Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nejšílenější dětská jména
včera 05:50
přehled bizarní výběr

Mango, Mars i Rolex. Tato šílená jména rodiče vybrali svým dětem!

Vybrat jméno pro dítě není vůbec jednoduché. Bude ho nosit celý život - tedy pokud nebude tak šílené, že si ho později raději změní. Většina rodičů se proto tohoto úkolu zhostí zodpovědně, u některých jmen ale člověk musí přemýšlet nad tím, proč se miminku chtěli tatínek s maminkou pomstit.

Obrna
04.12.
záhadná smrt miminka

Dítě zemřelo 2 dny po očkování! Virolog promluvil o příčině smrti

Slovenskem otřásá případ záhadné smrti pětiměsíční holčičky z obce Modrý Kameň. Dívenka zemřela v neděli - a to jen dva dny po očkování. Jestli ji ale zabila vakcína, stále není jasné. Možné souvislosti mezi případem a očkováním hledal virolog Fedor Čiampor.

Mikala a Derick Boyce-Slezak
03.12.
týrané miminko

Rodiče jak z hororu: Strčili dítě do mikrovlnky a zapnuli ji, tvrdí soud

Strčili dítě do mikrovlnky a zapnuli ji, nebo to alespoň tvrdí obžaloba. Miminko skončilo s popáleninami v nemocnici. Manželský pár z Missouri teď čelí obvinění z týrání dětí.

Prásk.tv píše:

Seriál Ulice: Tomáš Dastlík jako Martin Maléř
čtěte o tématu miminko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Ojeté auto jako dárek k Vánocům? Zde jsou rady, jak na to

Nadělit někomu pod stromeček ojeté auto vůbec nemusí být obtížné. S financováním i administrativou pak pomůže prodejce.

Dítě v kočárku
21.11.
pád dítěte

Rodiče zapíjeli konec šestinedělí. Převrhli kočárek, miminko vypadlo

Policisté v úterý upozornili na velmi kuriózní případ z Hradce Králové, který se stal o víkendu při bouřlivých oslavách konce šestinedělí. Čerství rodiče v sobotu ještě před půlnocí seděli s miminkem v hospodě a popíjeli. Po příjezdu policistů ale tatínek omylem převážil kočárek a miminko z výšky vypadlo na zem.

Kia Gott - 2
21.11.
Zákeřná nemoc

Dívenka trpí nejhorší meningitidou za 25 let! Amputovali jí nohy i ruce

Otřesné chvíle zažívají v těchto dnech rodiče Kii Gottové (11 měsíců) z Bradfordu ve Velké Británii. Holčička kvůli meningitidě přišla o obě ruce i nohy. Podle doktorů je to nejhorší případ, jaký se objevil za posledních 25 let.

Rodiče
14.11.
nepovolená jména

Vybíráte jméno pro dítě? Tahle jsou tak šílená, že je raději zakázali

Vybrat jméno pro dítě je jednou z nejodpovědnějších povinností každého rodiče. Člověka totiž jeho křestní jméno ve většině případů provází celý život. Někteří rodiče ale nemají soudnost a potom musejí zasáhnout úřady.

Porod
10.11.
Místo štěstí trapas

Žena chtěla zakrýt nevěru, rodila dřív. Na jednu věc ale nemyslela

Lékaři jsou často svědky nepříjemných překvapení. Výjimkou nejsou ani porodníci, kteří se musejí vypořádat s vystresovanými matkami i zoufalými otci. To, co zažil pár z amerického Tennessee, ale šokovalo i zkušenou gynekoložku.

Hasiči zachraňují miminko z auta
aktualizováno 08.11.
Pomohli hasiči

Drama v Plzni! Žena zabouchla v autě miminko i klíče, zamklo se!

Miminko uvězněné v zamčeném autě museli zachraňovat plzeňští hasiči. Na parkovišti před fakultní nemocnicí zabouchla žena auto a klíčky nechala uvnitř. Zásah trval hasičům několik minut a dítěti se naštěstí nic nestalo.

Prince Harry a Meghan Markle - 1
27.10.
utajené těhotenství?

Princ Harry bude otcem, tvrdí v Británii. Tohle foto má být důkaz!

Velká Británie žije senzací. Na titulní straně bulvárního magazínu OK! se totiž objevila fotka snoubenky prince Harryho Meghan Markle v bílých šatech, pod kterými se rýsuje bříško. A ihned se začaly množit spekulace o hereččině těhotenství.

Neobvyklá jména
18.10.
netradiční jména

Arwen či Ibukun Churchill: Těmto českým dětem se rodiče pomstili!

Ani plný kalendář hezkých českých jmen některým rodičům nestačí. Pro své potomky raději vybírají jména ve filmech, počítačových hrách či podle slavných sportovců. Setkat se tak můžete třeba s malou Angelikou, Arwen či Zlatanem.