Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Co to?

K synovi do postýlky vyšplhal duch, tvrdí žena. Foto jako důkaz

Rodiče namontovali rok a půl starému Sebastianovi do pokoje kameru, protože se hoch pokusil minulý měsíc vylézt z postýlky. Rozhodně ovšem nečekali to, co na záběrech později objevili!

Oddělené ložnice

Od jakého věku má dítě spát samo v pokoji? Má to dobrý důvod

Rodiče se v prvních měsících po porodu prostě nevyspí. Každých pár hodin vstávají, aby utišili své plačící miminko. Podle odborníků však existuje jednoduché řešení. Dítě přesuňte do vlastního pokoje už v šesti měsících. Tady jsou důvody.

neskutečné! staví děti na nohy

VIDEO: Čtyřměsíční Evička sama stojí! Tento muž dokáže zázraky

Obrovskou senzaci vyvolalo ve vědeckých kruzích video čtyřměsíční holčičky, která sama stojí na dlani instruktora plavání. Doposud se mělo za to, že děti v takto nízkém věku nemají dostatečně vyvinuté svaly na to, aby podobný "kousek" zvládly. Islandský expert všechny tyto mýty vyvrací.

Prásk.tv píše:

Muž držel dítě ve výšce 46 metrů - 1
čtěte o tématu miminko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spěte pár dní bez polštáře a můžete mít 20 tisíc!

Originální a neuvěřitelně jednoduchý způsob, jak dostat 20 000 Kč na dovolenou dle vašich představ…

foto má šest kilo!

Mamince se narodila obří dcera! "Jako by ze mě vytáhli batole!"

Takový přírůstek do rodiny teď už čtyřnásobná maminka Chrissy Corbitt z Floridy nečekala. Narodila se jí dcera, která vzhledem připomínala spíš batole. Vážila neskutečných 6,12 kilogramů!

Zázračné dítě
Aktualizováno 29.5. 2017 15:51
malý zázrak

Neskutečné! Dítě začalo chodit jen několik minut po porodu. VIDEO

Hotové pozdvižení způsobilo v brazilské porodnici dítě, které podle lékařů zcela popírá všechny přirozené pozemské zákony. Miminko krátce po narození udělalo první krůčky, obvykle přitom děti chodí až tak nejdřív v devátém měsíci.

Čtyřnohý hrdina

Pes vyhrabal dítě, které rodiče pohřbili zaživa! Mysleli, že zemřelo

Rodiče se domnívali, že nedávno narozený chlapeček náhle zemřel. Byl studený a nehýbal se, proto ho pohřbili v lese za vesnicí. Miminko ale přežilo! Zachránil ho pes, který dítě pod zemí zřejmě cítil.

levné a ekologické

Matka svým dětem nedává plenky. Její metoda má spoustu výhod!

Britská matka svým čtyřem dětem nedává plenky už od jejich narození. Využívá metodu, která se jí velmi osvědčila - podle určitých znaků vypozoruje, když chce její potomek vykonat potřebu.

VÍKEND: Pěstouni na přechodnou dobu pomáhají těm nejmenším
Aktualizováno 26.4. 2017 18:47

VÍKEND: Pěstouni na přechodnou dobu pomáhají těm nejmenším

Podívejte se, jaké pocity zažívají pěstouni na přechodnou dobu, když se po měsících péče musí rozloučit s miminkem, o které se starali jako o vlastní.

Šance pro nedonošené děti
Aktualizováno 27.4. 2017 21:56
unikátní objev

Odchovali jehně v sáčku! Umělé dělohy by brzy mohli používat lidé

Unikátní objev se podařil vědcům z dětské nemocnice ve Filadelfie. Vytvořili umělou dělohu, ve které se jim podařilo odchovat předčasně narozené jehně. Nedonošeným dětem by vynález mohl pomáhat už za pět let.

video realistické záběry

Zázrak zrození v přímém přenosu: Miminko samo vylezlo z břicha!

Na internetu kolují neuvěřitelné záběry chlapečka, který se samovolně dere na svět břichem maminky. Podle expertů jde o takzvaný "přírodní" císařský porod, kdy si dítě hledá cestu na svět bez přímé asistence lékařů.