Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Morgan Geyserová a Anissa Weierová
aktualizováno 05.02.
tragická událost

Dívky (12) pobodaly kamarádku. Kvůli fiktivní postavě z hororu

Soud v americkém Wisconsinu poslal do psychiatrické léčebny na dlouhé roky dvě kamarádky. Dívky se pokusily ubodat spolužačku. Před čtyřmi lety Payton nalákaly do lesa a poté zaútočily. Chtěly vraždit ve jménu fiktivní hororové postavy Slender Mana.

Porod
aktualizováno 19.10.
Hororový porod

Marta rodila, lůžko pod ní vzplálo! Nedávno ji postihla krutá rána

Chvíle, která měla být jednou z nejkrásnějších na světě, se Martě změnila v horor. Na porodním sále ji lékaři připravovali na císařský řez, když vzplálo lůžko pod ní! Utrpěla popáleniny 2. a 3. stupně v intimních partiích. Obrovská tragédie ji přitom potkala už před dvěma měsíci.

Záchranáři vyvádějí Xisca Gràciu
23.07.
ztráta naděje

Noční můra pod vodou: Potápěč čekal ve vzduchové kapse 2 dny!

Potápěč Xisco Gràcia si prožil skutečnou noční můru, když dva dny strávil v podvodní jeskyni, kde musel spoléhat na vzduchovou kapsu. Jak se hodiny měnily v dny, začal si potápěč uvědomovat, že ho nejspíš nenajdou včas, při čekání na záchranu ztratil naději.

Prásk.tv píše:

Houpací kůň - 1
čtěte o tématu horor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

George A. Romero
17.07.
slavný režisér

Zemřel otec oživlých mrtvol ve filmu George A. Romero (†77)

Ve věku 77 let zemřel americký režisér George A. Romero, který je považován za tvůrce oživlých mrtvol, čímž se mu povedlo přivést zájem lidí zpět k hororu. Nečekaný úspěch snímku Noc oživlých mrtvol inspirovala celou řadu jeho následovníků.

KOŘENÍ: Panenky pro otrlé
18.03.

KOŘENÍ: Panenky pro otrlé

Panenky miluje snad každá holčička. I jejich maminky a babičky rády jen tak brouzdají mezi hračkami v krásně nazdobených šatičkách a sní o tom, jaké by to bylo být princeznou.

Hotel El Senador
aktualizováno 09.11.
děsivé ubytování

Hotel jako z hororu! Zákazníci netušili, co se skrývá pod postelí

Kdyby zákazníci hotelu El Senador v Mexico City tušili, co se skrývá pod postelí v pokoji 323, rozhodně by se jim dobře nespalo. Na to, že něco není v pořádku, upozornil zaměstnance až zápach.

Chlapce stáhl aligátor pod vodu
17.06.
Neštěstí na Floridě

Jejich syna zabil aligátor! Rodiče poprvé promluvili o chvíli hrůzy

Šokovaní rodiče, kteří na vlastní oči viděli, jak jejich chlapce stáhl aligátor pod vodu, konečně promluvili. Na pláži se snažili synka zvířeti vytrhnout, ale nepovedlo se. Chlapce našly pátrací týmy utopeného po 17 hodinách.

Lane Graves
aktualizováno 16.06.
Hrůza na dovolené

Horor v zábavním parku Disney: Kluka (2) stáhl pod vodu aligátor

Rodina si užívala v zábavním parku na Floridě, když se z vody vynořil aligátor a stáhl dvouletého chlapce do laguny. Otec se ho snažil zachránit, potom rodiče zavolali policii. Mrtvé dítě našli potápěči až po téměř dvaceti hodinách.

Alexie LaFata
08.04.
skončila v nemocnici

Hororový zážitek při sexu: Ztratil se uvnitř, nemohla jsem ho najít

Tak moc se chtěla intimně sblížit se spolužákem, až to málem dopadlo tragédií. Po vášnivém sexu skončila mladá dívka na pohotovosti. Nedbala totiž na to, že má menstruaci.

Šílený zubař
aktualizováno 08.03.
Soud ve Francii

Hororový ZUBAŘ: Stovce lidí zničil zuby! Zfalšoval i diplom

Ve Francii začal soudní proces s "hororovým zubařem". Více než stovce lidí vytrhal zdravé zuby a nahradil implantáty, některým dokonce zanesl do úst infekci. Holandskému zubaři Jakobusu Van Nieropovi hrozí 10 let vězení.