Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

noční zásahy

Požár ve squattu: Pražští hasiči měli v noci plné ruce práce

Pražští hasiči měli v noci na pondělí plno práce, hodinu a půl po půlnoci vyjížděli k požáru v Jeséniově ulici v bývalé budově rádia, která funguje jako squatt. Většina lidí stihla naštěstí odejít z budovy včas, zraněna byla jedna osoba. Po třetí hodině pak začalo v Radotíně hořet auto, ve kterém jeho majitel spal.

Plameny zcela znčily střechu domu na Uherskohradišťsku
Aktualizováno 2.4. 2017 09:34
zásah hasičů

Po požáru střechy skončil popálený majitel v nemocnici

V sobotu odpoledne vyjíždělo pět jednotek hasičů k požáru rodinného domu v Kostelanech nad Moravou na Uherskohradišťsku. Plameny zcela zničily střechu domu. Při požáru se zranil majitel domu, který byl popálený na hlavě a rukou a musel být převezen do nemocnice.

Psi, kteří zakousli malého chlapce
Aktualizováno 28.2. 2017 18:08
Tragická smrt

Otec hocha, kterého zakousli psi, u soudu vzlykal! Hrozí mu 6 let

Okresní soud v Hradci Králové dnes začal řešit případ z loňského září, kdy v Lužci nad Cidlinou psi zaútočili na pětiletého chlapce a zabili ho. Kvůli smrti dítěte jsou obžalovaní dva lidé - majitel psů, který je nechal pobíhat po zahradě, a pětapadesátiletý otec chlapce, který syna nechal bez dozoru.

Prásk.tv píše:

Pes na střeše - 1
čtěte o tématu majitel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Majitel sušického klubu
Aktualizováno 27.2. 2017 15:20
Oběsil se

Tragédie na maškarní v Sušici: Majitele našli v klubu mrtvého!

Sušici na Klatovsku zasáhla o víkendu šokující zpráva. Majitele oblíbeného klubu našli mrtvého! Michal R. spáchal sebevraždu zřejmě už po páteční karnevalové party, zaměstnanci objevili jeho tělo v sobotu odpoledne.

Velké stavby

Stát hledá majitele těchto domů! Nepatří právě vám? GALERIE

Tisíce rodinných domů, bytů i pozemků hledají majitele. Někteří lidé ani neví, že jim nemovitost patří, další třeba v domě žijí, ale správně se o něj nepřihlásili. Vybrali jsme ty největší obytné budovy, které na seznamu ÚZSVM figurují.

Nejste milionáři?

Tisíce nemovitostí hledají majitele: Nepatří právě vám? Ověřte si to!

Nejste milionáři? Tisíce lidí vlastní domy a pozemky, ale netuší o tom! Pokud jste mezi nimi i vy, stačí požádat příslušný úřad a doložit svůj nárok. Zkontrolujte si, jestli nejste boháči, v naší unikátní aplikaci.

Ztracený pes Viktor
Aktualizováno 18.11. 2016 12:14
záhadné zmizení

Pes Viktor zmizel před dvěma lety. Stopy vedou až do Srbska!

Ruský chrt neboli barzoj Viktor se ztratil před dvěma lety na procházce v lese. Zoufalá majitelka ho nikdy nepřestala hledat. Konečně se dočkala dobré zprávy. Psa někdo našel až v dalekém Srbsku. Okolnosti jsou ale více než podivné.

Nalezený zlatý prsten
Aktualizováno 24.10. 2016 21:05
Není váš?

Hledá se majitel zlatého prstenu! "Zázraky se dějí," věří nálezkyně

Na procházce v Bohnicích našla Štěpánka zlatý snubní prsten. Žádné plakáty, že někdo takový šperk hledá, ale nikde nevisí. Obrátila se proto na Facebook a i po několika dnech věří, že se majitel najde.

Pes v kleci - ilustrační foto
Aktualizováno 3.10. 2016 20:44
Vývoj případu

Kluka (5) roztrhal pes, policie teď kvůli útoku obvinila dva muže

Případ pětiletého chlapce, kterého v Lužci nad Cidlinou před dvěma týdny zabil na zahradě domu pes, má nečekané pokračování. Policisté totiž velmi rychle obvinili majitele psa. Ale nejen jeho.

Zajištěné kradené věci
Aktualizováno 9.9. 2016 11:46
kradený majetek

Zloděj ukradl desítky věcí! Neobral i vás? Podívejte se v GALERII

Bezmála stovku věcí čítající elektroniku, šperky, kosmetiku či oblečení si během srpna nakradl zloděj v Praze. Policistům se podařilo výtečníka chytit, stále ale neví, komu kradené věci patří. Nejste to právě vy?