Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Shakira se synem Milanem na letišti v Los Angeles
včera 11:01
Daňové úniky

Obviněná Shakira musí k soudu, na daních ulila přes čtvrt miliardy

Španělská prokuratura obvinila zpěvačku Shakiru z daňových úniků. Podle žalobce kolumbijská zpěvačka předstírala, že žije na Bahamách, aby se vyhnula placení daní ve Španělsku, kde má rovněž dům.

Slávek Boura
aktualizováno 14.12.
rozhovor bývalý moderátor

Slávka Bouru obvinili z pašování drog! Absurdní, brání se

Bývalý moderátor televize Nova Slávek Boura byl obviněn z pašování drog. Měl být součástí sítě drogových kurýrů, kteří propašovali osm set kilogramů narkotik mezi Českem, Novým Zélandem a Austrálií. V rámci policejní akce s krycím jménem Vombat bylo obviněno celkem 60 lidí.

Policista a dva další lidé chtěli prodat roh ohroženého nosorožce
aktualizováno 14.12.
Tři obvinění

GIBS obvinil policistu, chtěl prodat roh vzácného nosorožce!

Až pět let za mřížemi může strávit pražský policista, který podle Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) spolu se dvěma kumpány chtěl prodat roh kriticky ohroženého nosorožce tuponosého.

Prásk.tv píše:

Abigail Finney - 1
čtěte o tématu obvinění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Červený kříž
aktualizováno 13.12.
Královéhradecká buňka

Šéf Červeného kříže měl podvádět na dotacích! Pobočka má dluhy

Královéhradecká pobočka Českého Červeného kříže je v insolvenci. Dostala se do ní poté, co kriminalisté obvinili jejího vedoucího z několika trestných činů - například i z dotačního podvodu. Hrozí mu až osmileté vězení a v celé kauze přibyli další dva obvinění.

Ivan Biháry
12.12.
byl to kuchař

Falešný lékař šířil HIV: Zemřelo 10 lidí, léky dostávali v jídle

Slovenská policie našla nové informace k případu kuchaře Ivana Biháryho, který se v domově důchodců vydával za lékaře a měl zavinit smrt několika lidí. Policie zjistila, že Biháry záměrně také šířil virus HIV, kdy se stýkal jak s ženami, tak s muži za peníze.

Mafie
aktualizováno 11.12.
Pokus o vraždu

Opilec střílel na hospodského, prý málo platil. Hrozí mu až 20 let

Pokus o vraždu s hodně netradičním motivem vyšetřují zlínští kriminalisté. Útočníkem je muž, který střílel na majitele restaurace. A důvod? Prý špatně platil střelcově přítelkyni, která v podniku pracovala.

Podezřelý z vraždy v Plzni
10.12.
neznámý motiv

Získal ocenění za záchranu života, teď měl brutálně vraždit v Plzni!

Plzeňský soud poslal do vazby 19letého mladíka. V sobotu večer měl podle policie zabít svého o dva roky mladšího kamaráda sečnou zbraní. Přitom loni ten samý mladý muž zachránil lidský život a získal za to i ocenění.

Falešná učitelka učila bez diplomu! Hrozí ji dva roky vězení
aktualizováno 06.12.
Obvinění z podvodu

Falešná učitelka učila bez diplomu! Hrozí jí dva roky vězení

Před soudem by mohla skončit žena, která se deset let prokazovala padělaným vysokoškolským diplomem a učila na základní škole na Znojemsku. Padělaným diplomem se přitom prokazovala už dříve.

Hlavní obviněná v kauze Čapí hnízdo Jana Mayerová
aktualizováno 06.12.
Jana Mayerová

Obviněná za Čapí hnízdo se prý pokusila zabít. Teď ji vyslýchali

Policisté poprvé vyslechli hlavní obviněnou v kauze Čapí hnízdo. Bývalá náměstkyně jihlavského primátora Jana Mayerová strávila v sídle pražské policie asi dvě hodiny. Informoval o tom deník Právo. Mayerová v minulosti uvedla, že má psychické potíže a pokusila se o sebevraždu.

Fronta
aktualizováno 02.12.
stěžoval si

Kvůli pšouku ve frontě skončil muž málem za mřížemi!

I když se náhodou stane, že si žena uprdne, není radno ji na její poklesek upozorňovat. Toho si ovšem nebyl vědomý muž na Floridě ve Spojených státech, před kterým si ve frontě v obchodě upšoukla jedna ze zákaznic. Málem skončil s nožem v žaludku!