Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie - dotace EU
včera 13:49
peníze z EU

Nelegálně čerpali dotace! Deseti lidem teď hrozí až 12 let vězení

Kvůli neoprávněnému čerpání evropských dotací podala zlínská pobočka brněnského krajského zastupitelství obžalobu na deset osob. Podle žalobců způsobily škodu za desítky milionů korun a hrozí jim až 12 let vězení.

Strčila kamarádku z mostu
17.08.
kamarádce hrozí vězení

"Řekla, ať ji strčím!": Nové video ukazuje, co bylo před pádem dívky

Na internetu se objevily nové záběry, které zachycují nejen hrozivý pád dívky (16) z mostu nedaleko vodopádu Moulton Falls Bridge, ale i chvíle, které incidentu předcházely. Jordan strčila do vody kamarádka z výšky téměř dvaceti metrů, nyní jí kvůli tomu hrozí obvinění. Taylor (18) ale tvrdí, že dívku nestrčila bezdůvodně. Sama ji o to měla poprosit.

Oběti zříceného mostu v Janově
aktualizováno 16.08.
tragédie v Janově

Most nemůže spadnout, ignorovali varování politici. Teď žádají tresty!

Zodpovědnost za pád mostu v Janově určí vyšetřování. Prokuratura chce viníka obvinit z vícenásobného usmrcení z nedbalosti, zavinění katastrofy a z ohrožení bezpečnosti dopravy. Informoval o tom ve čtvrtek list La Stampa s odvoláním na janovského prokurátora Francesca Cozziho. Italská vláda vinu přičítá provozovateli mostu a chce mu odejmout koncesi. Provozovatel tvrdí, že údržbu prováděl v souladu se smlouvou.

Prásk.tv píše:

Dívku znásilnilo 16 spolužáků - 2
čtěte o tématu obvinění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Napadený mladík v Dubí
aktualizováno 10.08.
hrozí jí vězení

Brutální útok na koupališti v Dubí: Policie obvinila mladou ženu!

Až tři roky za mřížemi hrozí ženě (26), která podle policie v úterý bezdůvodně zaútočila na návštěvnici na koupališti v Dubí. Při incidentu měl k úrazu přijít i muž, který se napadené ženy zastal. Vyšetřovatelé Tepličanku obvinili z výtržnictví a násilí proti skupině obyvatel i jednotlivci.

2171243
aktualizováno 08.08.
Terorizovala ulici

Ženu, která týrala sousedy operou, zadržela policie. Hudba zněla dál!

Každý den po 16 let zněla ulicí ve Štúrově hlasitá hudba. Eva Nothartová celé hodiny pouštěla árii z opery a znepříjemňovala tak sousedům život. Teď ji zadržela policie, jenže zpěv Plácida Dominga se ozýval dál. Kdo může hudbu vypnout?

Krádež žraloka v Texaské zoo
aktualizováno 01.08.
Kuriózní případ

Zloději ukradli žraloka a odvezli si ho v kočárku! Už se přiznali

V akváriu v texaském San Antoniu řešili policisté kuriózní případ. Tříčlenná skupina tam totiž ukradla zhruba půlmetrového žraloka a v kočárku ho propašovala z budovy. Zloději se nakonec ke krádeži přiznali.

Útok v autobuse v severoněmeckém Lübecku - 2
aktualizováno 21.07.
Nejasný motiv

Útočníka z autobusu už obvinili. Na otázky policistů dál mlčí

Německá prokuratura obvinila útočníka, který v autobusu v Lübecku pobodal několik lidí, z pokusu o vraždu a dalších činů. Soud ho poslal do vazby. K motivu se zatím nevyjádřil, podle vyšetřovatelů jen mlčí.

EET - napadení na hokeji
20.07.
Potyčka na hokeji

Stánkař se na hokeji vrhl na kontrolu EET, hrozí mu čtyři roky

Až čtyři roky za mřížemi může strávit horkokrevný mladík, který na začátku března velmi nelibě nesl kontrolu stánku z finančního úřadu. Úředníkům nejprve nadával, pak přešel i k fyzické inzultaci. Teď si vyslechl obvinění hned ze dvou trestných činů.

Princ Charles a princezna Diana - 2
aktualizováno 19.07.
Zapeklitý případ

Princ Charles musí na policii kvůli sexuálnímu zneužívání dětí

Princ Charles musel poslat na policii svoji písemnou výpověď. Figuruje jako svědek v případu sexuálního zneužívání 18 chlapců, kterého se po tři desetiletí měl dopouštět bývalý biskup Peter Ball. Právě s ním měl Charles kdysi poměrně úzký vztah.

Pobodání - ilustrační foto
16.07.
Pokus o vraždu

Muž měl u Olomouce pobodat známého, hrozí mu až 18 let!

Olomoučtí kriminalisté obvinili z pokusu o vraždu třiašedesátiletého muže, který se podle vyšetřovatelů v pátek vrhl na svého známého, který u něj bydlel v podnájmu, s nožem v ruce. Na soud útočník čeká ve vazební cele.