Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda kamionu a osobního vozu na okruhu v Praze - 6
aktualizováno 14.01.
Smrtelné nehody

Černý začátek týdne: Dvě stejné nehody auta a kamionu, dva mrtví

Hned dvě tragické nehody se staly v pondělí. Na pražském okruhu sešrotoval kamion osobní auto. Nehodu nepřežil šestapadesátiletý řidič osobáku. Podobný průběh měla také nehoda na Ústecku.

Rozsudek za vraždu v Bitozevsi
aktualizováno 11.01.
Vražda v Bítozevsi

Horor v Bítozevsi: Za vraždu Honzy dostali 22 a 23 let vězení

Dva mladíky z Bitozevsi odsoudil ústecký krajský soud za vraždu. Tomáš Pavlis má jít do vězení na 23 let, Adam Kužel na 22 let. Rozsudek padl v pátek, zatím není pravomocný. Rozhodnuto mělo být už v prosinci, soud však byl tehdy odročen, protože se neodstavila poslední svědkyně. Ta vypovídala až v pátek, její výpovědí bylo dokazování skončeno.

Demolice vybydlených domů v Předlicích - ulice Na Nivách
19.12.
Osudy vybydlených domů

Takhle dnes vypadá Matiční ulice. K zemi jde v Ústí sousední ghetto

Ústí nad Labem, to není jen průmysl a sport, ale také sociálně vyloučené lokality. Patří mezi ně i nechvalně proslulé oblasti Předlic a ulice Matiční ve čtvrti Krásné Březno. Jak oblast vypadá téměř dvacet let po postavení zdi, která měla sloužit k oddělení "nevyhovujících" obyvatel?

Prásk.tv píše:

Senior zemřel, z nemocnice ho poslali domů
čtěte o tématu Ústí nad Labem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Nebezpečná zábava v Ústí nad Labem
08.12.
Hazard se životem

Nebezpečná zábava v Ústí. Děti se vozí na náraznících trolejbusů

V ústecké čtvrti Předlice si skupinka školáků vymyslela extrémně nebezpečný způsob zábavy. Děti tam naskakují na zadní část trolejbusu a drží se za navijáky takzvaných tykadel. Podle dopravního podniku jim kromě vážného poranění rukou hrozí i fatální pád na silnici.

Bourání domů v Ústí nad Labem
aktualizováno 07.12.
Ostuda zmizí

V Ústí demolují vybydlené domy. V ruinách se natáčely i válečné filmy

V Ústí nad Labem začala demolice vybydlených a zdevastovaných domů ve čtvrti Předlice, které ohrožovaly zdraví a životy lidí. Komplex budov město vykoupilo od podnikatele, který opravy pouze sliboval.

Auto skončilo pod vlakem! Policie hledá svědky nehody
03.12.
vyšetřování policie

Mladík (†24) zemřel pod koly vlaku, na přejezd vjel na červenou

Vyšetřovatelé hledají svědky nedělní vážné dopravní nehody na přejezdu v Olšinkách poblíž Ústí nad Labem. Mladý řidič tam vjel na přejezd ve chvíli, kdy svítila červená, následně ho srazil projíždějící vlak. Mladík byl na místě mrtvý. Podle některých svědků měla srážce předcházet zběsilá jízda.

Uzavřená prodejna v Ústecké čtvrti Střekov
29.11.
Fuj

Myši, bobky a odpadky. Inspekce zavřela obchod v Ústí!

Inspektoři Státní zemědělské a potravinářské inspekce SZPI) zavřeli prodejnu potravin v ústecké čtvrti Střekov - našli tam myši, jejich výkaly a odpadky. Podle inspektorů hrozila kontaminace potravin a provozovateli zakázali další činnost.

Policisté zachránili život
aktualizováno 20.11.
hrdinové

Zachránili život zoufalé ženy. Chtěla se zabít kvůli vážné nemoci

Jako opravdoví hrdinové se zachovali dva policisté v Ústí nad Labem. Z mostu skočila do řeky žena. Mladí policisté však neváhali ani minutu, do ledové vody se vrhli a sebevražedkyni se jim podařilo zachránit.

Nehoda - ilustrační foto
aktualizováno 19.11.
Dopravní nehoda

V Ústí se srazil trolejbus s autobusem, 7 zraněných

V pondělí před půl desátou ráno došlo ke střetu trolejbusu s autobusem v ulici Tovární v Ústí nad Labem. Ošetřeno bylo 7 osob. Na místě probíhá stále vyšetřování policie, doprava je zde omezena.

Komplic vraždy manželů z chatové osady na Ústecku
24.10.
Zatím nepravomocně

Jaroslav měl vrahovi pomáhat svázat oběti! Odsedí si 10 let

Deset let za mřížemi. Tolik si má odsedět Jaroslav Topinka, který podle obžaloby pomáhal vrahovi manželů z chatové osady na Ústecku. Šlo o zvlášť brutální případ, který tehdy vyděsil nejen obyvatele Ústí nad Labem.