Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - RŮŽEK VÁCLAV
Aktualizováno Včera 17:56
Utíká před zákonem

Pomozte najít zločince s tváří Belmonda! Hledá ho policie

Policisté z Ústí nad Labem pátrají po 64letém muži, kterého podezírají ze zpronevěry. Václav Růžek ví, že ho hledají, proto se skrývá. Poznávacím znamením může být jeho podobnost se známým hercem.

policejní pátrání

Zmizení Míši Muzikářové halí řada otazníků: Těchto šest věcí nesedí

Michaela Patrcie Muzikářová je nezvěstná už více než dva měsíce. Po smrti hlavního podezřelého Otakara S. uvalila policie na případ informační embargo. Dlouhé pátrání nepřineslo téměř žádné stopy. Kolem zmizení třináctileté školačky visí spousta nezodpovězených otázek a nejasností. Nad kterými se lidé pozastavují nejvíce?

smutný konec

V ZOO v Ústí museli uspat žirafího samce. Napadal lidi i zvířata

Ústecká zoologická zahrada přišla o žirafího samce. Ošetřovatelé ho museli utratit, protože byl v posledním půl roce příliš agresivní jak vůči stádu, tak i chovatelům. Podle prezidenta Unie českých a slovenských zoologických zahrad jde o standardní postup, který navíc posvětil i evropský koordinátor chovu.

Prásk.tv píše:

prso
čtěte o tématu Ústí nad Labem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s portálem "Člověk k ruce"

STRES, ČASOVÁ TÍSEŇ, NEDOSTATEK FINANCÍ – taky už Vám to přerůstá přes hlavu? Existuje místo, kde najdete řešení pro téměř každou situaci.

Zdeněk Hryščenko
Aktualizováno 7.3. 2017 20:41
Konec vyšetřování

Únosce z garáže, který věznil dvě děti, míří k soudu!

Policie po sedmi měsících ukončila vyšetřování únosu šestnáctiletého chlapce a o dva roky mladší dívky z Litoměřicka. V garáži na ústeckém Střekově je 10 dní držel Zdeněk Hryščenko - ten už byl v minulosti jednou trestaný za pokus o únos jiné nezletilé dívky. Obžalován by měl být během několika týdnů.

Ztracená Michaela
Aktualizováno 7.3. 2017 13:58
názor odborníka

Astrolog o pohřešované Míše: Hvězdy říkají, že stále žije!

Michaela Muzikářová je téměř dva měsíce nezvěstná. Policie už prohledávala vytipovaná místa se psem. Podle astrologa Milana Fošnára postavení hvězd v době zmizení ale nenahrávalo tomu, že by Míšu někdo zabil. Dokonce se podle něj snad každým dnem dozvíme nové informace.

Pátrání pokračuje

Objeví ji v raketovém silu? Míša zmizela už před dvěma měsíci!

V sobotu to budou dva měsíce od záhadného zmizení Míši Muzikářové z Ústí nad Labem. Policie ji stále nenašla a na případ uvalila informační embargo.

Hyeny zneužívají neštěstí

POZOR: Facebookem se šíří článek o Míšině návratu, je to vir!

Dnes už třináctiletou Míšu hledají desítky policistů už měsíc a půl. Zatímco většina Čechů má o dívku starost, jsou i tací, kteří chtějí na neštěstí vydělat! Facebookem se šíří vir, který se tváří jako odkaz na článek, že se Míša našla.

Pátrání po Míše
Aktualizováno 14.2. 2017 14:39
ztracená dívka

Na Míšu se už zapomnělo. Život v Ústí se vrací do normálu

Po zmizení Michaely Muzikářové se život v Ústí nad Labem změnil od základu. Snad žádné dítě nebylo bez doprovodu, rodiče požadovali policejní dohled u škol. Nyní se ale už vše vrací do "starých kolejí". O Míše už se téměř ani nemluví.

Ztracená Míša a Otakar S.
Aktualizováno 13.2. 2017 16:30
policejní pátrání

Ztracená Míša: Z Otakara udělaly pedofila pomluvy, tvrdí příbuzný

Více než měsíc uplynul od doby, kdy se ztratila 12letá Michaela Muzikářová z Ústí nad Labem. Žákyně šesté třídy ZŠ zmizela za záhadných okolností zřejmě 11. ledna. Otčím dívky spáchal sebevraždu, nejen z toho důvodu je jedním z podezřelých. Rodina však Otu brání a věří v jeho nevinu.

Eva Muzikářová

O žádné pobláznění nejde! Míšina máma se k radikálům hlásí už roky

O radikálním smýšlení Evy Muzikářové, matky ztracené Míši není pochyb. Žena vystupuje na sociálních sítích jako Eva Braunová, aktivně komunikuje na fórech neonacistů. Před sedmi lety navíc kandidovala do Poslanecké sněmovny za stranu DSSS.