Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Při nehodě začal unikat plyn, řidič zemřel po nárazu do domu
11.10.
Smrt na Sokolovsku

Řidič se zabil nárazem do domu, předtím "pokácel" přívod plynu

V Loučkách na Sokolovsku zemřel ve středu odpoledne řidič, který havaroval do jednoho z místních domů. Těsně před osudným nárazem ještě poškodil jiné auto a plynovou přípojku. Kvůli velkému úniku plynu museli hasiči navíc uzavřít okolí.

Stařenku někdo napadl v jejím vlastním domě
aktualizováno 08.10.
Otřesný případ

Policie už ví, kdo zbil babičku a pustil plyn. Sousedé to čekali

Slovenskem o víkendu otřáslo brutální napadení 74leté důchodkyně. Ženu někdo zbil do bezvědomí a poté v domě pustil plyn. Případ má překvapivé rozuzlení. Babičku se měl pokusit zabít vnuk, kterému odmítla dát peníze.

Stařenku někdo napadl v jejím vlastním domě
aktualizováno 06.10.
Otřesný případ

Hrůzný zločin! Babičku někdo zbil do bezvědomí a pustil v domě plyn

Na severu Slovenska v pátek policie řešila otřesný případ. 74letou důchodkyni někdo v jejím vlastním domě zmlátil do bezvědomí a okradl ji. To však násilníkovi nestačilo - než odešel, pustil v domě plyn.

Prásk.tv píše:

Tragická oslava narozenin
čtěte o tématu plyn na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Výbuch plynu na Prostějovsku
aktualizováno 22.09.
Neštěstí na Prostějovsku

Výbuch zabil mladého hasiče! Poškodil desítky domů, 2 zranění

V rodinném domě v Mostkovicích na Prostějovsku vybuchl v sobotu po poledni plyn. Při neštěstí zemřel majitel domu, kterým byl profesionální hasič. Další dva zraněné převezli záchranáři do nemocnice. Poškozeny jsou desítky domů.

Plyn a elektřina
10.09.
elektřina a plyn

Doba levných energií končí, varují analytici. Přijde prudké zdražení

Období relativně nízkých cen energií postupně končí, což pocítí stále více domácností. Vyplývá to podle analytiků z dnešních údajů o srpnové inflaci. Spotřebitelské ceny porostou více než dvouprocentním tempem i ve zbytku letošního roku a většinu příštího roku, uvádějí ekonomové.

Únik plynu u pražského Výstaviště - 3
aktualizováno 10.09.
úplná uzavírka

U pražského Výstaviště unikal plyn! Domy muselo opustit 121 lidí

Pražští hasiči od pondělního rána zasahovali v ulici U Výstaviště, kde začal z výkopu unikat plyn. Kvůli hrozícímu výbuchu vymezili hasiči nebezpečný prostor. Velitel zásahu nejdříve preventivně uzavřel celou ulici, později policie uzavřela i další. Hasiči a policisté následně evakuovali okolí úniku, celkem muselo z domů 121 osob. Situaci se podařilo vyřešit až odpoledne.

Energie
aktualizováno 03.09.
Ceny energií

Ceny letí vzhůru. Spočítejte si, jak ušetřit tisíce za plyn a elektřinu

Češi se musí připravit na zvýšení cen energií. Ty na burzách rychle rostou a to se už začíná projevovat v cenách pro koncové zákazníky. Po elektřině je teď na řadě plyn, upozorňují pondělní Hospodářské noviny. Vyplatí se změnit dodavatele? To si můžete spočítat na kalkulačkách.

Mapa aerosolů - NASA
26.08.
Aerosoly v atmosféře

Unikátní snímek! NASA ukázala mapu toho, co dýcháme

Americký Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) zveřejnil unikátní snímek. Lidem ukázal, co vlastně dýchají. Tedy to, jak je naše atmosféra plná různých směsí malých pevných nebo kapalných částic v plynu, tzv. aerosolů.

Evakuace lidí kvůli úniku plynu v Praze
aktualizováno 19.08.
nehoda v praze

Dodávka narazila do přípojky plynu. 20 lidí museli evakuovat

Patnáct osob muselo narychlo opoustit své domovy kvůli úniku plynu v pražské ulici Na Míčánce. Plyn začal unikat z přípojky, do které nabouralo auto.

Německá policie
26.07.
Zasahoval i vrtulník

V berlínském baru vybuchl plyn! Tři lidi vážně zranil

Tři lidi zranila ve čtvrtek ráno exploze v berlínském baru Casablanca ve čtvrti Zehlendorf. Podle hasičů je na vině zřejmě únik plynu. Policisté potvrdili, že případ jako trestný čin nevyšetřují. Jednoho zraněného musel do nemocnice přepravit vrtulník.