Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prodej vánočních kaprů
aktualizováno 19.10.
chtějí výjimku

Vánoce v ohrožení: EET komplikuje prodej kaprů v ulicích!

Symbol Vánoc , prodej kaprů z kádí, je v ohrožení. Podle prodejců jejich podnikání ohrožuje EET. Chtějí výjimku, aby nemuseli elektronickou evidenci jen na pár dní v roce zavádět. Problémem se začala zabývat i vláda.

Nemocný muž
09.10.
Nákaza na Madagaskaru

Jsme na pokraji smrtící epidemie, varují zdravotníci! Šíří se mor

Lékaři varují před smrtící epidemií dýmějového a plicního moru. Nebezpečná nemoc se zatím šíří jen na ostrově Madagaskar, kde úřady potvrdily stovky pacientů. Mor je ale vysoce nakažlivý, a tak se může snadno rozšířit do dalších částí světa.

V Paříži najelo do skupiny vojáků auto
03.10.
hrozba terorismu

Poplach v Paříži: Kvůli velké bombě v domě zadrželi pět lidí!

Pět lidí bylo zadrženo kvůli plánovanému pumovému útoku v Paříži. V Parku princů, nedaleko fotbalového stadionu, měl být odpálen obchod s luxusním zbožím. Nálož byla deaktivována. Jedním ze zadržených je i islámský radikál.

Prásk.tv píše:

Mapa
čtěte o tématu hrozba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Nahlášená bomba v Moskvě
aktualizováno 13.09.
Strach z teroru

Rusku hrozí bombovým útokem, v Moskvě evakuovali 20 tisíc lidí

Moskevská policie přijala ve středu několik telefonátů, které hrozily bombami umístěnými ve velkých nákupních centrech, na nádražích a na univerzitě. Kvůli hrozbám zahájili policisté rozsáhlou operaci. Ohrožené budovy musely opustit tisíce lidí. Bombové hrozby zasáhly i další města

KLDR vystřelila rakety směrem k Japonsku
aktualizováno 29.08.
test rakety

KLDR vystřelila raketu přes Japonsko! Lidé museli do krytů

Severní Korea otestovala další střelu, která tentokrát přeletěla přes sever Japonska. Střela přeletěla ostrov Hokkaidó a následně spadla do moře, uvádí portál BBC. Japonský předseda vlády Šinzó Abe označil test střely za přímé ohrožení jeho země.

Uvnitř dodávky policisté našli plynové lahve, řidiče zatkli
aktualizováno 24.08.
hrozba v Nizozemsku

Policie zrušila koncert, našla dodávku s plynovými bombami!

Nizozemská policie zrušila rockový koncert, který měl proběhnout ve středu večer v Rotterdamu. Poblíž pak našla dodávku se španělskou registrační značkou, ve které byly podle tamního starosty plynové bomby, a zatkla jejího řidiče.

Slovenská policie
aktualizováno 23.08.
Hrozba terorismu

Slovensko zpřísňuje bezpečnostní opatření, platí 2. stupeň ohrožení

Na Slovensku začal platit druhý stupeň teroristického ohrožení. Tamní policejní prezident zdůraznil, že cílem není šířit paniku, a že nehrozí bezprostřední nebezpečí. Jedním z důvodů opatření je prý velké množství kulturních, sportovních a společenských událostí, na kterých se očekává větší množství lidí.

KLDR slaví 105. narozeniny Kim Ir-Sena - 4
20.08.
rostoucí napětí

Zasáhneme kdekoliv, hřmí KLDR před vojenským cvičením USA

Napětí u korejského poloostrova stále roste. Severní Korea důrazně varovala Spojené státy, že jejich nadcházející společné cvičení s Jižní Koreou je "nezodpovědným chováním, které celou situaci posune do nekontrolovatelné fáze jaderné války", píše portál CNN. KLDR také hrozí, že její armáda dokáže USA zasáhnout kdekoliv.

Si Ťin-pching a Donald Trump
12.08.
válka na spadnutí?

Vztahy USA a KLDR se vyostřují: Kvůli hrozbě začala jednat i Čína!

Kvůli vyhrocené situaci kolem Severní Koreje se telefonicky spojil americký prezident Donald Trump se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem. Lídři obou vojenských supervelmocí se shodli na tom, že chtějí jaderné odzbrojení severokorejského režimu a udržení míru na Korejském poloostrově.

Donald Trump a Kim Čong-un
10.08.
napětí roste

Vypukne jaderná válka? KLDR má už brzy dokončit plán útoku!

Napětí mezi Severní Koreou a Spojenými státy se dále vyhrocuje. Severokorejská armáda tvrdí, že do několika dnů bude mít plán raketového útoku na americký ostrov Guam. Čtyři střely by podle ní měly přeletět nad Japonskem a dopadnout asi 30 kilometrů od amerického území.