Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Celebrity na pohřbu Jana Kočky ml.
14.10.
Pompézní pohřeb

S Kočkou se přišlo rozloučit tisíc lidí! Nechyběly ani tyto celebrity

Pohřbu Jana Kočky mladšího, který před dvěma týdny zemřel při nehodě na dálnici D11, se zúčastnilo přes tisíc lidí. Mezi nimi byly i známé osobnosti včetně poradce prezidenta Martina Nejedlého, herců nebo zpěváků. Podívejte se, kdo dorazil.

Pohřeb obětí nehody limuzíny - 3
aktualizováno 13.10.
Poslední rozloučení

Rodina pohřbila osm příbuzných! Zemřeli při děsivé nehodě limuzíny

Čtyři sestry, jejich tři manžele a jednoho švagra musela pohřbít rodina z newyorského Amsterdamu. Osm příbuzných zemřelo při nehodě limuzíny, která měla dohromady 20 obětí. Na poslední rozloučení dorazily do kostela stovky lidí.

Rozloučení s Janem Kočkou
aktualizováno 12.10.
velkolepé rozloučení

Velkolepé poslední rozloučení, Kočku pohřbili do nové hrobky

Rodina Kočkových se v pátek rozloučila s Janem, který před dvěma týdny tragicky zemřel při dopravní nehodě. Smuteční obřad se konal v kostele na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze. Poté se průvod vydal na Olšanské hřbitovy. Kvůli tomu byla částečně uzavřena Vinohradská ulice. Kočka zemřel před dvěma týdny při nehodě, kterou podle policie zřejmě způsobil. Na dálnici v protisměru se srazil s jiným autem.

Prásk.tv píše:

Rozloučení s Janem Kočkou
čtěte o tématu poslední rozloučení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Rozloučení s Patrikem Štěpánkem
aktualizováno 17.08.
poslední cesta

Stovky lidí se loučily s vojákem Patrikem. Pohřbili ho v bílé rakvi

S Patrikem Štěpánkem, posledním ze tří vojáků, kteří padli 5. srpna v Afghánistánu, se dnes rozloučili lidé v Plzni. Smuteční obřad se konal od 13 hodin v kostele Panny Marie Růžencové na Jiráskově náměstí. Stejně jako jeho kolegové byl pohřben se všemi vojenskými poctami.

Rozloučení s Kamilem Benešem
aktualizováno 16.08.
poslední cesta

Jeho syn tátu nestihl poznat. Lidé se loučili s vojákem Benešem

Lidé se dnes naposledy rozloučili s Kamilem Benešem, jedním z vojáků, který 5. srpna zemřel v Afghánistánu při sebevražedném atentátu. Smuteční obřad se konal od 10 hodin v kostele sv. Jana Nepomuckého v Hluboké nad Vltavou.

Rozloučení s Martinem Marcinem
aktualizováno 14.08.
padlý hrdina

Zněla salva, létaly stíhačky: Davy lidí se loučily s vojákem Marcinem

Lidé se dnes v Chomutově naposledy rozloučili s vojákem Martinem Marcinem. Toho spolu s dalšími dvěma kolegy 5. srpna zabil v Afghánistánu sebevražedný atentátník. Pohřeb se konal se všemi vojenskými poctami.

Teenagerka se naposledy loučí se svým přítelem
aktualizováno 07.08.
Bolest ze ztráty

To trhá srdce! Dívka naposledy objímá umírajícího přítele (†16)

Dojemná fotka 15leté dívky, která se loučí s umírajícím přítelem, obletěla svět. Stephanie musela dát sbohem Blakeovi, jehož rodina se rozhodla odpojit ho od přístrojů. Chlapec měl nevratně poškozený mozek. Bylo mu pouhých 16 let.

Lidé se přišli rozloučit s Bořivojem Pencem
aktualizováno 02.07.
poslední rozloučení

Pohřeb herce Pence: Došlo na potlesk i slzy! Svěrák řekl, jaký byl

Desítky lidí se v pondělí přišly do strašnického krematoria naposledy rozloučit s hercem Bořivojem Pencem, který se proslavil zejména díky svému působení v Divadle Járy Cimrmana. Herec zemřel ve věku 82 let v pražské nemocnici. Smuteční řeč pronesl jeho dlouholetý kamarád a kolega Zdeněk Svěrák.

Rozloučení s Gabrielou Vránovou
aktualizováno 22.06.
ROZLOUČENÍ S LEGENDOU

Loučení s Vránovou: Syn popsal poslední okamžiky v nemocnici

Lidé se dnes mohli naposledy rozloučit s herečkou Gabrielou Vránovou. Po delším boji podlehla minulou sobotu rakovině. Bylo jí 78 let.

Gabriela Vránová - 4
18.06.
Zesnulá herečka

S Vránovou se rozloučí tam, kde to měla nejradši. Rodina řekla kdy

Lidé se s herečkou Gabrielou Vránovou budou moci naposledy rozloučit v pátek dopoledne. Udělat tak mohou v Divadle na Vinohradech, kde to měla Vránová nejraději a právě na tamním jevišti strávila velkou část své kariéry.