Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po Míše
Aktualizováno 14.2. 2017 14:39
ztracená dívka

Na Míšu se už zapomnělo. Život v Ústí se vrací do normálu

Po zmizení Michaely Muzikářové se život v Ústí nad Labem změnil od základu. Snad žádné dítě nebylo bez doprovodu, rodiče požadovali policejní dohled u škol. Nyní se ale už vše vrací do "starých kolejí". O Míše už se téměř ani nemluví.

Ztracená Míša a Otakar S.
Aktualizováno 13.2. 2017 16:30
policejní pátrání

Ztracená Míša: Z Otakara udělaly pedofila pomluvy, tvrdí příbuzný

Více než měsíc uplynul od doby, kdy se ztratila 12letá Michaela Muzikářová z Ústí nad Labem. Žákyně šesté třídy ZŠ zmizela za záhadných okolností zřejmě 11. ledna. Otčím dívky spáchal sebevraždu, nejen z toho důvodu je jedním z podezřelých. Rodina však Otu brání a věří v jeho nevinu.

Eva Muzikářová

O žádné pobláznění nejde! Míšina máma se k radikálům hlásí už roky

O radikálním smýšlení Evy Muzikářové, matky ztracené Míši není pochyb. Žena vystupuje na sociálních sítích jako Eva Braunová, aktivně komunikuje na fórech neonacistů. Před sedmi lety navíc kandidovala do Poslanecké sněmovny za stranu DSSS.

Prásk.tv píše:

prso
čtěte o tématu Ústí nad Labem na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spojte lyžování s kulturním zážitkem a navštivte unikátní Špindlerovské ledárium

Již druhou zimní sezónu můžete v největším krkonošském středisku navštívit unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice šestisedačkové lanovky Pláň. Tématem ledových soch je letos „Čtvero ročních dob".

Ztracená Míša a Otakar S.
Aktualizováno 11.2. 2017 21:39
Najdou ji?

Zlom v případu Míša: Otakar prý nechal dva dopisy na rozloučenou

Čím dál víc to vypadá, že klíčem k nalezení dvanáctileté Míši bude sebevražda Otakara S. Expřítel Míšiny matky podle informací TV Prima zanechal hned dva dopisy na rozloučenou. Ty údajně policisty zavedly do lesů na Kralovicku, které v pátek pročesávali.

Pátrání po Míše
Aktualizováno 11.2. 2017 20:54
jak to bylo

Míša zmizela před měsícem: Takhle pátrá policie! ČASOVÁ OSA

Už celý měsíc pátrají policisté po dvanáctileté Michaele Muzikářové z Ústí nad Labem. Zatím největší posun v případu by mohla poskytnout sebevražda matčina přítele. Připomeňte si kauzu den po dni.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
Aktualizováno 10.2. 2017 21:52
Pátrací akce

Zvrat v případu? Policie pátrala po Míše v lese, kde se chtěl Ota zabít!

Míšu Muzikářovou znovu hledaly desítky policistů, tentokrát v lese na Plzeňsku. Právě tady se čtyři dny po zmizení poprvé pokusil o sebevraždu hlavní podezřelý Otakar S. O pátrací akci informoval portál Novinky.

ztracená míša

NOVÉ SVĚDECTVÍ: Otakar nemohl Míše ublížit, vysvětluje jeho bratr

Zmizení Míši Muzikářové stále halí plno otazníků. Po sebevraždě jednoho z podezřelých, bývalého přítele matky Otakara S., panuje velké napětí. Policie od jeho smrti odmítá případ komentovat. Bratr Otakara řekl důvody, proč Ota podle něj Míše nemohl ublížit.

Napadení
Aktualizováno 8.2. 2017 18:31
Pomozte s pátráním

Grázl zbil v Ústí dívku do krve, pak utekl! Policie hledá svědky

Ústečtí kriminalisté hledají svědky přepadení 16leté dívky. Stalo se to minulý čtvrtek odpoledne na sídlišti v Ústí nad Labem. Obyvatelé panelového domu našli ženu v suterénu a byla velmi vážně zraněná.

ZMIZELÁ DÍVKA

Otakara S. brání jeho syn! A upozornil na podivné nejasnosti

Syn Otakara, který je jedním z podezřelých v případu zmizení Michaely Muzikářové, brání svého otce na sociálních sítích. Mladík je ze smrti otce zničený, věří, že s pohřešováním dvanáctileté školačky nemá nic společného. Sám má však oporu i v příbuzných nezvěstné dívky.

1959655
Aktualizováno 6.2. 2017 15:09
Střepiny

Otázky k případu ztracené Míši! Veřejnost kritizuje práci policie

Celá republika pátrá po Michaele Patricii Muzikářové. Ale po dívce jako by se slehla zem. Čas však rychle utíká a šance na nalezení důkazů je každým dnem složitější. Bývalý přítel její matky Otakar S, kterého se Michaela údajně bála, navíc spáchal sebevraždu. Poté, co vyšlo najevo, že měl v minulosti sexuálně obtěžovat dvě nezletilé dívky, se veřejnost začala ptát, jestli policie v řešení případu postupuje správně.

Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem