Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump
aktualizováno dnes 13:13
Blokování mezd

Krize v USA pokračuje! Úředníkům bez výplat pomáhají i celebrity

Vládní krize ve Spojených státech trvá už měsíc. Část vládních úřadů je stále uzavřena a až 800 tisíc státních zaměstnanců od prosince nedostalo výplatu. Jejich tíživá situace vyvolala vlnu solidarity. Zoufalým úředníkům pomáhají i celebrity.

Dobrý anděl
20.01.
Nadace Dobrý anděl

Pomáháme už 6 let! Na podzim přibylo 8 tisíc Dobrých andělů

Televize Nova už šest let pomáhá nemocným dětem a jejich rodičům. Nadace Dobrý anděl finančně pomáhá i osmi rodinám, jejichž příběhy jsme vám představili během uplynulých dvou měsíců. A i díky divákům televize Nova a jejich peněžním darům se rodinám s těžkým osudem bojuje o trochu lehčeji.

Rodina z Liberecka, která přišla na Boží hod o otce
11.01.
Pomáhá, kdo může

Rodina přišla na Vánoce o otce, teď hrozí, že přijdou i o dům

Velký smutek prožívá od Vánoc rodina paní Dragy z Liberecka. Na Boží hod zemřel při nehodě její partner Jakub. Draga a její tři děti skončily v nemocnici. Žena, která je na mateřské dovolené, má teď na krku celou domácnost včetně hypotéky a rodině hrozí, že o dům přijde.

Prásk.tv píše:

Motorkář pomohl babičce přes přechod
čtěte o tématu pomoc na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Sanitka
aktualizováno 07.01.
havířov

Zvracel krev, ale bez dokladů ho prý nemocnice odmítla přijmout

Na silvestrovský zážitek jen tak nezapomene paní Anna z Moravskoslezského kraje. Jejímu příteli praskl vřed v žaludku a zvracel velké množství krve. Snažili se najít pomoc v nemocnici, ta je však nepřijala, protože zapomněli doma doklady.

Harrachov
06.01.
Policie hledá svědky

Holčička (6) spadla v Harrachově z lanovky. Těžce se zranila!

Při pádu z lanovky v Harrachově se v sobotu těžce zranila šestiletá dívka, transportoval ji vrtulník do dětského traumacentra v nemocnici v Praze. Policie hledá svědky události, oznámila mluvčí policie Libereckého kraje Ivana Baláková.

Tygr ve vodě
aktualizováno 05.01.
Divoká šelma

Zraněný tygr vyhledal lidskou pomoc! Nezahnaly ho ani výstřely

Zraněný tygr z oblasti u ruských hranic s Čínou uchvátil ochránce zvířat. Z džungle přišel až k hraničnímu přechodu, odkud ho nevypudily ani rány z pistole. Podle odborníků hledal u lidí pomoc.

Horská služba
05.01.
náročná záchrana

Mladíci zabloudili v Labském dole, na pomoc vyrazila horská služba

Dva mladíci zabloudili v pátek v Labském dole , ve velmi náročných podmínkách je museli najít a zachránit záchranáři horské služby. Turisté byli nakonec jen podchlazení. K jejich nalezení pomohla aplikace Záchranka.

Záchrana kočky ze stromu
aktualizováno 02.01.
Nepříznivé podmínky

Kočka byla na stromě 8 dní! Zachránili ji až díky pamlsku

Před osmi dny na strom ve městě Ostravice vyšplhala kočka Kessi. Kočička se dostala až do 17 metrů, zachránit se ji podařilo až díky nabídnutému pamlsku.

Malému Danečkovi pomáhá Dobrý anděl
23.12.
krutý osud

Co se Daneček naučí, je po záchvatu pryč. Sám se ani nenají

Závažné onemocnění dítěte otřese vždy celou rodinou. Těžká životní situace má vážný dopad i na zdravého sourozence. S tím se potýká i rodina Vlkových. Těm nemoc 6letého Danečka převrátila život naruby. Chlapec má vzácné onemocnění nervové soustavy, kterým trpí jedno dítě z milionu narozených. Projevuje se tak, že pacient dočasně ochrne. S léčbou Danečka pomáhají Dobří andělé.

Nemocné Simonce pomáhá Dobrý anděl
16.12.
Dobrý anděl

Simonka má vzácnou nemoc jako jediná v ČR! Stále má záchvaty

Nadace Dobrý anděl pomáhá rodinám, ve kterých jeden ze členů onemocněl zákeřnou nemocí. Jednou z nich jsou i Šméralovi. Tatínek Petr na vážně nemocnou dceru zůstal úplně sám. Kvůli těžkému postižení a častým epileptickým záchvatům Simonka potřebuje neustálou péči.