Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mamba odchycená v Praze vypadá lépe, ale nežere
aktualizováno 16.10.
Vyšetřování pokračuje

Pitva ženy uštknuté mambou je hotová, na výsledky se čeká

Policie stále čeká na výsledky pitvy třicetileté ženy, která v Praze za podivných okolností zemřela po uštknutí mambou zelenou. Nebezpečný had je stále u herpetologa, který ho odchytil. Kvůli tomu, že ho žena chovala nelegálně, propadl státu a ten mu teď musí najít nový domov.

Bohumil Kulínský ilustrační 2014
10.10.
příčina smrti

Matka Kulínského promluvila! Popsala jeho poslední okamžiky

Od smrti exsbormistra Bohumila Kulínského (†59) uběhl už bezmála měsíc, teprve teď je ale jasné, jak zemřel. Prozradila to jeho matka, která ho doma našla mrtvého.

Jan Kočka a jeho SUV Mercedes G
aktualizováno 03.10.
Zemřeli oba řidiči

Nehoda Jana Kočky: Policie má výsledky pitvy obou obětí!

Policie zveřejnila výsledky pitvy Jana Kočky i kamioňáka Miloslava, kteří zemřeli při nehodě v pátek ráno. Lékaři zatím potvrdili pouze to, že oba řidiči utrpěli těžká zranění, která nemohli přežít. Výsledky toxikologického rozboru budou až za několik týdnů.

Prásk.tv píše:

Opice ukradla novorozence - 1
čtěte o tématu pitva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

John a Susan Cooper zemřeli v Hurghadě
17.09.
Smrt na dovolené

Záhada pokračuje! Manžele e.coli nezabila, tvrdí britští experti

Smrt britských turistů v Hurghadě stále halí záhada. Egyptští vyšetřovatelé sice uvedli, že manželé zemřeli na nákazu bakterií e.coli, pitva provedená v Británii ale nic takového neprokázala. V úterý proto tamní kriminalisté zahájí vlastní vyšetřování.

Petr Kramný - důkazy
aktualizováno 10.09.
kauza Kramný

Nemocnice zničila klíčové důkazy v případu Kramný! Vysvětlila proč

Jeden z klíčových důkazů v případu Petra Kramného byl skutečně zničen a je nenávratně pryč. Ústav soudního lékařství v Ostravě nechal skartovat biologické vzorky odebrané při pitvě Klárky a Moniky, i když na to podle Spolku Šalamoun neměl právo. Znalcům se tak nadobro ztratila možnost odebrané vzorky znovu prozkoumat.

Mária zemřela při porodu - 2
aktualizováno 30.08.
Zemřela v nemocnici

Smrt Majky při porodu: Manžel už zná výsledky pitvy. Mluví za vše!

Manžel Majky, která zemřela při porodu, prožil hrůzu podruhé, když četl výsledky pitvy. Sám se teď bude muset postarat o tři děti. Mladá maminka prosila lékaře, aby jí udělali císařský řez, stěžovala si, že nemůže dýchat. Než ale zasáhli, Majce už nebylo pomoci.

Pátrání po osobě
23.07.
smrt novorozence

Mrtvé miminko na poli: Policie zná výsledky pitvy, matku stále hledá

Policie i nadále pátrá po matce mrtvého novorozeněte, které lidé nalezli ve středu 11. července ve Věrovanech na Olomoucku. Posun v případu by mohly zajistit výsledky pitvy, které policie obdržela v pondělí. Aby nebylo ohroženo vyšetřování, policie odmítá zveřejnit, zda dítě zemřelo přirozenou či násilnou smrtí.

Policie ČR - ilustrační - 2
aktualizováno 17.07.
Úmrtí

U vodní nádrže Džbán v Praze 6 našli tělo mrtvého muže!

Od pondělního večera vyšetřují pražští kriminalisté nález mrtvého muže na koupališti u vodní nádrže Džbán v Praze 6. Policie vyloučila, že by muž zemřel násilnou smrtí.

Smrt při tělocviku
25.06.
příčina smrti odhalena

Adam (14) zemřel při tělocviku: Pitva prozradila, co se mu stalo!

Zdrcení rodiče čtrnáctiletého Adama už ví, proč jejich syn v polovině června náhle zkolaboval a zemřel během hodiny tělocviku na Základní škole ve slovenské Spišské Nové Vsi. Podle výsledků pitvy byla příčinou smrti vrozená nemoc chlapce, o které příbuzní nevěděli.

Szilvia
15.06.
tragédie na slovensku

Mrtvou Silvii našli viset na vratech. Výsledky pitvy rodinu šokovaly!

Policisté promluvili o hrozivé smrti čtyřicetileté Silvie, jejíž tělo našel manžel s dcerou viset ve Vel'kém Mederu na vratech garáže. Maminka dvou dětí měla zalepená ústa, svázané nohy i ruce a přes hlavu igelitovou tašku. Podle provedené pitvy si to udělala sama.