Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ebony Stevenson - 3
17.02.
Neuvěřitelný příběh

Dívka na 4 dny upadla do kómatu. Po probuzení zjistila, že porodila!

Britská teenagerka si šla lehnout s bolestí hlavy, poté upadla do bezvědomí. Když se o čtyři dny později probudila, ležela v nemocnici a lékaři jí přinesli ukázat její novorozenou dcerku. Dívka přitom ani netušila, že je těhotná.

The Voice Česko Slovensko: Nemocného Kaliho zachránil Pepa Vojtek! - 1
15.02.
gratulujeme

Kali se pochlubil krásnou novinkou. Stal se tatínkem! FOTO

Rapper Kali, kterého znají diváci The Voice Česko Slovensko jako jednoho z koučů, je čerstvým tatínkem. Přítelkyni Alice mu porodila holčičku.

Bethan Simpson a miminko
12.02.
Rozštěp páteře

Unikátní záchrana! Dítě vyjmuli z dělohy a po operaci vrátili zpět

Unikátní operaci podstoupila těhotná Britka, jejíž miminko mělo rozštěp páteře. Lékaři dítě vyjmuli z její dělohy, operovali a vrátili zpět. Po čtyřech týdnech od zákroku vypadá holčička, která se má narodit v dubnu, zdravě, stejně jako její maminka.

Prásk.tv píše:

Sexuální výhoda chlapů, kteří pijí pivo - 1
čtěte o tématu miminko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Porod - ilustrační foto
10.02.
Zázrak na Kolínsku

Do porodnice nevydržel. Hoch se na svět prodral na zastávce!

Velmi rychle spěchal v neděli před polednem na svět novorozenec na Kolínsku. Místo v porodnici se totiž narodil na autobusové zastávce v Zásmukách. A to tak rychle, že si otec ani nestačil všimnout, jestli má holku nebo kluka.

Úchopový reflex
09.02.
špatný systém

Miminka zbytečně trpí v ústavech. Volných pěstounů je přitom dost

Mnoho kojenců zůstává i přes dostatečný počet zájemců o jejich péči v ústavech. Celý proces zpomaluje byrokracie a nedostatečná spolupráce mezi kraji, zřizovateli Dětských center, a pěstounskými rodinami. U několikatýdenních miminek ale hraje roli každý den, kdy o ně rodina nepečuje. "Tak moc stojí o pochování, kontakt," vypráví pěstounka Martina. "I podání hračky je pro ně vzácný okamžik."

Úchopový reflex
aktualizováno 08.02.
policie obvinila jeho strýce

Strašlivá smrt: Půlroční miminko mělo v krvi přes jedno promile

Případ, kterému se jen těžko věří, se stal na východě Slovenska. Půlroční chlapeček zemřel strašlivým způsobem. Malému Tobiasi naměřili v krvi přes jedno promile alkoholu.

Miminko
08.02.
neuvěřitelná drzost

Žena spala po císařském řezu. Tchyně jí zatím přejmenovala dítě!

S šokujícím zážitkem se na internetu svěřila mladá maminka ze Spojených států. Zatímco se zotavovala z císařského řezu, tchyně přejmenovala její miminko!

Žena začíná rodit
aktualizováno 06.02.
Nečekaný zásah

Žena začala rodit v přístřešku. Na svět přivedli chlapečka strážníci!

Takový zásah chebští strážníci nejspíš nečekali. V pondělí zasahovali u porodu ženy, která přebývala v přístřešku u bývalých kasáren. Jelikož byli na místě dříve než zdravotníci, děťátko pomocí instrukcí úspěšně odrodili.

Miminko
aktualizováno 25.01.
babybox ve vyškově

V babyboxu našli další miminko! Malý chlapeček byl úplně nahý

Ve vyškovské nemocnici lékaři ve čtvrtek odpoledne zachránili ani ne tři kila těžkého novorozeného chlapečka. Děťátko bylo v babyboxu nahé, nebylo ani v zavinovačce. Chlapeček byl podchlazený, teď už se ale těší dobrému zdraví.

Soud s matkou
aktualizováno 25.01.
Dovolání k Nejvyššímu soudu

Matka mrtvého miminka je volná nejspíš kvůli odfláklým důkazům

Jana F., kterou soudy v minulosti za vraždu novorozeného synka poslaly na 17 let do vězení a která nyní opustila brány věznice díky úspěšnému dovolání k Nejvyššímu soudu, je na svobodě nejspíš kvůli tomu, že soudy neprovedly dostatek důkazů, které navrhla obhajoba.