Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dobrý Anděl - Ládík je po dětské mozkové obrně
včera 22:28
Krutý osud

Ládík se měl narodit zdravý, po obrně mu pomáhá Dobrý Anděl!

Z tisíce narozených dětí jsou dvě až tři, které trpí dětskou mozkovou obrnou. Jedním z nich je i malý Ládík z Kladna, který se měl narodit jako zdravé miminko, ale už sedm let bojuje s tímto trvalým postižením. S velmi náročnou péčí finančně pomáhá jeho rodině nadace Dobrý Anděl.

Dobrý anděl_paní Ivana s Ellenkou
13.11.
Nadace Dobrý anděl

Dobrý anděl pomohl nemocné Ivaně vyřešit problémy s penězi

Doposud byla zdravá a ani v minulosti neměli v rodině nikoho s podobnou diagnózou. “Zpětně když o tom přemýšlím, jsem si jistá, že hlavním spouštěčem byl stres. 85 % rodin s nezaopatřenými dětmi, ve kterých jeden z rodičů onemocní rakovinou, se neobejde bez finanční pomoci rodiny, přátel, neziskových organizací či dokonce zadlužení. Díky pravidelným příspěvkům, kteří posílají dárci prostřednictvím nadace Dobrý anděl, zvládne rodina těžkou situaci snadněji a minimalizuje dopad nemoci na své děti.

Vítek trpěl leukémií od prvního roku
aktualizováno 11.11.
Dobrý anděl

Vítkovi diagnostikovali leukémii už v jednom roce, stále bojuje

Rodinám, ve kterých se dítě léčí s rakovinou, chybí podle průzkumu nadace Dobrý anděl více než polovina finančních prostředků na léčbu. Patří k nim i rodina malého Vítka, který už od svého prvního roku bojuje s leukémií.

Prásk.tv píše:

Dobrý anděl_paní Ivana s Ellenkou
čtěte o tématu pomoc na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Dobrý anděl - Lenka
04.11.
dobrý anděl můžete pomoct

Přišla o partnera i práci. Smrtelná nemoc Lence obrátila život naruby

Čtyři z pěti rodičů se neobejdou bez finanční pomoci druhých, pokud onemocní rakovinou. Nemoc vstoupila do života i paní Lence, která vychovává dvě děti. Ze dne na den musela přestat pracovat a dostala se tak do finanční tísně. Pomohla nadace Dobrý Anděl.

Záchrana mývala v Praze - 3
aktualizováno 01.11.
Dramatická záchrana

Mýval se schoval ve světlíku domu v Praze! Ven mu pomohli hasiči

Zvědavý medvídek mýval vlezl do světlíku obytného domu v Praze. Schovával se tam zřejmě celou noc a nedokázal se odtud vyprostit. Nakonec mu pomohli hasiči.

2065795
01.11.
Dvojnásobná vražda

Masakr v Počátkách: Tudy zakrvácený bratr utíkal pro pomoc!

Rodinná tragédie zasáhla celé Počátky na Pelhřimovsku. Mladík tady ubodal dva bratry-dvojčata, třetího bratra vážně zranil. Tomu se ale podařilo před útočníkem utéct a zkrvavený doběhl do nedaleké hasičské zbrojnice, odkud dokázal přivolat policii.

Zajímavé bydlení od japonského architekta Issei Suma - 1
aktualizováno 12.10.
aktivní stáří

Nejkrásnější domov důchodců na světě? Tady tráví stáří Japonci

Starší japonské ženy tráví důchod v přírodních chýších v horách. Originální domek byl navržen pro dvě přibližně šedesátileté Japonky, bývalou kuchařku a sociální pracovnici. Společně se rozhodly zasvětit zbytek života pomoci druhým.

Smutná matka
06.10.
maminka v nouzi

Markéta utekla s dcerami od tyrana. Nezůstalo jí vůbec nic

Jednatřicetiletá maminka dvou dcer (7 let a 4,5 měsíce) se ocitla v nouzi téměř přes noc. Utekla od přítele, který ji opakovaně nadával a fyzicky týral i před zraky dcer. I s dcerami se odebrala k rodičům, kde bude v bezpečí. Odešla však bez peněz a bez majetku. Nyní prosí o pomoc v nouzi.

Komplikovaný porod
26.09.
Plánovaný porod

Domácí porod skončil tragédií! Miminku nepomohli ani záchranáři

Záchranáři na jižní Moravě museli znovu zasahovat u domácího porodu. Novorozeně nedýchalo a ani lékaři už mu nedokázali pomoci. Domácí porod byl podle záchranné služby plánovaný.

Matka s dítětem
aktualizováno 20.09.
PENÍZE OD STÁTU

Jste na dítě sami? Spočítejte si, kolik vám dá stát! KALKULAČKY

Jste matka či otec samoživitel a nejste si jistí, na jakou finanční podporu máte nárok? Podívejte se na krátký přehled příspěvků, o které můžete žádat, a vypočítejte si jejich výši s naší finanční kalkulačkou.