Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zřícený strop v centru Prahy - 9
aktualizováno dnes 06:15
Záchranná akce

V sutinách zřícených stropů nikdo další nebyl, případ řeší kriminálka

Hasiči, policisté, zdravotníci i psovodi městské policie vyrazili v úterý dopoledne do Mikulandské ulice v centru Prahy. Podle dostupných informací se tam zřítil strop v jednom z domů. Podle hasičů trosky zavalily čtyři lidi. Dům během zásahu začal opět padat, trosky zasáhly jednoho z hasičů. Zásah byl ukončen až pozdě v noci.

Andrej Babiš
16.07.
Rozdělení mezi státy

Babiš zuří kvůli zachráněným migrantům: "Není to správné!"

Premiér Andrej Babiš (ANO) nepovažuje za správné, že si 450 migrantů zachráněných v sobotu ve Středozemním moři z rybářské lodi rozdělí státy EU. Postup těchto zemí podle něj bude motivovat pašeráky lidí.

Chlapci z jeskyně uctili památku zesnulého potápěče
aktualizováno 16.07.
Položil za ně život

Děti z jeskyně o smrti potápěče netušily! Plakaly a takhle ho uctily

Chlapci, kteří byli uvězněni v jeskyni v Thajsku, se pomalu vrací k běžnému životu. Zatím stále zůstávají v nemocnici, podle lékařů jsou ale v naprostém pořádku. Rozesmutnila je ale zpráva o smrti záchranáře, který jim nesl kyslík. O jeho oběti vůbec netušili.

Prásk.tv píše:

Řidiči kamionů zachránili sebevraha
čtěte o tématu záchrana na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Záchrana chlapců z jeskyně
aktualizováno 13.07.
Slova útěchy

Při jejich záchraně přišla o muže. Teď poslala dětem emotivní vzkaz!

Manželka bývalého potápěče thajského námořnictva, který položil za záchranu 12 dětí a jejich trenéra život, promluvila. Popsala, jak jí statečný partner chybí, a poslala vzkaz zachráněným chlapcům.

Záchraná thajských chlapců ze zatopené jeskyně
aktualizováno 12.07.
záchranná operace

Hrozivé detaily záchrany: Cesta ke svobodě trvala chlapcům i 9 hodin

Svět si pořádně oddychl, když se záchranářům podařilo z thajského komplexu jeskyní dostat skupinu chlapců s jejich trenérem, které v podzemí uvěznila voda. Všechny se podařilo zachránit po ohromném úsilí, celá záchranná operace byla velmi náročná.

První záběry zachráněných chlapců z nemocnice - 1
aktualizováno 11.07.
triumfální záchrana

První záběry z nemocnice! Thajští chlapci zdraví z karantény. VIDEO

Dvanáct chlapců a jejich trenér, kteří byli dlouhých 17 dní uvězněni v zatopeném jeskynním komplexu, se zotavují v nemocnici. Thajská televize nyní zveřejnila první záběry z karantény, kam museli být mladí fotbalisté umístěni po triumfální záchranné operaci.

Richard Harris - 1
aktualizováno 11.07.
Záchrana v Thajsku

Lékař zůstal s chlapci v jeskyni, po záchraně ho postihla tragédie!

Australský lékař Richard Harris hrál v záchraně thajských chlapců zásadní roli. Právě on rozhodl o tom, že ven z jeskyně nejdříve půjdou nejslabší děti. Podle záchranářů jim tím zachránil život. Z úspěšné akce se ale neradoval dlouho.

Saman Gunan položil za záchranu chlapců život
aktualizováno 11.07.
záchrana v Thajsku

Lidé truchlí pro padlého hrdinu, za záchranu chlapců položil život!

Potápěči, kteří se podíleli na záchraně dvanácti chlapců a jejich trenéra z komplexu jeskyní v Thajsku, jsou oslavováni jako hrdinové. Globální spolupráce nakonec vedla k ohromnému úspěchu, kdy se naděje změnila ve skutečnost a všechny se podařilo dostat v pořádku ven. Bohužel celá operace má i stinnou stránku, jeden z potápěčů položil svůj život.

Záchrana dětí z jeskyně v Thajsku
aktualizováno 10.07.
Další komplikace

Thajští chlapci nemají vyhráno! Ohrožuje je nemoc končící i smrtí

Přestože byli dnes všichni chlapci i trenér z jeskyně v Thajsku zachráněni, ještě zdaleka nemají vyhráno. Lékaři se obávají, že u nich propukne závažná nemoc histoplazmóza, která může být i smrtelná!

Záchrana děti z jeskyně v Thajsku
aktualizováno 10.07.
Pochvala

Viník, nebo hrdina? Rodiče thajských chlapců trenérovi děkují

Thajský trenér Ekkapol "Ek" Chantawong, který zavedl 12 malých fotbalistů do jeskyně Tcham Luang Nang Non, ve které je uvěznila voda, čelí obrovské kritice veřejnosti. Rodiče chlapců ho však z ničeho neobviňují a naopak ho chválí. Jen díky němu jsou totiž děti stále naživu.