Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pohřeb Jána Kuciaka
17.04.
Zveřejní identikit?

Ukáže policie Kuciakova vraha? Chce požádat veřejnost o pomoc

Slovenští policisté si zřejmě neví rady s ostře sledovaným případem dvojnásobné vraždy. Chtějí se obrátit na veřejnost s žádostí o pomoc při vyšetřování smrti novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové. Podle TV Markíza zveřejní i popis podezřelého.

Senior ve vaně
17.04.
kuriózní případ

Uvízl ve vaně. Vyhladovělého seniora vytáhli po několika dnech!

Na několik dní uvízl v koupelně pětašedesátiletý senior z Bohumína, který se po koupání nedokázal dostat z vany. Městskou policii zalarmovala jeho opatrovnice poté, co si nevyzvedl týdenní kapesné. Strážníci muže našli nahého a vyhladovělého.

Luxusní hodinky na veletrhu ve Švýcarsku
aktualizováno 01.04.
KOŘENÍ

Milujete luxusní hodinky? Jejich koupí můžete pomáhat!

Ty nejluxusnější hodinky byly k vidění na největším veletrhu na světě, který se nekonal nikde jinde než v mekce hodinářství - ve švýcarské Basileji. Nejslavnější výrobci se tam pochlubili svými největšími skvosty. Některé kousky vyjdou zájemce i na 124 milionů korun!

Prásk.tv píše:

Sámer Issa a Markéta Galuszková - 1
čtěte o tématu pomoc na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Trénink psů na vyhledávání otrávených návnad - Sam, orel mořský
31.03.
nebezpečné jedy

Otrávených návnad v Česku přibývá! Ohroženi jsou i vaši psi

Stále častěji se v Česku objevují případy otrav zvířat. Přestože jsou otrávené návnady většinou určeny pro dravce, doplácí na ně i domácí zvířata, především pak psi. Proti otráveným návnadám bojují pracovníci České společnosti ornitologické (ČSO) s vycvičenými psy. Pomoci však můžete i vy.

Úřad práce - ilustrační foto
aktualizováno 20.03.
hmotná nouze

Úřad práce šetří! Stovky lidí přišly o dávky, vyplatil o 2 miliardy míň

O téměř dvě miliardy méně než v roce 2016 vyplatil loni Úřad práce lidem na dávkách pomoci v hmotné nouzi. Množství vyplacených peněz klesá už od roku 2014. V loňském roce navíc odejmul úřad dávky bezmála 1500 lidem, dalších 559 žádostí úřad zamítl. Celkové úspory za loňský rok díky tomu přesáhly 37 milionů.

VÍKEND: Semtex jako symbol zkázy ale i pomoci
17.03.

VÍKEND: Semtex jako symbol zkázy ale i pomoci

Letos je to 60. let, kdy byl patentován jeden z největších vynálezů československé historie. za tu dobu se semtex stal synonymem zkázy. Ti, kteří s ním zacházejí celý život to ale vidí úplně jinak.

Pod manžely se propadl led
11.03.
dramatická akce

Policista chtěl zachránit tonoucího mladíka, led se propadl i pod ním

Dramatická záchranná akce v neděli probíhala v blízkosti mostu Míru v Přerově. Pod led se tu propadl opilý mladík a měl velké štěstí, že jeho volání o pomoc uslyšeli policisté. Jeden se totiž okamžitě vrhnul nešťastníka vysvobodit, i když nakonec sám skončil v ledové vodě.

Vláda Andreje Babiše
11.03.
překvapivé rozhodnutí

Fond měl pomoci začínajícím podnikatelům, vláda ho chce zrušit

Ministerstvo průmyslu a obchodu dlouhé roky plánovalo vytvořit Národní inovační fond (NIF), který měl pomoci začínajícím podnikatelům a menším firmám v rozjezdu. Vláda deklarovala, že je podpora inovací jednou z jejích priorit, teď se ale ozvali poslanci Peksa a Jiránek, podle kterých se vláda chystá tento projekt těsně před spuštěním ukončit.

Policie ČR - ilustrační - 6
aktualizováno 09.03.
policejní pátrání

Pátrání má šťastný konec: Míšu (13) policie po dvou dnech našla!

Policisté v pátek odpoledne vyhlásili celostátní pátrání po třináctileté Míše z Prostějova. Mladá dívka odešla ve čtvrtek z domova neznámo kam, od té chvíle o sobě nedala vědět. V pátek večer se ji podařilo najít na Tachovsku.

Pátrání - HRDÁ KLÁRA
09.03.
pátrání policie

Klárka (16) o sobě od úterý nedala vědět, pomozte při pátrání

Příbramští policisté žádají o pomoc při pátrání po šestnáctileté Kláře z Prahy - východ. Naposledy byla viděna v úterý večer na příbramském nádraží, od té doby o sobě nikomu nedala vědět. V případě, že byste o ní měli jakoukoliv informaci, kontaktujte policii.