Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Těhotná Kate na veřejnosti tančila a smála se - 3
včera 17:29
Už je jí lépe

Těhotná Kate září! Na veřejnosti tančila, smála se a ukázala bříško

Vévodkyně Kate se celé týdny skrývala před veřejností, kvůli těhotenství musela také zrušit mnoho akcí. Teď už se jí ale daří líp a užívá si pozornosti poddaných i médií. Naposledy se s rostoucím bříškem objevila v londýnském metru, kde se smála a dokonce tančila s pohádkovou postavičkou.

Rodiče
včera 10:40
velký přehled

Statistici odhalili nejoblíbenější dětská jména! Je mezi nimi i vaše?

Nejoblíbenějšími jmény, která v lednu 2017 dali rodiče svým dětem, jsou Eliška a Jan. Honzíci tak po pěti letech na první příčce vystřídali Jakuby. Vyplývá to z dat Českého statistického úřadu.

Matky
aktualizováno 13.10.
pěsti a kopance

Žena brutálně napadla maminku s kočárkem. Kvůli cigaretě!

Kriminalisté v Mladé Boleslavi vyšetřují případ napadení, se kterým se asi ještě nesetkali. Těhotnou ženu, která tlačila kočárek s dítětem, napadla cizí žena. Nejprve začala na miminko klepat popel z cigarety, a když se matka ohradila, dostala pěstí do obličeje a pak ji útočnice ještě zkopala. Těhotná žena skončila v nemocnici.

Prásk.tv píše:

Jména miminek - 2
čtěte o tématu miminko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Kočárek na nádraží
aktualizováno 11.10.
Kousek k neštěstí

Děsivé VIDEO: Tohle se stane, když necháte kočárek bez dozoru!

Bezpečnostní kamera na nádraží zachytila děsivý okamžik, který mohl skončit tragédií. Kočárek, který zůstal na nástupišti bez dohledu, vítr z přijíždějícího vlaku odvál až do kolejiště.

Policisté odvážejí ženu, která v Mníšku pod Brdy hodila novorozence do kontejneru
aktualizováno 04.10.
nové rozhodnutí

Hodila miminko do popelnice: Soud vražedkyni zmírnil trest!

Narodila se jí zdravá holčička, nyní 22letá žena z Mníšku pod Brdy ji ale v červnu 2015 hodila do popelnice a podepsala jí tak rozsudek smrti. Krajský soud matku vražedkyni poslal na deset let za mříže, Vrchní soud v Praze jí ve středu rozsudek zmírnil.

Tragická nehoda u Ružomberoku - 1
aktualizováno 02.10.
obří tragédie

Martin a Alena jeli ukázat miminko rodině, všichni zemřeli při nehodě!

Při tragické nehodě u obce Ružomberok v pondělí zemřeli muž, žena a ani ne měsíční holčička. Rodina cestovala autem z Čech na Slovensko za příbuznými, kvůli srážce s kamionem ale do cíle nedojela.

Agáta Prachařová - 1
aktualizováno 01.10.
FOTO UVNITŘ Krásná holčička

První fotka malé Mii Prachařové! Je podobná Agátě, či Jakubovi?

Na sociální síti se objevila první fotka, ukazující novorozenou dcerku Agáty a Jakuba Prachařových. Zdá se, že je Mia hodně podobná tatínkovi, a tak si herec může přestat dělat starosti s otcovstvím.

Rosnička Katka Němcová porodila
29.09.
Radostná zpráva

Rosnička Katka Němcová porodila holčičku! Dostala zvláštní jméno

Rosnička TV Nova Katka Němcová porodila! Ve středu přivedla na svět krásnou holčičku a dala jí neobvyklé jméno. U porodu byl i Katčin přítel fotbalista Miroslav Podrazký.

Malé lásky - 6. díl - 6
27.09.
Malé lásky

Iva z Lásek tančila v nočním baru! Prozradila, jestli se k tyči vrátí

V nejnovějším díle oblíbené dokureality Malé lásky jsme se seznámili i s Ivou a Ladislavem. Novopečená maminka překvapila personál nemocnice tím, že přijela o několik dní dříve. Mnohé diváky zase šokovalo Ivino bývalé zaměstnání.

Komplikovaný porod
26.09.
Plánovaný porod

Domácí porod skončil tragédií! Miminku nepomohli ani záchranáři

Záchranáři na jižní Moravě museli znovu zasahovat u domácího porodu. Novorozeně nedýchalo a ani lékaři už mu nedokázali pomoci. Domácí porod byl podle záchranné služby plánovaný.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme