Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Garáž v Ústí nad Labem, kde žily rodiny s dětmi
05.10.
Špína a hrozné podmínky

Nové informace o rodině z garáže v Ústí: S dětmi tam žily dvě matky!

V garáži v ústecké čtvrti Skřivánek podle informací TV Nova žily s dětmi dvě matky. Jedna z nich měla šestiměsíční miminko, další tříleté a devítileté dítě. Úředníci sociálky pracují na tom, aby obě rodiny mohly žít pospolu.

Špinavá garáž, ve které se matka s dětmi schovávala před sociálkou
aktualizováno 05.10.
Otřesné podmínky

Matka žila s dětmi v hnusné garáži! Lidé mají o viníkovi jasno

Česko šokoval případ matky, která se třemi dětmi několik měsíců přežívala v pronajaté garáži v Ústí nad Labem. Žili ještě s bezdomovcem v naprosto otřesných podmínkách. Lidé nechápou, jak je něco takového vůbec možné.

Špinavá garáž, ve které se matka s dětmi schovávala před sociálkou
04.10.
Miminko na tom bylo zle!

Máma s dětmi utíkala sociálce,  měsíce trpěly ve špinavé garáži!

Matka se třemi dětmi přežívala několik měsíců v pronajaté garáži v ústecké čtvrti Skřivánek. Bez vody a elektřiny se v otřesných podmínkách starala o šestiměsíční miminko a dva malé syny. Kojenec byl podle strážníků ve špatném zdravotním stavu, s matkou ho proto převezli do nemocnice. Starší děti skončily v péči Klokánku.

Prásk.tv píše:

Senior zemřel, z nemocnice ho poslali domů
čtěte o tématu Ústí nad Labem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Slonice Kahlu bojuje o život
aktualizováno 23.09.
následky těžkého dětství

Slonice Kala bojuje v ústecké zoo o život. Naděje je malá

Ošetřovatelé ústecké zoologické zahrady bojují o život 35leté sloní samice. Ta se od mala, patrně kvůli ne úplně jemnému odchytu z volné přírody, potýká se zdravotními potížemi a má vážné problémy s přední nohou. I přes důslednou péči veterinářů se ale teď její zdravotní stav zhoršil natolik, že nebyla schopná se zvednout ze země. Pomoci museli hasiči a těžká technika.

Bezdomovec Rambo
aktualizováno 18.09.
Ústecký Rambo

Smrt legendárního bezdomovce vyšetřuje policie! Zemřel po hádce

Policisté vyšetřují smrt známého bezdomovce z Ústí nad Labem. Muže, přezdívaného Rambo, našli mrtvého v neděli před půlnocí v centru města. Pitva zatím nestanovila příčinu úmrtí, podle policie se ale mohl stát obětí trestného činu. Pátrá proto po svědcích.

Sňatkový podvodník Jaroslav Doležal
aktualizováno 17.08.
Obratný svůdník

Sňatkový podvodník si přišel na miliony, soud mu dal osm let!

Na osm let do vězení poslal dnes ústecký krajský soud Jaroslava Doležala. Podle soudu během několika let vylákal peníze z několika desítek žen a pak je prosázel.

Skupinu seniorů potrestal soud za únos
09.08.
Chtěli z vězení

Důchodci unesli ženu a žádali výkupné! Soud jim snížil tresty

Čtyři muži z Ústí nad Labem unesli ženu a požadovali výkupné. Stalo se to předloni a v březnu za to dostali až 8leté tresty. S rozsudkem, který by pro ně znamenal strávit poslední roky života za mřížemi, se senioři nesmířili a odvolali se k vrchnímu soudu. Ten některým tresty snížil.

Prostitutka - ilustrační foto
aktualizováno 06.08.
Chystá vyhlášku

Ústí zakáže prostituci. Radnice: "Rozmáhá se kvůli kamioňákům!"

Ústí nad Labem chystá vyhlášku, která na území města zakáže prostituci. Jako jedno z posledních měst na severu Čech ji dosud nemělo, protože tam problém nebyl tak akutní. To se ale změnilo kvůli narůstajícímu provozu kamionové přepravy.

Dětský bazén na koupališti Brná
aktualizováno 01.08.
Neuvěřitelné!

Na koupališti v Ústí se někdo už POČTVRTÉ vykálel do bazénu!

Čtyři dny - tak dlouho od uběhlo od posledního případu, kdy se na koupališti Brná v Ústí nad Labem někdo vykálel do bazénu. Tentokrát se "naštěstí" jednalo pouze o dětský bazének, přesto už chtějí policisté zavést příslušná opatření, aby se situace v budoucnu neopakovala.

Únik plynu v Praze - uzavření oblasti
aktualizováno 06.07.
Neodpočinuli si

Náročná noc pro záchranáře: Únik plynu, nehody a požáry

Nejenom hasiči, ale i policisté a zdravotníci měli po celé republice náročnou noc. Po masivním úniku plynu v pražském centru vyjížděli hasiči k požáru vraku, v Ústeckém kraji pak ještě včera večer dohašovali poslední zbytky požáru u trati Ústí nad Labem. U Lovosic zas nad ránem ucpal kamion dopravu na dálnici D8.