Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Únik plynu v Praze - uzavření oblasti
aktualizováno 06.07.
Neodpočinuli si

Náročná noc pro záchranáře: Únik plynu, nehody a požáry

Nejenom hasiči, ale i policisté a zdravotníci měli po celé republice náročnou noc. Po masivním úniku plynu v pražském centru vyjížděli hasiči k požáru vraku, v Ústeckém kraji pak ještě včera večer dohašovali poslední zbytky požáru u trati Ústí nad Labem. U Lovosic zas nad ránem ucpal kamion dopravu na dálnici D8.

Požár pole u Lovosic - 6
aktualizováno 05.07.
Dopravní omezení

Požáry zachvátily Česko. Oheň u železnice hasiči krotili 9 hodin!

Rozsáhlý požár u železnice mezi Lovosicemi a Ústím nad Labem se podařilo po dlouhých devíti hodinách uhasit. Oheň zastavil provoz na trati, policie už ale obnovila provoz na silnici mezi oběma městy. S dalšími velkými požáry bojovali hasiči na jihu Moravy, i ve středních a východních Čechách.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 19.06.
hodiny mučení

Vražda v Doubici znovu u soudu: Otřesné detaily sexuálních praktik

Druhým dnem pokračuje v Ústí nad Labem soud s mužem obžalovaným z vraždy a pokusu o vraždu dvou nezletilých dívek v Doubici na Děčínsku. V pondělí před soudem vypovídal sám obžalovaný, dnes dostanou slovo svědci obžaloby.

Prásk.tv píše:

Senior zemřel, z nemocnice ho poslali domů
čtěte o tématu Ústí nad Labem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Soud vraždy a pokusu o vraždu v Doubici
aktualizováno 18.06.
brutální vražda v doubici

Dívka nepřežila hodiny mučení. Byl to náš plán, viní muž přítelkyni

Soud s Martinem Ch., který je obžalován z vraždy a pokusu o vraždu dvou nezletilých dívek v Doubici na Děčínsku, začal v pondělí ráno v Ústí nad Labem. 14letou dívku měl udusit provazem, podobně týral také svou 16letou přítelkyni. Hrozí mu až doživotí.

Nehoda trolejbusu ve Zlíně - 6
aktualizováno 10.06.
Nehoda v Ústí

Auto se srazilo s trolejbusem, řidič zemřel! 12 lidí se zranilo

Řidič osobního auta zemřel brzy ráno při nehodě v Ústí nad Labem. Přejel do protisměru, kde se srazil s trolejbusem. Utrpěl vážná zranění, kterým podlehl. V trolejbusu se zranilo dvanáct lidí.

Hacker - ilustrační foto
04.06.
sdílení filmů

Počítačový pirát způsobil škodu za 88 milionů, hrozí mu 8 let

Kriminalisté z České Lípy rozkryli případ poškozování autorských práv. Muž z Ústí nad Labem nasdílel přes různé servery 152 572 filmů. Podle České protipirátské unie jde o jeden z největších takových případů u nás. Šířením filmů si vydělal i dost peněz. Mezi poškozenými je i televize Nova.

Mládě medvěda malajského
aktualizováno 01.06.
Zvířátko v zoo

V Ústí poprvé ukázali mládě medvěda malajského, je to slečna

Po třech měsících od narození se poprvé ukázalo ve výběhu zoologické zahrady v Ústí nad Labem mládě medvěda malajského. Jde o první narozené medvídě tohoto druhu v Evropě po sedmi letech. Ošetřovatelé už zjistili, že jde o slečnu, jméno ale zatím nemá.

V Ústí ruší dvě ubytovny! Přes 300 lidí přijde o bydlení
30.05.
menají kam jít

V Ústí ruší dvě ubytovny! Přes 300 lidí přijde o bydlení, bouří se

V Ústí nad Labem končí dvě ubytovny pro sociálně slabé. Provozovatelka je uzavře k poslednímu červnu poté, co město rozšířilo zóny, ve kterých úřady práce nevyplácejí doplatky na bydlení nově přistěhovalým. Přes tři stovky obyvatel ubytoven se bouří a stěžují si, že nemají kam jít.

V ÚSTÍ NAD LABEM ZASTAVILY VLAKY MÉNĚ NEŽ METR OD SEBE
aktualizováno 28.05.
Strojvedoucí chyboval

Vlaky v Ústí se málem srazily! Zastavily jen 35 cm od sebe

Dva vlaky se v pondělí brzy ráno málem srazily na nádraží v Ústí nad Labem. Jely vedle sebe po kolejích, které se sbíhaly. Zastavily jen asi 35 centimetrů bočně od sebe. Na vině je zřejmě strojvedoucí jednoho z vlaků.

Ghetto
aktualizováno 23.05.
Kladno a Ústí nad Labem

Města se brání přílivu sociálně slabých. Prohlašují se ghettem

Nejdřív Kladno a zanedlouho i Ústí nad Labem. Řeč je o městech, která mají problém s masivním přílivem sociálně slabých a tak se rozhodla, že se celá prohlásí za ghetto - nově příchozí tak nedostanou doplatek na bydlení.