Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ondřej Herold
01.12.
podvody a zpronevěra

Bývalá hvězda Ready Kirken v průšvihu! Hrozí jí osm let vězení

Až osmiletý trest hrozí bývalému baskytaristovi skupiny Ready Kirken Ondřeji Heroldovi. Toho rychnovští kriminalisté obvinili z více než sedmimilionových podvodů a zpronevěry. Herold se spravedlnosti vyhýbal déle než dva roky, v létě 2015 totiž uprchl do Irska. Teď už je ale zpět v Čechách, konkrétně ve vazební věznici v Hradci Králové.

Exekutor zpronevěřil peníze klientů
aktualizováno 05.06.
milionový podvod

Exekutor si měl nakrást 7 milionů! Podvedl i ministerstvo, jde sedět

Na šest let půjde do vězení bruntálský soudní exekutor Čeněk Bělasta, který podle Krajského soudu v Ostravě zpronevěřil více než sedm milionů korun. Poškozených jsou asi tři stovky. Dnes už bývalý exekutor peníze od dlužníků sice vymohl, ale už je neposlal věřitelům. Odsouzený muž navíc nesmí sedm let pracovat jako exekutor.

Václav R.
28.03.
Už ho mají

Muž s tváří Belmonda dlouho neunikal. Skrýval se pro pár tisíc

Policisté v pátek objevili pohřešovaného čtyřiašedesátiletého Václava R., který se vyhýbal trestnímu řízení. Je podezřelý ze zpronevěry. Pohřešovaný muž má trvalé bydliště v Ústí nad Labem, hledali jej ale příbramští policisté. Ve skrývání mu moc nepomohl jeho vzhled, Václav se totiž velmi podobá francouzskému herci Jean-Paulu Belmondovi.

Prásk.tv píše:

Holky pod zámkem - To dřív bude venku Kajínek než ty - 1
čtěte o tématu zpronevěra na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Český miliardář Jiří Kubíček (v červeném) se zlínskými hokejisty
24.03.
Samotářský boháč

Pro miliardáře ze zámku si přišla policie, měl nakupovat za cizí

Záhadného českého miliardáře Jiřího Kubíčka v polovině týdne "navštívili" elitní detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ). Přišli si pro něj do jeho zámku v Bezdružicích.

Václav R.
aktualizováno 28.03.
Utíká před zákonem

Pomozte najít zločince s tváří Belmonda! Hledá ho policie

Policisté z Ústí nad Labem pátrají po 64letém muži, kterého podezírají ze zpronevěry. Václav Růžek ví, že ho hledají, proto se skrývá. Poznávacím znamením může být jeho podobnost se známým hercem.

Žena je obžalovaná ze zpronevěry. Vyvedla z firmy více než sto miliónů korun
aktualizováno 12.12.
Kriminální lovestory

Zamilovaná účetní obrala firmu o 110 milionů, soud neobměkčila

Účetní, která obrala firmu, kde pracovala, o 110 milionů korun, byla dnes odsouzena na devět let do vězení. Před soudem se vymlouvala, že peníze posílala sňatkovému podvodníkovi do ciziny.

Žena je obžalovaná ze zpronevěry. Vyvedla z firmy více než sto miliónů korun
aktualizováno 07.12.
zpronevěra

Zamilovaná účetní naletěla šejdíři, poslala mu přes sto milionů!

Před brněnským soudem stanula hlavní účetní strojírenské firmy obžalovaná ze zpronevěry. Zamilovala se do podvodníka, kterého sice osobně nikdy neviděla, přesto mu poslala na účty v zahraničí více než sto miliónů korun. Po údajném důstojníkovi americké armády se slehla zem.

Miloš Zeman
aktualizováno 22.11.
omilostnění prezidentem

Zeman dal milost dvěma ženám. Kvůli nemoci, dítěti i papeži

Prezident Miloš Zeman dal milost dvěma vězeňkyním. Jedné z nich na žádost papeže Františka ke konci Svatého roku milosrdenství, jde o mladou ženu starající se ve vězení o dítě, které by po dosažení tří let muselo od matky.

Hanka a Tonča
aktualizováno 28.06.
Vážné obvinění

Miliony na výkupné za Hanku a Tonču možná někdo zpronevěřil!

Pražské vrchní státní zastupitelství řeší podezření, že část výkupného, kterou zaplatil český stát za dvě dívky, které byly před třemi lety uneseny v Pákistánu, někdo zpronevěřil. Mohlo by se jednat až o čtyři miliony dolarů, tedy v přepočtu o téměř 100 milionů korun!

Patrik O., který uškrtil prostitutku
23.04.
Vražda v Brně

Patrik uškrtil prostitutku, protože odmítla perverzní praktiky!

Po roce od vraždy prostitutky stane u brněnského krajského soudu Patrik O. Po ženě měl v jednom hotelu požadovat sexuální praktiky, které odmítla, a tak ji uškrtil. Pak odjel do Mikulova, kde se opil a sám se udal. Čelí také obvinění ze zpronevěry, ještě před zabitím sebral zaměstnavateli 80 tisíc.