Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nález munice pod u Vyšehradského tunelu v Praze
aktualizováno 25.02.
zásah policie

Provoz na nábřeží stál, kvůli munici zavřeli Vyšehradský tunel

Kvůli nálezu munice byl v neděli dopoledne uzavřen Vyšehradský tunel pro pěší i dopravu. Na míste zasahovaly složky Integrovaného záchranného systému. Uzavírka ochromila tramvajový provoz v obou směrech.

Pirát vybržďoval auto v tunelu
aktualizováno 19.02.
Šílený manévr

Pirát si spletl auto, zablokoval v tunelu rodinu jedoucí domů!

Až osm let za mřížemi hrozí bezohlednému řidiči, který podle policie hned několika nebezpečnými manévry ohrozil v Ostravě rodinu, která se autem vracela z dovolené. K tragédii chyběly vteřiny, pirát silnic navíc "vytrestal" špatné auto.

Policie v metru
27.11.
Pronásledování kapsáře

Muž před policisty utekl do tunelu, metro na lince A se zastavilo!

Provoz v části linky metra A v Praze se v pondělí před polednem zastavil. Nebylo to ale kvůli poruše, do tunelu se totiž vrhl pravděpodobný kapsář, který se tak snažil uniknout policistům, kteří ho pronásledovali.

Prásk.tv píše:

Muž zemřel na stavbě
čtěte o tématu tunel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Severokorejský vůdce Kim Čong-un
aktualizováno 31.10.
zemřeli po propadu

Hrozivé podezření: Za 200 mrtvých v tunelu může jaderný test KLDR!

Po šesté zářijové severokorejské jaderné zkoušce se údajně propadl v testovací lokalitě tunel. Přitom možná zahynulo více než 200 lidí. Uvedla to dnes japonská televize Asahi s odvoláním na nejmenované zdroje obeznámené se situací.

Lupiči chtěli vykrást banku vykopaným tunelem
17.10.
Kopali tunel

Policie zhatila největší bankovní loupež, lapkové šli po miliardách!

Brazilští policisté v Sao Paulu pozatýkali šestnáctičlenný gang, který plánoval obří bankovní loupež. Pracovití zločinci se chtěli do bankovního trezoru prokopat, tunel dlouhý půl kilometru hloubili čtyři měsíce.

Proražení tunelu u Ejpovic
aktualizováno 07.10.
dokončení ražby

VIDEO: Tunel u Ejpovic slavnostně prorazili! Cesta se zkrátí o 9 minut

Tunel Ejpovice, součást nejdelší železniční trati v Čechách, byl dnes slavnostně proražen až na konec. Modernizací úseku na trase Praha - Plzeň se zkrátí trať až o šest kilometrů a devět minut. Proražení posledních metrů vysílal portál TN.cz v přímém přenosu.

Kamion předjížděl v tunelu, jen těsně minul osobák
aktualizováno 26.09.
Podivný postup

Muže málem smetl kamion, pokutu ale zatím dostal jen on!

Pokračování má příběh muže, který se před dvěma měsíci v autě jen o pár centimetrů vyhnul srážce s kamionem. Jeho řidič v jihlavském tunelu předjížděl přímo v zákazu jiné auto. Řidič osobního auta už za přestupek dostal pokutu. Provinění šoféra zahraničního kamionu začínají řešit české úřady až teď.

Kamion předjížděl v tunelu, jen těsně minul osobák
aktualizováno 30.08.
překvapivá dohra

Kamion riskoval, těsně minul auto: Trest hrozí i ohroženému řidiči!

Nebezpečný incident v jihlavském tunelu, kde se před měsícem málem srazil kamion s osobním autem, má překvapivou dohru. Přestupek podle policejního vyšetřování spáchal nejen řidič kamionu, který předjížděl tam, kde neměl, ale i řidič osobního vozu. Jako přijíždějící z vedlejší silnice měl totiž dát kamionu přednost - a to přesto, že jeho řidič porušil předpisy.

Nej česka - tunely a mosty
14.08.
foto+video české rekordy

NEJ Česka: Nejdelší most, nejkratší tunel a další zajímavé stavby

Vést silnice a železnice v krajině není vždy legrace. V překonávání terénních překážek stavitelům mnohdy pomáhají nezbytné tunely a mosty. Tak se pojďme podívat na ty v tuzemsku nejzajímavější!

Tunel - ilustrační
aktualizováno 07.08.
Poškozené ostění

Tunel Mrázovka uzavřela nehoda. Provoz už se podařilo obnovit

Pražský tunel Mrázovka uzavřela v pondělí ráno nehoda osobního auta. Havarovalo ve směru ke Strahovskému tunelu, nikdo se nezranil. Asi po dvou hodinách se podařilo provoz obnovit.