Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie ČR - ilustrační - 2
aktualizováno 17.07.
Úmrtí

U vodní nádrže Džbán v Praze 6 našli tělo mrtvého muže!

Od pondělního večera vyšetřují pražští kriminalisté nález mrtvého muže na koupališti u vodní nádrže Džbán v Praze 6. Policie vyloučila, že by muž zemřel násilnou smrtí.

Smrt při tělocviku
25.06.
příčina smrti odhalena

Adam (14) zemřel při tělocviku: Pitva prozradila, co se mu stalo!

Zdrcení rodiče čtrnáctiletého Adama už ví, proč jejich syn v polovině června náhle zkolaboval a zemřel během hodiny tělocviku na Základní škole ve slovenské Spišské Nové Vsi. Podle výsledků pitvy byla příčinou smrti vrozená nemoc chlapce, o které příbuzní nevěděli.

Szilvia
15.06.
tragédie na slovensku

Mrtvou Silvii našli viset na vratech. Výsledky pitvy rodinu šokovaly!

Policisté promluvili o hrozivé smrti čtyřicetileté Silvie, jejíž tělo našel manžel s dcerou viset ve Vel'kém Mederu na vratech garáže. Maminka dvou dětí měla zalepená ústa, svázané nohy i ruce a přes hlavu igelitovou tašku. Podle provedené pitvy si to udělala sama.

Prásk.tv píše:

Opice ukradla novorozence - 1
čtěte o tématu pitva na Prásk.tv
Avicii - 12
aktualizováno 01.05.
sáhl si na život

Příčina smrti odhalena! Už se ví, jak Avicii spáchal sebevraždu

To, že slavný dýdžej Avicii spáchal sebevraždu, už potvrdila před několika dny jeho rodina. Až nyní ale poprvé vypluly na povrch bližší okolnosti jeho smrti. Hudebník měl vykrvácet poté, co se podřezal střepem z lahve. Zprávu zveřejnil jako první portál TMZ odkazující se na zdroje obeznámené s průběhem vyšetřování.

Německá policie zasahovala kvůli teroristické hrozbě
aktualizováno 01.05.
tragická smrt

Chlapce (†7) našli mrtvého ve vaně! Pitva ukázala, že se neutopil

V policejních poutech skončila žena (69), kterou policisté podezírají ze smrti sedmiletého chlapce. Tělo mrtvého dítěte našel ležet ve vaně jeho otec na konci dubna v německém městě Künzelsau. Pitva prokázala, že se neutopil.

Avicii
aktualizováno 22.04.
jasné závěry

Vyšetřování smrti Aviciiho končí! Policie zveřejnila výsledky pitvy

Ománská policie ukončila vyšetřování smrti slavného švédského dýdžeje Aviciiho (†28), který za neznámých okolností zemřel v pátek v Muscatu. Vyšetřovatelé došli na základě výsledků pitvy k jasnému závěru - umělce nikdo nezabil.

Byt, kde žil Petr Kramný
12.04.
Kauza Kramný

Další důkaz pro Kramného: Fotka z Egypta zpochybňuje závěr pitvy

Spolek Šalamoun, který dlouhodobě usiluje o osvobození Petra Kramného odsouzeného za vraždu manželky Moniky a dcery Klárky v egyptské Hurghadě, odhalil další nesrovnalost ve vyšetřování! Na patě Moniky Kramné se podle českých patologů měla nacházet stopa po zásahu proudem. Fotografie z egyptské pitevny přitom nic takového neodhalily.

Mrtvý kamzík
aktualizováno 26.02.
video vzácný objev

V tělech mrtvých kamzíků našli poklad, kterým se pyšní i královna!

Zdá se, že záhada okolo nevídaného úhynu kamzíků v slovenských Tatrách je vyřešená. Lesníky ale čekalo pořádné překvapení, když se podívali do trávicího traktu mrtvých zvířat. Našli totiž bezoár, o kterém si někteří lidé myslí, že má zázračnou moc.

Hororová nehoda autobusu ve Středočeském kraji - 5
aktualizováno 15.01.
čeká se na pitvu

Nové detaily tragédie u Horoměřic: Troubení nezabralo, čeká se pitva

Policie by dnes měla znát výsledky pitev obětí páteční nehody u Horoměřic nedaleko Prahy, kde se srazil linkový autobus s osobním autem. Zahynula řidička osobáku, šofér autobusu a jedna z cestujících. Pětačtyřicet lidí bylo zraněno, někteří stále zůstávají v nemocnicích.

Slovenská policie vyšetřuje smrt dítěte
aktualizováno 03.12.
Příčinu určí pitva

Dva dny po očkování holčička zemřela! Policie zjišťuje souvislost

Slovenští policisté vyšetřují smrt pětiměsíčního dítěte. Rodiče nechali dívenku v pátek očkovat, v sobotu dostala horečky a v neděli zemřela. Příčina smrti a souvislost s vakcínou ale zatím nebyly potvrzeny.