Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Turistka v Egyptě porodila do moře - 3
aktualizováno 18.03.
galerie Zázrak zrození

Turistka porodila do moře, tvrdili svědci! Všechno je ale jinak

Svět obletěly fotky, které měly ukazovat, jak si šla ruská turistka v egyptském letovisku zaplavat a do vody porodila. Jenže se ukázala, že je všechno jinak. Rodina v moři koupala několik dní staré miminko, které ještě bylo spojené s placentou.

Babybox
aktualizováno 10.03.
už dostala jméno

Po nálezu těla mrtvého chlapečka objevili holčičku! Byla v babyboxu

Po středečním tragickém nálezu mrtvého novorozence v pražských Stodůlkách přišel zakladatel babyboxů Ludvík Hess s dobrou zprávou. V Hloubětíně našli zdravou holčičku. Ta má být podle Hesse důkazem, že i maminka v tíživé situaci se může zachovat správně.

Žena obviněná ze smrti miminka jde do vazby
09.03.
smrt ve stodůlkách

Matce zavražděného dítěte hrozí i výjimečný trest! Skončila ve vazbě

Soud poslal do vazby ženu (34) z Prahy, kterou policisté podezírají z vraždy miminka nalezeného ve středu na chodbě panelového domu ve Stodůlkách. Podle informací TV Nova jde o matku dítěte, které za vraždu hrozí i výjimečný trest.

Prásk.tv píše:

Jitka Čvančarová - 3
čtěte o tématu miminko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Nález těla novorozence - 6
aktualizováno 09.03.
vražda ve stodůlkách

Smrt miminka ve Stodůlkách byla vražda. Policie už má podezřelou

Novorozenec, jehož tělíčko v igelitové tašce našli včera lidé na chodbě panelového domu v pražských Stodůlkách, zemřel násilnou smrtí. Po pitvě to ve čtvrtek potvrdili policisté. Už včera zadrželi 34letou ženu, dnes dopoledne ji obvinili z vraždy. Jestli jde o matku dítěte, ale odmítli komentovat.

Nález těla novorozence - 5
aktualizováno 08.03.
Vražda ve Stodůlkách

Chlapeček, kterého našli v igelitce, byl zavražděn! Obvinili ženu (34)

Novorozenec, kterého našli v domě v pražských Stodůlkách mrtvého, byl zavražděn. Potvrdila to nařízená soudní pitva. Policisté v souvislosti se smrtí chlapečka obvinili 34letou ženou.

Chlapeček narozený v sanitě
aktualizováno 07.03.
překotný porod

Do porodnice nestíhali, dítě přišlo na svět v sanitě! Má jméno 'vítěze'

Liberečtí záchranáři se pochlubili fotkou z překotného porodu, který se odehrál ve středu ráno při převozu do nemocnice. Miminko nevydrželo čekat celou cestu a narodilo se přímo v sanitě. Chlapeček dostal jméno Štěpánek.

Miminko - Ilustrační foto
05.03.
Nařídili pitvu

V Neratovicích záhadně zemřelo miminko, případ vyšetřuje policie!

Policie vyšetřuje smrt asi půlročního kojence v Neratovicích. Podle informací agentury Aktu.cz mělo miminko zemřít na chřipku, policie příčinu smrti nechtěla komentovat.

Matýsek měl po narození přes 5 kilo
aktualizováno 28.02.
obří miminko

Matýsek vážil přes 5 kilo! Byl tak velký, že si při porodu zlomil žebra

Pořádný cvalík se narodil mamince Pavle v plzeňské porodnici. Matýsek po narození vážil více než 5,3 kila a měřil 57 centimetrů!

Tony Smith a Jody Simpsonová
aktualizováno 20.02.
rozhodnutí soudu

Británie řeší kruté týrání malého dítěte, miminko přišlo o obě nohy!

Kvůli brutálnímu týrání měl jen šestitýdenní chlapeček osmkrát zlomené nohy a trpěl sepsí. Od smrti ho podle lékařů dělily vteřiny, přežil jen díky velmi agresivní léčbě. Bude navždy čelit následkům, protože kvůli zranění přišel o obě nohy. Britský soud nyní poslal kruté rodiče na deset let do vězení.

Plačící miminko
18.02.
opuštěné miminko

Barunka přišla po narození o mámu i tátu. Našli ji jen v dečce

Sotva se narodila, rodiče na ni zanevřeli. Novorozenou holčičku někdo odložil dnes krátce před desátou hodinou dopoledne do babyboxu v budově radnice Prahy 2. Dostala jméno Barborka.