Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena porodila v letadle
včera 10:42
pomáhaly letušky

Žena porodila ve výšce 12 tisíc metrů nad zemí, dítě je v pořádku

Do letadla nastoupili ve dvou, z něj už vycházeli tři. Žena v pokročilém stádiu těhotenství cestovala s tureckými aeroliniemi, když se najednou ozvaly porodní bolesti. Vše mělo tak rychlý spád, že musela porodit ještě před přistáním.

Vražda miminka na Slovensku
aktualizováno včera 10:18
brutální vražda

Matka hodila dítě přes plot. Našli ho v kaluži krve okousané psy!

Otřesným případem se zabývají soudy na Slovensku. Mladá matka tady měla zavraždit své novorozené dítě. Okousané od psů ho našli obyvatelé romské osady ve Vechci u Vranova nad Topľou.

Strážníci zachraňovali kojence z auta
12.12.
Neobvyklý případ

Kojenec se dusil v autosedačce, z pasti ho vysvobodili strážníci!

Opravdu netradiční záchranu si v úterý připsali olomoučtí strážníci. Museli totiž zachraňovat kojence, který se sám v autě v autosedačce zkroutil tak nešťastně, že se začal dusit.

Prásk.tv píše:

Gabriela Dvořáková - 1
čtěte o tématu miminko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Miminko v nemocnici
02.12.
Technický pokrok

Inkubátor s kamerou: Maminky mohou děti sledovat na dálku!

V pražské motolské nemocnici mohou maminky i příbuzní sledovat miminka v inkubátorech prostřednictvím kamer. Je to teprve třetí nemocnice v České republice, která takové online přenosy nabízí.

Moderátorka Iveta Kořínková čeká miminko
aktualizováno 22.11.
Radostná zpráva

Babyboom pokračuje! Další krásná moderátorka čeká miminko

Moderátorka Snídaně s Novou Iveta Kořínková oznámila, že je těhotná. Miminko by se jí mělo narodit za pět měsíců. Připojí se tak ke kolegyním Tereze Jandové, Marcele Škábové a Michaele Indrákové.

2211667
21.11.
nepovedený obřad

VIDEO: Kněz při křtu upustil dítě, skončilo obličejem ve vodě

Nepěkným zraněním mohl skončit křest čerstvě narozeného miminka. Kněz nezvládl děťátko udržet a upustil jej obličejem přímo do vody.

Novorozenec - 2
aktualizováno 20.11.
Zabil ji exmanžel

Těhotnou ženu probodl šíp. Lékaři zachránili její nenarozené dítě

Jako o zázraku by se dalo mluvit o činu, který se povedl lékařům v Británii. Z těla zavražděné matky se jim podařilo zachránit nenarozené dítě. Chlapeček dostal jméno Ibrahim.

Za vraždu novorozence půjde na 18 let do vězení
20.11.
Nepravomocný rozsudek

Muž měl umlátit novorozenou dcerku. Pak tvrdil, že ji zabil pes

Na 18 let do vězení má jít 28letý otec, který měl podle obžaloby loni v dubnu zavraždit svoji teprve 12denní dcerku. Když plakala, měl s ní třást a pak s ní praštil o zem. Podle znalkyně muž nedokáže ovládnout svoje emoce.

Petr Borkovec, Katarína Knechtová
20.11.
Šťastná zpěvačka

Knechtová po aféře se zajíčkem září štěstím: "Budu máma!"

Slovenská zpěvačka Katarína Knechtová má důvod k radosti. Do její rodiny už brzy přibude nový člen. Porotkyně SuperStar se fotkou těhotenského bříška pochlubila na instagramu a připsala, že "bude máma". Není to ale tak, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Brečící dítě
aktualizováno 12.11.
hrozí jí výjimečný trest

Pohodila dítě na mráz a utekla. Krkavčí matku našli po 9 měsících

Až výjimečný trest hrozí ženě, která podle policie v březnu letošního roku nechala své dítě před vchodem do neobývaného domu. Venku přitom v té době bylo kolem jednoho stupně. Před spravedlností utekla do zahraničí, kde ji našli po devíti měsících.