Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Márnice
aktualizováno 10.04.
zanedbání pěče?

Skandál v Ústí! 'Simulanta' poslali z nemocnice dvakrát domů, zemřel

Ústecká Masarykova nemocnice čelí skandálu. Na konci března tamní lékaři poslali dvakrát domů seniora (75), kterému nebylo dobře. Když ho přijali napotřetí, do rána zemřel. Případ nyní řeší policie.

Ústí nad Labem - 1
07.04.
Sociálka nestíhá

Dávky bere půlka lidí v Ústí! Město řeší problém vyloučených lokalit

Podle úředníků sociálního odboru v Ústí nad Labem je stav tamních obyvatel katastrofální. Vedení města odhaduje, že sociálně slabých je ve stotisícovém městě asi 40 tisíc. Tolik klientů musí řešit jen několik úředníků magistrátu, kteří jsou na pracovišti pod obrovským tlakem.

Žloutenka - ilustrační 2
06.04.
Problémová čtvrť

Ústí bojuje s epidemií žloutenky! Mezi odpadky a výkaly si hrají děti

Ústí nad Labem po roce a půl vyhrálo boj s epidemií žloutenky. Místo největšího výskytu virového onemocnění bylo v jedné z ulic ve čtvrti Předlice, místní tam vyhazují odpadky rovnou z oken. Protože jde ale o soukromé pozemky, město s tím nemůže nic dělat. Odborníci nevylučují, že by se žloutenka mohla ve městě znovu objevit.

Prásk.tv píše:

Senior zemřel, z nemocnice ho poslali domů
čtěte o tématu Ústí nad Labem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Matka chtěla pečovat o miminko, lékař zavolal policii
27.03.
Pobyt v nemocnici

Braňte svoje práva: Na co máte v nemocnici nárok! PŘEHLED

Případ z Ústecké nemocnice, ve které byla lékařem přivolána policie na matku, vyvolal vlnu rozhořčení. Žena nechtěla opustit chlapečka, který ležel na jednotce intenzivní péče. Policie ale uznala, že u syna zůstat může. Práva pacientů jsou stanovena v etických kodexech.

Matka chtěla pečovat o miminko, lékař zavolal policii
aktualizováno 26.03.
ústí nad labem

Matka chtěla pečovat o miminko na JIP, lékař na ni zavolal policii!

V nemocnici v Ústí nad Labem zasahovala policie. Zavolal ji lékař na mladou maminku, která odmítala po jeho výzvách odejít od svého měsíčního miminka. To tam bylo hospitalizováno na jednotce intenzivní péče.

Požár domu v Předlicích
aktualizováno 22.03.
20 zraněných

V Ústí hořel bytový dům. Oživovali šest lidí, mezi nimi i čtyři děti

U požáru domu v ústecké čtvrti Předlice zasahovali ve čtvrtek ráno hasiči. Dvacet lidí se zranilo, šest jich museli záchranáři resuscitovat.

Dcera pátrá po svém otci
02.03.
policejní pátrání

Zoufalá Verča hledá tátu: "Doufám, že jsi v pořádku. Pomozte!"

Policie od úterý pátrá po Josefu Greinerovi (47) z Ústí nad Labem. Do hledání se pustila na vlastní pěst i jeho rodina, dcera teď prostřednictvím sociálních sítí prosí všechny o pomoc. Do pátrání se zapojily stovky lidí.

Strážník zbil opilce
26.02.
Konflikt v Ústí

Zbil mě strážník, na oko sotva vidím, tvrdí muž. Vše řeší soud

Strážník ústecké policie měl velmi surově zbít opilého muže a ten kvůli tomu podle svých slov téměř nevidí na jedno oko. K incidentu mělo dojít předloni na podzim, ale až teď se tím začal po žalobě poškozeného zabývat okresní soud v Ústí nad Labem.

Krádež v samoobsluze v Ústí nad Labem
14.02.
Drzí zloději

Policie pátrá: Zloději ukradli peníze z kasy přímo před pokladní

Drzí zloději ukradli hotovost z kasy přímo před zraky pokladní samoobsluhy Norma v Ústí nad Labem. Ke krádeži došlo již 16. ledna v ulici SNP, policii se však dosud nepodařilo pachatele dopadnout a žádá proto o pomoc veřejnost. Promyšlenou akci spáchali dva muži vydávající se za zákazníky. Aby se dostali do pokladny, kupovali si žvýkačky.

Nehoda deseti aut na Sokolovsku - 8
aktualizováno 09.02.
hromadná nehoda

Dálnice D8 ve směru na Německo stojí! Srazilo se tady pět aut

Hromadná nehoda pěti aut u Řehlovic zablokovala v pátek ráno dálnici D8 ve směru na Německo. Policie dopravu odklání u Lovosic.