Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smutné výročí

Míša se ztratila před třemi měsíci: Tady byla naposledy šťastná!

Už tři měsíce pátrají policisté po třináctileté Míše Muzikářové. Hledali ji v Ústí nad Labem, kde bydlela, v lesích na Plzeňsku, bývalém bunkru i na skládce. Po dívce ale jako by se slehla zem. Příbuzní nedávno sdíleli Míšinu rozesmátou fotku, kterou chtěli ukázat, že byla šťastné dítě.

Únosce z garáže žádal doživotní trest - 3
Aktualizováno 6.4. 2017 20:57
Věznil děti

Únosce z garáže jde na 16 let do vězení! Sám žádal doživotí

Zdeněk Hryščenko, který unesl dvě děti a držel je 10 dní v garáži, jde na 16 let do vězení. Soud ho uznal vinným a dokonce uložil o třetinu vyšší trest, než byla navrhovaná sazba. Sám Hryščenko žádal doživotí.

Pátrání po Míše
Aktualizováno 5.4. 2017 21:21
zmizelá dívka

Po Míše pátrají už 84 dní! Jaké možnosti policii ještě zbývají?

Skoro tři měsíce policie bezvýsledně pátrá po 13ti leté Míše Muzikářové z Ústí nad Labem, která se podle matky ztratila 11. ledna při cestě do školy. Policie od té doby prohledala všechna místa, která navštěvoval hlavní podezřelý z únosu - matčin bývalý přítel Otakar S. Nic ale nenašla.

Prásk.tv píše:

prso
čtěte o tématu Ústí nad Labem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Únosce z garáže Zdenšk Hryščenko
Aktualizováno 4.4. 2017 22:17
unesl děti

Únosce z garáže je pedofil. A je nebezpečný, řekli soudu znalci

Zdeněk Hryščenko obžalovaný z loňského únosu dětí z Litoměřicka má pravděpodobně závažnou sexuální deviaci, konkrétně heterosexuální pedofilii. U soudu to dnes řekl psychiatr Michal Hessler, který společně se sexuologem zpracovával znalecký posudek. Únosce je podle expertů nebezpečný.

Únosce z garáže žádal doživotní trest - 3
Aktualizováno 3.4. 2017 20:25
sledovaný proces

Únosce z garáže se před soudem pokusil otrávit prášky. Marně

Napjatě očekávaný proces s únoscem z garáže, jak je označován muž, který loni unesl dvě děti a držel v je ve speciálně vybavené garáži v Ústí, dnes začal s hodinovým zpožděním. Muž se totiž pokusil otrávit léky. Vypumpovali mu žaludek a soud začal s hodinovým zpožděním.

Zdeněk Hryščenko
Aktualizováno 3.4. 2017 15:34
Případ z Litoměřicka

Věznil děti v garáži a hrozil, že je zabije! Únosce chce doživotí

Ústecký soud začal projednávat případ Zdeňka Hryščenka, který měl v srpnu unést dvě děti. Chlapce a dívku údajně přepadl se zbraní v ruce, svázal je a dovlekl ke garáži, kde je držel deset dní. Na soud čekal 36letý muž ve vazbě.

Václav R.
Aktualizováno 28.3. 2017 15:27
Utíká před zákonem

Pomozte najít zločince s tváří Belmonda! Hledá ho policie

Policisté z Ústí nad Labem pátrají po 64letém muži, kterého podezírají ze zpronevěry. Václav Růžek ví, že ho hledají, proto se skrývá. Poznávacím znamením může být jeho podobnost se známým hercem.

policejní pátrání

Zmizení Míši Muzikářové halí řada otazníků: Těchto šest věcí nesedí

Michaela Patrcie Muzikářová je nezvěstná už více než dva měsíce. Po smrti hlavního podezřelého Otakara S. uvalila policie na případ informační embargo. Dlouhé pátrání nepřineslo téměř žádné stopy. Kolem zmizení třináctileté školačky visí spousta nezodpovězených otázek a nejasností. Nad kterými se lidé pozastavují nejvíce?

smutný konec

V ZOO v Ústí museli uspat žirafího samce. Napadal lidi i zvířata

Ústecká zoologická zahrada přišla o žirafího samce. Ošetřovatelé ho museli utratit, protože byl v posledním půl roce příliš agresivní jak vůči stádu, tak i chovatelům. Podle prezidenta Unie českých a slovenských zoologických zahrad jde o standardní postup, který navíc posvětil i evropský koordinátor chovu.

Zdeněk Hryščenko
Aktualizováno 7.3. 2017 20:41
Konec vyšetřování

Únosce z garáže, který věznil dvě děti, míří k soudu!

Policie po sedmi měsících ukončila vyšetřování únosu šestnáctiletého chlapce a o dva roky mladší dívky z Litoměřicka. V garáži na ústeckém Střekově je 10 dní držel Zdeněk Hryščenko - ten už byl v minulosti jednou trestaný za pokus o únos jiné nezletilé dívky. Obžalován by měl být během několika týdnů.