Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump
aktualizováno 20.09.
Návštěva prezidenta

Trump navštívil oblasti zasažené hurikánem! Škody jsou obrovské

Prezident Spojených států Donald Trump navštívil Severní a Jižní Karolínu. Přes oba státy se minulý týden přehnal hurikán Florenc a teď je trápí rozsáhlé záplavy. Živel tam po sobě zanechal téměř čtyři desítky mrtvých a obrovské škody, které se podle odhadů vyšplhají až k bilionu korun.

medicane
aktualizováno 20.09.
příbuzný hurikánu

Nad Itálií se tvoří medikán! Přinese extrémní počasí a napáchá škody

U Středozemního moře se schyluje k extrémnímu počasí. Podle meteorologů se zde tvoří tzv. medikán, tedy výrazná tlaková níže, která bude připomínat hurikán. Napáchat může výrazné škody.

Roční chlapeček je další obětí hurikánu Florence
18.09.
Oběť hurikánu

Proud vody vytrhl ženě syna (1) z ruky. "Najednou zmizel," pláče

Počet obětí hurikánu Florence a následných záplav na východě USA stále roste. Aktuálně úřady mluví o 32 mrtvých. Jednou z posledních potvrzených obětí je teprve roční chlapeček, kterého jeho matka nedokázala v silném proudu vody udržet.

Prásk.tv píše:

Reportérka Julie Wilson zachránila psa
čtěte o tématu hurikán na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete vlastní bydlení? Nečekejte, až se podmínky zpřísní

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Škody napáchané hurikánem Florence
aktualizováno 18.09.
ničivý živel

Zkáza a smutek v USA: Hurikán Florence si už vyžádal 32 životů

Počet obětí hurikánu Florenc už vzrostl na 32. Jen v Severní Karolíně úřady hlásí 25 mrtvých. Živel, který v řadě zemí na východním pobřeží Spojených států způsobil mohutné záplavy a sesuvy půdy, napáchal podle odhadů škody v přepočtu za 450 miliard korun.

Satelitní snímek hurikánu Florence při vstupu na pevninu
17.09.
Nepěkné vyhlídky

Vědci předvídají bouři, co lidstvo nezažilo. Stupnice nebude stačit

Experti předpovídají, že už brzy na Zemi udeří hurikán kategorie šest. Takový stupeň přitom zatím ani neexistuje. Oceány se ale rychlým tempem oteplují a zároveň stoupá jejich hladina, a tak budou silnější bouře čím dál častější.

2184748
17.09.

Střepiny 16. 9. 2018

Syntetická droga, co zabíjí na Ostravsku. Štáb Střepin mezi bezdomovci a narkomany, čeho se tam nejvíc bojí? Léčba boreliózy v Česku, díl druhý. Proč se pacienti obrací i na veterináře a jak se k problému staví ministerstvo zdravotnictví? Hurikán Florence v Severní Karolíně ve Spojených státech. Exkluzivní rozhovory s Češkami, které se tam právě teď připravují na ničivé záplavy.

Záchrana psů před hurikánem Florence
17.09.
Hurikán Florence

Rodinu zachránili díky tweetu, psi se málem utopili v kotcích

Vyděšené a odříznuté od světa se choulily tři ženy v hurikánem Florence zasažené Severní Karolíně a doufaly, že na se na půdě domu zachrání před stoupající vodou. Šestici psů zachránili ze zamčeného kotce dobrovolníci. To jsou jen některé příběhy z řádění živlů v USA z posledních dnů.

Hurikán Florence
aktualizováno 17.09.
Řádění živlů

Hurikán Florence zabil už 18 lidí, tajfun Mangkhut udeřil na Čínu!

Severní Ameriku a jihovýchodní Asii pustoší silné bouře - tajfun Mangkhut, který zpustošil především Filipíny a hurikán Florence, který devastuje Spojené státy. Bouře v Asii zabila nejméně 60 lidí, v USA úřady hlásí nejméně 18 obětí.

Mike Seidel
aktualizováno 15.09.
Nečekaný moment

Reportér bojoval s hurikánem, za ním dva muži prošli v klidu. VIDEO

Dramatické video reportéra bojujícího s hurikánem Florence obletělo sociální sítě. Mike Seidel se během reportáže nemohl udržet na nohou, jak se snažil odolat větru. Za ním v záběru však prošli dva muži v kraťasech a očividně jim vítr nevadil.

Hurikán Florence
aktualizováno 16.09.
Sledujeme on-line Tropické bouře

Hurikán Florence zabil 11 lidí. Filipíny hlásí už 25 obětí tajfunu

Střed hurikánu Florence udeřil v pátek na americké pobřeží u města Wilmington v Severní Karolíně. Živel si vyžádal zatím 11 obětí, mezi nimi ženu a její malé dítě, na jejichž dům spadl strom. Hurikán zeslábl na tropickou bouři. Sever Filipín zdevastoval tajfun Mangkhut, který nepřežilo nejméně 25 lidí.