Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Předávání oceněni za záchranu šestitýdenního ditěte - 1
aktualizováno 16.03.
Ocenění hrdiny

Filip našel na ulici kojence, policie matku hocha hledá v cizině!

Pražští policisté a zdravotníci před malou chvílí předali mimořádné ocenění muži, který v únoru zachránil miminko. Několik týdnů starého kojence našel pohozeného na ulici před neobývaným domem.

Dopravní nehoda na Švehlově ulici v Praze - 7
aktualizováno 15.03.
zemřeli dva lidé

Totální hyenismus! Hrdina zachraňoval zraněné. Byl okraden

Při tragické nehodě v pražské Hostivaři zemřeli dva lidé a dva další byli zraněni. Zraněným okamžitě přispěchal na pomoc dobrovolný hasič, jinak řidič tramvaje z vozovny Strašnice Karel Justian, který projížděl kolem. Když se snažil zachraňovat životy, byl okraden.

Novorozenec - 3
aktualizováno 14.03.
čeká ho ocenění

V mrazu našel muž na ulici novorozeně! Zachránil mu život

Muž v Praze zachránil život novorozenci, kterého našel v mrazu na ulici. O případu bez bližších podrobností informovala záchranná služba. Ta chce muže společně s policisty slavnostně ocenit.

Prásk.tv píše:

Matka s dítětem
čtěte o tématu záchrana na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

Resuscitace - Ilustrační foto
12.03.
Chtějí mu poděkovat

Hledá se skromný hrdina! Pomohl zachránit lidský život a zmizel

Že to s lidskou sobeckostí ještě není tak hrozné dokládá případ, kterým se pochlubili strážníci z Nového Jičína. Na Facebooku zveřejnili výzvu, aby se jim přihlásil člověk, který jim pomohl zachránit muže, který v pondělí dopoledne zkolaboval v centru města. Když už jeho pomoci nebylo potřeba, skromný hrdina odešel.

Zachráněný RONNY - 5
11.03.
stav se zlepšuje

Týraný Ronny zachránil život jinému psovi. Musí na dvě operace

Děčínská městská policie eviduje od minulého týdne mnohem vyšší počet oznámení, která se týkají ztracených nebo týraných zvířat. Podle ředitele strážníků to způsobila medializace příběhu týraného ročního křížence Ronnyho, kterého měl jeho majitel velmi surově zbít. Pes i strážník, který Ronnyho zachránil, jsou teď ve městě za hrdiny.

Pod manžely se propadl led
11.03.
dramatická akce

Policista chtěl zachránit tonoucího mladíka, led se propadl i pod ním

Dramatická záchranná akce v neděli probíhala v blízkosti mostu Míru v Přerově. Pod led se tu propadl opilý mladík a měl velké štěstí, že jeho volání o pomoc uslyšeli policisté. Jeden se totiž okamžitě vrhnul nešťastníka vysvobodit, i když nakonec sám skončil v ledové vodě.

Příběh Československého Wintona! Přemysl Pitter zachránil desítky dětí
aktualizováno 08.03.
VÍKEND

Příběh Československého Wintona! Přemysl Pitter zachránil stovky dětí

Podívejte se na strhující příběh jedinečného pedagoga, humanisty a pacifisty Přemysla Pittra. Tento muž během nacismu i komunismu zachránil v Československu stovky dětí bez rozdílu víry a původu.

Hasiči při požáru domu v Novém Kníně zachránili ženu se třemi dětmi - 6
07.03.
galerie požár na příbramsku

Oheň uvěznil v domě mámu i děti. Její reakce všem zachránila život!

Velmi duchapřítomně se ve středu zachovala matka tří dětí, když po výbuchu v kotelně zjistila, že jim hoří dům a oheň rodinu odřízl od jediné únikové cesty - schodiště. Žena se i s dětmi schovala do nejvzdálenější místnosti a utěsnila dvěře. A tím zřejmě všem zachránila život.

Vlk
07.03.
Zmatený senior

Muž sledoval stopy vlků, ztratil se v Krušných horách! Netušil, kde je

Složitou pátrací akci rozpoutal senior z Německa v Krušných horách. Ztratil se při sledování stop vlků - v hustém porostu, kde téměř není signál. Nakonec museli záchranáři horské služby prohledat všechny cesty, muže našli v dobrém stavu, i když dezorientovaného.

2112305
05.03.
Neuvěřitelná záchrana

Jízda o život: Závod s povodní vyhrál řidič o pár metrů! VIDEO

Obrovské štěstí měl řidič v Saudské Arábii, kterému se podařilo na poslední chvíli ujet před rychlou povodní. Video, které zachytilo nebezpečnou situaci, obletělo celý svět.