Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vedení poslanecké sněmovny
aktualizováno 13.06.
Jednání sněmovny

Lex Mynář neprošel, sněmovna řeší i EET nebo trestní zákoník

Novela zákona o elektronické evidenci tržeb, změny v trestním zákoníku a nebo také takzvaný lex Mynář. Tím se dnes zabývali poslanci, kteří celé dopoledne strávili schvalováním zákonů ve třetím čtení.

Jiří Ovčáček - 7
19.04.
kontroverzní tweety

Ovčáček hnal novináře válčit, Hrad se ho zastal. Nepřestanu, vzkázal

Názory, které prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček prezentuje na sociálních sítích, jsou v souladu s názory Hradu. Mluvčí se tak za ně nemusí obávat žádného postihu. Médiím to dnes řekl hradní kancléř Vratislav Mynář.

Kancléř Vratislav Mynář s manželkou Alexandrou
04.04.
Nový život

Radost na Hradě. Kancléř Mynář se těší na přírůstek do rodiny!

Na Pražském hradě vládne dobrá nálada. Nejbližší spolupracovník prezidenta Miloše Zemana, kancléř Vratislav Mynář, se totiž těší na přírůstek do rodiny.

Prásk.tv píše:

Miloš Zeman - 5
čtěte o tématu Vratislav Mynář na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zhodnocení financí zajímá stále více Čechů

V současné době je každý sedmý Čech investorem a stále více lidí se přiklání k investování do podílových fondů, které může vést k opravdu zajímavému zhodnocení peněz – například ING fondy zhodnotily v loňském roce investici v průměru o 17,2 %.

Miloš Zeman, Vratislav Mynář, Martin Nejedlý, Jaroslav Tvrdík
22.03.
hradní delegace

Mynářovu cestu do Číny platil hrad! U ostatních Zeman netuší

Miloš Zeman stále neví, kvůli čemu je jeho poradce Jie Ťien-ming přesně vyšetřován. Minulý týden kvůli tomu vyslal do Číny svého kancléře Vratislava Mynáře, poradce Martina Nejedlého a šéfa CEFC Europe Jaroslava Tvrdíka. Prezident nyní potvrdil, že kancléři uhradil cestu hrad. Kdo platil cestu ostatním, však netuší.

Vratislav Mynář a Martin Nejedlý
aktualizováno 19.03.
Mynář a Nejedlý

Cesta Zemanových mužů do Číny: Hrad konečně prozradil, co zjistili

Kancelář prezidenta republiky v pondělí odhalila závěry, s nimiž se z Číny v sobotu vrátila delegace složená z hradního kancléře Vratislava Mynáře, prezidentova poradce Martina Nejedlého a šéfa česko-čínské obchodní komory Jaroslava Tvrdíka. Hrad potvrdil informaci, že prezidentům poradce Jie Ťien-ming je vyšetřovaný kvůli podezření z porušení zákona.

Vratislav Mynář - SPOZ
aktualizováno 05.01.
má miliony

Kancléř prezidenta Mynář přiznal svůj majetek. Bránil se tomu 5 let

Těsně před koncem funkčního období prezidenta Miloše Zemana přiznal jeho kancléř Vratislav Mynář svůj majetek. Zákonné povinnosti se vedoucí prezidentovy kanceláře vyhýbal téměř pět let. Webu iDnes.cz teď přiznal miliony korun na účtě i vlastnictví více než stovky pozemků.

Pražský hrad - Mynář
aktualizováno 22.06.
Pražský hrad

Část Hradu je uzavřena, kancléř Mynář tam slaví narozeniny

Část Jižních zahrad na Pražském hradě je dnes celý den pro veřejnost uzavřena. Důvodem jsou oslavy padesátých narozenin kancléře prezidenta Vratislava Mynáře. Přípravy na oslavy jsou v plném proudu.

Prezidentovi muži
aktualizováno 13.06.
platy hradních pánů

Statisíce a tučné odměny! Hrad zveřejnil platy svých zaměstnanců

Bezmála tři roky trvalo, než Pražský hrad vyhověl žádosti o informace, v níž se novinář Radek Kedroň snažil zjistit, kolik peněz brali mezi lety 2010 a 2014 vysocí hradní úředníci. A to až poté, co odtajnění výplat a odměn nařídil soud.

Neúspěšní kandidáti na prezidentských volbách
05.03.
video neúspěšní kandidáti

Kancléř bez prověrky? Nemožné, tvrdí Zemanovi vyzyvatelé

Prezidentu Zemanovi bývá často vytýkáno, jakými lidmi se obklopuje. Ale jak by to měli ostatní kandidáti z minulé prezidentské volby? Vadil by jim hradní kancléř bez bezpečnostní prověrky? Vyrazili jsme se jich zeptat!

Hradní stráž
02.12.
střídání stráží

Záhadné odvolání šéfa Hradní stráže. Hrad odmítá vysvětlit proč

Bez zveřejnění důvodů byl dnes z funkce odvolán velitel Hradní stráže Petr Prskavec. Hrad pouze potvrdil toto rozhodnutí. Spekuluje se ovše, že by za tím mohly bát neshody mezi vojáky a kancléřem Vratislavem Mynářem.