Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lauren Neillyová
14.04.
Nečekaná diagnóza

Žena šla k zubaři s bolestí zubů. Dozvěděla se hrozivou zprávu

Třiadvacetiletá Lauren Neillyová ze skotského Glasgow si myslela, že až na drobnou bolest zubů je zdravá. Když si ale zašla k lékaři, dozvěděla se strašnou diagnózu. Testy u ní odhalili leukémii. Dívka, která se měla příští rok vdávat, teď bojuje o život v nemocnici.

Vítek trpěl leukémií od prvního roku
aktualizováno 11.11.
Dobrý anděl

Vítkovi diagnostikovali leukémii už v jednom roce, stále bojuje

Rodinám, ve kterých se dítě léčí s rakovinou, chybí podle průzkumu nadace Dobrý anděl více než polovina finančních prostředků na léčbu. Patří k nim i rodina malého Vítka, který už od svého prvního roku bojuje s leukémií.

Modelku obvinili, že předstírala rakovinu - 1
08.09.
Nechutné útoky

Krásku obvinili, že předstírala rakovinu, aby kradla. Umřela na ni

Krásná modelka a herečka musela ve svých posledních dnech čelit nechutným útokům. Lidé ji obviňovali, že rakovinu jen předstírala a za darované peníze si kupovala make-up a trávila čas v lázních. Stella přitom trpěla a nakonec na rakovinu zemřela.

Prásk.tv píše:

Lauren Neilly - 1
čtěte o tématu leukémie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Lékařské vyšetření
aktualizováno 30.03.
Pacienti v ohrožení

Lékaři varují: V Česku chybí peníze na léčbu nemocí krve

V Česku chybí peníze na léčbu krevních onemocnění a podle lékařů hrozí, že kvalitní péči nedostanou všichni, kteří ji potřebují. Je totiž velmi drahá. U některých pacientů vyjde až na 250 tisíc korun měsíčně. Nových léků přitom přibývá.

Nemocný chlapec Filip - 4
29.03.
tragický osud

Filip (7), jehož smutné poslední přání obletělo svět, zemřel

Malý chlapec, který rok bojoval s leukémií, zákeřné nemoci podlehl. Před smrtí vyslovil poslední přání - chtěl pohřbít vedle své matky, která zemřela, když byl ještě malý. Jeho příběh vyvolal vlnu solidarity po celém světě.

Umírající syn
22.02.
dojemný snímek

Okamžik, který trhá srdce: Matka zveřejnila fotku umírajícího syna

Nejhorší chvíle, jaká může v životě každého rodiče nastat, je dívat se, jak mu dítě umírá před očima. Takové utrpení zažívá i Jessica Medingerová, jejíž 10letý syn bojuje s rakovinou.

Zdravotní sestra
11.01.
drahá léčba

V Česku chybí peníze na léčbu leukémie! Stojí i statisíce korun

V Česku chybí peníze na léčbu leukémie. A podle lékařů hrozí, že kvalitní péči nedostanou všichni, kdo ji potřebují. Ta je totiž velmi drahá. U některých pacientů vyjde až na 250 tisíc korun měsíčně. Na léčbu v nemocnicích může podle odhadů chybět zhruba 85 miliónů.

Dušan Žaškovský
10.01.
Prosí o pomoc

Dušana bolely zuby, pak mu sdělili děsivou diagnózu. Bojuje o život!

Mladý Slovák nikdy neměl vážné zdravotní potíže, až před Vánoci se léčil se zánětem čelisti. V té době ještě netušil, co ho čeká za pár dní. Z toho, co vypadalo jako bolest zubů, se vyklubala strašlivá diagnóza.

Dobrý Anděl_Jindra - 3
aktualizováno 30.12.
Dobrý anděl

Jindřich strávil 15 měsíců se synem v nemocnici

Pan Jindřich žije se svými dětmi – Jindříškem (7) a Klárou (17) v Nové Roli u Karlových Varů. Před rokem a půl rodinu zasáhla smutná zpráva, když malému Jindříškovi diagnostikovali lékaři akutní leukémii. Vše nabralo rychlý spád a Jindra okamžitě zahájil léčbu chemoterapií v plzeňské nemocnici.

Amálka - Dobrý anděl
27.11.
Krutý osud

Amálce jsou teprve tři, už rok ale bojuje s leukémií

Nejčastějším typem onkologického onemocnění u dětí je leukémie, tedy závažné krevní onemocnění. I velmi malé děti tak musejí bojovat s rakovinou a podstupovat chemoterapie.