Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jak dosáhnout radosti

Toužíte po štěstí? Potřebujete k tomu jen tohle, radí známý mnich

Máte pocit, že v životě nejste šťastní? Podle buddhistického mnicha stačí lidem k radosti jen málo. Pokud se budete řídit jeho radou, určitě najdete svůj klid a štěstí snadněji.

Donald Tusk
Aktualizováno 4.3. 2017 19:48
Evropská rada

Polsko navrhlo vyměnit Tuska v čele EU, už mají svého kandidáta

Polská vláda dnes navrhla vlastního kandidáta na funkci předsedy Evropské rady. Podle listu Gazeta Wyborcza to oznámilo ministerstvo zahraničí. Místo polského expremiéra Donalda Tuska by Varšava chtěla, aby v čele rady stanul europoslanec Jacek Saryusz-Wolski. Nového šéfa summitů Evropské unie budou představitelé členských zemí vybírat příští týden na vrcholné schůzce v Bruselu.

Oto Košta
Aktualizováno 24.2. 2017 18:21
odmítá reorganizovat

V Olomouci chtějí odvolat hejtmana Koštu. Mají i náhradu!

Olomoucké krajské zastupitelstvo bude v pondělí řešit návrh na odvolání hejtmana Oto Košty z hnutí ANO. Ve funkci by ho měl nahradit jeho stranický kolega Ladislav Okleštěk. ANO vyzvalo začátkem února vlastního hejtmana k odstoupení kvůli nespokojenosti s jeho prací v čele Olomouckého kraje. Košta ale výtky i rezignaci odmítl.

Prásk.tv píše:

Perfektní návod na balení oblečení
čtěte o tématu rada na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Nebezpečí přetopného bytu
Aktualizováno 7.2. 2017 11:10
přetopené byty

Přechod z tepla do zimy škodí zdraví! Tohle hrozí, varuje lékařka

Řada lidí má doma v zimních měsících mnohem vyšší teplotu, než je třeba. Přetopené byty neškodí pouze financím a životnímu prostředí, mohou se odrazit i na vašem zdraví.

Islámský duchovní radí, jak správně bít ženy
Aktualizováno 19.2. 2016 16:52
Promluvil v televizi

"Moudra" islámského duchovního: Radí, jak správně bít ženy!

Televizní talkshow jsou běžnou součástí programové nabídky. Zatímco na Západě se v nich často představují veselé historky, v Palestině se diváci dozvídají, jak moc mohou mlátit manželku!

téměř zemřela

Z anorektičky se stala tato kráska! Nyní radí ostatním dívkám

Ve svých čtrnácti letech važila Gemma Walkerová pouhých 29 kilogramů. Když jí lékaři oznámili, že má před sebou poslední hodiny života, zabojovala. Nyní je z ní šťastná dvaadvacetiletá slečna, která se snaží varovat ostatní dívky.

Změny pro školáky

Britové se přizpůsobí muslimům: Kvůli ramadánu posunou zkoušky

Stovky tisíc studentů budou muset skládat klíčové závěrečné zkoušky dříve. Britská Rada pro kvalifikace se totiž rozhodla přizpůsobit harmonogram muslimskému ramadánu. Vyznavači islámu se při něm totiž postí a to může mít podle expertů vliv na jejich výkon u zkoušek.

Bohuslav Sobotka na summitu EU
Aktualizováno 17.12. 2015 21:26
Setkání lídrů

Summit EU: Nebudeme rukojmím neschopných zemí, říká Sobotka

Uprchlická krize, ochrana hranic Schengenu, boj proti terorismu. To jsou hlavní témata posledního letošního summitu států Evropské unie v Bruselu. Součástí debaty je i sporný návrh Evropské komise, který v případě potřeby počítá s nasazením pohraniční a pobřežní stráže na vnějších hranicích Schengenu i proti vůli dotčených států.

Adriana Krnáčová - Magistrát
Aktualizováno 15.12. 2015 16:21
Dohoda pěti stran

V Praze se rýsuje nová koalice. ANO a ČSSD skončí v opozici

V Praze by od ledna mohla vládnout menšinová koalice TOP 09, Trojkoalice, nezávislých a pirátů s podporou ODS. V 65členném zastupitelstvu by měla 35 hlasů. Novinářům to po dnešní schůzce řekli zástupci všech pěti stran a uskupení. Dosud vládnoucí ANO a ČSSD, kterým hrozí opoziční lavice, jsou k rodící se koalici skeptičtí.

Čech - vyžírka
Aktualizováno 4.6. 2014 13:33
ČEŠTÍ PEPÍCI?

Slovenská reklama uráží Čechy! Televizní radě to ale nevadí! VIDEO

Slovenská Rada pro reklamu odmítla stížnosti diváků, podle kterých televizní spot největší komerční banky na Slovensku znevažuje Čechy.