Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Adámek - 1
Aktualizováno 25.4. 2017 11:11
obvinili ji

Malého Adama pokousala v jeslích učitelka! Usvědčil ji otisk zubů

V dobré víře dala svého devítiměsíčního synka Adámka do jeslí v Trnavě, vrátili jí ho ale ve zuboženém stavu. Nakonec se ukázalo, že si na něm nejspíš vylila zlost jedna z učitelek. Usvědčil ji otisk zubů na chlapečkově ruce. Informuje o tom televize Markíza.

Ubodání
Aktualizováno 22.4. 2017 22:36
Detaily vraždy na Zlínsku

Ubodal partnerku a utekl za přáteli. Krev z rukou umyl v hospodě

Muž, který měl ve čtvrtek ze žárlivosti ubodat svou partnerku a matku svých dětí, byl obviněn z vraždy a převezen do vazební věznice. Muž hned po brutálním činu utekl a na Zlínsku ho pak hledali policisté se samopaly. Nakonec ho dopadli nedaleko místa činu.

GIBS vyšetřuje podivné úmrtí ve věznici na Pankráci
Aktualizováno 20.4. 2017 17:30
Tragédie na Pankráci

Vězeň dostal omylem drogu. GIBS kvůli jeho smrti obvinil dva lidi

Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila dva zaměstnance vězeňské služby, kteří o Vánocích podali náhražku heroinu nesprávnému vězni, který kvůli tomu zemřel.

Prásk.tv píše:

Novorozenec - 1
čtěte o tématu obvinění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Muž, který vyhodil ženu z okna ubytovny
Aktualizováno 19.4. 2017 14:17
vyhodili ji z okna

Svědci popsali drsnou smrt ženy v hotelu: Viděl jsem stín, jak letí dolů

Ve vazbě je muž, který měl o víkendu vyhodit ze šestého patra pardubického hotelu 45letou ženu. Ta po pádu zemřela. Hotel Harmony je přitom v hledáčku policie poměrně často. Bydlí tam cizinci a hlídky tam řeší rvačky i výtržnosti.

smrtelný pád

Žena v Pardubicích nepřežila pobyt v hotelu, shodili ji z 6. patra

Policie usilovně hledá svědky sobotní hádky, která skončila smrtí 45leté ženy ze Slovenska. Žena vypadla z šestého patra hotelu Harmony v Pardubicích, policie z její smrti podezírá stejně starého cizince z Rumunska.

VIDEO Skočil z balkonu

Znásilnil dívenku, pak zabil ji i její prarodiče! Takhle se vyhnul soudu

Na internetu se objevilo děsivé video, které natočily kamery u soudu v Ohiu. Místo toho, aby čelil spravedlnosti, se násilník rozhodl sám ukončit život. Když ho policisté vedli do soudní síně, skočil z ochozu ve 4. patře.

Marián Gajdošík jde do vazby za postřelení souseda
Aktualizováno 13.4. 2017 18:50
vazební věznice

"Reskátor" z Petřvaldu střelil souseda a zapálil mu dům

Pět dní po tragédii na Karvinsku, kde střelbou vyvrcholily sousedské spory, je oběť útoku stále ve vážném stavu. Maroš Gajdošík postřelil svého souseda, zapálil mu dům a poté chtěl výstřelem do spánku spáchat sebevraždu. Ve čtvrtek ho převezli z nemocnice do vazební věznice. Hrozí mu až výjimečný trest.

Míšina matka
Aktualizováno 12.4. 2017 20:40
tři měsíce pátrání

Překvapivé obvinění v kauze Míša! Policie si došla pro její matku

Ústecká policie obvinila podle informací televize Nova matku pohřešované Míši Muzikářové. Tři měsíce pátrání po její dceři přivedly policii na jinou stopu. Žena se na sociálních sítích totiž prezentovala nacistickými symboly a hesly. Kriminalisté proto Evu Muzikářovou obvinili z trestného činu propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka. Hrozí jí až 5 let vězení. Její dcera je pohřešovaná už 3 měsíce.

Nehoda sexuologa Weisse
Aktualizováno 7.4. 2017 13:18
Hrozí mu vězení

Nehoda sexuologa Weisse: Policie ho obvinila kvůli smrti dvou lidí!

Kriminalisté obvinili sexuologa Petra Weisse kvůli nehodě, při níž zemřeli dva lidé. Ten loni v září u obce Rynárec na Pelhřimovsku náhle vyjel do protisměru, kde se čelně srazil s jiným autem. Při srážce zemřel otec s dcerou.

Zdeněk M.
Aktualizováno 4.4. 2017 21:23
skandální případ

Zdeňka M. ubil řetězem k smrti! Je nevinný, rozhodl britský soud

Britský soud v pondělí zprostil obvinění z vraždy muže, který loni ubil Zdeňka M. řetězem k smrti. Raymond Sculley se bránil tím, že jednal v sebeobraně, soud mu dal za pravdu.