Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch a požár na Masarykově univerzitě v Brně
14.12.
dva zranění chystá obvinění

Silný výbuch na univerzitě v Brně: Policie už ví, kdo za ním stojí!

Brněnská Masarykova univerzita už zná viníky výbuchu, který na rektorátu v září zničil dva vozy a způsobil milionové škody. Z chyby viní dělníky, kteří si sami omylem zapálili auto. Při explozi jen zázrakem nikdo nezemřel. Policie chystá obvinění.

Pád mladého páru z vyhlídky - 3
12.12.
hráli si na titanic

Milenci nespadli z rozhledny náhodou. Policie obvinila mladíka

Pád dvojice z rozhledny v Jičíně letos v září podle policie nebyl nešťastnou náhodou. Z pokusu o vraždu nyní policie obvinila právě osmnáctiletého mladíka, který s dívkou z rozhledny spadl.

Vibrátor
02.12.
ztrapnil se

Táta našel erotickou pomůcku své dcery. Její reakci nečekal

Slídění v osobních věcech dcery se nevyplatilo jednomu tatínkovi z USA. Myslel si totiž, že v jejím šuplíku našel erotickou pomůcku. V šoku svou dceru okamžitě začal bombardovat zprávami, aby mu podala vysvětlení.

Prásk.tv píše:

Guenter S - 1
čtěte o tématu obvinění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Smutný pes
aktualizováno 20.11.
těžké zranění

Pes skočil pod kolo cyklistovi. Majitelce hrozí dva roky vězení

Až dvouletý trest vězení hrozí devětatřicetileté ženě z Rokytnice nad Jizerou. Její pes totiž v červenci volně pobíhal bez vodítka, vběhl pod kolo cyklistovi a ten se při pádu z kola těžce zranil. Policie ženu obvinila z těžkého ublížení na zdraví.

Srážka vlaku s nákladním vozidlem
aktualizováno 17.11.
Obecné ohrožení

Kamion uvízl na přejezdu, smetl ho vlak. Řidiči hrozí pět let

Řidiče náklaďáku, který v lednu nedokázal odjet z namrzlého železničního přejezdu v Žichlínku na Orlickoústecku, obvinila policie z obecného ohrožení. Řidič se sedm minut snažil svůj vůz dostat z kolejí, nakonec do něj ale vlak narazil.

Obviněný Larry Nassar před soudem
11.11.
známé osobnosti

Rozjela se lavina se sexuálními skandály, padají další obvinění

Jako lavina se světem dál šíří případy sexuálního obtěžovaní známých osobností. A pořád se k nim přidávají další. Nově se teď se svým traumatickým zážitkem svěřila i známá herečka Ellen Pageová, která zazářila například ve filmu Počátek s Leonardem DiCapriem. Svěřila se i úspěšná gymnastka Ely Raismanová.

Herec Kevin Spacey
06.11.
obtěžování chlapců

Spaceyho skandál nabírá na obrátkách, přišlo další obvinění!

Hollywoodský skandál desetiletí, tak lidé hodnotí aféru kolem herce Kevina Spaceyho (58), který čelí obvinění ze sexuálního obtěžování. Oskarem oceněný umělec už přišel o roli v seriálu, manažera i prestižní cenu. Teď se navíc ozývají jeho další možné oběti.

Zneužívání dětí
05.11.
brutální výchova

Rodiče jak z hororu: Dcerku nutili čistit si zuby kočičími exkrementy

Ohavné výchovné metody praktikoval na svých dětech jejich otec s novou partnerkou. Pětiletou dcerku nutil čistit si zuby kočičími exkrementy, dětem nasazoval elektrický obojek a na mrazu je poléval studenou vodou.

Michael Fallon
02.11.
sexuální skandál

Britský ministr Fallon novinářce před lety sáhl na nohu, rezignoval!

Britský ministr obrany Michael Fallon tento týden rezignoval. Člen vlády čelil tlaku kvůli obvinění ze sexuálního obtěžování novinářky. Před patnácti lety jí měl sáhnout na koleno. Premiérka Mayová jeho rezignaci přijala a vyjádřila mu uznání za práci.

Stafordšírský bulteriér
02.11.
obvinili ji

Pes se zakousl dítěti do obličeje i krku. Ženě (61) nyní hrozí vězení!

Až dva roky za mřížemi hrozí ženě (61) ze Sokolovska, která loni neuhlídala psa své známé. Stafordšírský bulteriér v říjnu napadl dvouletého chlapce a způsobil mu vážná poranění v oblasti krku a obličeje. Podle policie šlo o nedbalost, protože žena byla majitelkou varována, že pes na děti útočí.