Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zemětřesení v Mexiku
aktualizováno včera 10:17
Zemětřesení v Mexiku

Otřesy zničily školu, zemřelo 20 dětí! Další píší zpod sutin o pomoc

Zemětřesení v Mexiku už má 248 obětí. Je mezi nimi i 20 dětí, které pohřbily trosky částečně zřícené školy v hlavním městě. Pod sutinami zemřeli i dva dospělí. Dalších 30 dětí a osm dospělých se pohřešuje.

Operátor
19.09.
skutečný profesionál

Operátor hrdina: Zachránil po telefonu život muži až v Rakousku

Tragicky mohl skončit návrat z dovolené pro muže z Karlovarska. Díky duchapřítomnosti operátora na tísňové lince naštěstí vše dobře dopadlo. Když se vracel z Chorvatska, kde se potápěl, udělalo se mu špatně.

Dítě (2) stálo v otevřeném okně ve 3. patře
aktualizováno 12.09.
záchrana v děčíně

Dítě (2) stálo v otevřeném okně ve třetím patře! Matka v klidu spala

Malého dítěte (2) vrávorajícího v otevřeném okně si všimli lidé dnes dopoledne v Děčíně. Záchrana přišla právě včas. Strážníci mrňouse stáhli z parapetu. Matka (18) zatím v klidu spala ve vedlejší místnosti!

Prásk.tv píše:

Joze-lynn Kern - 1
čtěte o tématu záchrana na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Záchrana kapustňáků kvůli hurikánu Irma
aktualizováno 11.09.
přírodní katastrofa

Hurikán vysál vodu z pobřeží. Lidé bojují o životy mořských živočichů

Nejen lidé jsou v ohrožení kvůli ničivé síle hurikánu Irma, který sužuje Karibik a Floridu. Tisíce vodních živočichů například zůstaly na suchém mořském dně, poté co hurikán vodu vytlačil od pobřeží pryč.

Hurikán Irma
07.09.
troufalý let

Tváří v tvář hurikánu: Piloti těsně zachránili desítky lidí z Portorika

Tváří v tvář hurikánu Irma stanula posádka letadla společnosti Delta Air Lines. Díky dokonalé práci všech lidí se povedla záchrana několika set lidí ze San Juanu, kam v poslední chvíli letadlo dorazilo a vzlétlo jen chvíli před tím, než je zasáhl silný vítr v hurikánu.

Strážník hrdina
04.09.
Nebyl ve službě

Hrdina z Plzně! Strážník zachránil dívku před zbitím a znásilněním

Strážník Městské policie z Plzně zachránil v době svého volna osmnáctiletou dívku před znásilněním. Pachatele, který svou oběť surově napadl, nejprve zahnal, pak zadržel a předal policistům.

Záchrana králíka při záplavách
01.09.
Bouře a záplavy

Dojemné VIDEO: Lidé riskují život, aby zachránili bezmocná zvířata!

Při záplavách na jihu Spojených států netrpí jen lidé, ale také zvířata. Naštěstí se najdou tací, kteří jsou ochotni riskovat svůj život, aby koně, psa nebo dokonce kapra zachránili. Podívejte se na dojemné video.

Collette se obětovala pro dcerku
31.08.
Hurikán Harvey

Ulicemi plavalo tělo ženy, držela se ho holčička! Matka se obětovala

Ze Spojených států přicházejí děsivé příběhy o tom, jak lidé při bouři a záplavách přišli o domovy i své nejbližší. Smutný konec má také příběh 41leté ženy, která před utopením zachránila svou tříletou dcerku, ale sama zemřela. Holčička se pak držela jejího těla, než přijeli záchranáři.

Nehoda princezny Diany
30.08.
Smutné výročí

Dvacet let od Dianiny nehody: Hasič prozradil její poslední slova!

Britové si připomínají tragické výročí. Od nehody, po níž zemřela princezna Diana, uplynulo dvacet let. Lidé kladou květiny ke Kensingtonskému paláci i pařížskému tunelu, kde k neštěstí došlo. Po letech promluvil také hasič, který Dianu zachraňoval.

Rodina se utopila při bouři
aktualizováno 30.08.
Hurikán Harvey

Rodina se utopila při bouři! 'Pořád slyším jejich křik,' popsal příbuzný

Hurikán Harvey a povodně dál děsí jih Spojených států. Při katastrofě zemřelo podle odhadů už 30 lidí, mezi nimi i šestičlenná rodina. Manželský pár a jejich čtyři pravnuci se utopili, když se pokoušeli ujet v dodávce.