Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchranáři vyvádějí Xisca Gràciu
23.07.
ztráta naděje

Noční můra pod vodou: Potápěč čekal ve vzduchové kapse 2 dny!

Potápěč Xisco Gràcia si prožil skutečnou noční můru, když dva dny strávil v podvodní jeskyni, kde musel spoléhat na vzduchovou kapsu. Jak se hodiny měnily v dny, začal si potápěč uvědomovat, že ho nejspíš nenajdou včas, při čekání na záchranu ztratil naději.

George A. Romero
17.07.
slavný režisér

Zemřel otec oživlých mrtvol ve filmu George A. Romero (†77)

Ve věku 77 let zemřel americký režisér George A. Romero, který je považován za tvůrce oživlých mrtvol, čímž se mu povedlo přivést zájem lidí zpět k hororu. Nečekaný úspěch snímku Noc oživlých mrtvol inspirovala celou řadu jeho následovníků.

KOŘENÍ: Panenky pro otrlé
18.03.

KOŘENÍ: Panenky pro otrlé

Panenky miluje snad každá holčička. I jejich maminky a babičky rády jen tak brouzdají mezi hračkami v krásně nazdobených šatičkách a sní o tom, jaké by to bylo být princeznou.

Prásk.tv píše:

Obrázek tří kamarádek - 1
čtěte o tématu horor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme

Udělali byste rádi vaše okolí ještě zajímavější a rádi byste navíc podpořili nějakou neziskovou či příspěvkovou organizaci, která se snaží pomáhat lidem? V tom případě se s námi zapojte do programu - Vy rozhodujete, my pomáháme!

Hotel El Senador
aktualizováno 09.11.
děsivé ubytování

Hotel jako z hororu! Zákazníci netušili, co se skrývá pod postelí

Kdyby zákazníci hotelu El Senador v Mexico City tušili, co se skrývá pod postelí v pokoji 323, rozhodně by se jim dobře nespalo. Na to, že něco není v pořádku, upozornil zaměstnance až zápach.

Chlapce stáhl aligátor pod vodu
17.06.
Neštěstí na Floridě

Jejich syna zabil aligátor! Rodiče poprvé promluvili o chvíli hrůzy

Šokovaní rodiče, kteří na vlastní oči viděli, jak jejich chlapce stáhl aligátor pod vodu, konečně promluvili. Na pláži se snažili synka zvířeti vytrhnout, ale nepovedlo se. Chlapce našly pátrací týmy utopeného po 17 hodinách.

Lane Graves
aktualizováno 16.06.
Hrůza na dovolené

Horor v zábavním parku Disney: Kluka (2) stáhl pod vodu aligátor

Rodina si užívala v zábavním parku na Floridě, když se z vody vynořil aligátor a stáhl dvouletého chlapce do laguny. Otec se ho snažil zachránit, potom rodiče zavolali policii. Mrtvé dítě našli potápěči až po téměř dvaceti hodinách.

Alexie LaFata
08.04.
skončila v nemocnici

Hororový zážitek při sexu: Ztratil se uvnitř, nemohla jsem ho najít

Tak moc se chtěla intimně sblížit se spolužákem, až to málem dopadlo tragédií. Po vášnivém sexu skončila mladá dívka na pohotovosti. Nedbala totiž na to, že má menstruaci.

Šílený zubař
aktualizováno 08.03.
Soud ve Francii

Hororový ZUBAŘ: Stovce lidí zničil zuby! Zfalšoval i diplom

Ve Francii začal soudní proces s "hororovým zubařem". Více než stovce lidí vytrhal zdravé zuby a nahradil implantáty, některým dokonce zanesl do úst infekci. Holandskému zubaři Jakobusu Van Nieropovi hrozí 10 let vězení.

Zavražděná modelka - 4
aktualizováno 03.03.
z toho mrazí

Záviděla sestře nahé fotky: Zabila ji hororovým způsobem! GALERIE

Vydloubla jí oči, uřízla uši a zasadila 140 bodných ran. To vše udělala Elizaveta Dubrovina (24) své sestře (17) jen kvůli tomu, že jí záviděla krásu a úspěšnou kariéru modelky.

Na jachtě našli mumifikované tělo námořníka - 1
aktualizováno 29.02.
Loď duchů

Ztracenou loď jachtaře našli po letech. Uvnitř je čekal hrůzný nález

Rybáři nedaleko pobřeží Filipín spatřili opuštěnou jachtu a rozhodli se ji prozkoumat. Mysleli si, že na ní nikdo nepluje, v kajutě se jim ale naskytl děsivý pohled! U stolku seděla mumifikovaná mrtvola kapitána. Šlo o zkušeného německého jachtaře.