Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uzavřené nádraží Charring Cross po úniku plynu
aktualizováno včera 12:17
poplach v Londýně

Evakuace londýnského nádraží! Podezřelý muž hrozil bombou

V pátek ráno bylo na londýnském nádraží Charring Cross pořádně rušno. Kvůli velmi podezřelému chování jednoho muže byla přivolána policie, podezřelý následně tvrdil, že má u sebe bombu. Nádraží bylo kvůli hrozbě evakuováno. Policie podezřelého zadržela a prohledala, žádnou výbušninu u sebe naštěstí neměl.

Muž a žena se zabarikádovali před exekutory
aktualizováno 14.06.
Zásah v Kobylí

Drama u Břeclavi: Muž se ženou se zabarikádoval a hrozil střelbou

V obci Kobylí na Břeclavsku zasahovali ve čtvrtek dopoledne policisté. V jednom z domů se zabarikádoval muž. V domě byl společně se ženou, byl navíc ozbrojený a pistolí ohrožoval i policisty.

Lávka v Nymburku
09.06.
riskují životy

Lávka v Nymburce se může zřítit kdykoliv, lidé ale varování ignorují

Páteční uzavření lávky přes Labe, která je podle nymburské radnice v havarijním stavu, prý rejdařům způsobí až stotisícové škody. Podle odborníků se může stavba kdykoliv zřítit, přesto ji desítky lidí i přes zákaz podcházejí.

Prásk.tv píše:

Mapa
čtěte o tématu hrozba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Lávka v Nymburku
aktualizováno 08.06.
Důležitá lodní cesta

Lodě pod lávkou v Nymburku neproplují! Může se kdykoliv zřítit

Státní plavební správa (SPS) v pátek zastavila provoz lodí na Labi pod lávkou v Nymburce, která je v havarijním stavu a mohla by se kdykoli zřítit. Lodě se musejí otáčet, Povodí Labe se je snaží o zákazu plavby v Nymburce informovat na plavebních komorách.

Islámský stát - 3
14.05.
Hrozba terorismu

Evropu čekají mnohem ničivější útoky, varuje šéf kontrarozvědky!

Evropa by se měla připravit na rostoucí počet teroristických útoků. Uvedl to šéf britské zpravodajské služby MI5 Andrew Parker. Jediným řešením je podle něj úzká spolupráce mezi zeměmi. Policie v Británii odvrátila za rok už 12 atentátů.

Bill Gates - vir
02.05.
nebezpečná nákaza

Gates varuje svět: Přijde smrtící pandemie, zemřou miliony lidí!

Americký miliardář Bill Gates varuje před vypuknutím pandemie, která by mohla zabít až desítky milionů lidí po celém světě. Podle bývalého nejbohatšího muže planety by se nová smrtící nákaza mohla objevit v následujících deseti letech a mohla by si vyžádat až 30 milionů obětí.

Hrozící sesuv Barevné skály v Českém Krumlově
24.04.
velké komplikace

Pohroma pro vodáky: Hrozící sesuv skály uzavřel část Vltavy!

Vodáky, kteří se chystají splout Vltavu u Českého Krumlova, čekají pořádné komplikace. Kvůli nebezpečí sesuvu Barevné skály byl totiž s okamžitou platností uzavřen splavný úsek mezi Větřním a Novým Spolím. Nebezpečí hrozí i turistům a cyklistům, kteří pod skálou chodí.

Ponorka
aktualizováno 12.04.
strategické přesuny

Útok na spadnutí! K Sýrii zamířily britské ponorky, má být na dostřel

Britské ponorky dostaly rozkazy přesunout se do míst, odkud budou moci raketami zasáhnout Sýrii. Jde o přípravu na možný útok proti režimu syrského prezidenta Bašára Asada, který by mohl přijít již ve čtvrtek, napsal britský deník The Daily Telegraph.

Lety do středomoří
aktualizováno 11.04.
hrozba útoku

Varování před lety do Středomoří: Jak ovlivní dovolené Čechů?

Evropská agentura pro řízení letového provozu Eurocontrol vydala varování aerolinkám pro lety ve východním Středomoří. V příštích 72 hodinách by totiž mohly začít údery na Sýrii, které mají potrestat tamní režim za údajný chemický útok na Dúmu. Jak se podařilo TN.cz zjistit, dovolených Čechů by se zatím doporučení výrazně dotknout nemělo.

Let
aktualizováno 11.04.
plánujte opatrně

Evropský úřad varuje před lety do Středomoří, hrozí odvetné útoky!

Evropská agentura pro řízení letového provozu Eurocontrol vydala varování leteckým společnostem pro lety ve východním Středomoří. V příštích 72 hodinách by mohly začít údery na Sýrii, které mají potrestat tamní režim za údajný chemický útok na Dúmu.