Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě v rozpáleném autě
Aktualizováno 16.5. 2017 18:23
opuštění dítěte

Matka nechala kojence v autě na slunci a šla hrát automaty!

Nedělní odpoledne mohlo skončit velice špatně. Pozorný muž objevil v garážovém dvoře v zaparkovaném autě plačící dítě, zavolal proto okamžitě policisty. Vzhledem k tomu, že venku svítilo slunce, byl čas velice kritický, strážníci proto neváhali, rozbili okénko a kojence z rozpálené pasti vytáhli. Pak zjistili, že si matka (30) odskočila zahrát na automatech.

Ztracená Míša
Aktualizováno 8.5. 2017 21:34
Co je nového?

Čtyři měsíce od zmizení Míši z Ústí: Takhle pokračuje pátrání

V tomto týdnu uplynou čtyři měsíce od chvíle, kdy záhadně zmizela Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Dívenka se ztratila při cestě do školy, speciálně vycvičený pes její stopu ztratil někde na půli cesty. Podle kriminalistů mohla školačka například nastoupit k někomu do auta.

Míšina matka
Aktualizováno 4.5. 2017 20:49
Pátrání po Míše

Už ji odepsala? Míšina matka do jejího pokoje nastěhovala přátele!

Bezmála čtyři měsíce už uplynuly od chvíle, kdy při cestě do školy zmizela 13letá Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Policie dosud nemá jedinou stopu, která by alespoň naznačila, kde dívka je nebo kdo ji mohl unést. Jediným podezřelým byl matčin přítel Otakar, ten ale v lednu spáchal sebevraždu.

Prásk.tv píše:

Novorozenec - 3
čtěte o tématu Ústí nad Labem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Zásahová jednotka
Aktualizováno 26.4. 2017 13:51
policejní manévry

Velká noční razie v Ústí: Lidé doufali, že našli Míšu. Vše je jinak

V Ústí nad Labem v jednom z panelových domů zasahovali policisté. Výsledkem této rozsáhlé akce jsou dva zadržení lidé. Jedná se o muže a ženu. Lidé doufali, že se jednalo o případ ztracené Míši, policie ale sdělila, že se jednalo o zásah takzvaného toxi týmu.

Smutné výročí

Míša se ztratila před třemi měsíci: Tady byla naposledy šťastná!

Už tři měsíce pátrají policisté po třináctileté Míše Muzikářové. Hledali ji v Ústí nad Labem, kde bydlela, v lesích na Plzeňsku, bývalém bunkru i na skládce. Po dívce ale jako by se slehla zem. Příbuzní nedávno sdíleli Míšinu rozesmátou fotku, kterou chtěli ukázat, že byla šťastné dítě.

Únosce z garáže žádal doživotní trest - 3
Aktualizováno 6.4. 2017 20:57
Věznil děti

Únosce z garáže jde na 16 let do vězení! Sám žádal doživotí

Zdeněk Hryščenko, který unesl dvě děti a držel je 10 dní v garáži, jde na 16 let do vězení. Soud ho uznal vinným a dokonce uložil o třetinu vyšší trest, než byla navrhovaná sazba. Sám Hryščenko žádal doživotí.

Pátrání po Míše
Aktualizováno 5.4. 2017 21:21
zmizelá dívka

Po Míše pátrají už 84 dní! Jaké možnosti policii ještě zbývají?

Skoro tři měsíce policie bezvýsledně pátrá po 13ti leté Míše Muzikářové z Ústí nad Labem, která se podle matky ztratila 11. ledna při cestě do školy. Policie od té doby prohledala všechna místa, která navštěvoval hlavní podezřelý z únosu - matčin bývalý přítel Otakar S. Nic ale nenašla.

Únosce z garáže Zdenšk Hryščenko
Aktualizováno 4.4. 2017 22:17
unesl děti

Únosce z garáže je pedofil. A je nebezpečný, řekli soudu znalci

Zdeněk Hryščenko obžalovaný z loňského únosu dětí z Litoměřicka má pravděpodobně závažnou sexuální deviaci, konkrétně heterosexuální pedofilii. U soudu to dnes řekl psychiatr Michal Hessler, který společně se sexuologem zpracovával znalecký posudek. Únosce je podle expertů nebezpečný.

Únosce z garáže žádal doživotní trest - 3
Aktualizováno 3.4. 2017 20:25
sledovaný proces

Únosce z garáže se před soudem pokusil otrávit prášky. Marně

Napjatě očekávaný proces s únoscem z garáže, jak je označován muž, který loni unesl dvě děti a držel v je ve speciálně vybavené garáži v Ústí, dnes začal s hodinovým zpožděním. Muž se totiž pokusil otrávit léky. Vypumpovali mu žaludek a soud začal s hodinovým zpožděním.

Zdeněk Hryščenko
Aktualizováno 3.4. 2017 15:34
Případ z Litoměřicka

Věznil děti v garáži a hrozil, že je zabije! Únosce chce doživotí

Ústecký soud začal projednávat případ Zdeňka Hryščenka, který měl v srpnu unést dvě děti. Chlapce a dívku údajně přepadl se zbraní v ruce, svázal je a dovlekl ke garáži, kde je držel deset dní. Na soud čekal 36letý muž ve vazbě.