Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Evakuace lidí kvůli úniku plynu v Praze
aktualizováno včera 12:48
nehoda v praze

Dodávka narazila do přípojky plynu. 20 lidí museli evakuovat

Patnáct osob muselo narychlo opoustit své domovy kvůli úniku plynu v pražské ulici Na Míčánce. Plyn začal unikat z přípojky, do které nabouralo auto.

Německá policie
26.07.
Zasahoval i vrtulník

V berlínském baru vybuchl plyn! Tři lidi vážně zranil

Tři lidi zranila ve čtvrtek ráno exploze v berlínském baru Casablanca ve čtvrti Zehlendorf. Podle hasičů je na vině zřejmě únik plynu. Policisté potvrdili, že případ jako trestný čin nevyšetřují. Jednoho zraněného musel do nemocnice přepravit vrtulník.

Policejní zásah v Kobylí na Břeclavsku
aktualizováno 22.07.
neplatili dluhy

Zavřeli se v domě a chtěli se odpálit i s policií! Hrozí jim 20 let

Až 20 let vězení hrozí manželům, kteří se před měsícem zabarikádovali před exekutory a policisty v domě v Kobylí na Břeclavsku. Ven je dostalo až policejní komando. Muž při zásahu pustil plyn a pokusil se dům i s policisty vyhodit do povětří. Naštěstí se mu to nepovedlo, ale s manželkou budou souzeni podle nejpřísnější trestní sazby.

Prásk.tv píše:

Tragická oslava narozenin
čtěte o tématu plyn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Únik plynu v Praze - Hájích
aktualizováno 14.07.
únik plynu

V Praze opět unikal plyn! Hasiči museli evakuovat asi 80 lidí

U pražského metra Háje v ulici Kupeckého v pátek před desátou hodinou večerní začal unikat plyn. Hasiči museli evakuovat tři vchody panelového domu, pro zhruba 80 lidí byl přistavený evakuační autobus.

Masivní únik plynu v Praze - 3
aktualizováno 06.07.
velký zásah

Masivní únik plynu v Praze! Stovky lidí nemohly domů, ulice uzavřeli

Hasiči i policisté zasahovali ve čtvrtek večer na křižovatce ulic Masná a Rybná v centru Prahy u masivního úniku plynu ve výkopu. Policie na čtyři hodiny uzavřela nejbližší ulice a evakuovala na 500 lidí z přilehlých domů. Provoz tramvají a autobusů v blízké Revoluční ulici byl přerušen.

Rozbité auto skončilo v zahradě, řidič letěl do nemocnice vrtulníkem
aktualizováno 24.06.
nehoda na Mělnicku

Opilý mladík napasoval auto do zahrady mezi dům a přípojku

Opilý dvacetiletý řidič nezvládl v noci na neděli ve Vraňanech na Mělnicku malý peugeot, prorazil plot a napasoval auto mezi dům a plynovou přípojku. Do nemocnice letěl záchranářským vrtulníkem.

Grilování
02.06.
nesprávné používání

Češi často dělají při grilování základní chybu. Může je stát život

S teplým počasím začala grilovací sezóna a podle statistik více než půl milionu Čechů používá při grilování plynové grily. Problém ale je, že spousta lidí vůbec netuší, jak správně takové grily používat nebo skladovat, a to pak může mít katastrofální následky.

Výbuch plynu v Hlinsku
30.03.
únik plynu

Žádná náhoda! Podnik v Hlinsku někdo vyhodil do povětří schválně

Za říjnovým výbuchem plynu v restauraci v Hlinsku nestojí podle policie nešťastná náhoda ani technická závada. Kriminalisté zjistili, že se jednalo o úmysl, kdo je ale strůjcem, stále neví. Exploze nadzvedla střechu, poničila tři místnosti a odhodila majitele, který byl v horním patře.

Dodávky plynu na Ukrajinu
aktualizováno 02.03.
speciální režim

Ukrajina je bez plynu! Gazprom zastavil dodávky, platí krizový plán

Ruská společnost Gazprom dnes oznámila, že okamžitě "zahajuje proceduru výpovědi" smlouvy s ukrajinskou firmou Naftogaz o dodávkách a tranzitu zemního plynu. Ruský plynárenský gigant podle agentury TASS zdůvodnil své rozhodnutí středečním verdiktem stockholmské arbitráže, který Gazpromu nařídil zaplatit Naftogazu 2,56 miliardy dolarů (53 miliard Kč) za tranzit plynu. Spor může podle Kyjeva ohrozit dodávky plynu do Evropy.

Požár plynové přípojky v Zelenči - 6
aktualizováno 23.02.
Nedostatek hasičů

V Zelenči hořela plynová přípojka! Bagr musel rozkopat silnici

V Zelenči u Prahy hořela plynová přípojka. Všechny jednotky středočeských hasičů zasahují v Mochově u rozsáhlého požáru mrazíren, proto na místo vyrazili hasiči z Prahy. Povolali i bagr, který musel rozkopat silnici.