Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragédie v nemocnici
aktualizováno 18.01.
příčina odhalena

Pacientku zabil rentgen. Ústecká nemocnice odhalila příčinu!

V tubusu rentgenu, který v říjnu zabil pacientku v ústecké nemocnici, byla mechanická závada. S tímto závěrem přišla společnost Krajská zdravotní. Rentgenový přístroj byl rozebrán na části minulý týden a dostal se do rukou znalcům.

Napadení tyčí
aktualizováno 17.01.
drsný útok

Muž před Vánocemi zmlátil ženu železnou tyčí. Poznáte ho?

Kriminalisté pátrají po útočníkovi, který krátce před Štědrým dnem napadl ženu železnou tyčí ve čtvrti Klíše v Ústí nad Labem. Policii se dosud nedaří pachatele identifikovat. Žena skončila s vážným zraněním v nemocnici a ze svých zranění se dodnes léčí. Agresivní útok zachytily bezpečnostní kamery.

Pátrání po osobách: NYKL DENIS, UNGR JINDŘICH, AMBROŽ KAREL
aktualizováno 12.01.
Krátký útěk

Policisté dopadli všechny uprchlé vězně, poslední byl u přítelkyně

Trestanci, o jejichž útěku z pracoviště jsme již informovali, už jsou zpět za mřížemi. Policie dva z nich v noci dopadla v Ústí nad Labem. Dále se ale pátralo po třetím uprchlém vězni, který si stejně jako ostatní trest odpykával ve vinařické věznici. Toho se podařilo vypátrat ve čtvrtek odpoledne v Klatovech.

Prásk.tv píše:

Novorozenec - 3
čtěte o tématu Ústí nad Labem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Cesta Míši
10.01.
video cesta do školy

Míša zmizela před rokem. Zvýšila se bezpečnost v okolí školy?

Ve čtvrtek to bude přesně rok, co se ztratila dvanáctiletá Michaela Muzikářová z Ústí nad Labem. Zmizela beze stopy nejspíš během své cesty do školy. Zjišťovali jsme, co se v okolí školy za uplynulý rok změnilo z hlediska bezpečnosti.

Poslankyně Zuzana Kailová (ČSSD)
aktualizováno 19.12.
skončila jí imunita

Vítání občánků předražila o 350 tisíc! Exposlankyni hrozí obvinění

Policie se chystá obvinit bývalou poslankyni Zuzanu Kailovou. Tehdejší náměstkyně ústeckého primátora měla figurovat v kauze předraženého Vítání občanků. Na společenské akci se měla obohatit soukromá firma, která je spřízněná s dnes už bývalým vedením města. Kailová nemohla být v té době obviněna kvůli své poslanecké imunitě.

SMS jízdenka
10.12.
Chyba systému

Lidem strhli peníze za rok staré jízdenky, přišli o stovky korun

Klienti Městské hromadné dopravy v Ústí nad Labem byli včera zahlceni nevyžádanými SMS zprávami za platby elektronických jízdenek. Přestože šlo o rok staré platby, které už lidé dávno uhradili, systém peníze strhl znovu. Firma zajišťující prodej jízdenek přiznala technické problémy.

Tučňáci v zoo v Ústí
04.12.
Tučňák brýlový

Zoo v Ústí poprvé ukázala vzácné tučňáky, v Česku je chová jediná

V Česku můžete od neděle poprvé vidět vzácný druh tučňáka - tučňáka brýlového. Teď je začali chovat v zoologické zahradě v Ústí nad Labem. Mají tam desetičlenné hejno. Na začátku minulého století žilo těchto ptáků ve volné přírodě okolo milionu, dnes jich je pouhých 80 tisíc.

Garáž, kde únosce držel Janu a Dana
30.11.
Veřejná dražba

Garáž, kde pedofil věznil dvě děti, se prodala! Kupec nabídl 59 tisíc

Speciálně upravená garáž únosce dvou nezletilých dětí z Litoměřic má nového majitele. Do výběrového řízení se přihlásil jediný zájemce. A za garáž, ve které loni v létě Zdeněk Hryščenko 10 dní věznil 16letého chlapce a o dva roky mladší dívku, nabídl 59 tisíc korun.

Únosci
aktualizováno 27.11.
Ústí nad Labem

Důchodci měli unést ženu! Pouta koupili v sexshopu, chtěli výkupné

Čtyřčlenná skupina důchodců z Ústí nad Labem unesla podle obžaloby 40letou ženu a žádala výkupné po jejím partnerovi. Stalo se to loni v lednu a teď za to gang mužů stanul před soudem. Nejstaršímu je 72 let a hrozí jim až 12leté tresty.

Nejstarší nosorožec
aktualizováno 20.11.
pořádná oslava

VIDEO: Takhle to vypadá, když má oslavu nejstarší nosorožec v ČR!

Nejstarší nosorožec v Česku v pondělí slavil narozeniny. Samici Zambě z ústecké zoologické zahrady je přibližně 47 let. Přibližně proto, že byla odchycena ve volné přírodě a přesné datum narození tak není známé. Zamba je patrně i třetím nejstarším nosorožcem v Evropě.