nadšená. Herec s písní Pátá zabodoval, zpěvačka měla jen jedinou výtku.

Jitka Boho Válková - 3
04.09.
Tvoje tvář má známý hlas

Jitka Boho: Kráska z Tváře promluvila o tajemném příjmení

V prvním díle čtvrté řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas zazářila zpěvačka a modelka Jitka Boho. Porotu ohromila písní Listen od americké krásky Beyoncé. Kdo je mladá hvězda a jak přišla k neobvyklému příjmení?

Heidi Janků
28.08.
neubránila se slzám

Heidi se na vystoupení zhroutila. Tohle pak vzkázala fanouškům

Heidi Janků se pouhých čtrnáct dní po smrti milovaného manžela Ivo Pavlíka znovu vrátila do práce. V sobotu se hned dvakrát ukázala fanouškům - na koncertech v Šenově a také v Ostravě, odkud pochází. Vzalo ji to ale víc, než si byla ochotna připustit.

Heidi Janků
aktualizováno 27.08.
Emotivní vystoupení

Heidi Janků koncertovala poprvé od smrti manžela. Tekly jí slzy

Heidi Janků má za sebou zřejmě dva nejtěžší koncerty v životě - konaly se totiž jen 14 dnů po smrti jejího manžela Iva Pavlíka. V sobotu se na jevišti ukázala dokonce dvakrát - v Šenově a potom také v Ostravě, kde se narodila. Nakonec neudržela slzy.

Heidi Janků a Ivo Pavlík
aktualizováno 23.08.
vdova po pavlíkovi

Heidi po smrti manžela překvapila: Oznámila radostnou novinu

Heidi Janků smrt manžela Ivo Pavlíka (†84) hodně otřásla. Minulý pátek na jeho pohřbu nedokázala udržet slzy a její nejbližší ji museli podpírat. Život jde ale dál a toho je si vědoma i zpěvačka. Na sociálních sítích oznámila pro některé překvapivou novinu.

Ivo Pavlík a Heidi Janků
15.08.
Smrt Ivo Pavlíka

Zdrcená Heidi Janků promluvila! O pohřbu manžela i rušení koncertů

Smrt hudebního skladatele Iva Pavlíka zasáhla především jeho manželku, zpěvačku Heidi Janků. Ta prozradila televizi Nova detaily posledního rozloučení i to, jestli se chystá zrušit svá nadcházející vystoupení. Pavlík zemřel jen několik měsíců po své bývalé ženě, zpěvačce Věře Špinarové.