Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rozhovor

Hrdina zpod mostu: Václav už letos zachránil tři životy!

Policisté krátce po pondělní půlnoci vyjížděli k Hlávkovu mostu v Praze poté, co jim pozorný svědek oznámil, že ve Vltavě pluje nejspíš lidské tělo. Život navíc volající nezachránil zdaleka poprvé.

Vyprošťování chlapce ze studny v Terezíně - 2
Aktualizováno Včera 10:25
Pád do studny

Kluka (13) vyprošťovali z 8metrové studny kvůli mobilu

Hasiči v pondělí odpoledne v Terezíně zachraňovali třináctiletého chlapce, který spadl do studny. Chlapec se prý snažil ze studny v ulici Pod hradbami vyndat mobil.

Pes Bárt, který uvízl ve skále, je naživu - 1
Aktualizováno Včera 16:48
Šťastný konec

Zpověď zachránce zavaleného psa Bárta: Neubránil jsem se slzám!

Případ šťastné záchrany pejska Barta, který přežil 16 dní uvězněný v závalu, sledovala téměř celá republika. Zvíře, v jehož záchranu už mnozí ani nevěřili, je už několik dnů opět doma u své paničky. Příběh s dobrým koncem dokonce motivoval pejskovi zachránce do budoucna.

Prásk.tv píše:

Max Greenwood - 1
čtěte o tématu záchrana na Prásk.tv
Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

ztráta naděje

Noční můra pod vodou: Potápěč čekal ve vzduchové kapse 2 dny!

Potápěč Xisco Gràcia si prožil skutečnou noční můru, když dva dny strávil v podvodní jeskyni, kde musel spoléhat na vzduchovou kapsu. Jak se hodiny měnily v dny, začal si potápěč uvědomovat, že ho nejspíš nenajdou včas, při čekání na záchranu ztratil naději.

Záchrana psa v rozpáleném osobním autě
Aktualizováno 21.7. 2017 13:58
Drama v Pardubicích

Pejska nechali v rozpáleném autě! Zachránila ho policie

Ruku v ruce s horkým počasím se množí případy, kdy policie zachraňuje zvířata zanechaná v rozpálených autech. V Pardubicích byl v ohrožení pes a přivolaní strážníci proto chladili vozidlo tak, že přes něj přehodili mokrou deku.

Pátrání na Slovensku
Aktualizováno 21.7. 2017 11:27
smutný konec pátrání

Kristínku (†15) našli mrtvou v řece, mlynář zachránil sestru a mámu!

Nejhorší obavy záchranářů i rodiny se potvrdily, po téměř týdnu pátrání vytáhli hasiči z Malého Dunaje v Tomášově bezvládné tělo pohřešované Kristínky. Dívka se učila plavat, když se společně s maminkou a sestrou začala topit. Dvě ženy vytáhl z vody mlynář, Kristínka zmizela pod hladinou.

hrdina internetu statečný retrívr

Pes, přítel kolouška: Vrhl se do moře, aby mládě zachránil! VIDEO

Velmi nečekaným úlovkem skončila procházka muže a jeho psa na pobřeží newyorského Port Jefferson Harbor. Mark Freeley spatřil ve vodě kolouška, v tu chvíli už ale zlatý retrívr vběhl přímo do moře, aby mládě zachránil. Teď je ze psa hrdina internetu.

Byl tam ještě někdo?

V Labi se měli topit dva lidi, hasiči vytáhli jen jednoho! Byl při vědomí

V noci na neděli se v Labi topil muž, museli ho zachránit hasiči. Ve slepém rameni řeky v Pardubicích měli být dva tonoucí se muži, nikoho dalšího ale záchranáři nenašli.

Pláž
Aktualizováno 15.7. 2017 21:30
Tragédie na dovolené

Konec nadějí! V Bulharsku našli tělo české holčičky (11)!

Záchranáři už pravděpodobně našli tělo jedenáctileté dívky, která se ztratila v Bulharsku. Holčička byla v oblíbeném bulharském letovisku s jednašedesátiletou Češkou. Také ona utonula poté, co se šly společně ve středu večer vykoupat.

Démon alkohol

Opilec se snažil oběsit na vodítku, pak se sápal po policistech

K hodně vyhrocené domácí hádce vyjížděli ve středu večer policisté do jedné obce na Jičínsku. A to ještě netušili, že agresorovi nejprve zachrání život, aby se vzápětí bránili jeho zuřivému útoku.